970
  • Seth
    #410
    Vegyétek meg
  • zzeN
    #409
    jaja felnyomhatnád vhova, megköszönnénk:)
  • Axon
    #408
    Na és sikerült már feltöltened valahova számunkra ezt a magyar verziót? :-)
  • Szeszmester
    #407
    Hehe :)

    Egy gázos dolog van, a tárgylistában egy helyen kicsit fel van cserélve a szórend, de a játék nyíltan tárolja a szövegeket, szóval ez akár házilag is könnyen javítható.

    Elírást v helyesírási hibát talán egyet láttam, jó munkát végzett a lektor!
    Csak az egyik hangfájlnál volt olyan, h hova volt írva, de hovát mond, ez viszont eléggé apróság.

    Van egy hely, ahol a textúra és a szöveg nem egyezik, amikor a nyomtatott áramkörökkel kell dolgozni, a szövegben interfész van, a textúrán pedig vezérlés.

    A ketchupos üvegre egy kicsit furcsa dolog van írva, mintha egy szerkesztői megjegyzés lenne (ezt a sort törölni)...
  • Seth
    #406
    Mik azok a hibák? Mert azt még mindíg nem mondtad el
  • Szeszmester
    #405
    Igen, teljesen, a textúrákat átrajzolták és a szövegek is szinkronosak!

    Qrvajó! Egész nap játszottam, a pár apróbb hibán sikerült túllépnem. A játék hangulata remek, a szinkronok egyenesen zseniálisak!
    Többek között Ruttkay Laura, Kassai Károly és Szokolay Ottó hangját hallhatjuk, de mindenki remek munkát végzett, a hangulat megteremtésében igen nagy szerepük van :)

    Szóval maga a játék és a szinkron is kiemelkedő, szerintem példa arra, hogy igenis lehet kiváló magyarítást is készíteni! Csak az a pár hiba ne maradt volna benne, nem lett tökéletes...
  • Prince23
    #404
    Teljesen magyar? nem csak feliratban?
  • nesto
    #403
  • Szeszmester
    #402
    Megvettem. Nagyon fasza :)

    Mondjuk akadnak benne kis hibák, meg egy nagyobb is, nem értem, hogy maradt benne. Na mind1, ettől függetlenül jó, a magyar szöveg rendben van, a szinkronok kiválóak!

    A doboz is nagyon igényes, jól néz ki, szerintem jó vétel volt :)
  • Szeszmester
    #401
    Megjelent :)

    Holnap megveszem!
  • PanzerWolf
    #400
    Szerintem is simán megér 4000ft-ot ez a játék!
    Most vittem végig az első részét.Kíváncsi leszek a folytatásra mert,ez így eléggé zavaros még.Kár,hogy nem lehet az első részét kapni.Megvenném szívesen.
  • Szeszmester
    #399
    Vedd majd meg, 24 évesen biztos nem sok az a 4000 Ft (egy rosszabbul sikerült péntek este is elmegy ennyi), szerintem kifejezetten baráti ár egy teljesen szinkronizált játékért, ezzel is támogatod a fejlesztőket és a fordítókat!
  • grebber
    #398
    Nem!
  • dusan84
    #397
    És a szinkronos letőlthető valahonnan?Kősz előlre is
  • PanzerWolf
    #396
    Okés köszi!Viszont nem értem,hogy miért ne működik vele rendesen,nem akad a játék meg semmi?Most vittem ki az első pályát,fejezetet(vagy hogyan is mondjam)és csak 1x fagyott ki.Bár még nem próbáltam meg az efektek kikapcsolását.Ma már fekszem le.Amúgy nézelődtem neten a játék után és igaz,hogy csak 4 fejezetes?
  • Szeszmester
    #395
    Az optins-ben kapcsold ki a speicális effekteket. Mindet.
  • PanzerWolf
    #394
    Sziasztok!
    Bocs,hogy ide írok a Overture Episode One ügyében de,nem tudok belépni a forumába.Szóval az lenne a gondom,hogy a játék sokszor kifagy,és egy csomó helyen a játék ilyen dzsindzsás.Mikor pl elkezdem a játékot akkor a hajó fala eltünik(egyszínű kék lesz),nem látszik az olajlámpásnak a lánca.Ilyesmik voltak nekem a Splinter Cell 4-nél is.Valami videokártya probléma lehet szerintem de,most lett a gép újratelepítve.Hallottam ez ügyben van valami javítás.Ötlet esetleg?ATI x1600pro kártyám van.Jó lenne ha menne mert,nagyon tetszik!Régen fogott így meg egy játék!A Black Plague demoját már végigvittem és az is nagyon jó!Már várom,hogy kijöjjön.Érdekes az nem fagyott ki de,az is néha ilyen dzsindzsás volt egy-két helyen.
  • wantonly
    #393
  • Szeszmester
    #392
    Előrendelhető a játék :) Május végén jelenik meg.
  • Evin
    #391
    Szerintem sehogy, mivel szinkronosan fog megjelenni.
  • dusan84
    #390
    sziasztok valaki tudja hogy áll a magyaritás?
    kösz
  • strebacom
    #389
    Akkor tuti hogy driver hiba!!!Próbálgasd hogy melyikkel javul meg!!
  • Bokafix2
    #388
    Ja, hozzáteszem, hogy a régebbi Ati 9200-ason 128 megával probléma mentesen futott.
  • Bokafix2
    #387
    ATI HD 2400 PRO 256 MB
  • strebacom
    #386
    Milyen karid van??
  • Bokafix2
    #385
    Az miért lehet, hogy nekem a textúrák mindenféle színben játszanak, meg kockásodnak? Néha a tereptárgyak is, de főleg a falak és a padló. A gépemen tökéletesen mennie kéne. Valami videokártya probléma sztem, de az én karimon nem kéne ennek a játéknak kifognia...
  • Zizou2
    #384
    ja a techdemo az 1.1 az overture pedig 1.3 vagy van újabb is?
  • Evin
    #383
    Patch-et felraktad az Overture-hoz? Talán csak nem támogatja a kártyát.
  • Evin
    #382
    Én is ebben reménykedem, meg hogy nem lesznek olyan bődületes hibák benne, mint azokban a CDP-s játékokban, amiket kipróbáltam.
  • Seth
    #381
    Hát nem olyan hű de sok szöveg van benne :)
    Akkor már az 1. részt is kihozhatnák magyar szinkronnal
  • Evin
    #380
    Most olvastam, hogy nemcsak hogy hivatalosan magyarul fog kijönni, de szinkronos is lesz. A Magyarítások Portálon vannak hangminták a hírben!
  • Zizou2
    #379
    nincs fent
  • strebacom
    #378
    Ezen a konfigon futnia kéne.....milyen kodekpackot használsz az AceMegaPack szokott bekavarni a játékokba, törölni kell...
  • Zizou2
    #377
    valaki segítsen pls!!
  • Zizou2
    #376
    Vhol hallottam a játékról és érdeklődni kezdtem iránta de előbb az előző részeket akarom végigtolni hogy értsek is belőle vmit :) de van egy kis gondom:

    az overture-nek van ugye egy elődje ami tudtommal ingyenesen letölthető na én le is szedtem de nem akar indulni egyszerűen mikor elindítom akkor bejön egy fekete kép aztán visszarak az asztalra. Felraktam a az Overture-t is ezzel szintén nem sikerült játszanom ezt az üzenetet kaptam : Your grapichs card does not support vertex shaders. és utána írja hogy szedjem le az új driverek meg hasonlók de nem segít és nem hinném a vkarim nem támogatja a vertex shadereket.... dry.gif (tudtommal 3.0ás vertex shadert támogat)

    Legfrisseb patchek és driverek telepítve.
    Gépem fontosabb adatai: E6300 Nvidia 7300 GT 4GB RAM xp sp2
    szal valaki help pls.
  • Evin
    #375
    Azt sem mondhatod, hogy lusta voltál visszaolvasni, mert még EZEN az oldalon megbeszéltük!
  • dusan84
    #374
    Uff valahogy csak ki játszom:)Magyarításról tudtok valamit?
  • strebacom
    #373
    Hát én ugy tudom hogy a SH2 kártyákkal nem fut rendesen, akor meg új VGA-t kell vegyél...
  • dusan84
    #372
    Ati 9250 a legfrissebb driver verzió van fent.Mit ajánlasz?Kösz
  • strebacom
    #371
    Milyen videókártyád van, mert az atival csinált ilyen kidobásokat, próbálj meg másik drivert...