83
egyre terjed a fülhallgató nélküli mobilozás... brrrrrr
  • nagylaci23
    #83
    Hello! azt szeretném kérdezni, hogy egy 2-3 perces mp3 számnak mennyi az a legkisebb helyfoglalása(HÁNY MB?) amikor még elég jó minőségben szól? Ha lehet kisebbre konvertálni akkor hogyan és mivel (teljesen laikus vagyok) lehet átkonvertálni kisebb méretűre? 2-3 MB-nál kisebbre számítsak, ilyen hosszú számnál? a telefonomra szeretnék rakni zenét, és ezért szeretném, hogy kisebb méretű legyen!
  • stoner27
    #82
    az hogy kabbefaszomvan
  • leho94
    #81
    Szorulása volt
  • diszmarna
    #80
    azért hallgatad 10 percig mert addig hugyoztál?:D
  • Goruck
    #79
    egen? Dikk(vagymi) ezt megjegyeztem...:)
  • bardocz
    #78
    nem,hanem trendi vagy:D meg cigány...:DD
  • Divergencia
    #77
    réti négerek
  • Goruck
    #76
    tegnap hazajöttem angolról és nem volt itthon senki, kihúztam a fülhallgatót a telóból és hangosan hallgattam :D:D és elmentem piplni:D és vagy 10percig hangszórón hallgattam, menő vagyok?
  • diszmarna
    #75
    van benne vmi
  • NessieGraf
    #74
    Én már attól is falnak megyek, amikor valaki a telójáról csengetéshez zenét küld. Még soha olyan nem volt, hogy valami normális zene legyen. Nem az a baj, hogy az ő ízlése más, hanme, hogy nem ő hallgatja amit választott.

    A nyilvános helyen fülhallgató nélküli zenehallgatás bármiről azokat az arcokat juttatja eszembe, akik igazi aktatáskányi rádióval a vállukon szaladgáltak a városban üvöltő zenét hallgatva. Merthogy táskarádió... A mobil csak kisebb, a színvonal azonos.
  • Attila8805
    #73
    Osztálytársamnak a sagem-jén nem lehet kikapcsolni a bt-t mikor rajta vok.
    Muhahah:D
  • Goruck
    #72
    jaja
  • bardocz
    #71
    mivel SE-re írták,így egyértelmű,hogy azon fog jól működni
  • bigfoot
    #70
    hehe faja kis progi:)
    csak a samsung l760 anamon nem megy:S, a régi siemens s65 van esély?azon mennek a jar os formátumok
  • Goruck
    #69
    nem, minden telefonnál el kell fogadni a kapcsolódást, de ha eléred hogy párosítva legyetek ( :P ) és automata elfogadásra legyél állítva akkor...de ha épp nézi a kijelzőt akkor kiírja hogy csatlakoztatva...egyszer nálam is ez volt órán a srác rámnézett és anyázott mert látta h rákapcsolódtam, elindult a verseny h vagy én kapcsolom ki a mobilját vagy állítom át a telefon nyelvét hamarabb, vagy ő kikapcsolja a BT-t, annyi esze nincs h ennyi idő után kikapcsolja az automata elfogadást...
  • bigfoot
    #68
    de gondolom a BT nak be kell kapcsolva lennie?
    és simán eltudod olvasni az smseit meg minden??és észre sem veszi?szal bevan kapcsolva a Bt -a és benn is vagy a telójában?
  • Goruck
    #67
    Nokia ellen nem müxik egy csomó minden!!! (pl. gombok irányítása, nyelvválasztás, kikapcsolás...stb)
    Motorola ellen egész jó
    de sztem SE ellen írták, mert akkor minden működik...

    én sem szoktam használni, csak nagyritkán és csak egy ember ellen

    lehetne róla SMSt küldeni, olvasni, telefonkönyvét megnézni, róla telefonálni...stb de azok már igazi köcsögségek azt sosem csinálom
  • leho94
    #66
    Egyszer csináltam .. Nem szeretek " hackerkedni "..
  • VRSDM
    #65
    hadjad csak, nekik meg majd a bankkártyájukat törik fel, vagy a gépüket és teszik tönkre :) relax , amit adsz azt kapsz ;)
  • diszmarna
    #64
    én csak eleinte amikor uj volt a telom akkor hallgatam rajta azzután meguntam
    és megint csak gépről nyomom
  • zeli
    #63
    Hát amilyen gyakran én zenét hallgatok, jó a telefon is, és fejhalgatóval pedig nagyon jó hangja van :)
  • diszmarna
    #62
    az ugyis mindenkit lenyugtat
  • trogerzsiger
    #61
  • diszmarna
    #60
    vmi beethowent
  • trogerzsiger
    #59
    Szerintem ezt ne csináljátok, mert elég seggfejeség... najó egyszer eljátszani valami enyhét oszt csá :-)
  • leho94
    #58
    Nokiával csináltam .. Mással nem próbáltam még.
  • diszmarna
    #57
    nekem már volt és ilyen ÖLD MEG ANYÁÁÁD VÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen féle zene volt engem anyira nem zavart de ilyen 80 éveseket kellet volna megkérdezni
  • 5c0rp330n
    #56
    Nekem még olyannal nem volt dolgom, aki buszon kihangosítva hallgatott volna zenét. De ha lenne, és a zene nem a kedvencem lenne, sztem gyorsan meggyőzném, hogy jobb lenne, ha abbahagyná :)

    Erről a BT infós cuccról: milyen telókat lehet így megszopatni? kétlem, hogy az összes telónak ilyen nulla védelme lenne.
  • diszmarna
    #55
    atya úristen komolyan??
  • VRSDM
    #54
    oda kell menni be kell szólni, hogy jogszabályt sért. csókolom °-°

    amúgy van (ezer éves GS-ba láttam) sonynak "nyakhallgató" :D szóval nyakadra teszed és a 2 kulcscsontodon megfekszik a 2x10centis hangszóró, ha már így témánál tartunk.

    másrészt idegesítő.
  • diszmarna
    #53
    amugy ha oda rakja és maxra huzza a hangot akkor azt pl buszon mindenki hallja de ha füledbe van akkor csak a háttér hangot fogja hallani amugy meg sztem ha a fül tetejére teszi csak felakar vele vágni ennyi
  • trogerzsiger
    #52
    De még az is vicces amikor a delikvens a füle tetejére rakja a fülhallgatót:D:D hejj sok hülye járkál az utcán..
  • diszmarna
    #51
    én általába magyar rapet hallgatoknem tudom valahogy a szivemhez nőt
  • bardocz
    #50
    itt is,csak mi se nem romának,se nem reppernek nem hívjuk őket
  • John Cena
    #49
    nálunk ezt akedves Roma és inkább Repper beállítottságú emberek halgatják füles nélkül nagyon élvezzük.....
  • Beast Machine
    #48
    készülékfüggő :)

    én egyébként azért használok külön mp3 spílert, meg telót, mert ha az egyik lemerül, attól még a másik használható marad.
  • diszmarna
    #47
    előfordul az is
  • bardocz
    #46
    nekem az mp3-mamnál jobb minőségben szól a zene telón fülessel
  • diszmarna
    #45
    hát pl ha fülhallgatót használsz és nem a nagyvilágba nyomatod a szar zenédet amit mellesleg mindenki utálhat mert előfordul az is.
    Mondok el egy Példát egyszer hallottam ezt egy gyerek a telefonján hallgata a zenét füllhalgató nélkül és oylan rapet hallgatot ami a romákat sérti és az utcán ment a gyerek és jött vele szembe egy nagycsomo roma és meghlloták a zennét megverték kirabolták és otthagyták.
  • Beast Machine
    #44
    úgy tudtam, hogy az ilyesmi csak este 10 óra után van érvényben, nem?