294
Devil May Cry 4
  • torrente
    #134
    A 10. pályán hogyan kell lecsapni Dantét? Összehasonlíthatatlanul keményebb a többi főellenséghez képest.
  • andicsa
    #133
    Köszönöm. :)
  • Gabe18
    #132
    Végképp nem menne akkor itt egy videó a pályáról:

    http://youtube.com/watch?v=rx63udtL7z8
  • Gabe18
    #131
    Az egész lényege hogy visszajuss oda ahol a repülő növény csaj főellenséget kinyirtad.
    De a lila füstök miatt a pálya helyszinei össze vannak keverve.Tehát egy-egy részről kilépve nem oda jutsz ahová a pályán normál állapotban jutnál.Felesleges ezen ennyit variálni,némi kóborlás után ugyis odajusz ahova kell.
    Híd amúgy van,kis patakon ível át,azon a részen ahol a pályán az egyik Secret Mission is van.Az alatt is van egy füst,lehet tényleg abba kell belemenni hogy jó helyre kerülj,ennyire nem emlékszem rá pontossan.
  • DarkSector
    #130
    Csak viccelnek.
    Semmilyen hidat ne keress.
  • andicsa
    #129
    Kicsit többet lécci! (melyik híd alá?) Nem tanulok angolul(sajnos), szal jó lenne megtudni, h itt alapból mi a célom... Nem ismertek véletlenül magyar nyelvű DMC-s honlapot?
  • partizan182
    #128
    Nézz be a híd alá... ;)
  • andicsa
    #127
    Sziasztok!
    Mi a 12. vagy a 13. missziónál vagyunk, és nem tudjuk, hogy merre kell menni/ mit kell csinálni a lila füstöknél. Tudnátok segíteni??? Előre is köszi. :)
  • simirizsa
    #126
    Maximális életedet nőveli
  • examinee
    #125
    Köszi szépen. Amugy ez a max energia szint ez mi?
    Amikor felpörgeted a kardodat? az a funkció? Jah és azt szoktátok is alkalmazni?
  • simirizsa
    #124
    Igen már árjötem :D
  • Okami Amaterasu
    #123
    az a 19. misszió..
  • simirizsa
    #122
    Gold Orbról anyit kihagytál hogy választhatsz most felhasználod vagy hagyod késöbbre
    Amugy a 20as küldin az a dobokockás cucos aranyos
  • Gabe18
    #121
    Zöld csillag: energiát ad

    Lila csillag: a démonná változás idejét tölti vissza azonnal

    Holy Water : szentelt víz,nagyon nagy sebzés a környéken lévő ellenfelekre

    Blue Orb: Egy kockával növeli a max energia szintet

    Purple Orb: Egy kockával növeli a démonná változás max idejét.

    Gold Orb: Azonnali folytatás lehetősége az elhalálozás helyszinétől full energiával.

    Kék Orb darabka: 4-et összegyüjtve kiad egy Blue Orb-ot,és növeli a max életerő szintet egy kockával.

  • testerlnx
    #120
    Engem az érdekelne ki milyen combo-kkal nyomul, pontosan leírva, hogyhogy kell kivitelezni.
  • zozo2001hu
    #119
    Ez engem is érdekelne!
  • examinee
    #118
    Valaki leírná nekem hogy az itemek mit jelentenek? annyit vágok hogy a sárga csillag vagy mi az életet adja. De a többi? előre is köszi!
  • TVelvet
    #117
    trükkk, ütni kell
  • simirizsa
    #116
    Na szerintem pont őt nem volt nehéz kinyirni :D
    Amikor levered a páncélját alakulj át és ugy nyomj neki 1 kis kékkezet
  • #115
    HI!CREDO-t tényleg ilyen k.... nehéz megölni,vagy vmi trükköt kell nyomnom nki????????HI.
  • Ragnar360
    #114


    Mindig a fény felé menj! Nézd a szobor árnyékát (körülötte) és az ellenkezö irányba indulj , arra süt a nap :DDD
  • #113
    HI.CREDO-t tényleg ilyen k... nehéz kinyírni??????
  • simirizsa
    #112
    Na most cseszte fel agyam anyira hogy majd késöbb folytatom mert nem szeretnék még 1 joyt venni
    Én 2. Dantés missionál vagyok a dzsugelbe és van az a hely ahol 3 fele lehet menni és sorendbe kell menni hogy kijus na de be megyek szembe lévőbe utána meg akármeyikbe megyek elenfél mondom akor durva anyád
  • examinee
    #111
    Okés köszi a segítséget, megtaláltam!
  • Gabe18
    #110
    Hát oda is kell menni.A nagytermben ahol beszakitottad a pap-nak a festményét,ott a festmény mellett egyből lesz 2 ajtó a jobb illetve a ball oldalon.Akármlyiken elindulhatsz mindkettő a vízeséshez visz.
  • examinee
    #109
    Hi! 6-os missziónal vagyok! elzártam a zsilipet és kijött egy kis híd.
    De aztán ode kéne kimenni? nemtom merre kell menni mert a visszafelé vezető ut az a templomba vezet. Help me!!!
  • Gabe18
    #108
    Igen,de azért egyet vegyél figyelembe.Senki sem mondta hogy a Secreteket az első végigjátszásra kell megcsinálni.Ha végigjátszod a játékot többször,és felfejleszted a karaktert,máris lehet kapsz olyan képzetségeket,tulajdonságokat amivel máris könnyebb lehet.
    Arról nem beszélve hogy igen,a Secretek nehezek.De maga a játék relative könnyű lett.Még a Devil Hunter fokozat is.Köszönő viszonyba sincs az 1 vagy 3 "normál" fokozatával.
    Hát igen a DMC mindig is a "hardcore" játékosoknak szólt igazán,most kicsit visszavetek az alapból hogy a szélesebb rétegnek is eladható legyen,de néhol már akkor ezekszerint itt is kivillantják a foguk fehérjét...
    Én mondjuk egyáltalán nem mentem rá a secretekre,asszem 3 lett meg a végigjátszás alatt,inkább élveztem a játékot végig.
  • Ragnar360
    #107
    Sry , kopizva lett ,aztán elcsuszott :D
    Innen kezdödik





    Na DMC4-et innentöl leszarom ! Nem kicsit ,hanem ...

    Eddig mindvégig szenvettem a Secret Missionökkel ...de az én türelmem és idegzetem is véges és már értelmét se látom a szenvedésnek !
    Minden tiszteletem a játéké ,de azért áljon már meg a menet és a CAPCOM is mehet a kva annyába .

    Nem untam a játékot , nem panaszkodtam a folytonos harcra , sőt élveztem is , pedig ha belegondolunk mindvégig monoton, de ez SOSEM zavart , sőt élveztem magát igy az egész játékrol festett képet!
  • Ragnar360
    #106
    A bibi ott van ,h a CAPCOM olyan baromira nehézre csinálta meg a Secret Missionöket ,és nem tudom ,h mi a lófaszt gondoltak ,sejtem , "ó hát kell a hardkór gémereknek is vmi , de BAROMIRA NEM EZ !!! ,mert Ez nem csak a játéktudáson , ügyességen múlik , hanem sokszor a szerencsén is ...mert ez egy kinzás szenvedés és talán sikerül 100 ból 1xer VÉLETLENÜL MEGCSINALNI azt a kva feladatot. ÉS KVARA DE NEMVAGYOK BÉNA ,pont ezért is dühit annyira az egész. + ami még zavart , bár elnézhető ,hogy volt egyszer-kétszer olyan rész , ahol 20-30X is harcolni kellett ugyanazon a helyen , mert vmi csapda és visszakerültél (pl. mikor leesel a sziklás részez és addig nem tudsz feljutni mig mindenki él , ezek a részek nagyon eröltetettek voltak)

    És már mindenki oly kivancsi lehet arra a Secret M. -re amit már nem bírtam cérnával!

    SECRET MISSION 9

    FELADAT: Ölj meg mindenkit , anélkül ,hogy SÉRÜLÉST(DAMAGE) szereznél és anélkül ,hogy elkapna a Fault (földből kijövő poliszeru genny:D)

    Csak MEGSÚGOM ,hogy az a mindenkit nem 5 ellenfelet jelent (meg nem is akármilyet , legalabb is ami a megsebezhetöséget illeti az "Ő" szempontjukból) ,hanem van 6 kis nyomorék + 3 chimera , utobbi kamikaze szerüen neked ront . Ha sikerült megölni őket , mélg korai az öröm mert EZ CSAK AZ ELSŐ HULLÁM VOLT !
    ÖSSZESEN 3 HULLÁM VAN! (Természetesen mind1ik ugyanolyan mint az elsö fazis , max a 2. elejéig jutottam)
    Részletekbe nem mennék bele ,h milyen genya az egész szituáció , MINDEN ÉSSZERÜ LEHETÖSÉGET PRÓBÁLVA , + ez a szaros IGN guide se ir semmi hasznosat (fogadok ,nem is csinalták meg) , mert amit irnak nem egészen müködik! a VICC az ,h még azt se irták oda ,h ez nehéz.

    Jatekbol puff dashoardra ki ...annyit még megteszek ,h végigrohanok 2 óra alatt ezen a pár hátralévö küldin.


    Remélem tanúlságos volt és más is meg tapasztalja innen.

    Max respect Ragnar
  • #105
    HI.Help me!!!Elakadtam a Mission 4 elején.Mit kell tennem,hogy kijussak innen?????
  • simirizsa
    #104
    1-es ülj le !!!!!!
    Amugy ma vetem meg hát igen ez DMC
  • FLeT
    #103
    Teccik? XD
  • Ragnar360
    #102
    Pff
  • FLeT
    #101
    csá nép!
    Vki nem írná meg nekem ha küldök egy DVD-t?
  • Gabe18
    #100
    Én is befejzetem Devil Hunter-ben.Nekem olyan 105 ezer orb marad meg,plussz pár már megvett cucc.
    Dante tényleg erősebb,de nekem zavaró volt a karakter váltás.11 pálya alatt megszokom Nero-t,kitapasztalom aránylag mi az erőssége,mi a gyengesége,stb...,erre hirtelen jön egy teljessen új karakter új képességekkel.Ott sokszor nyomtam azt amit már megszoktam hogy Nero csinál,és vártam hogy majd a Dante is csinálja...

    De tényleg jó volt.Hát majd valamikor biztos ránézek nehezebben is,de szerintem nekem végigvitel szempontjából ez volt a maximum.
  • DarkSector
    #99
    O_o
  • Victor1103
    #98
    VÉGIGVITTEEEM!!!!B@szott jó game volt!Ráadásul Devil Hunter Módba:)Végefele 180.000 orbot spóroltam össze úgy hogy Dantetól kezdve egyáltalán nem kellett semmilyen cuccot használni mert vele sokkal könnyebb volt egy mission-t teljesíteni és így Sanctus már gyerekjáték volt.
    Achivementjeim:Done and Done
    Simply Spectacular
    Skilled Devil Hunter
    Filled With Pride
    Half Way There
    Your Cup Runeth Over
    Smokin'Sick Style!!!
    Rookie Devil Hunter
    Smokin'!
    River of Red
    Olyan büszke vagyok magamra:D
  • Gabe18
    #97
    Na jó,akkor erről ennyit.
    A 19. pályára megint elgurult a készitők gyógyszere.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki játszott a 3-al az tudhatja hogy volt benne valmi olyan pálya a végén ahol módszerressen az összes addigi főellenséget le kellett győzni megint (ott hagytam abba),na ezt ebbe is sikeressen belerakták,csak az egyik korábbi pályán látott kocskadobálós játék keretein belül,kösz,akkor lehet nekem ennyi elég volt...
  • ThugEdge
    #96
    ja már végig is vittem a 2.-at
    sztem még vagy párszor ezt teszem
  • Gabe18
    #95
    Hát egy darabig úgy tünik.Csak ha veszel mindenből 2-3 darabot,és az elmegy,na onnan kezdenek az árak drasztikussan növekedni,és akkor már nem is könnyű összeszedni a megfelelő mennyiséget.
    Legalábbis az eddigiekben igy volt.
    Én most elégé megszoritottam magam,csak pár dolgot vettem,azokból is jópár még tartalékban van,igy elmentem a 18. pályáig,és most van 95 ezer red orbom tartalékba.Na most ha valami már 50 ezer,akkor még 2 kattintásra se elég ez,amit majd egy egész játék alatt összekapartam...
    És ugye a késöbbi valószinű k...a nehéz szinteken hatvámnyozottan kéne a cucc.