294
Devil May Cry 4
  • mis10
    #174
    Én majd most szeretnék venni DMC 4-et és azt szeretném kérdezni hogy hátrány e az hogy én még az 1_el se a 2-vel se és a 3-mal se jáccotam
  • Gabe18
    #173
    Ez érdekes,mert az első részben többször kell egy egy főellenséget megölni.És a háromban is.Ez amolyan DMC sajátosság.
  • fanatifo
    #172
    Hát akkor izlések és pofonok de amikor 1 órán belül 2x kell lenyomni ugyanazokat a főellenségeket hát ott már iszonyat untam már!
  • partizan182
    #171
    Ugyanmár, a bossfight-ok a legjobbak :)

    Amit felőlem nyugodtan kihagyhattak volna azok a Blitz-ek. Piszok nehéz őket lenyomni, mindig csak szenvedek velük (ráadásul nehezebb fokozatokon teleszórta velük a pályákat a Capcom).
  • fanatifo
    #170
    nem az új pályák voltak unalalmasak korrigálok hanem azok a pélyák maiket be kell járni újra....
  • fanatifo
    #169
    Én ugy vagyok vele hogy a dmc sorozatból 2 rész értékelhető!Az első az a best sztem!2ik játszhatatlan szar volt!A 3ik jó lett volna de valami hihetetlen nehéz volt és valahogy nem jött be!Eza rész megközelíti az elsőt sokmindneben mert tényleg fantasztikus játék de nem szárnyalja túl!Hát nekem unalmas voltak az új pályájk meg hogy egy játékon belül 3x!!!!!!!!!!!! kell megölni az összes főellenséget nah nehari de az nekem már iszonyat unalmas volt....
  • partizan182
    #168
    Nekem meg pont hogy tetszettek a Dantés küldik.
    Teljesen máshogy kell vele játszani mint Nero-val, gyak. egy másik játék. A backtracking engem pont nem zavart mert egyrészt van értelme a sztoriban, másrészt a DMC-ben sosem a pályák hanem az ellenfelek és a harc volt a lényeg, ami (pont más stílus miatt) végig újszerű.

    Son of sparda-nak nekiállsz? Ott kezdődik az igazi móka, ahhoz képest a könyebb fokozatok tutorialnak felelnek meg. (én épp Dante must die-on szívok...)
  • Seth
    #167
    Leírnád spoilerben mi köze van Dante-nek az új sráchoz? Csak mert ölég hasonlóak :D
  • fanatifo
    #166
    _Nah végigtoltam énis!

    Nekem nagyon tetszett a játék de mégis keserű a szám íze...
    Dantét egyszerüen ki kelett volna hagyni a játékból... 11ik küldetéstől a 18ig ugyanaz mint az előzők full unalom volt elfogyott a készítők ötlete?19küldetést nem kommentálnám mert felbaszta az agyamat!
    Összeségében egy kiváló játék brutális grafikával nagyon jó stroyval de az első részt még mindig nem múlta felül...
    De azért grat a készítőknek mert jól szórakoztam
  • Seth
    #165
    még nem, de hamarosan
  • KOVU
    #164
    hi all
    ez meg jelent pc re is mert én nem nagyon sokat tudok rolla ^^
    elöre is köszi ^^
  • Röfikapitány
    #163
    Sikerült és köszi!!!
  • Röfikapitány
    #162
    nemsokéra megpróbálom remélem sikerül és köszi!!!
  • Ragnar360
    #161
    Meg kell szerezned a skillt,amivel a Gyro Bladeket tudod pörgetni,kezelni!
    Menj a Torture roomba ,ahol a plafonon tüskék vannak ,haladj tovább fel a lépcsőn majd ugrálj végig a levegöbe lévő kapaszkodókon ,elérsz a terem végéig (ott a rács mögé nemtudsz bejutni még) majd visszafelé is ugyanigy kapaszkodj a szarokon ,ha ez megvan felfedezel 1 uj utat ,haladj tovább eljutsz a könyvtárba...onnantól már menni fog!
  • Röfikapitány
    #160
    Egyenlőre nem vágom tehát elindulok a folyosón ott lesz egy oszlop?Amit törjek szét a démoni kezemmel vagy mi a rák? és mi van ha végigérek mert én végigbukfenceztem és ott jobbra egy kék háló miatt nem lehet továbbmenni!!!ÁÁÁÁ gáz!!!Köszi a türelmet elörre is:)
  • HAF Rigel
    #159
    van egy olyan oszlop amivel a lángcsovákat ki lehet védeni és ha a démon kézzel belecsapsz akkor szét töri a tárgyakat
  • Röfikapitány
    #158
    Heló!Nekem is kellene egy kis help!
    Azon a pályán vagyok ahol lezuhantunk egy hidról vagy mi havas a terep majd bemegyünk egy nagy kastélyba!
    Ahol van egy olyan folyosó ahol egy lángcsóva repked végig!Átbukfenceztem igy is a folyosón de ott senics semmi!
    Mi a léányeg ezen a szinten?Hogy tudok tovább jutni?Elörre is köszi!!
  • mcwolf
    #157
    Köszönöm mindenkinek.
    Sikerült!!!:-)
  • partizan182
    #156
    Remek, de szvsz nem érdemes akkor sem kihagyni a szemtőlszemben harcot, mert marha fun.
    BTW Son of sparda-n már a legelső pálya kb ugyanez a Dante harc (tutorial helyett), ott semmilyen építmény nincs.

    Dante-t meg ugyanúgy kell legyőzni mint mindenki mást: megjegyzed a pattern-eket, figyelsz a jelekre támadás előtt és kihasználod a kínálkozó openingeket. Ennyi.
  • torrente
    #155
    Egyik főellenség arénájában/helyiségében sincs semmi építmény, csak a Danténél. Szerinted véletlenül tették oda a helyiség közepébe? Ez nem bug, hanem direkt így van megcsinálva.

    Meg a kérdés az volt, hogy hogyan lehet legyőzni Dantét.
  • simirizsa
    #154
    Elsőnek üt elugrasz megütöd kezeddel 2.nak üt ütése közbe toszol oda egyet neki :D
  • partizan182
    #153
    1x kell megütni de mint a 2 kezét.
    Leüt-elugrasz-rácsapsz-jön a másik kéz-suhintás közben a levegőben rácspasz és...

    Ennyi.
  • mcwolf
    #152
    Hányszor kell megütni azt a kibaxott kolosszust a 20. szint végén?
    Már vagy 20 perce gyepálom,és semmi.
    Úgy ahogy kell,mikor a bal kéz lecsap,megcsiklandozni a devil karommal (néha devil mágiával megspékelve),majd a jobb kéz suhintását kikerülni.
    Közben,csak hogy ne unatkozzak szórom rá az olmot.
    Meddig bírja az a dög?????
  • partizan182
    #151
    Rendkívül fun lehet egy bugot kihasználva lezúzni ugyanazt a mozdulatot ismételgetve.
    A Dante harc az egyik leglendületesebb, legizgalmasabb az egész játékban. Nem érdemes magad megfosztani tőle.
  • torrente
    #150
    A 137-es beírásom alapján sokkal könnyebb lenyomni Dantét. Szinte a legkönnyebb főellenség ezzel a módszerrel.
  • partizan182
    #149
    Ja, a játék könyebb szinteken pont addig nehéz míg ki nem ismered az ellenfeleket meg rá nem jössz arra, hogy hogyan működik az evade-rendszer (ugrás/gurulás első pár animációs fázisában sérthetetlen vagy).

    Son of sparda közepe felé járok, na ez már nehéz. Már a második pályát olyan ellenségekkel szórja tele hogy csak nézek... Ja, a kezdő Dante fight meg a lent tárgyalttal egyenértékű, sőt még nehezebb is (a tutorial ugye már nem kell ilyen szinten, rögtön bossfightal kezdünk). Szép menet lesz mire végigviszem.

    Hozzátenném teljesen newbie vagyok a DMC-hez előzőkkel sosem játszottam.
  • mcwolf
    #148
    Ha valaki tudja,honnan lehetne megszerezni az introban szereplő Kyrie dalt,az ossza már meg Velem legyen szíves! Nagyon vágynám anélkül is hallgatni,hogy a játékot el kellene indítanom.
    Előre is THX!
  • partizan182
    #147
    Dante harc egyáltalán nem nehéz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lövöd mint az őrült, ugye ő is visszalő, nem találjátok el egymást.
    Viszont ez alatt közelebb mehetsz hozzá (nem szokott ilyenkor mást csinálni (lehalábbis devil hunteren), héha egy-egy stinger-t, de azt észreveszed és elugrasz). Ha elég közel vagy jól magadhoz rántod (szokta hagyni, normál esetben elgurul, de ha lövöldözésből tolod elkapja), és a démonkézzel rásózol. Jól elkezdenek kardozni, a végén vagy rákúr egyet Nero (jónagy sebzés) vagy kapsz egy kis opening-et hogy lenyomj rajta egy kombót.

    Bár tényleg nem a legkönyebb fight, nemis a legnehezebb (pl a szemét béka magasabb nehézségi szinten qrva idegesítő), és iszonyatosan fun.

  • simirizsa
    #146
    Én meg nem birtam megcsinálni a 19. pályát néhány napja tegnap végig toltam Unchartedet és ezen felvidulva neki álltam újra :D S rankra megcsináltam elsőre aztán befejeztem utcsó pályát :D Hát igen ez DMC volt :D
  • testerlnx
    #145
    Pont most jutottam oda Human-on, és elsőre levert, mondjuk egy egység életereje maradt, de majd holnpa próbálkozom vele újra, mondjuk ebben a játékban idáig bírtam a boss-okat. Tök jól meg lehetett tanulni őket Angel Credo-t bírtam belőlük a legjobban, mondjuk human-on idáig csak Dante rakott le, és a csata első ötpercében meg se bírtam karcolni.
  • Gabe18
    #144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a jobb kezével csap elugrasz és amig a keze lent van beleversz egyet a démon kezeddel.Ekkor a ball kezével is üt egyet,ezt meg reflexből széntén a démon kezedel megütöd pont mikor eltalálna.Kész...
  • Kratos86
    #143
    Hali! Az utolsó pályán tartok! Kinyírtam a pálya elején azt a mágust de utána még hátra van az a nagy kolosszus amivel nem bírok mert nem jövök rá hogy kell megsebezni! Ha valaki túljutott rajta az írja már le hogy mi a taktika annál a résznél! Kösz!
  • DarkSector
    #142
    Bár csak én is leverhetném.
  • Ragnar360
    #141

    Humanba mikor odaértem akkor levertem,mint a pinty^^ (tehát nem votl full semmi)
  • Gabe18
    #140
    Nahát akkor én még egy átlagos játékos szintjét se ütöm meg...
    Mert elsőre Devil Hunteren vagy fél órát szórakoztam vele biztos,második végigvitelre meg Human-on,ugy hogy az első végvitel összes cucca és képessége velem volt,még úgyis levert egyszer vagy kétszer.Akkor én valami játék analfabéta lehetek...
  • torrente
    #139
    Amíg én játszani tanulok, addig te meg tanulj viselkedni!

    Tudod, nekem 8 hete halt meg az anyukám, 6 hete temettem el, emiatt frusztrált vagyok és könnyebben fel tudom hergelni magam dolgokon. Kicsit már kezdek besokallni a lenéző, pökhendi viselkedésedtől, az idétlen mondataidtól, hogy idiótának, baromnak, fasznak, meg hasonlóknak nevezel.
    Majd a te szüleid is meghalnak, és akkor majd biztosan jól fognak esni neked az olyan mondatok, mint amiket te írkálsz!
  • Ragnar360
    #138
    l2p = learn to play , magyarul, tanulj játszani!

    És most meginnt öszinte leszek: sírni tudnék,h itt elakadsz!
    Megmerem kockáztatni, h egy átlagos játékos is még talán elsőre is leveri.
    Elsőre levertem,csak sok geciztem vele...na mondom masodjara gyorsabban leverem..úgyis lett!
  • torrente
    #137
    Ezt nem értem, de találtam egy jó leírást a gamespoton. Állítólag csak fel kell ugrani a szoba közepén lévő kis építményre, megvárni Dantét, amíg megpróbálkozik mellém ugrani és akkor egy nagyot rá kell csapni. Párszor megcsinálom és kész is. Felesleges lent küzdeni vele.
  • Ragnar360
    #136
    l2p
  • examinee
    #135
    Jol eméxel, az első lila füst ahova be kell menni a hid alatt van.
    Darksector, ha meg nemtudod miről van szók akkor meg ne irj ilyet:D