294
Devil May Cry 4
  • Ragnar360
    #94
    Red orbot baszott könnyü gyüjteni , mar elköltöttem egy csomót , de vcsak blue orbot vettem 30k darabja, 5/6 ot vettem eddig , de az uccso má 50k ba kerül.
    Vigyél végig 1-2 pályát ujra , csapj szét minden tárgyat , nagyon könnyü sztem.
  • Ragnar360
    #93
    pang a topik ez igy nem lesz jó
  • ThugEdge
    #92
    valaki kitapasztalt már pl olyat,hogy melyik missionben lehet a legtöbb red orbot kapálni?mert kicist kéne,kakiban vagyok:)
    gondoltam rá,hogy rámegyek a 2. küldire,mert ott van ilyen orb hegy is,meg a végén pik-pakk leborítom a lángoló ördit,csak nemtom,hogy mivel az ugye az első boss így tán nem is dob annyi orbot
    vki?
  • spammer
    #91
    Érdemes Danteval a swordmaster skillt maxra fejleszteni?

    Most vagyok a 14. mission-nél, van 5200 pontom, és 5000 a swordmaster 3.

    Erősebb, brutálisabb lesz? Nem akarom elnyomni az összes pontot ha nem éri meg.

    Egyébként nagyon hiányzik Nero Devil Bringere, durva volt h oda lehetett húzni az ellenfelet vagy magamat hozzájuk. Enélkül azért nehezebb dolgunk van :)
  • Ragnar360
    #90
    Hát a sztori , az átvezetők basszus kurvajók :D , élvezet nézni Nero és Dante játékát :D egyszerüen mesteri!
    Most kell majd mennem Dante-val hát odabasz kicsit többet tud mint a Nero , a kölyök XDDDD , ugyhogy 1 órát gyakorolgattam csakúgy , elsőre sokkal brutálabbnak néz ki , de mindkettőt csípem :)

    Secret Mission 07-et(haladj végig a platformokon amik a levegöbe teremnek és vedd fel a blue fragmentet) megcsinálta még vki ?:) Ezek rohadt nehezek , eddig ez volt a legkeményebb , már a falat kapartam. Szerencsére egy kis trükkel meglett:
    gecci , bele STREAKElTEM a levegőbe (rb+elöre+y) , majd mielött elkezdtem volna zuhanni a semmi és ezáltal FAILED:@ , nyomtam még rá egy CALIBUR-t (rb + hátra, előre + y) *** !



  • JohnnieWalker
    #89
    Köszi, megpróbálom
  • Gabe18
    #88
    Hát én tuti ImgBurn-el írtam és simán frissitette magát...
  • Hyder
    #87
    Hali

    gondolom te is ImgBurn -el írtad ki mint én. nálam is ugyan ez volt a probléma.

    a megoldás: írd vissza a .dvd fileba a LayerBreak -et és írd ki CloneCD -vel és menni fog
  • JohnnieWalker
    #86
    Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni: játszani próbáltam a DMC4-el, amikoris ugye az első indulás előtt felajánl egy frissítést. Igent nyomok, csík végigmegy, újraindul, majd beírja, hogy a frissítés nem sikerült --> kontaktoljak szupport.
    Valakinek van ötlete, hogy ez miért lehet? A boxot bannolva vettem, mert sosem fogok live-ot használni, ennek lehet köze hozzá?
  • Victor1103
    #85
    Sikerült,köszi szépen...
    Egyébként mióta Dante-val vagyok csak ez a démon fogott ki rajtam egyedül devil hunterba a bossokat képes voltam úgy legyőzni hogy egyáltalán semmilyen vital start nem használtam.Nem sikerült mind elsőre de meglepődtem magamon hogy lehetséges őket így is legyőzni.Mission 18-nál járok már kíváncsi milyen meglepetéseket tartogat még a gém.
  • Gabe18
    #84
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Addig kell lőni öket (szerintem a shotgun-al jobb) amig a villámok átmenetileg meg nem szünnek,akkor ütni vágni.
    Most öltem meg az elsőt... Hát ez még összejött,de ha majd berakja őket párban vagy tőbb másik ellenfélel együtt,hát nem tudom mi lesz.
  • simirizsa
    #83
    Mind 2 be végig játszótam azért nem tom melyik melyik :D
    Az a végén az értékelésre vonatkozik én a combo rankjáról beszélek :D
  • Victor1103
    #82
    Danteval hogy lehet legyőzni azokat a szörnyeket amik villámmal vannak körülvéve?A jeges pályán találhatók.Csak mert bármivel próbálkozok egyszerűen nem használ.
  • TVelvet
    #81
    a skilleket, cuccokat viszed magaddal igen.
  • Ragnar360
    #80
    14. Clear all Missions in Dante Must Die Mode with an S Ranking

    Szal nem :D , ezekszerint csak nem játszottad ki DMD -be :DDD
  • Gabe18
    #79
    Hát nem tudom,ezek már hogyis mondjam,egy kicsit (jó értelemben vett) "elborult" játékosoknak való feladatok.
    Bár én már keverem itt a dolgokat más játékokal,most ha itt végigviszem egy nehézségi fokozaton,és utánna elinditom nehezebben akkor az előző végigjátszásból viszek valamit magammal,vagy minden nullázódik?Mert én még az 1-et vittem végig normálon (vagy hogy hivták az alap fokozatot) egyszer régen,aztán elkezdtem egyel nehezebben de már nem emlékszem hogy volt,csak hogy hamar feladtam...
  • simirizsa
    #78
    A DMD kérlek szépen az hogy a legalapvetőbb elenfél is csak S ranku komboután kezd el sebzödni :D
    Amire te gondolsz az a Heaven or Hell mód felfejlesztet Ebony és Yvorival nem olyan nehéz :D vagy keverem 1 éve volt lehet keverem :D
  • Ragnar360
    #77
    Hát kölcsönbe jólenne , de most arra áldozni nem igazan menne.

    Beszéljunk inkább ezekröl a nehézségi fokozatokról.

    Ahogy olvastam ott a kommenteket , nem a Dante must die (DMD)a legnehezebb.
    Igazábol mi is a DMD ?
    Akkor van olyan is ,hogy mindekinek 1ütés és halál , beleértve téged is
    Elvileg van vmi olyasmi is ,hogy nem menthetsz , ha meghalsz vége (ez tán a bloody palace) , gyk . MOST lesz hasznos a Golden Orb , MAX 99 db lehet nálad. (ezt is a kommenteknél irták)
    Meg még van egy pár.

    Na regélj! :D
  • Ragnar360
    #76
    Lassan elfelejthetjuk már ténylegg azt a mentést ,h elmented ajtótóül 2 méterre , meghalsz betöltöd és oda ad vissza ...
    de ha kicsit is figyeltél volna , akkor csak a PROGRESS-t menti el...

    Példa : mentessz , haladsz tovább , közbe összeszedsz pl 10k orbot stb. meghalsz , nyomsz a continue-ra és a last checkpointot visszatölti (megjegyzem , ez nekem eddig mindig a pálya eleje volt , bár nem sokszor használtam)
  • Ragnar360
    #75
    Ott az a trükk ,h mikor a ketrec övezte dobbantóról felugrassz , akkor ne dobd ki a kezed a lebegö szarra , hanem ugorj ki a platformra , a fal mentén található és onnan kell , mondjuk onnnan se mind1 ,h hogy.
  • Victor1103
    #74
    Hát én már vagy 50-szer próbáltam és az utolsó platfomra sose úgy ugrik rá ahogy kellene.Ha látnám azt a bib@szott platformot akkor simán rá tudnák ugrani air hike segítségével de mivel a kamera nem forgatható ezért csak a kék villogó gömbel tudom magam közel húzni ami közvetkeztéve mindig mellé megy:(
  • Senkkik
    #73
    én másodikra simán megcsináltam a secret mission 5-öt, nem vettem észre olyasmit hogy ha rossz szögből kapaszkodok akkor rosszfele ment volna vagy ilyesmi..
  • simirizsa
    #72
    40. hsz-re gondoltam :D
    Amugy az tényleg szar port volt :D de Capcom nem épp PC-re fejleszt :D
    Vegyél 1 PS2-öt és hajrá X360asok ugyis warezolnak :P azt is kicsipelteted és már zuzhatod is nekem se véletlen van 300 játékom PS2re
  • Gabe18
    #71
    A Save mindig a pálya elejétől számit.
    Checkpoint ugy van hogy ha meghalsz,akkor ha a Continue lehetőséget választod,akkor valahonnan a környékről adja tovább,de minden az előző save pont ota elhasznát cuccot elvesztesz (energia feltöltő,szentelt víz,stb...).És persze ha a gépet kikapcsolod ez a pont elveszik.
    Legalábbis a Devil Hunter módban én ezt tapasztaltam.
  • spammer
    #70
    Lehet ebben normálisan menteni?

    Hiába savelek, ha be akarom tölteni, mindig a mission elején kezdi, és 1 hosszú pályánál rohadt idegesítő :(

    Vagy legalább lehetne választani hogy h melyik pálya, melyik checkpointjától folytatom. Most is mentettem, megnéztem h load game, erre kezdi előről a 6. missiont. Azt hittem kitépem a hajam..
  • Ragnar360
    #69
    semmi
  • Ragnar360
    #68
    hát sajna nincs ps2-m , pc-n próbáltam , de az irányitás karaktertnemtüröen szarul sikeredett ,nagyon gagyi port.
  • Ragnar360
    #67
    de még még mindig nem mondtad , mi az a 40 ! (azon kivul ,h egy szám :D)
  • simirizsa
    #66
    Amugy ha végig játszód 3at Dante must die modba beszélhetünk a játékról
  • simirizsa
    #65
    Csak szeretnék mert übernél csak hétfőn vagy kedden jön meg a game de már be van izitva a gép :D
  • simirizsa
    #64
    Hát nálam általába adig tart amig fel nem cseszi az agyam akor általába sok durva anyádozás közbe megszoktam ölni öket :D
  • Ragnar360
    #63
    Eddig az összes boss picskönnyü volt :D
  • Ragnar360
    #62
    Hmmm :D , nem is mondtam ... irhattad volna ,h 40.hsz
    De miért ?:) Játszani szeretnél ? Szeretem a játékokat
  • Victor1103
    #61
    Végig vittem a 1. 2. és 3.-at is.Az első volt szerintem a legjobb nehézség terén(úgyértem a normál az tényleg normál szintnek felet meg benne)a második túl könnyű volt a 3.-nál jött be ez a rendszer hogy 1 ütés és meghalsz szintek.Szerintem azzal egyetért mindenki hogy egy bosst úgy legyőzni ergó egy missiont végigtolni lehetetlen ebben a játékban hogy ne szenvedjen a kari legalább 1 ütést.A 3 is sikerült normál szinten csak kb fél év kellett hozzá.Na ennél a résznél nem akarok várni fél évet míg láthatom a stáblistát.
  • simirizsa
    #60
    Hát 1 órás kaszabólás után nem igy voltam vele :D
  • TVelvet
    #59
    megdugtam volna, vámpir csajok
  • simirizsa
    #58
    3.-ba vámpir csajnál nemtom mit csináltál volna amugy mindegyik bosst meg lehet ölni csak idő kérdés :D
  • TVelvet
    #57
    folyton a devil bringerrel huzd rá magad a csávóra ( na ez érdekes jöntt ki :D ) és üsd mint a hülye, az legegyszerübb boss szerinetm
  • Victor1103
    #56
    Nero lesz még a 11. mission után?Mert tudom hogy utána Dante jön csak azért kérdezem mert most éppen Ő szentsége az ellenség és egyszerűen képtelen vagyok legyőzni...szétb@sz az ideg tőle.Van-e értelme Nero-t olyan szintre fejleszteni vagy van valami más módja ennek a köcsögnek a legyőzésére?
  • simirizsa
    #55
    Látszik hogy nem játszótál a régi részekkel nem véletlen írtam a 40est :D