294
Devil May Cry 4
  • Kamikaze007
    #214
    Hali, a papot a 11.ik pálya végén hogy lehetne leütni?...
    a végén mindig sikerül megölnie, és télleg hanyadik pályátol leszek dante-val?:D
    Tutoriálba játszok, devil hunter modban.
  • Tisszi
    #213
  • HAF Rigel
    #212
    furi nekem BR lemezen volt és nem kellet letölteni , Remélem kapsz egy hét eltiltást warezhuszár .
  • Seth
    #211
    érdeklődj ott ahonnan letöltötted
  • 1414geri
    #210
    kérem segítsetek letöltöttem a devil may cry 4 et de amikor a mapájába akarok lépni kér valami kódot mi az? mit kel csinálni?
  • GCsab
    #209
    Már megvan de azért kösz :)
    Amúgy most annál az óriás békánál tartok...
    Nem sikerül megölni úgyhogy mostanában GTA 4-ezek :D
  • tarti19
    #208
    Ott előbb körbe kell szaladgálnod a kastéályon kívűl , ilyen frost szörnyeket aprítani majd egy lovaggal megközdeni és utána megkapod a képességet, hoyg ezeket a huurka pörgős mókákat ütéssel aktiválni tudd:) AZtán amjd itt is ütögetni kella tűzzel szembe a kis prögőforgő cuccot:)
    Ha jól emlékszem egy szobából mész oda egy kis vizes terepen ott ülni kell amjd felmész valami lépcsőn és ott a plafonon ugrálgatsz majd már tudod az utat:)
  • GCsab
    #207
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy annál a résznél amikor ilyen tűzgolyók jönnek egy hosszú folyosón és van ott egy tábla ami azt írja, hogy a Gyro Blade talán tudja gyengíteni a golyót...
    Ott hogy lehet tovább jutni?

    Előre is kösz...
  • carterx
    #206
    Köszi

    na majd megpróbálom ha lesz kis időm.

    sok sikert neked!
  • HAF Rigel
    #205
    yontubon fent van az összes pálya . én is igy mentem azta pélyét mikor lila füstben teleportál .
  • geri04
    #204
    helló!elakadtam annál a pályánál,ahova azután kerülök miután legyőztem azt a kígyó,növény micsodát az erdőbe!!Azt hiszem a 9.pálya lesz az!!valaki tudna segíten annál a pályánál,hogy hova kell menni??
  • partizan182
    #203
    Követsd a napfényt. Az árnyékokból jössz rá honnan süt.
  • putyu17
    #202
    sziasztok! segítségeteket kérném! elakadtam a 8. pályán :(
    ott amikor mindíg visszadob. lefordítottam azt a szöveget amit segítségül kapok de nincs sok eredménye a próbálkozásaimnak... :(
    pls valaki!!!!
  • partizan182
    #201
    Ha sikerül megvédeni egy bónusz endinget kapsz. Érdemes ezért újra lenyomni a főellent (akkor próbálkozhatsz újra, más módon nem), mert a bónusz befejezés elég metál. Human-on meg úgyis nevetségesen könnyű a cucc.

    trick daddy: nehézségi foktól és a képességeidtől függ. Olyan 8-10 óra Human-on. Én mindenesetre 40+ óránál tartok, épp DMD-ben szenvedek a 7. missionnel (rohadt halálpofák mindig lelöknek az eltűnő platformokról).
  • carterx
    #200
    na végignyomtam én is,jó lett volna ha nem ugyanazokkal a bossokkal kellett volna 3x megküzdeni,a szereplőket váltva.
    a végét elcsesztem,hirtelen nem tudtam mi a feladat,ahol írja a készítőket,megkellett volna védeni a csajt a dögöktől pár percig,de kinyírták.
    mi történik ha sikerül?
  • DarkSector
    #199
    kijáccásssa köbé köménnyn nyócva tájm
  • trick daddy
    #198
    császtok kb menyi idö a kijácása a dmc4 ?
  • partizan182
    #197
    Kimész a kastélyból az emeleten az udvarra (ahol a bazi nagy kép volt a mesterről, amit a csillárral áttörtél). Udvaron körbe (szemét Frostoknak adol)aztán ha leérsz az udvari részre elfelé a kastélytól.

    De van térkép a menüben ha elkavarodnál (hint: hosszú egyenes csík az a híd).
  • carterx
    #196
    ott van a híd előtt a kastély,abban menj körbe,de nem a holdal zárod le hanem a zsilipeket kell lezárni.már nemtudom mivel,de megtalálod valahol a kastélyban.bocs de nem emléxek annyira.
  • mis10
    #195
    leakadtam! a 6 pályánál amikor a holdal vagy mivel elzárom a vizet és lenyílik a híd és oda a hídhoz hogy kell menni? merre felé?
  • carterx
    #194
    nem értelek!
    már túl vagyok a békán....
  • simirizsa
    #193
    Semmi csak igazolni akartam a sejtéseimet :D
  • simirizsa
    #192
    20
  • mis10
    #191
    ps3:hány missionból áll a devil hunter?
  • carterx
    #190
    Xbox360

    miért?
  • simirizsa
    #189
    Szabad tudnom milyen konzolod van ? :D
  • carterx
    #188
    ajjaj
    akkor most kell abbahagyni ...
  • simirizsa
    #187
    Hát el kell keseritcselek mert Berial a legkönyebb Boss :D
  • carterx
    #186
    Asszem azt választottam,de az első boss elég kemény még ezen is.
    Az a bazi nagy kardos 4 lábú csóka.

    Köszi!!
  • testerlnx
    #185
    jatekaim.hu-n nézz körül.
  • testerlnx
    #184
    Eleve választható az Easy mód ugy hívják HUMAN. Amúgy a Devil Hunter is könnyebb mint a DMC3 normálja volt...
  • carterx
    #183
    Hy.

    Elkezdtem a játékot és azt szeretném megtudni hogy ebben a részben is van e olyan hogy ha meghalsz 3x akkor beadja az easy módot?

    Thx
  • geri04
    #182
    ja,és xbox360-ra
  • geri04
    #181
    Nincs valakinek olcsó Devil May Cry-e??Rászánnék 8-10eFT-t!!Ha valakinek van az írjon privátba!!
  • partizan182
    #180
    Ok, elakadtam.
    Dante must die, mission 4.
    Az első (!!!) szobában meghalok. A kis peonokat meg Frostokat még lenyomom könnyen, aztán jön a Blitz és kivégez. Valami működő taktika esetleg? Valaki?
  • simirizsa
    #179
    Meg majd ha lesznek bizonyos új képeségeid (yamamoto) akor ha bekap használd és egyböl kiköp :D
  • mcwolf
    #178
    Köszi a tippet!
    Holnap nekiveselkedek,mert ugye csak egyetlen maradhat:-)
  • partizan182
    #177
    Ne hagyd hogy a csajok lefagyasszanak :)
    Mikor fagyasztanak a "hajuk" kitárul és úgy szaladnak neked, akkor el kell ugrani.

    Egyébként meg sok ugrálás és levegőből lecsapás a technika, ha elég sokat rásózol a csajokra a békapofa visszajön rendesen és zúzhatod az arcát.

    Szal ugrás-lecsapás, ugrás-lecsapás, ugrás-lecsapás.
    + Ha látod hogy a csaj fagyasztana (a haját "kinyitotta") akkor adj neki a pisztollyal (levegőből persze), mert olyankor sebezhető a blue rose által is (és egy csomó orbot dob).
  • mcwolf
    #176
    Elkezdtem a gémet devil hunteren.
    A 2. bossig nem is volt semmi gond,de az a köcsög békacsávó szivat rendesen.Már több,mint az életének a felét leszedtem,de akkor mindig jön az a 2 ribanc,és lefagyasztanak,utána meg bekap az a nagy dög és megmurdálok.
    Van valami bevált taktika? Mert ekkor már gyakorlatilag csak akkor jön elő,ha lefagyok.Bekap,kiköp,aztán megint eltűnik.
  • partizan182
    #175
    Én is tök núb voltam, nem gond, elég gyorsan bele lehet jönni.
    sztori is érthető meg minden.