294
Devil May Cry 4
  • PoisonChihuahua
    #254
    Neked, meg köszönjük a témába illő, értelmes hozzászólást....
  • PoisonChihuahua
    #253
    A "varázsruhájuk" elpusztításához használj bustert és/vagy 3-as szintű charged shot-ot. Amikor a földön vannak akkor pedig használj D.T.-t és Exceed-ed. Illetve ne állj tőlük távol mert akkor hatékonyak a támadásaik, hanem állj a közelükben, pl. pont alattuk, mert ilyenkor csak forgolódnak. A támadásaikat pedig ugrással/duplaugrással védd ki. Ha minden kötél szakad akkor meg Holy Water....
    Remélem segítettem.
  • Hesston
    #252
    Ragnar 1 hülye tahó buzi
  • partizan182
    #251
    DMD fokozaton a Faustok és Mephistók Nero-val történő hatékony legyakására van valakinek taktikája?

    Csak szenvedek velük, a ruhalerángatás->gyakás a földön módszer nagyon nem jön be, pláne mikor triggerelnek.
  • Seth
    #250
    Csak az adott karakter pályáin mehetsz. Teszemazt ha Dante-val mennél, nem tudnál túljutni 1-2 helyen,ahol mondjuk Nero keze kellene, hogyy "átrántsd" magad
  • dante26
    #249
    cső mindenkinek! azt szeretném meglérdezni hogyha már vévgigvittem akor ha újrakezdem mehetek egyből dantéval vagy ugyanúgy mint először csak a game felénél?
  • PoisonChihuahua
    #248
    Ez a konzolos topik, szia....
  • zipo3
    #247
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan tudnám magyarosítani mert nekem angolul van meg!De magyarul jelent meg és így nincs magyarítás!
  • Fabregas
    #246
    kösz!
  • PoisonChihuahua
    #245
    A "lila ködökön" kell átmenni, de csak egy helyes út van. Ha rossz irányba mész akkor átteleportál téged egy másik helyre. Itt egy videó, hogy mere kell menni (két részes):
    1. rész
    2. rész
  • Fabregas
    #244
    csátok
    nem todnátok segíteni nekem a mission 13-ba mert nem tom mit kell csinálni :(
    előre is kösz mindenkinek!!
  • elitehun
    #243
    tehát magyar felirattal jelenik meg :D:D
  • elitehun
    #242
    Bocsi hogyha már volt
    Devil May Cry 4 PC( alul a szöveget olvassátok
  • Neogan
    #241
    oks kösz!
  • PoisonChihuahua
    #240
    Szerintem egyszerűbb a #235-ös válasz, de mindegy....
  • BMW320i
    #239
    Ez mi???A témaindítótok egy nyomorék!!!Ne hallgassatok rá!!!
  • Kamikaze007
    #238
    Neroval ott amikor 4 felé lehet menni akkor elöre, jobbra, balra
    Danteval ugyan itt elöre, vissza ahonnan jössz, jobbra, jobbra
    Remélem ezzel tudtam valakinek segíteni
  • PoisonChihuahua
    #237
    Proud Soulok-at az ellenfelek megöléséért kapsz szal állandóan növekszik. Sőt, ha egy küldetés közepén kilépsz még akkor is megkapod az addig teljesített PS-at. Tehát addig gyűjtögeted őket ameddig jólesik.
  • Neogan
    #236
    ha egy előző missziót újrajátszok, akkor a végén újra megkapom a Proud Soulokat? Tehát így fejlődhetek? Akkor újratolnék pár küldetést az "xp"-ért ;D
  • PoisonChihuahua
    #235
    Figyeld az árnyékokat! Amerről süt a nap, arra kell menni!
  • David1 2
    #234
    Hello lenne még 1 kérdésem.
    Dante-val vagyok a dzsungeles küldetésen mikor azok a lila ködök vannak az (ajtóknál).Ott akadtam el hogy van ott az elveszett erdő rész mikor mindig 3 fele lehet menni (előre jobbra ballra).Már kipróbáltam minden kombinációt de mindig visszadob az elveszett erdő elejére.Annyit tudok hogy amikor Néróval kellett menni akkor először előre aztán jobbra majd balra kellett menni és kikeveredtem onnan.De a Dante-s résznél ez nem így van.Akni tud segíteni ,légyszi írjon...
  • bacsobalint
    #233
    értem ....
    kösz az infót...
    azért reménykedek h hátha lesz pc-re is ..........
  • partizan182
    #232
    Folytatás szinte biztos lesz, DMC-k mindig jól fogytak, a negyedik rész sem volt kivétel, nincs oka a Capcomnak nem folytatni az egyik fő frencsájzukat. Hogy pc-re is kijön-e az persze kérdéses, bejelentve még semmi sincs.
  • bacsobalint
    #231
    huu
    én pc-n gamepaddal ma toltam ki...
    hát ez agyon komoly játék volt.....
    remélem lesz 5.része is....
    ti nem tudjátok h lesz e vagy sem...?:D
  • Claasxerion3300
    #230
    Ragnar360 1 low láma buzi omg -.-"
  • PoisonChihuahua
    #229
    Szerinted ezt a KONZOLOSOK fórumán tudni fogják?
  • Attlen2
    #228
    HEllo! Tudnátok segitenni, a játék elején tartok amikor még küzdenni kell valakivel aki ugy nézzki mint te kb.. a legelején van azt irja, hogy: space+back+leftshift+I szval előre kell gurulni és ugy megvágni az ellenfelet de ez nem megy nekem alapbeállitáson(billel jáccok) mit nyomjak az előre guruláshoz??
  • David1 2
    #227
    Tényleg hogy erre hogy nem jöttem rá... kösz az infót
  • Blaziuska
    #226
    Eladó xbox 360-ra DMC4.
    Ára:8ezer posta is mehet.
  • partizan182
    #225
    Blue orbokat kell vadászni. Minden összegyűjtött 4 db után kapsz egy csíknövelést. Pályákon vannak elrejtve illetve venni is lehet a "boltban" (szobornál ill küldi elején).
  • David1 2
    #224
    Hello nekem csak egy eggyszerü kérdésem lenne.
    Láttam videókban hogy a játékosnak hosszabb életcsíkja volt mint a játék elején (ezt úgy értem hogy volt akinek már 2 soros volt az életcsíkja).Ezt az életcsík hosszabbítást skill up menüben hol lehet megvenni?Mert már a 9. pályánál tartok de még ugyanakkora az életcsíkom mint amivel kezdetem és hát így a ennél a pályánál már szükségem lenne rá.Vagy az életcsík magátol fog majd nőni?
  • tarti19
    #223

    srácok ha lehet akkor a játlkosok fórumába írjátok:P
  • bacsobalint
    #222
    hali én a teljes verzióba abba a résznél járok amikor az elsőpályán:D
    a CHATEDRAL-bol tovább kell menni....
    ott hogy tudok felugrani arra a lámppára vagy hogy kell továbmenni.......?
    ???
  • Bucsek
    #221
    hali. megvan nekem a demo, most töltöttem le, de van egy kis tré.
    felakarom rkani, és elején nemkérdezi hogy hova rakja. elkezdi kicsomagolni vagy nem is tom micsinál. a lényeg h nicns hejem. a C-n fojamatosan fogy a hej és nincs lehetőségem rá h szabaddá tegyek. a windows van csak rajta és igyis épph elférek. nemhiszem el h 9 gigás az a nyomorék windoz...

    szoval van valami lehetőség? mert tuti van nemhiszem el h ennyire szivacs lenne, az hogy máshova rakja elejen azt a kis kicsomagolos cuccot? előre is köszi. sorry nemtom h ez konzolos forum vagy PC-s de a konzolosok is hátha tudnak megoldást. előre is köszi csá
  • Shep
    #220
    Van ebben is olyan felugrok körbe körbe lövöldözök kombó mint az 3-ban? Vannak olyan jó kis akciófilmbe illő átvezetők mint a 3-ban?
  • partizan182
    #219
    Kérdés okosakhoz.

    DMD nehézségen a Mephisto & Faust -ok ellen van valami működő taktika Nero-val? Az eddigi "legrabbelem a köpenyét majd a földön agyoncsapom a kis pondrót" munkafolyamat nem nagyon válik be, túl agresszívek, és szinte azonnal triggerelnek. Mozgásterem sincs rendesen dodge-olni a támadásokat mert liftben vagyok.

    Help!
  • Kamikaze007
    #218
    ahh, okés köszönöm csak mert láttam vidin hogy egy gyerek valahogy csinálta :D, és sorry a sok kérdésért de még DMC ba kezdő vagyok :D
  • Seth
    #217
    Hát max a tárgylistából,vital star-ral
  • Kamikaze007
    #216
    És lehet valahogy harc közbe életet tölteni? mert mindig egy csikkal nyer :D
  • Seth
    #215
    Legkönnyebb boss, lődd azokat a lebegő izéket mellette, azokba majd belekapaszkodhatsz és meg tudod ütni.Pár ilyen manőver után szétmegy a pajzsa,elkaphatod. Amikor sok lövedéket lő,akkor azokba is bele tudsz kapaszkodni egymásután,amíg oda nem érsz hozzá,ismét ütöd,pajzs le,elkapod. Ezt ismételed amíg vége nem lesz