172
  • S8DJ
    #92
    és ott jobbfelső sarokban Kisvárda :)
  • S8DJ
    #91
    Nézzétek csak holnapi nap Mátészalka nekem így közel lesz :D
  • gordon 24
    #90
    Én Pénteken megyek le elvileg! A Hirek szerint a Veszprémi Lötéren lesz.
    Aztán meg Tapolca és Tótvázsony között van jelőlve a dolog..

    Valahol Gyulafirátot, Tót vázsony, Tapolca között kell keresgélni..

    Ha én lemegyek Pénteken akkor reggel elmegyünk Tapolca környékére ugyis lesz valami jelzés, emnerek, autok stb.. Igen szarok a térképek! Szóval pontos utvonalat nem tudok.
  • oneal1
    #89
    okés már megilyedtem h úgrik a csütörtöki program:)

    szval nemtudsz helyeket veszprém mellett?
  • gordon 24
    #88
    Igy van! Sorry elirtam!
  • oneal1
    #87
    úgytudom hogy szerda este érnek veszprémbe
  • oneal1
    #86
    én csütörtökön is akarok menni. tud valaki pontos helyeket hogy hová érdemes állni?
  • gordon 24
    #85
    Hát ha teheted nézd! Nagyon brutális! Szoktam menni magyar Rally-ra stb.. De hát ez kegyetlen! Jó lenne már péntek lenne! Megyek Veszprémbe.
    De tegnap... áááááá nem birok napi rendre térni:D
  • dzsooe
    #84
    Lemegyek azt vagy megtalálom( ha lesznek ott ) vagy nem :D szerdán meg vissza.
  • kemszi2
    #83
    kikéne menni debrecenbe megnézni őket
  • Met
    #82
    köszi, akkor jól gondtoltam, kicsit furcsáltam, hogy visszajönnek aludni romániából :D
  • gordon 24
    #81
    Nem lesznek ma ott! Ez 100%! Romániába vannak ma! Holnap is Romániában kezdenek este pedig Debrecenbe "alszanak" Csütörtökön mennek Veszprémbe. Szóval Pesten már nem valószínű hogy megfordulnak!
  • karajjj
    #80
    én barcikáról mennék oda... de énse tudok semmit :S
  • dzsooe
    #79
    Egyet olvastam hogy 22-23 Debrecenbe de hogy hol arról semmi hír. Majd csak kiderül. De a semmiért nem akarok lekocsikázni miskolcrol.
  • leho94
    #78
    Kajak még1x jönek Táborfalva felé? Mert akkor kimegyek suli helyett oda :)
  • Met
    #77
    Mert ismerős azt mondta, hogy menjünk ki mert ott lesznek, én meg nem vagyok biztos benne.
  • S8DJ
    #76
    én is szeretném tudni
  • S8DJ
    #75
    mert?
  • Met
    #74
    Igaz a hír miszerint ma este megint a hősök terén lesznek a kocsik?
  • dzsooe
    #73
    Sziasztok. Vlki megtudná mondani nekem hogy mikor lesz debrecen vagy annak környékén a dakar? mert sehol se találok arrol info-t.
  • leho94
    #72
    Gyere msnre felvagy véve még régebbről.. Ott átküldöm mert sztem 1xűbb:D
  • gordon 24
    #71
    Kelll !! Küld el léci!! [email protected].

    Embertelen volt, jaja! Wazz ez kegyetlen na..

    Miller is kicsit fejre rakta a Vw-ent!.. Megyek hétvégén Veszprémbe is, remélem az is fasza lesz!
  • leho94
    #70
    Pfuu én kintvoltam 1-2 méterre áltam a pályátol és ot huztak el mellettem.. Hát majd beszartam olyan durván nyomták:) Csináltam videokat is 1ik kanyar kombinácioban ahol páran kiis sodródtak.. Ha vkit érdekel e-mailben eltom küldeni.
    ui.: Pont ott voltam Palik bukásánál :DD
  • gordon 24
    #69
    Palik indult!! Az utolsó lett, mert felboritotta a gépet:D
  • toretto r34
    #68
    hiányolom őket Chaginék a kedvenceim ugy kenik az orosz vasnak hogy az csak na
  • karajjj
    #67
    ááá akkor nem mászok el debrecenig :D
    asztem ittlesznek a ruszkik is
  • gordon 24
    #66
    Nem jötttek el sajnos! MAn, Tatra van Meg Mercedesek stb..

    De gyáriből csak a Tatra és a Man van itt. Pedig megnéztem volna Chagint. Ezek is brutálul mennek, és elveri őket:D
  • karajjj
    #65
    ez itt a lényeg kéremszépen :DDDDDDDD
  • toretto r34
    #64
    Kamazok vannak?
  • gordon 24
    #63
    Fasza Video! Milyen durva látni őket az utcán.. Ott ahol minden haladok autokázik egyrészt ennyi világsztár, másrészt ennyi brutális gépezet! Ez a kemény! Én amikor ezek mentek már Dabason voltam... Kint álltam a nagy puszta közepén..

    Az volt a durva hogy amikor oda mentünk egy egységes normál felületű föld ut volt. Egy kereszteződésben álltunk meg. Amire vége lett kb 1méter mély nyom volt.. Szóval azt a földut kereszteződést egy darabig nem használják:D
  • PeeTeR
    #62
    na ez csodalatos mivel a vegallomas itt van nalunk :D
    fured4eva! :D
  • Szabi1991
    #61
    lol 130 megás tök tiszta 640x480 as videót tetem fel, erre tiszta kockás lett :O

  • takibalint
    #60
    Ezt neztem en is, de itt sok magyart nem lattam.
  • karajjj
    #59
    debrecen környékén lesz valahol gyorsasági? mert oda még el tudnék nézni, de ha jólláttam, ott csak szervízpark lesz :SSS
  • 16gaborm
    #58
    Oksa köszönöm szépen akkor SAJNOS NAGYON SAJNÁLOM nem látom őket mert suliban vok

    Mind1 majd szombaton veszprémbe jutason utána meg füreden dijkiosztón!

    Jah tényleg szombat esti vmi gála estről lehet tudni vmit?
  • gordon 24
    #57
    innen tudsz letölteni egy időtervet! Az biztos ha a mai nappból indulunk ki! Hogy kb 9:00 körül indul az első motoros a Szakaszra! Ma Depray kezdte..
    Az autok kb 10.15 felé jöttek elöször.. A Kamionok meg 12:30 körül. Az egész mezőny kb 14:50 körül elment! Tehát délelötre kell számitani minden képpem
  • 16gaborm
    #56
    Oksa köszönöm én anyit tudok tegnap vagy tegnap elött volt itt(Taliándörögd) a Safety Car és ő azt monta hogy csütörtökön mennek tapolcára pénteken meg jönnek visszafel Veszprémbe! Csak pontos időt nem mondott kb-ra se hogy melyik napszakban várhatóak erre:S:S:S A hivatalos oldalal nem vagyok nagyon kibékülva enyit azért megtehetnének a magyarokért hogy legalább pontos információkat adnak mert szerintem nem mostanában fog még egy ilyen verseny itt lenni:S

  • gordon 24
    #55
    Jaja ez alapján néztük ki a helyet!

    Csütörtökön nem jól mondtam.. Csütörtök péntek lez tapolca fele tótvázsony és tapolca között.
    Szombaton lesz Gyulafirátot fele..
  • Szabi1991
    #54
    ez egész jó térképek tünik ;)


    amúgy én ez alapján mentem ki az FTC pályához :D
  • gordon 24
    #53
    Hát ja! ő a Másik Hammeres gyerek! Az a baj hogy a téren kordon mögött volt ráadásul pont háttal,. Szóval..

    Ma a gyorson telefonnal meg esélyem nem volt! Remélem hogy hétvégén még menni fog arra szerzek egy gépet aztán majd ott lefotozom.

    Van még pár telefonos kép, ha érdekel beneteket felteszem.. Szakaszon nem csináltam arra nem alkalmas a telo.