172
  • 16gaborm
    #132
    ÉS mikor kezdik ott KB?
  • gordon 24
    #131
    Nézd meg a hsz-em! Tapolcán is van gyors! ode mek én is holnap!
  • 16gaborm
    #130
    De Tapolcán is lesz gyors körük nem vagy csak Tapolca a CÉL?
  • gordon 24
    #129
    Tehát reggel Veszprémből lesz a rajt!

    Délután mennek Tapolca felé!
  • gordon 24
    #128
    Itt van a terv:: Duenről!!
  • oneal1
    #127
    én úgy tudom hogy holnap dél körül kezdődik a tapolca felé vezető szakasz legalábbis az ajkai ponthoz legközelebb.
    lehet hogy ez a B akkor. elég jó hely:)
  • gordon 24
    #126
    Holnap két szakasz lesz!

    A selektiv 6A

    Reggel: 8:00 az első motoros!

    A selektív 6b

    Délután: 13:20 az első motoros

    Ezek elött egy órával érdemes oda menni!

    Na most az hogy melyik a 6a és melyik a 6b egyenlőre passz, megpróbálom kideriteni!
  • 16gaborm
    #125
    Én nekem is ilyen kérdésem lenne hogy Tapolcán mikor kezdenek holnap(25.én)!!!
  • oneal1
    #124
    ma voltam kinnt nagyon állat volt!!

    ajka felé voltam ott nagyon jó helyek vannak!!

    elvileg délben indul onnan az első motoros, ma ezt mondták!
  • Prézli
    #123
    Találtam térképet meg időtervet, de arra nembírok rájönni, hogy honnan és mikor indulnak 25-26 -án. Az a kérdésem, hogy mivel több szakaszt is jelöl az időterv, merre és mikor vannak ezek a szakaszok? És hova érdemes állni?

    Előre is köszönöm
  • karajjj
    #122
    vagyis inkább csak be kellene tartaniuk... de általában ugyanúgy töltik neki közúton is...
  • S8DJ
    #121
    Robby Gordon az nagyon brutál
  • takibalint
    #120
    A kozlekedesi szabalyok szerint kellene vezetniuk a kozutakon. Ezt mar a verseny szervezesekor elhangzott a rendezok reszerol, es, hogy betartatjak. Amugy a Rallyban is igy van. Epp a legutobbi sved rallyn buntettek meg a rendorok az egyik versenyzot, mert gyorsabban ment a kozuton a megengedettnel. Eleg vicces volt nezni, ahogy a rendorok toltottek ki a buntetocetlit.
  • oneal1
    #119
    jutaspusztáról indultak.

    kinnt voltam, nagyon durva volt:D

    Robby Gordon ahogy beérkezett a hummerral........:D
  • leho94
    #118
    PFúú most itt az utcába mennek el a kamionok arra pest felé ! Itt előzte 2 egymást de olyan hangjuk volt hogy remegett az ablak meg minden:D A pályán nemtűnt ilyen hangosnak :)
  • scania
    #117
    Hát ezek nyomták neki,meg az irányjelzővel se foglalkoztak.
  • Csocso a daffos
    #116
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy hogy van a mai veszprémi gyors?A térképen nem tudok eligazodni.Arra lennék kiváncsi hogy honnan indulnak és merre mennek.
    Köszi elöre is
  • autoszimulator
    #115
    jaja én is azt tervezem, este zh után kiugrok jutasi felé :D
  • DJ BP
    #114
    így nyomják neki közúton? Azt hittem figyelik őket valahogy hogy ne száguldjanak :D
  • scania
    #113
    jaja:D
  • erdei1989
    #112
    Nahát ez nagyon nagy volt ezek a kamionok nem is gondoltam hogy ilyen nagyok es Gordon a kanyarba driftelet :D azért ahogy a motorosok kinéztek hát nem semmi. De azért van ott tudás még este 10-kor is kerékre vette a motort.Remélem lesz máskor is ilyen.
  • karajjj
    #111
    a vízbül vette ki a zokszigént??????
  • oneal1
    #110
    én félig veszprémi vagyok:D

    szval bejönnek a 8 as ról, tescofelé lemennek
    körforgalomnál tovább és jutaspusztára mennek ki azt hiszem.
    este megyek stand up comedy re de utána kinézek azthiszem arrafelé:D
  • scania
    #109
    Aztán amikor kiértünk a falubol akkor vissza előztek kb140-nel:D
  • scania
    #108
    Egy órával ezelőtt előztem meg egy holland meg egy német terepjárót 130-cal egy faluban(kocsordon):D
  • S8DJ
    #107
    az igen
  • desigo
    #106
    akkor nem unatkoznak...
  • gordon 24
    #105
    Annak hogy a Sainz elütötte az embert nem sok köze van a szervezéshez! Eddig minden pilota elismerően beszélt a szakaszokról! Ugyan azokm servezik egyébként mint a dakart! A.S.O Lehet hogy magyar mikiegér ugrál sárga securitys poloban, de a fö muftik azok akik a Dakarért felelősek!
  • gordon 24
    #104
    Igen ugy tudom!
  • R0sc0
    #103
    más egy jó rally meg megin más hogy valamit rosszul szerveznek aztán ezek törnénnek :)
    de nemtom én inkább a jónak drukkolok :P
    habár oláh meg magyar szervezés a fene se tudja :D
  • 16gaborm
    #102
    De csak Masuokának vége a versenynek IGAZ?
  • gordon 24
    #101
    Hát ahhoz képest, hogy ez csak egy "kis Rally" történnek dolgok! Tegnap kiesett Coma mert bukott! Ma meg elütötte Masuoka szerelőjét Sainz! Igy Masuoka nem tudja folytatni.

    Állitólag megálltak kereket cserélni, és Sainz meg nem vette észre a navcigátort. Hála istennek csak a bokája törött el.. De ezzel vége a versenynek!
  • autoszimulator
    #100
    Van itt aki veszprémi? Nem tudja esetleg, hogy a holnapi nap folyamán, azaz az érkezési napon merre fognak menni? Azt tudom hogy hol érkeznek meg fehérvár felől, de a Busapesti úton mennek végig a jutasi felé, vagy van valamiféle terv erre?
  • Met
    #99
    Tegnap este megint belefutottam az Eurosporton az összefoglalóba.
    Ki az a csávó aki szakkommentátorkodik a Vörös mellett?
    Lehet, hogy ért hozzá de néha akkora f@szságokat mond mint a Palik....
  • oneal1
    #98
    http://www.formula.hu/nezoi%20informaciok.pdf
  • oneal1
    #97
    nekem mákom van ebből a szempontból:)

    az egyetemen könnyen csinálok magamnak szabadidőt:)
  • M@TriX
    #96
    suli az mindig van, Dakar Mo-n meg nemigen, én tuti mennék mégha egy igazolatlanom is bánná. ;)
  • kemszi2
    #95
    azt nem tudja vki hogy debrecenbe hol lehet őket meglesni?:)
  • Checkerboy
    #94
    Balatonfüredi vagyok, és Május elseje miatt Szombaton is kell suliba menni. Tanárok meg nem engednek minket el suliból

    Viszont igazgató 100%, h elmegy megnézni. -.-
  • 16gaborm
    #93
    Hol találtad ezt a térképet?

    Szombatról vki D.e mennek még Jutason pár karikát,vagy csak Füredre mnek lefele?