276
  • Firerock
    #116
    akkor még félt
    nem kövér
  • mama2
    #115
    Egyem a husát:). Dagi, v agy csak a szőre miatt látszik zömöknek?
  • Firerock
    #114
    egy baj van
    büdös...(nem természetes szaga van hanem ilyen romlott tej szag)
    meg szeretném fürdetni csak nemtudom hogy hogy kell...
    (keresztláynodat megkérdezhetnéd:))
  • Firerock
    #113
    na megvan
    vettünk 1 almot és vmi szénát meg kaját
    most kis akváriumban van de majd ha eltelik 1 hét akkor beruházok 11 ketrecre
  • Sir Quno Jedi
    #112
    Na azt mondják, hogy ne tegyé alá rongyot, max. ha szállítod, mert ha megnyugszik nekiáll szétrágni és kitudja. Mindig érdemes amúgy is rá figyelni.
  • Sir Quno Jedi
    #111
    Jah, hát pár percet csak kibír. Maj megkérdem lehet keresztlányomékat, azoknak most is van egy tmalacuk, amiért lementek xszáz kiómétert, mert nekik neet, nevesített, befogadott/ható malac kellett, nem állatkereskedési. (jogos mondjuk) Ők csak tudják mi jó ezeknek manapság, mi divatos.
  • Firerock
    #110
    most fogok értemenni
  • Sir Quno Jedi
    #109
    Háááát... Ezek minden szart felzabálnak (szószerint), de próbáld ki. Fehér, tiszta, nem szöszölő polóanyaggal pl. lehet próbálkozni. Szerintem csak szétrágcsálja, hogy kényelmesebb legyen. De ha neki áll nagymennyiségben legyűrni a gyomrába, vedd el tőle. Forgács jobb lenne mondjuk, avagy széna, vagy profi alom...
  • Firerock
    #108
    szted nem zabálja fel?(a disznó amit alárakok)
  • Sir Quno Jedi
    #107
    Legalább valami puha rongyot tegyél be neki, amin ücsöröghet, meg széttéphet! Ne árválkodjon már szegány üvegen...
  • Sir Quno Jedi
    #106
    Háak ez egy igazi cukkerjulcsi! Ááhhh, én már lemondtam ezekről, kutyáim megzabbantanák három tized másodpercen belül.
  • Firerock
    #105


    most fogok még csak alomért menni
  • Sir Quno Jedi
    #104
    azé!
  • Firerock
    #103
    hja:)
    na jó csak neked töltök fel két képet
  • Sir Quno Jedi
    #102
    Remélem lánytól kaptad, mert ha nem...
  • Firerock
    #101
    Gyerekek:kaptam ma egy nagyon aranyos kis disznót az eggyik osztálytársamtól Valentín napra(holnap elfoglalatak leszünk mind2-en)
    Anya viszonylag jól fogadta de még nem biztos hoyg ittmarad
    ha van itt még valaki akkor rakok fel madj képet
  • Firerock
    #100
    1re rosszabb a helyzet:(
    de azért még próbálkozok
    <span class="bb-style-xlarge">TÉK</span>
  • Firerock
    #99
    ja ez nem rossz 5let:)
    csak a szomszédé a város 1etlen kisállatkereskedése:)
  • Firerock
    #98
    dehogy is
    a malac az tökre más szvsz
    azt úgy magadhoz lehet szorongatni meg minden és az tök jó:)
    és azért elég nagytestű kutyánk van ami még azért kölyök de már így is elég nagy
  • Firerock
    #97
    hol vannak a képek?:)
    [türelmetlen]
  • Firerock
    #96
    ehh
    csak a 25 literes az azért lenne jó mert ugye kicsi a szoibám és az még elférne az íróasztalon
  • Apache00
    #95
    És a 25l-es aquarium télleg nagyon kicsi, elég rossz lesz neki, miután felnö, sokat nem tud majd mozogni
  • Apache00
    #94
    Ugy tudom, azért fontos nekik a viz is, mivel nem esznek annyi lédus terméket mint a természetben, igy bnöm is rakott be nekik itatot, melyet egy nap alatt szépen meg is csapolnak.
    És mint korábban is irtam nem feltétlenül tul egészséges nekik zöldségeket adni, amit a piacon vagy a közértben veszel meg, mert nem tudhatod mivel kezelték korábban, rájuk sokszorosan hatnak a különbözö növényvédö szarságok és hiába mosod meg a zöldséget, nem tudod teljesen eltávolitani ezeket a szereket, mert a husukban is megtalálhato, tartosan fogysztva pedig nagy eséllyek vmilyen betegséget kapnak, amibe a legtöbb esetben belepusztulnak.
    Tehát érdemes meggondolni hogy mit ad nekik az ember, alma, körte és tök az mehet, mást mi már nem adunk nekik a bnömmel.
  • infracore
    #93
    A kicsiket elvittem a állatkereskedésbe adtak érte kaját.
    Legjobban az uborkát szerették,ezért vizeltek sokat.Arra nagyon figyelj,
    hogy ne legyenek huzatos helyen.
  • infracore
    #92
    Szerintem is kicsi a 25 l-es,nekem (mint írtam)egy pár volt
    és 60 literes volt az akvárium.Előtte egy teknős volt benne
    úgy lett csináltatva alacsony oldalfallal.Hiszen a teknős nem
    ugrál,így jó volt nekik is.A párnak még az sem olyan nagy.
    Egyszóval kell min 50 l -es.
  • Apus
    #91
    Üdv
    Nekem volt 1 malacom 3 évig, állatijó arc volt, hallgatott a nevére, hamar kézhez szokott, igazi gengszter volt. A 25 literes akvárium nagyon kevés, én 50 literessel kezdtem, de fél év alatt az is kicsi lesz neki, így ragasztottam egy 120x40x30as akváriumot,ez már elég volt. A ketrec nekem nem vált be, a rácsok miatt nem lehet olyan jól látni a kis dögöt, meg szokása volt az éjszaka közepén rágni a rácsokat:) Egyébként simán megszokja, hogy éjjel csendben kell lenni, ezalól a villanyoltás volt kivétel, akkor mindig rohangászott meg berreget kicsit.:) Reggel viszont az első mozdulataimra, ásításra, fingásra stb, felkelt és cincogott, hogy ehetnékje van. Írták, hogy nem muszáj itatni, ez így van, én mondjuk rászoktattam az ivásra, nyáron jól jött. Alomnak a faforgács a legjobb, meg lehet kapni ilyen szárított szénát, azt is szereti, gyakran felfalja maga alól. Ha mód van rá és tiszta a fű (nincs permet, kutyapisi stb) akkor ki leeht rakni jó időben a száraz harmatmentes fűre, na ott aztán dőzsöl :) Lakásban ajánlott néha elkerített részre kiengedni, bár nem fog valami sokat futni, de kell neki a kis mozgás. Szerintem a kutya után a legjobb háziállat, nyugis, nem büdös, nem harap, rohadt mókás.
  • Dragooon #90
    egyébként mét nem ketrecet szereztél be neki? (ha írtad már, srry, lehet nem olvastam..)
    de az mégiscsak szellősebb..gondolom én :)
  • Firerock
    #89
    najó
    én kikapcsolok
    addig még írhatnátok tapasztalatokat meg KÉEPEKTKÉPEKET
  • gyuri12
    #88
    szerintem igen.
  • immovable
    #85
    héten pont ez volt a suliban mi?:)
  • gyuri12
    #84
    "ha egész pontos akarok lenni nem muszály"
    nem vagy elég pontos, a muszály pontos j
  • Dragooon #83
    én törpenyulat szerettem volna venni.
    és még szeretnék is, majd egyszer összegyűjtöm rá a lóvét, megveszem a kis ketrecét, 10 kiló kaját + ezt azt, aztán már úgysem mondják, hogy na kisfiam vigyed vissza :D:D (és jöhet a nyúl)
  • immovable
    #82
    szevasz

    nem olvastam végig a kommenteket, így lehet olyat írok ami vótmá :D de megosztom veled saját tapasztalataim.
    nekem van kettő is, mindkettő már akkorára hízott mint egy kisebb macsak :D

    ha nem takarítod őket 2-3 naponta tényleg elég büdösek, igazából nem ők hanem amit kitesznek :)
    én akváriumban(terrárium) tartom őket elkülönítve (nem akarom tenyészteni), de elég nagy hely kell nekik, bár lusták, de ha rájuk jönn a futás akkor kell a hely
    nem kell inni adni nekik, ha egész pontos akarok lenni nem muszály, ha elég zöldséget adsz nekik akkor nem kell víz
    imádják a füvet(ne legyen nedves, felfújodhat), szénát és a friss almot természetesen
    időnként pedikűrözni kell őket :) értsd le kell vágni a körmüket, mivel nem szabadon vannak, nem kopik (állatkereskedésben kapsz célszerszámot kb 1-1500 Huf)
    igyekezz változatossá tenni az étrendjüket(alma, répa, uborka, fű, (nem joint:)) körte, paprika, stb), lényegében ez az egy "szórakozás" van az életükben
    nekem az egyik rozettás, hosszúszőrű, neki fodrászkodni is kell :)a másik dettó ugyanilyen mint itt a bannerban (majd egy kilós mindkettő)
    ha teszel be nekik a helyükre kis házikot, azzal az a baj sosem fogod őket látni, szeretnek bújni
    de baromi aranyosak, esznek kézből amit akarsz, sőt ha foglalkozol velük/vele rendszeresen megtanulja a nevét, akár egy macska

    üdv
  • Firerock
    #81
    ez azért nem íyg működik
    amíg 1 lakásba élek velük sokkkal több beleszólásuk van iylenekbe:)
    (mama2 Életkor:14 alatt)[nemgeci]
  • mama2
    #80
    Mi persze? Ez így van. Tán majd 30 évesen se legyen tengeri malacod, mert az anyukád azt mondta hogy nem lehet? Mi vagy te? 3 éves ovodás? Nem megbántani akarlak, de ez tényleg így van:P. Amúgy jü a banner:D.
  • Firerock
    #79
    pff
    persze
  • mama2
    #78
    LOL:D. Amúgy Firerock: Ha 16 vagy, akkor tényleg ne a szüleid mondják már meg mit csinálj. Ne légy anyám asszon katonája, álj ki a jogaidért:D.
  • Met
    #77
    mond meg, hogy ilyet akarsz
  • Firerock
    #76
    akinek van disznaja az lécci rakjon már be képet a disznóról meg a lakásáról(mármint nem az övéről ha nem a disznójéról)
    köszönöm:)
  • gyuri12
    #75
    1. Call of Duty 4: Modern Warfare
    2. Test Drive Unlimited
    3. Silkroad Online
    4. Radeon HD Series
    5. Chelsea Fan Club
    6. XBOX360
    7. Humoros és aranyos képek, videók
    8. Modellautók
    9. Tengerimalac<---- hurrá!!!!
    10. Euro Truck Simulator