137
Conflict: Denied Ops
  • Danus16
    #57
    Jah és ráadásul ha az 1. missziót befejeztem utána átviszi az animációka, végiginézem, vagy átlépegetem mindegyiket próbáltam, és utána kilép hibaüzivel! PF! tejóég! játék közbe nincs hang és kilép a 2. misszió betöltése előtt...
  • Danus16
    #56
    az mitől van hoy a főmenübe és átvezetők alatt van hang de a játék közbe nincs??? nagyon zavaró! hova tűnk?
    codechiba csaknem lehet, K-lite 3.50full van fenn...
  • Synit HUN
    #55
    De az összes videoja végén 12.-e volt megjelölve.
  • Balumann
    #54
    Mi? Ez már kinntvan :S
  • Synit HUN
    #53
    Ez is 12-én jelenik meg :DD
  • Balumann
    #52
    Az nem 19-én jön?
  • Djemba
    #51
    nem olyan rossz ez a játék!
    DE HOLNAP JÖN A THE CLUB
  • Balumann
    #50
    TAB-al áttudsz váltani a társadra -.-
  • AtkariZsolt
    #49
    Tudtok a játékhoz végigjátszást?
    Elakadtam a játékban.
    Ahol 1 komát megkel menteni, de közben 1 helikopter jön.
    A társamnál ott van a hátán a válról indítható rakéta, de nem használja.
    Nekem meg nincs, meg sehol nem találok.
    Hogyan kel leszedni a helikoptert?
  • Shep
    #48
    Egyszerűen hihetetlen, hogy még mindig úgy van, hogy ha testre lövök akkor kell legalább 3-4 találat, hogy elhulljon az ellen, ráaádsul annyira gagyi az a fegyver ami a rednecknél van, a négeré meg á ...
  • Balumann
    #47
    Nah első pályát végigvittem. Hát az AI az nekem kicsit úgytűnik mintha a Desert Storm-ba is jobb lett volna :S Társam belerohan az ellenségbe. Fegyvernek meg alig van bemozgása. Furcsa.
  • Balumann
    #46
    Lehet hálózaton keresztül COOP-ba ketten, de alapesetben gép irányítja a másikat. Bármikor átválthatsz a másik emberre, és azt irányíthatod (ez a Desert Storm részekbe is így volt), jobb taktikai lehetőséget biztosít (bár ebbe kiváncsi leszek h mennyire lesz nagy lehetőség, mert DS -ba azért 4 ember volt és nagyobb pályák.
  • SzocsA
    #45
    a cod 4 demo milyen hosszú volt? kb ugyanilyen ha jol tudom vagy lehet!
    a teljes még nem vittem végig!

    amúgy azt hogy értik hogy párhuzamosan 2személyt kell írányítani?
    összekötünk két gépet lanon és ugy visszük végig a singlyplayert? vagy lehet ahogy eddig megszokottt módon!
  • Shep
    #44
    Én csak a legelsővel nem játszottam, de az összes többit végigvittem, a legjobb szerintem a Vietnamos volt, ez meg majd kiderül. Mondjuk a demo olyan felemás érzéseket keltett bennem.
  • Balumann
    #43
    Én mint írtam a Desert Storm 1-el és 2-vel is játszottam (a 2-vel most nyáron), és nagyon szerettem. Hangulata is nagyon jó, pergős, nem egyedül kellett menni, változatos helyszínek és cselekmény, minden megvolt sztem ami kell.
  • Balumann
    #42
    Engem néha a gyengébb, olcsókategóriás vagy régebbi játék is ugyan úgy le tud kötni, még akkor is ha nincs olyan szép grafikája.
    Én most akartam kipróbálni a teljest, kicsomagoltam, és ügyesen kitöröltem az iso-t is a többi rarral együtt (rossz gombot nyomtam először és kijelölte azt is, ne mvettem észre :B), úgyhogy csak holnap fogok kipróbálni vszínű :-)
  • #41
    Ez az első amivel játszok, nem tudtam.
  • DarkSector
    #40
    Jah én is azé szedem.
  • tibiszabo
    #39
    jo ez most nagy pangás van ugy is
  • DarkSector
    #38
    Jah ez sajnos igaz, hogy nincs jobb azt ennyi, de az nem azt jelenti, hogy a szar játék is lefoglalja az embert.
  • Shep
    #37
    A conflict sosem a garfikájával hódíott, főleg mivel olcsó kategóriás játék.
  • csoola
    #36
    engem általában nem zavar, de itt igen, h egy kicsit monotonra sikerült, ráadsul a pályaszerkesztés se ma legjobb, az AI rol nem is beszélve, de azért érdemes játszani mert más egyszerüen nincs :D jol jártak a fejlesztők, igy tutira fog fogyni:D
  • DarkSector
    #35
    maxon ilyen gagyin néz ki??????????
  • #34
    Csináltam pár képet az első küldetésből. Nem egy szép játék, de szerintem van hangulata. Ha hosszú távon is ilyen lesz, akkor engem nem zavar a csúnyácska grafika.








  • Balumann
    #33
    Olvass vissza egy kicsit.
    Nekem tetszik. Nem egy Rainbow Six Vegas (stílusa arra hasonlít), de élvezetes. Conflict Desert Storm ha tetszett akkor vszínű ez is fog.
  • grebber
    #32
    Nem valami nagy szám max 1-nek elmegy ha nincs semmi más!
  • DarkSector
    #31
    Én is ráakaszkodtam a cuccosra!!!!!!
    Valaki tudná jellemezni 1-2 mondatban, hogy a demo-ja milyen volt, mert én most már nem akarom letölteni.
    Jó játék?
  • csoola
    #30
    2008-ban ez a minimum, ez igy van rendjén...
  • Balumann
    #29
    Ebbe a pillanatba vettem észre én is torrenten. Juppí :-) Van kedve vkinek majd coopba vinni (akár végigvinni? :))
  • grebber
    #28
    Kjiött: Conflict.Denied.Ops-ViTALiTY 4.87GB
  • Boroskóla
    #27
    Jó lenne ez csak a katonáknak ne lenne ez az idétlen darabos mozgása.
  • Balumann
    #26
    Itt a demonak a teljes gépigénye:

    The minimum system requirements are as follows:
    OPERATING SYSTEM:
    Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP/ Microsoft Windows Vista (admin rights required) 95/98/ME/NT4 no longer supported.
    CPU:
    Pentium 4 2GHz or Athlon XP equivalent
    RAM:
    1024MB system Memory
    GRAPHICS:
    128mb Direct X 9.0c card with full Shader 3.0 support
    SOUND:
    Direct X 9.0c compatible sound card
    HARD DRIVE:
    1.3 GB Free Space
    INPUT DEVICES:
    Keyboard and mouse or Xbox 360 Controller

    The recommended system requirements are as follows:
    OPERATING SYSTEM:
    Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP / Microsoft Windows Vista (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.
    CPU:
    Intel Core 2 Duo / Athlon 64 X2 or Equivalent Multi-core CPU
    RAM:
    2 GB system Memory
    GRAPHICS:
    256mb Direct X 9.0c card with full Shader 3.0 support (NVIDIA 7900GS or better)
    SOUND:
    OpenAL compatible soundcard
    HARD DRIVE:
    1.3 GB Free Space
    INPUT DEVICES:
    Keyboard and 3 button mouse or Xbox 360 Controller
  • Balumann
    #25
    Sajnos Shadermodel 3-at támogató kártya szükséges játéknak.

    Graphic Cards supported
    All DirectX 9.0c graphics cards with full Shader Model 3.0 support.
    GeForce 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8400, 8500, 8600, 8800
    Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X2400, X2600, X2900
  • joe1980
    #24
    Sziasztok.Én is letöltöttem a demot,de nem enged játszani vele mert a konfignál nem toom beállitani a kártyját (egyszerüen nem veszi észre pedig van benne de nem toom jó e az Ati 9800 pro hozzá)és a resolution se toom beállitani.Ha lehet rakjatok már fel képet a coop-osból is meg hogy mien singlebe is köszönöm szépen.
  • Balumann
    #23
    Sztem neki sem a vinyó a kevés. Én pl. szándékosan hoztam csak 15 gigás particiót létre a winxp-nek (újratelepítés esetén csak ennyi vesszen el). Helyem másik vinyón van még (300 + 160 giga vinyó). És a temp is másik vinyóra van téve, ennek akkor is a C-re kell rakni.
  • Balumann
    #22
    (hogy fel tudd telepíteni az 1,02 gigás demot...). Kicsit vicces. Remélem hogy a teljes játékhoz nem fog kelleni 10 giga szabad hely a C-n a feltelepítéshez... -.-
  • Balumann
    #21
    Ha visszaolvasol, én is ugyan ez miatt bosszankodtam. Nincs más megoldás, fel kell szabadítani 4 gb helyet a 'C' meghajtón, hogy feltudd telepíteni.
  • Mirk
    #20
    hát gondolom vegyél egy vinyót
  • Bence94
    #19
    helo nem tudom feltelepíteni mert azt írja nincs elég hely.mit csináljak?temp üres és többet nem tudok felszabadítani.
  • DaemoonHunter
    #18
    Akkor egy próbát megér, nálam kikapcsolódni bőven megfelel...