137
Conflict: Denied Ops
  • Balumann
    #97
    Ha Crysis grafikát vársz a játéktól akkor ne is töltsd le, itt a játékélményre mentek inkább... ^^
  • Balumann
    #96
    Nem olyan a játék. Olcsóbb kategóriás játék, nem éri el a Crysis színvonalát (grafikában legalábbis). Viszont ez számomra játszható, élvezetes, a Crysis nem... /játékmenet miatt/
    Nézz meg róla videókat. Ha a CoD 4 tetszett akkor sztem ez is fog.
  • theodor
    #95
    Csak mert ezek a képek elég gyérek.
  • theodor
    #94
    Jó ez a game? Mármint meghaladja a Crysis szintet vmilyen szinten vagy legalább a Far Cry ét?
  • Shep
    #93
    Á az utolsó pálya rohadt nehéz, elmehetnek a készítők a francba az el nem fogyó ellenséggel és az ilyen szar scripttel, hogy csak akkor jön elő a tank, mikor a lehető legvédtelenebb helyen vagyok, nehogy már legyen esélyem ellene.
  • gsg16
    #92
    megoldódott a dolog,egy új hangkártya driverrel!
  • gsg16
    #91
    üdv!lehet,hogy volt már róla szó,de én visszaolvasgattam,és nem láttam eddig.elindítanám,és ezt a hibaüzenetet írja ki: The procerure alsource3i could not be located in the dll OpenAl32.dll. ez milyen hibára utal?előre is köszi!
  • Shep
    #90
    A fatelepen mit kell csinálni az őrök megölése után, mert nem tudok menni sehova.
  • Shep
    #89
    Hány küldetés van a játékban?
  • Balumann
    #88
    Hamachi 1.0.1.5 -ös verziót rakjátok fel, és úgy próbáljátok (későbbi verziókkal problémák vannak legtöbb embernél). Bár még én se próbáltam (épp keresek vkit akivel játszanék), sztem mennie kell.
  • Synit HUN
    #87
    Azt mondja meg nekem valaki, hogy lehet-e hamachin játszani a játékot és ha igen hogyan?
    Nekem sehogy se akart összejönni haverral. Pedig a GOW ment.
    Találjuk már ki ezt, tuti nagyot dob a játékon.
  • Balumann
    #86
    Ezzel nagyon megszenvedtem én is. Menny be az épületbe, társadat a másik oldalra irányítsd.

    Egyébkjént mennyivel könnyebb és jobb lenne COOP-ba ketten vinni :S Ha valakinek van kedve vegyen fel msn-re: [email protected]
  • Shep
    #85
    Semerre, mert ott kell kitartani, vagyis lelőni aki jön, aztán egyszer majd elfogynak és jön a helikopáter.
  • borix
    #84
  • borix
    #83
    Bemegyek a torony alá fölveszem a municiót használom a füstgránátot mégis meghalok mert szétlövik a bódét.Merre tovább?
  • AtkariZsolt
    #82
  • ffxi
    #81
    Upsz, nem ide akartam :)
  • ffxi
    #80
    Hogyan tudom xfire-en beállítani úgyhogy ne mutassa mivel jácok épp?
  • csgj
    #79
    Na jó, ezek szerint csak pillanatra volt jó... még mindig ugyanúgy halad előre a "jó kis" néger katona a w hatására. :P De kiba***** idegesítő, így nem lehet játszani! Csak megyek a falnak a végtelenségig. Azt hogy a videókat és intrókat kénytelen vagyok átugrani, még nem annyira zavar. De így...
  • csgj
    #78
    Egy új hangkari driver megoldotta a W-s problémát. De az intrós hiba még megvan... videókari driver-ből a legújabb van, úgyhogy itt már csak esetleg egy patch segíthet. Vagy nemtom... Sztetek?
  • csgj
    #77
    Hát nálam enyhén szólva problémás a játék Az intrók röhejesen akadnak, de a játék mindent maxra húzva simán megy. Csak ott a következő probléma, hogy ha egyszer megnyomom a W-t, akkor a fickó végtelenségig megy előre... kicsit lol. Amúgy a demóban csak az intro volt rossz, ott leglább játszani tudtam vele.
  • tibiszabo
    #76
    Hol a kép????
  • AtkariZsolt
    #75
    Elakadtam.
    Nem tudom elmondani holjárok de, 1 képet tudok mutatni.
    innen merre?
  • timantes
    #74
    Végigvittem a játékot 100%ra. Hiányzott már egy ilyen jó kis lövölde, talán még a Crysisnál is jobban lekötött. Jó volt , várom a következő Conflict játékot.

    Akit érdekel a vége:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy generális lebilincselésével lesz vége a történetnek...
  • tibiszabo
    #73
    Hát tényleg nem egy CD4 de annyira nem rossz mikor nincs semmmi
  • csoola
    #72
    nem szar azért, csak nagyon tucatfeeling...
  • ricsa008
    #71
    oks kösszi
  • Balumann
    #70
    Ennek singleje van, amit lehet 2-en COOP -ban is vinni.
  • ricsa008
    #69
    ez csak multis vagy van benne single is?
  • barany
    #68
    Sziasztok !
    Ugyanaz a gondom volt mint Typer kollégának, egy Audigy 4 hangkártyával.
    A megoldás az volt hogy unistalláltam a kártya windows driverét és
    letöltöttem a honlapjáról egy újabbat, feltelepítettem és lett hang
    játék közben. Érdekes hogy csak ennél a játéknál csinálta ezt, a
    többinél semmi gond nem volt a hanggal.
  • Balumann
    #67
    Igen, alapjában lehet h nincs probléma, K-lite az tényleg nem kodekeli agyon a gépet, főleg ha nem raksz fel belőle mindent. De például lehet, hogy abba régebbi kodek van, mint amilyen a játéknak kellene és azért nincs hang.
    Egyébként később lehet majd problémád a pack-al, mint ahogy én is megszívtam miatta (nekem is ajánlották), aztán jött videószerkesztő, konvertáló, lejátszó programok, és utána jöttek a hibák azután.
    Játék egyébként sztem ritkán használ kodekeket, nem azokban szoktak lenni a problémák. Milyen hangkártya van a gépbe?
  • Danus16
    #66
    hát képzeld el eddig az égvilágon egy f*sznyi hiba nemvolt még a codeckel, ez az első játék aminél gond van...
  • Shep
    #65
    Az ilyen kodekpakkosoknak ezt hiába magyarázod, ők akkor is csak rakják és rakják, aztán meg megy a csodálkozás és a panaszkodás, de hát aki nem ért a szóból az ...
  • Balumann
    #64
    Nem javasolt kodek packokat felrakni, sok felesleges codec csak lassítja a gépet illetve össza is akadhatnak. Nemnagyon van "legjobb" kodekpack. A kodek packokba ritkábban is frissítik a kodekeket is.
    Itt a legvégén van egy jó ajánlás h miket érdemes felrakni.
    Esetleg próbálj meg egy hangkártya és vga driver frissítést.
  • Shep
    #63
    A hiba nálad van, nem tudunk mit mondani.
  • Danus16
    #62
    mondom hogy CSAK K-lite 3.7.5 codec pack van fenn, az a legjobb kodek........
    de nemértem mér nincs hang, minden játéknál van csak ennél nincs...
  • Shep
    #61
    Én soha nem rakok fel ilyen hülye codec packokat, nincs is soha semmivel gondom, csak divx, meg xvid ennyi, neked is tuti valamelyik szarhulladék semmirevaló codec kavar be.
  • AtkariZsolt
    #60
    Megint elakadtam.
    El se tudom mondani holjárok de, 1 képet tudok mutatni.
    innen merre?
  • Danus16
    #59
    Nah 3.7.5-ös K-lite-al sikerült megoldanom a játékproblémát, most már nem lépeget ki, de hang még mindig nincs!!!!!!
    minden a defaulton van sound options-ba és probáltam állítgatni hát nemtok állítani semmit... az átvezető animációkba és a menübe van hang, de játék közben és az ingame átvezetőkben sincs!!!!
  • Shep
    #58
    A Club az konzolos nem?