Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16623
Akkor nem nyertünk tulajdonképpen egyetlen meccset sem? 😞

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16622
Ez egyébként milyen szerver?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Elektrofrombc2
#16621
ha már így kínálod...😄 én is kérek 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16620
Szívesen elfogadnék én is egy vipet, ha kapok😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16619
Nekem van egy accountom amin még rajta van a 700BF de már mind a négy hely foglalt benne, de ha érdekelj szólj.

Pra
#16618
ide a VIP-et 😄
Köszike

Wanndris
#16617
Én is szeretnék VIPet, ha lehet 😊

Battlefield.hu[HUN][RANKED] Admin

davis98
#16616
Szeretnék egy vipet ! 😊

nickname: doki09

#16615
Desu Paireetsu szerver bookmark - jelezzétek itt ha VIP-t szeretnétek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16613
mármint az Osztrák - Magyart

Pra
#16612
írásban közvetítem a meccsett 😊
mert hallgatom õket mumblén!
http://www.battlefield.hu/topic/3057/Battlefield_Heroes

Grr1234
#16611
Nem akarok kunyerálni, de nagyon kéne 😞 Tudnék érte adni drpeppert.

Grr1234
#16610
Nincs valakinek egy accountja amire fel lett töltve a GunClubos 700 BF (de még nem használta el) és van még legalább egy hely egy karakternek?

Grr1234
#16609
Sikerült... 😛

davis98
#16608
Csak nagyon egyedire akartam 😄

nickname: doki09

davis98
#16607
Ha bár a felsõ tényleg nem nyerõ most hogy JOBBAN megnézem 😄😄

nickname: doki09

davis98
#16606
Jaja 😄

nickname: doki09

Grr1234
#16605
Talán más felsõt raknék. Megnézném az új MoH-s mellényekkel. 😛

Grr1234
#16604
Mondjuk szerintem az elsõ az szebb.

Lupous
#16603
Bááár...szerintem ha már fekete-fehér a kesztyû...az új dr ppepper outfit gatyája tökéletes lenne mellé 😄

davis98
#16602
Oks ! 😊 kösz a segítséget.

nickname: doki09

Lupous
#16601
Igazad van 😄...az a lényeg (vagyis igazam van? 😛 LOL)
Nekem se igazán jön be...de végülis nem is rossz...olyan 10/7 es 😄...és szerintem a második gyobb 😄

davis98
#16600
Az te vagy.......csak azt tudom mondani amit lupous.
"nekem naon tetszik (ez a lényeg 😛)"

nickname: doki09

davis98
#16599
Hjajj miért nem rakta egymás mellé ?? :S

nickname: doki09

Grr1234
#16598
Nekem egyik se jön be.

davis98
#16597
Nekem kérdéses 😄 Segítsetek, melyiket ?

nickname: doki09

Lupous
#16596
Kíváncsi leszek 😛
Am...a a sapómon az a fehér izé az i akar lenni? horgászcsali vagy kréta...vagy mi? 😛

Pra
#16595
Nekem bejön... csak a gatyó nem.


Én ma megtaláltam a tökélétes outfit összeállítást...
Majd megmutatom ha bevásároltam 😛

#16594
akárhogyis, elõzõ eredetibb volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16593
Jól néz ki 😄

nickname: doki09

Lupous
#16592
Nah megvan az új outfitem <#szeret>, nekem naon tetszik (ez a lényeg 😛)fõleg sniperkedéshez foom használni, most gondolhatjátok hogy jujj akkor minek rá bicska, meg pityu...és hát azé mert a többi cucc ami oda való lenne az szar 😛...meg már nem szándékszok mostanában költeni 😄 (Max karácsonykor ha lesz valami egyedi téma 😛 ami jó 😛)

A régi outfitem meg már nagyjából mindenki ismizi 😄 Ez fõleg a passzív játékhoz lesz...és persze kés+pityu kombó 😄

Pra
#16591
nem a maira
tegnap volt ez a szivas

SzLehel
#16590
*18

a mamám tanította!

SzLehel
#16589
én is a 148-assal XD

a mamám tanította!

Lupous
#16588
Én ittvagyok 😛

Pra
#16587
Most az utcsó fél órában, csak 3embert kellett találni war-ra <#rinya>

SzLehel
#16586
nincs róla valami videó?

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#16585
😄 xD mint már pranak is említettem, már csak nevetni tudok 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#16584
JÁÁÁÁJJJJ de f@sz@ 😄

nickname: doki09

kabel15
#16583
24órás?

BattleTag: kabel15#2672

#16582
nyugi, mindenkinek ugyanaz a kód jött, szal:

85JN-Q5UD-JZVG-ZXNS

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16581
Nekem nem jött. <#nemtudom> Az baj, hogy fos citromail.hu?

#16580
okés köszi 😄

Apropó csekkoljátok az emaileteket, jött egy free xp boost kód halloween alkalmából.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16579
(Bocs a sok offért, de soha se bíztam az SG fórum üzenet-rendszerében 😞 )

Grr1234
#16578
Ja és szóljatok ha beváltottátok mert akkor visszaírok a gyereknek, hogy dobjon másikat mert fos az egyik. 😛

Grr1234
#16577
Ha valamelyik nem mûködik (úgyis mûködik mindkettõ 😛) akkor szóljatok.

Grr1234
#16576
Akarom írni Tomonor és Kabel. 😊
Már majdnem kiküldtem Lupousnak... 😄

Grr1234
#16575
Lupous és Kabel: küldtem egy-egy kódot.

Lupous
#16574
Nah az nc-t beszoptuk ma is :S 0-4 svájc javára.