3646
www.facebook.com
  • Devv
    #3562
    Tudom hogy ez a megoldás de ez faszság.
  • PLaci #3561
    Letiltod azt az ismerőst, aki lájkolta a bejegyzést. Mert hogy ezért látod a hírfolyamodban.
    Néha rettentő idegesítő, volt hogy anyám gyermekkori barátnőjének (lájkjainak) hála két napig 90%-ban lovakról készült fotók voltak az én hírfolyamomban.
  • Devv
    #3560
    Bazdmeg felmegyek a fészbúkra és full idegeneket látok hogy pózolnak a kibaszott szakdolgozataikkal, itt kirándultak, ott kirándultak, full idegenek pózolnak a ronda gyerekeikkel és ez full felbasz. Persze ezek az idegenek az ismerőseim ismerősei akikre kurvára nem vagyok kíváncsi. Eddig még nem jöttem rá, hogy hol lehet ezt kikapcsolni...
  • Laceee
    #3559
    Üdv! Eltűnt a Chat kikacsolása neki opció, hogyan tudnám csak pár embernek bekapcsolni a chatet? /Chrome
  • BaliFF
    #3558
    Sziasztok!
    Ha valakinek a "napjat" egyszer elrejtem,hogy ne lassam,akkor az ovet mar egyaltalan nem fogom latni amit maskor kirak?koszi
  • Jim Morrison
    #3557
    Rámész a profiljára és írsz oda, ha nem tiltotta le. (Eszre fogod venni)
  • Pluskast
    #3556
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy az fb-n hogyan tudok valakinek az idővonalára írni?
  • coolpet
    #3555
    És semmilyen vírusírtó + antimalware nem találja a kártevőt?
  • tigeroo
    #3554
    szerintem ez valamilyen malware lesz, ami megfertőzte a gépet. formázás (legalábbis felejtse el használni a fertőzött gépet ebben a formában) + jelszócsere,
  • patrikbarat
    #3553
    rebekakocsis
    NEM kell félve kérdezni mert nem illegális képek vagy nem tudom mire gondolsz ? Ha figyelmesen olvasod KIZÁRÓLAG csak az ISMERŐSEIMNEK teszem fel ! és a" Megosztom" gomb kihagyásával a további megosztásokat akarom elkerülni -mivel az ismerősök ismerőseit nem hiszem mindenki ismerné és még az is adná tovább ! Mint a mellékelt képen látható csak a Tetszik és Hozzászólás gomb maradna (sokaknál látom így nincs "Megosztom" gomb " Sok fórumot olvasva se leltem megoldásra:( Üdv Péter
  • patrikbarat
    #3551
    Üdv !
    Facebookon hogyan -és hol lehet beállítani, hogy a saját idővonalamon fel tett képeket tovább ne tudják megosztani másoknak az ismerősök!? (Tudom illegálisan le szedhető minden , de ha a "Megosztom" felírat nincs és leszedi akkor az jelenthető)
    A mellékelt képen láthatóan megoldható valahogy (Másoknál) de nem lelem sehol a megoldást !
    01 kép: http://kepkezelo.com/images/940ajryy5xnpfzoanwjl.jpg
    02 kép: http://kepkezelo.com/images/utdczy0r504nrfsu37kb.jpg

    Előreis köszönöm a segítőszándékú válaszokat !! Péter
  • PLaci #3550
    Ha más gépen be tud lépni, akkor szerintem 100%, hogy a gép fertőzött valahogy, valamivel.
  • coolpet
    #3549
    Szia!

    IT területen dolgozom, értek a vírusírtáshoz.
    Volt kb fél órám, hogy lefuttassak 2 vírusírtót, és ennyi. A kérdés arra vonatkozott, hogy hogyan lehet feloldatni az accot erre a gépre.
    IE-ben ezt csinálja.
    Chromeban ezt csinálja.
    Mindkettő up to date, és nincsenek pluginok, extensionok.

    A facebook fórum tele van ilyen postokkal, de a developereknek, supportnak írni persze nem lehet.
    Egyébként ellenőriztem a domaint, és a tanusítványt is, szóval minden stimmelőnek látszik.


    Üdv.
  • PLaci #3548
    Ez valami vírus lesz, ami el akar adni neked egy antivírus licence -et! :D
    Valószínűleg nem a Trendmicro akar szívatni téged, hanem a vírus írója valamilyen partneri program keretében részesedik a licence eladásokból.
    Valószínűleg vagy egy minden böngésző alá (mint bővítmény) betelepült vírusról van szó, vagy a facebook.com -ot irányítja át egy másik weboldalra.
    Ha nem értesz a vírus irtáshoz azon felül, hogy lefuttatsz pár antivírust, akkor a legegyszerűbb megoldás a "format c:".
  • coolpet
    #3547
    Sziasztok! Apám facebookja blokkolva lett, hogy vírusos és töltse le a Trendmicro antivírust. Addig nem lehet belépni amíg le nem futtatja
    Namost én lefuttattam az Avirát, és a Malwarebyte-sot. A defender is aktív. Semmi jele fertőzésnek. Nem akarom a facebook által adott linken letölteni és telepíyteni az antivírust, mert beépül valahova.
    Hogy lehet kiküszöbölni, hogy n kelljen telepítenem, és mégis beengedje? Más gépen be tud lépni, de ezen a gépen semmilyen böngészőből, és inprivate módból sem
    Cookiek is törölve lettek már.. 5let?

    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2017.04.02. 19:48:50
  • acsati
    #3546
    Hát igen, de jó is volt. Most meg, ha valaki, hülye rózsaszín chat színt akar használni, akkor nekem is azt kell látnom, ha vele beszélek... (vagyis kéne, ha nem állítanám vissza)
  • Jim Morrison
    #3545
    hú azt nagyon durván túltolta pár ember... :D
  • PacsutaTibi
    #3544
    Áhhh.... Régi szép idők, amikor az MSN messengert kedvünkre szabhadtuk....
  • Jim Morrison
    #3543
    nálam is váltott, szeretném vissza a régit, de facebook makacs, azt kell használni amit adnak. Ha piros háttérre sárga betűket akarnak akkor az lesz :)
  • PacsutaTibi
    #3542
    Ma vettem észre az egyik családtagom facebook lapján (Win7/Firefox), hogy bal oldalt eltünt az üzenetek fül, helyette a Messenger, van ott. Ami a korábbihoz képest átláthatatlanabb. Gyakorlatilag a kis jobb alsó beszélgetőablak felnagyított másolata. :S

    Nekem most még jó (Win7/Opera). Ez mindenkinél át fog változni vagy állítható valahol?

    (Hozzátenném, hogy bár a családtagom Facebookozik mobilról is, de a messenger app nincs telepítve rá. Én nem használom mobilról a közösségi hálót.)
  • Hont
    #3541
    Sziasztok!
    Esetleg hallott valaki olyan beállításról vagy valami scriptről, amivel be lehet záratni a fiókot, úgy mint mondjuk az OTP felületét?
    Gondolok itt arra, ha nincs mozgás a felületen, akkor pár perc után lépjen ki az aktív felületről és csak jelszóval lehessen vissza lépni!
    Chrome-ot használok...
    Köszi előre is!
  • Anonymusxx
    #3540
    fú meglett egy fél óra keresés után...
  • Anonymusxx
    #3539
    Hogy lehet a bemutatkozást szerkeszteni? sehol sem találom...
  • Jim Morrison
    #3538
    ha új chat ablakot nyitok meg mióta a jobb oldalon nyitja meg? eddig nem mindig a legszélső a bal oldalon volt a legújabb chat ablak?
  • Vargagy
    #3537
    Rájöttem valamire. A böngészőben lehet a hiba. Eddig az asszony az Operát használta és az így nyitotta meg a FB-t, eltárolva ezt a hibás szitut. Még ha /login-nal indítottam, akkor is emlékezett, hogy így kell. Most Firefoxxal is kipróbáltam, abban nem volt eltárolva, ezért kérte a bejelentkezést, jó email címmel és jelszóval most látszólag minden rendben van.
  • Vargagy
    #3536
    Szervusztok. Új vagyok ezen a topicon, de mindjárt bajom van :-(

    A feleségem FB oldalán minden adat rendesen meg van adva és jól is jelenik meg, csak éppen a felső sorban valahogy én jelenek meg "kezelőként" és a chat-ben is az én üzeneteim jönnek. Hogy váltódhatott ez át és hogy lehetne visszacsinálni a feleségem személyiségére?
  • Ferenc4
    #3535
    A facebook-on az élő videót mobilon hogy lehet nézni? Számítógépen ki írja az alkalmazásba hogy élő videó, de telefonon nem!
  • Aspyrin
    #3534
    Te blokkoltad őt. :)
  • kutyakiki81
    #3533
    Hello

    Évek óta ismerősök vagyunk a facebook-on, az ismerőseim bárki láthatja, de ezt az illetőt mégsem látom az ismerőseim között, és más sem látja. Zárt csoportba akartam meghívni, akkor jöttem rá, hogy nincs ott a listán.
    Azt hittem blokkolt, de nem. Megnéztük mindketten, én ott vagyok az Ő ismerősei közt, de fordítva nem.

    Valaki tudna segíteni? Google alapján nem sikerült megoldást találnom, bár másnak is van ilyen gondja.
  • Saka23
    #3532
    Hello :)

    Egy kérdés.Egy képnél,ha az van megjelölve láthatóságnál,hogy Ismerősök,Bárkinek az ismerőse aki meg van jelölve,ez utóbbi mit jelent pontosan?? A megjelölt félnél nem az összes ismerőse látja a képet,csak akinek engedélyezte? Tehát egyenként meg kell jelölni az embereket,akik láthatják ?
  • rabbiddgog
    #3531
    ez a neve btw
    Facebook profile view notification 1.1.9
  • rabbiddgog
    #3530
    most nézem hogy van egy alkalmazás chromra ami megmutatja hogy ki nézi az adatlapodat
    ez durva
    kipróbáltam egy kamureggel megnéztem a profilomat, és működik is. hogy lehet ez, azt hittem ezek mind ilyen kamu dolgok, meg a fb valami fő informatikusa is azt mondta hogy ez lehetelten
  • Klon
    #3529
    Sziasztok!

    Abban kernek segitseget, h mitol fugg, hogy 360 fokos panoramakat lejatsza a telefon?

    Tobben jeleztek vissza, h nem lehet forgatni, csak sima kepkent latjak.
    Masoknak meg ugyanolyan telefonon siman mukodik.
    Tabletekkel meg meg tobb a baj.
    Sajat GalaxyTab 10.1-emen szinten nem megy, nincs hackelve, total gyari...

    Fontos lenne, h mi lehet a baj.

    Koszi elore is!
  • Aspyrin
    #3528
    Persze, az új profilkép készítésénél felajánlja a videót is.
  • Zsoxx
    #3527
    Gondolom GIF-ként töltötte fel a képet.
  • Ferenc4
    #3526
    most láttam ilyet először. mozgó profilkép ILYET IS LEHET?
  • rabbiddgog
    #3525
    mert azonnal megnézi
  • TomBond
    #3524
    Az mitől lehet, hogy mostanában "beragadnak" bizonyos posztok az üzenőfalamon. Eddig, ha 10x rányomtam a frissítésre, akkor 10x más posztokat kaptam, mostanában hiába frissítek, mindig ugyanazok jönnek elő!
  • El Gigante
    #3523
    Sziasztok! Miért egyezik a "látta" időpont az üzenetküldés idejével?
  • Klon
    #3522
    Ti próbáltatok már 360 fokos panoráma képet feltölteni?
    Nekem csak sima képként tölti fel, nem csinál belőle panorámát... :(
    Vagy Magyarországon még nem működik?