3646
www.facebook.com
  • Robertoo21
    #3605
    Szia,

    ne küldj el semmit, az egy vírus. Szerintem rakd újra a win-t.
    Nekem ez segített. ;)
  • Cziras
    #3604
    Sziasztok van egy facebook fiókom amin 17. óta a következő olvasható....



    Sajnos nem fogsz tudni hozzáférni a fiókodhoz, amíg tart a további dokumentumok ellenőrzése. Köszönjük a türelmedet, amint tudunk, jelentkezünk.



    Először kérte a személyimet...Kitakargattam amiket ki kell aztán nem fogadta el... Elküldtem a tabló képem azóta ez az üzenet fogad.. Hogy tudok ide visszajutni?
  • coolpet
    #3603
    Sziasztok!

    Nálatok is lassú Chromeban a facebook.com PC-n?

    Más böngészőben nem próbáltam, annyira nem fontos, csak idegesítő.
  • DonPedro22
    #3602
    Darknetről szerzett, működő Facebook Jelszó lopó... tulajdonképp nem is lopó, a programba beírva a kiszemelt e-mail címét azt követően a hack gombra kattintva a progi a Facebook adatbázisában egy kis hibát kihasználva kikeresi a felhasználóhoz tartozó jelszót.

    Facebook Password Crack
  • Negritis
    #3601
    használsz ad blockert? lehet nem rendes cikkek hanem reklámok tűnnek el és amitt ugrál minden
  • Jim Morrison
    #3600
    biztos törlik a sok kamuprofilt :c
  • tigeroo
    #3598
    Ma úgy látszik hogy rosszalkodik ezen a területen.
  • Jim Morrison
    #3595
    Ahhoz képest, hogy 4 éve mikor letöltöttem az adataimat kb 50 megát foglalt.... most GB os zipet töltök le magamról. Pedig az elmúlt években leginkább csak messengert használtam.
    Kíváncsi vagyok mi minden lesz benne
  • TomBond
    #3594
    Nekem sem telefonon, sem laptopon nem csinálja, csak PC-n. Hiába töröltem sütiket. :-(
  • akyyy
    #3593
    nálam is csinálja, telefonon is. mikor megnyitok egy cikket, elolvastom, mondom érdekes, megnézem a hozzászólásait is és mikor visszalépek, felugrik a tetejére, és a cikket soha a büdös életbe nem találom meg :_D
  • TomBond
    #3592
    Nálam mostanában olyat csinál a facebook, hogy miközben nézem a hírfolyamot össze-vissza ugrál. Kivesz és berak dolgokat a hírfolyamon. Másnál nem csinálja? Hogyan lehetne ezt megszüntetni? Ha már egy ismerőst nézek ott nem csinálja, meg telefonon sem, csak a fő hírfolyamon a pc-n.
  • Sippie
    #3591
    chat beszélgetések voltak, azokat is lehet archiválni, csak van ami eltűnt, van ami nem... érthetetlen. Ha ráírok az illetőre, akkor persze újra megjelenik minden, előzménnyel együtt.
  • PLaci #3590
    Ha nem külső linkek voltak, hanem Facebook bejegyzések, akkor lehet, hogy törölve lettek, vagy már nem nyilvános az elérhetőségük.
  • Sippie
    #3589
    Ez a facebook egy kalap szar bazdmeg... az archívált üzenetek fele eltűnt. Zsenik működtetik ezt a szart úgy látom.
  • strepsils
    #3588
    egyik cset ablaknak van hangja másiknak nincs . ez meg hogy lehet ? azért nem csipog talán a másik mert nem az ismerősöm akivel csetelek?
  • RelakS
    #3587
    Ha valaki letilt, akkor nem tudom megnézni a profilját. Eddig ok. Viszont ugyanakkor nem látom a hozzászólásait sem? Esetleg azoknak a hozzászólását sem, akik megemlítik a letiltót?
  • mester1987
    #3586
    Ja és...

    akinek nem inge, nem veszi magára!
  • mester1987
    #3585
    Ajánlom a következő sorozatot, nem akarok és ő sem akar bántani senkit, csak hallgassátok:


    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2018.02.18. 06:52:27
  • Jim Morrison
    #3584
    függőknek :)
  • chhaya #3583
    Eddig semmi nem segített rajta. :/
    Neked is csak firefoxban ilyen? Jobb híján most chrome-ban vagy mobilon nézem, úgy jól működik.
  • Mayorpapa
    #3582
    Ugyanez a problémám, ha találsz megoldást rá, légyszi írd már be ide is! thnx
    Utoljára szerkesztette: Mayorpapa, 2017.12.30. 22:33:55
  • chhaya #3581
    Szerintem ez a bünti, hogy napok óta rá se néztem, most rám zúdít minden elmaradt és megnézetlen posztot. :D
    Kipróbáltam, amit írtál, nem gyógyult meg sajnos. :I
  • Jim Morrison
    #3580
    elvonóra tettek :o

    // próbálj meg kijelentkezni, megnyitni fejlesztői módot (jobb klikk elem kivizsgálása), majd jobb klikk a refresh gombra - cache meg egyéb törlésével újratöltés. egy próbát megér
  • chhaya #3579
    Help. :D Tegnap óta "beragadt" a fészbukom. Nem lehet nézni az idővonalat, mert folyamatosan frissít és új / más posztokat tölt be. Ha meg is áll a frissítés, görgetéskor azonnal újraindul. Valaki tapasztalt már hasonlót? Ötlet?
  • Jim Morrison
    #3578
    jómagam is csökkentem a fb használatot. egyszeruen csak a szenny cikkek jelennek meg, erdemleges post nagyon nagyon ritkan.
  • kl24h
    #3577
    Újabb volt Facebook-vezető bírálta a platformot
  • Jim Morrison
    #3576
    facebook idiótaság miatt muteoltam egy csoport üzengetést, de nem lenémította, hanem eltűnt messenger részből, archived és unread részben sincs. csoport beszélgetést nem hagytam el. beállításokban nincs letiltásnál.
    Csak pár éves gugli találatokat találtam, azok szerint ennyit volt. nehezen hiszem el. Hogy szedem elő?
  • Sippie
    #3575
    ohh fuck... köszi.
  • Aspyrin
    #3574
    http://hvg.hu/tudomany/20171117_facebook_percrol_percre_eltunt_sav_ticker_kikapcsolas_bekapcsolas
  • Aspyrin
    #3573
    No, az nekem eltűnt, és nem is tudom visszaállítani, pedig állítólag lennie kellene egy jelzésnek a jobb felső sarokban...
  • Sippie
    #3572
    Nem tudja valaki, hogy a jobb oldalt chat felett lévő rész amin látszódnak a ki mit lájkol részek, az mi a frásztól függ, hogy megjelenik-e vagy sem? Most csak a chatet látom egész ablakban...
  • Cziras
    #3571
    sziasztok, szép estét Van egy ismerősöm a fészen és bevan nála állítva hogyha megoszt valamit akkor én értesítést kérek.

    Viszont péntek délután óta nem jelenik meg új értesítés, hiába tesz ki bármit.

    Néztem a beállításokat nem látok semmit elállítódva. Szerintetek mi lehet a gond?

    még augusztusba állítottam be. az utolsó értesítés 13. délután 6. Néztem minden jól van beállítva pedig. lehet hogy a facebook csinál valamit, nem tudom.
  • RelakS
    #3570
    Végül a "Top Stories"-ről átállítottam "Most Recent"-re (nem tudom már, hogy a magyarban hogy van), így működik neki.
    Fura, hogy nekem meg a Top Stories-al működik rendesen... Igaz, időnként látom ezt a baromságot... mind1, egyfajta megoldás ez is :D
  • Spészgószt
    #3569
    Ne kattintson a kezdolap nevu gombra hanem hagyja a falat ahogy van es ne allitsa a legfrissebb híreket...ugyis visszateszi a rohadék, ha nem nyúl semmihez csak olvasgat akkor megy vegtelenbe...ahogy valamit allitasz a hirfolyamon baszogat hogy vegyél fel több embert...nekem is ez van !
  • Jim Morrison
    #3568
    Tampermonkey scripttel ki lehetne szedni. Esetleg ha van fent valami adblovk, megerne egy probat hogy azzal probalod meg eltuntetni.
  • RelakS
    #3567
    "Jelölj embereket ismerősnek, ha szeretnél több bejegyzést látni"

    Erre a baromságra van valami megoldás? Anyámnak kb 2-3 post után ezt dobja be. Már nagyon idegesíti. Ő meg engem idegesít ezzel :D
    Van pár ismerőse, korábban nem volt ilyen gondja.
  • fozomaci
    #3566
    Sziaszok! Harmadik napja gondom van a Facebook belépéssel. Először közölte, hogy nem enged be, mert azonosítanom kell magam valamilyen személyes okmánnyal. Először jelszót változtattam, továbbra se engedett be, majd elküldtem egy okmányt (kitakarva a kódokat). Azóta se enged be, ezt írja ki: "Sajnos nem fogsz tudni hozzáférni a fiókodhoz, amíg tart a további dokumentumok ellenőrzése. Köszönjük a türelmedet, amint tudunk, jelentkezünk". Már második napja ez van. Van valakinek valami ötlete a megoldásra? Új fikókot nem szeretnék csinálni, a régit kellene használnom...
  • Jim Morrison
    #3565
    az age verify azért van, hogy kisgyerekek ne nyissanak fb oldalt. felnőtt tartalom reklámozása meg szerintem szabályellenes. Persze fehérnemű meg ilyenek mehetnek, de van egy határ, főleg fb on.
  • kutyakiki81
    #3564
    Sziasztok!
    Plussz 18-as tartalmat szeretnék reklámozni Facebook oldalon. Ha az oldal megnyitása előtt ott az Age verify, akkor ez lehetséges igaz?
    pl. a tizpertiz.hu linkjeit folyamatosan látom megosztva, és még ha nem is épp 18-as tartalom van, a reklámok erősen azok.
  • vzsloti
    #3563
    Sziasztok
    Tegnap lecseréltem a jelszavam a facebookon mert lehetséges hogy rossz kezekbe került
    Azóta mindkét jelszóval be enged a fiókba...
    Mire jó a csere akkor?Vagy én rontottam el valamit?
    Köszi
    Zs