3646
www.facebook.com
  • Peetboy
    #3646
    Ma nem működik a kép küldés Messengeren. Ezt megírták sok helyen
  • Scooter
    #3645
    Android mobilos chrome-ra gondoltam. Oda kéne valami.
  • akyyy
    #3644
    én a https://www.facebook.com/socialfixer használom, chromhehoz, egész jó dolgokat tud, bár néha meghülyül, most pl ki van kapcsolva :D engem telefonon idegesít, ott egy normális bejegyzés után 4 reklám, ajánlott oldal, kínai videók jönnek felváltva még újra talán egy normális post jön.
  • Scooter
    #3643
    Valaki tud valami script-et a ki*aszott facebook-os (üzenőfalon, posztok között megjelenő) hirdetések végleges kiirtására? A t*köm tele van már, hogy 8-asával tiltom őket, és folyamatosan, minden 3-4-ik mocsok hirdetés. Sajnos az ublock origin erre nem ér semmit.
  • kamionosjoe
    #3642
    Valami új dolog jött elő nekem a facebookon, elismerések.
  • Stockbauer33 #3641
  • coolpet
    #3640
    Úristen gond van a facséval?
    Nem jönnek be a csoportjaim, se gépen se telón!

    Világvége jön!
  • SzirmosSzisza
    #3639
    Rosszalkodik a messenger pár napja, de nekem már pl megjavult azóta.
  • lac coo
    #3638
    Hello !

    Asztali gépen, messengerben nem tudok megnyitni semmilyen képet, illetve akinek én küldöm sem tudja megnyitni, Hiába kattintunk nem nyíilik meg .. Mitől lehet ?
  • becauseIsaid
    #3637
    Igen
  • Rage47
    #3635
    The Social Dilemma-t láttátok?
  • DjWinamp
    #3634
    Így búcsúztam el a Fb-tól:

    Tisztelt Mr. Zuckerberg és Facebook moderátorok!

    Itt a búcsú ideje:

    A Facebook egy szörnyeteg, ahol eltapossák a szólásszabadságot, az igazságot és a szeretetet. Ezentúl nem kívánok tagja lenni ennek a közösségi portálnak és növelni Mr. Zuckerberg bankszámláján a pénzt. Ha posztjaimat képesek voltak törölni, akkor a profilomat is majd töröljék, kérem. Ez életem legszebb napja! Nincs az a Pokol, amely majd befogadja a Facebook egész "stábját"!

    South Park mindörökké!
    Utoljára szerkesztette: DjWinamp, 2020.10.26. 18:45:55
  • PLaci #3633
    Minden hozzászólásom alatt megjelent, hogy "hozzászólt: {nevem}".... Nagyon furcsállom, hiszen mindenki minden hozzászólásánál ott a név a bal-felső sarokban... :O
  • akyyy
    #3632
    Vajon le lehet tiltani az ilyen Amazing Video és millió társait, amik állandoan feljönnek? Nem is hirdetésként, hanem hogy "Suggested for You".
    És lehet, hogy 1 a millióból tényleg érdekes, de a többi kb ugyanaz, és mind kínai szar videó, amin rácsodálkozik, hogy megy egy traktor...
  • Scooter
    #3631
    No comment...
    Kb. steam-en se működött sok esetben a régi chat-en a link küldés, de mindig megoldottuk egy alsó vonallal. A másik meg volt olyan értelmes és kijavította.
  • Peetboy
    #3630
    Hát akiknek küldtem, azok nem nem tudták ezt megoldani.
  • Scooter
    #3629
    Rohadt nehéz kimásolni a linket és kijavítani a space helyét.
  • Peetboy
    #3628
    Sziasztok!
    Hogyan lehet szex videó weblinket küldeni a Facebookon privát üzenetben? Mert nem engedi. Van valami módszer rá? Vagy link változtató?

    (Én úgy küldtem másnak szexvideó címet, hogy a .COM elé szüneteket tettem. De így nem tudták megnézni a weboldalt sehogy)
  • lck
    #3627
    A tehetségek köztünk élnek :)
  • CroftManor
    #3626
    Most biztos azt gondolod jó poén volt, haha. De ettől még nincs feloldva a tiltás.
  • Sippie
    #3625
    ja most nézem a nemed. Nos ez esetben nyugodtan küldözgess idegeneknek is :D
  • CroftManor
    #3624
    Egyrészt nem idegennek küldtem, másrészt nem fasz volt rajta.
  • Sippie
    #3623
    ne küldözgess képet a faszodról idegeneknek...
  • CroftManor
    #3622
    Sziasztok
    Tegnap letiltott a facebook, a messengerbe se tudok belépni. Amikor rá kattintok a contact centerre, csak annyit ír, hogy le van tiltva a fiókom, de hogy miért azt nem. Tegnap már kétszer elküldtem ellenőrzésre az fb-nek a fiókom, de azóta se válaszoltak. Azért azt meg kéne indokolniuk, hogy miért lettem letiltva. Az elképzelhető, ha valakinek messengeren küldtem egy intim képet és ezért letiltottak? Ez már sérti az fb szabályzatát? Más indokot nem tudnék felhozni, amiért tilthattak volna. Na de ezért kapok végleges tiltást? Azért az durva lenne.
  • Jim Morrison
    #3621
    https://www.facebook.com/off-facebook-activity
  • csigafi #3620
    Mondjuk pl így Klikk ide a segitségért



    Utoljára szerkesztette: csigafi, 2019.08.01. 08:21:19
  • Ironman2
    #3619
    Hol lehet beállítani azt hogy ne tudjanak kommentelni bármilyen bejegyzésemhez? Beleértve a sajátomat is!
  • Jim Morrison
    #3618
  • banok
    #3617
    Mind meghalunk Facebook nélkül!!!négy
  • TomBond
    #3616
    Semmi baj vele, se számítógépen, se telefonon.
  • Jim Morrison
    #3615
    szerencsére

    /flame on
  • cenobite
    #3614
    Nálatok is szarakodik?
  • lifeisamovie
    #3613
    Legális kukkolda.
  • coolpet
    #3612
    Sziasztok!

    Több kérdésem lenne az oldallal kapcsolatban.
    1: Hogy lehet megoldani, hogy a legfrisebb bejegyzéseket lássam felül a hírfolyamon, és ne össze vissza. A hírfolyan beállításnál belőttem, hogy legfrisebb bejegyzések, de össze vissza rendezi. Mi a ...

    2: Beállítások -> Értesítések -> A facebookon: Az összes értesítés kikapcsolva. Megnyomom a módosítás gombot, minden engedélyezve van, amit lehet a legszélesebb körben. Mégis ezt írja. Volt logout- login is. Miért?

    3: Ha egy ismerős egy már általa megosztott posztot újra megoszt nyilvánosan/ismerősök között más, javított szöveggel, akkor miért nem látom a hírfolyamon? Sőt már a régis sem pedig nem volt egy napja sem. Akkor látom, ha rámegyek az ismerős oldalára és ott látom hogy megosztotta.


    Mi folyik itt gyöngyösön? Miért nem úgy működik ahogy elvárható lenne?
  • Scooter
    #3611
    Köszi, de sokat nem segít. Szerencsére az uBlock Origin fel volt téve és megoldottam blokkolással. Rohadjon meg aki kitalálta ezt a ticker-t.
  • bajgunar
    #3610
    Maxthon + Hufilter + pár álltalam is blokkolt tartalom:

    Facebookhoz pl ezek:

    facebook.com##[class*="pam fbPageBanner"]
    facebook.com##[class*="home_right_column"]
    facebook.com##[class="_4kqp _55ob"]
    facebook.com##[class="_50zn clearfix"]
    facebook.com##[class="_1ltv _9bp _50z3"]
    facebook.com##[id="pagelet_rhc_footer"]
    facebook.com##[id="pagelet_megaphone"]

    És ilyen tiszta lesz:

    Reklám és minden felesleges lomtól mentes. Nem a videók meg játékok meg sok felesleges reklám veri ki a szemed.
    Dehát... Maxthon. (majd jön mindjárt pár okos, hogy az egy hulladék böngésző) /azoknak legyen az/....

    Egyéb pár blokkolt cucc néhány oldalhoz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    @@.google.*/cse^$document
    @@||maxthon.com^$document
    pc-newtab.maxthon.com##.search-bar
    pc-newtab.maxthon.com###navigation
    pc-newtab.maxthon.com##navigation
    pc-newtab.maxthon.com##div.search-bar
    pc-newtab.maxthon.com ## div.search-bar
    ##div[class="ego_section"]
    ##div[class="canvasRecommended"]
    24.hu##[class*="cc_gccp cc_container cc_container--open"]
    jofogas.hu##[id*="cookie-notif"]
    sg.hu##[id*="forum-fb-likebox"]
    youtube.com##[id="ticker-content"]
    youtube.com##[id="ticker"]
    google.hu##[id="footer"]
    google.hu##[id*="cnsh"]
    google.hu##[class="widget-consent widget-consent-tiny"]
    google.hu##[class="widget-consent-dialog"]
    google.com##[class="widget-consent-dialog"]
    hardverapro.hu##[class="container p-0"]
    ##div[class="banner"]
    24.hu##[class*="banner-"]
    24.hu##.cc_container--open.cc_container.cc_gccp


    De ha firefox-ot használsz, arra is van Hufilter (AdBlock), abba is beilleszthető.
    Anno még én is küldözgettem adblock-ba listákat. Ma már meguntam, kiszáltam belőle.
    hufilter.txt itt elérhető a txt állománya.
    AdBlock is ezt használja.
  • Scooter
    #3609
    Nem tudja valaki, hogy lehet elrejteni a facebook jobb oldali chat rész fölötti (ticker) sávot? Nekem most ott egy olyan van, hogy "játékmenet-videó". Véletlenül rákattintottam egy videóra és azóta oda felkerült és az istennek se lehet onnan eltüntetni. A múltkor csak like-olt cégek voltak ott, akinek egy klikkel lehet üzenni, viszont a kis kör alakú ikonja jobb sarkában volt egy x, amivel ki lehetett lőni mindet és eltűnt onnan. Ezeknél persze nincs olyan.
  • Sippie
    #3608
    Folyamatosan jelentgetem a kamuprofilokat, amikről ránézésre is meg lehet mondani hogy kamu, erre a válasz általában hogy köszönjük de nem ütközik az irányelvekbe blablabla. Mivel a profilokból él az FB is, ezért hiszi a piszi.
  • kl24h
    #3607
    Közel 1,3 milliárd álprofilt törölt a Facebook
  • AnuluWork #3606
    Anyámnak állítottam be facebook profilt mert elérte őt is a hülyeség, hogy facebookozzon ...
    Windows alatt tök jól ment minden: profilkép-feltöltés, beállítások. Ki be tudtam lépni.
    Én mobilon sosem használtam, ennyire sose volt semmi fontos, de ő kérte, hogy androidos appot is tegyem neki fel mobilra.
    Az is felment. Azonban az nem tudom miért, de azonnal kért azonosító profilképet, nem is engedte őt továbblépni. Erre, hogy "még biztonságosabb legyen a profilja", feltöltés közben otthoni wifi connection lostja volt, és azonnal befagyasztotta a profilját. Jelszót lehet változtatni, de amíg túl nem jut az ellenőrzésen, nem engedi tovább. Arra tippelek, hogy mivel a feltöltés nem sikerült, és ez délelőtt volt, sosem fog túljutni. Most jelenleg se windows alól, se mobilon nem engedi továbblépni. Lehet valamit tenni?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2018.05.06. 20:36:29