18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #14666
    hát jobb nő mint Cook:D
  • I.C.ram
    #14665
    Ügyes kép... Azért annyira nem bombanő:

  • passatgt
    #14664
    Yahoo új CEO-ja Marissa Mayer


    szívesebben nézegetném mint Tim Cook-ot
  • GregSB
    #14663
    Evolution of Maps in iOS 6 from beta 1 to 2 to 3:

  • passatgt
    #14662
    kis érdekességként, erről a gépről kevesen tudnak azért:)





    Itt kiélte magát rendesen Johnny Ive:D

    A billentyűzetből a touchpad kivehető és külön egérként funckionál

    (a billentyűzet alján van egy plusz kivehető műanyag amit belehet pattintani a helyére, ne legyen ott lyuk)


    Bőr cd tok, ceruza, toll szintén bőr tokban, távirányító, lehetett vele tv-t nézni meg rádiót hallgatni



    10.000$-ért árulták, viszont házhoz hozták öltönyben, limuzinnal és össze is szerelték helyben:)
  • G_ArchAngel #14661
    Most nekem a kicsi is faj, tul sok mindent kellene venni...
  • G_ArchAngel #14660
    Most neztem meg, talan meg dragabb is, ha kulon veszem, de legalabb ugyanannyi.
  • G_ArchAngel #14659
    iTouch
  • GregSB
    #14658
    iPod brand már a hanyatlási szakaszban van eléggé látványosan, tuti nem iPodnak fogják hívni.
  • franc0
    #14657
    Hogyne lehetne.

    A legracionálisabb dolog egy USB3.0 külső rack és egy asztali vinyó vásárlása.
    Ha a routered tud fogadni külső vinyót, NAS is egyben. Ha nem, legközelebb olyat vegyél.
  • Tikal #14656
    nem sokkal többért már NAS driveot kapsz, az nem lenne jobb? :)
  • Tikal #14655
    Ha tenyleg csak backupra kell akkor elég lehet az USB. Nekem van egy FireWire hordozhatom is, gyors, nem fogja le a gépet, terepre ez való :)

  • passatgt
    #14654
    nem lehet, hogy az ipod touch lesz nagyobb? ipod vonal úgyis kezd meghalni, valamit kéne vele kezdeni
  • G_ArchAngel #14653
    Ez milyen?

    Mindenhol csak Windows van emlitve a leirasaban, ettol meg formazhato OSX-re?
  • Andr0
    #14652
    Nekem most egy viszonylag régi (2 éves) Seagate vinyóm pihen otthon, szintén csak backupra.
    Most azthiszem hogy a Seagate felvásárolta a samsung HDD részlegét... a WD pedig a Hitachi-t vette meg. Szóval ez a kettő most elég erős lett a piacon.
  • LoDMaSt
    #14651
    Szerintem ez is eldönthetetlen kérdés, mint a canon-nikon, fradi-újpest, stb.. Nekem WD volt világ életemben, nem volt még velük bajom, tehát én nem is vennék mást, de érthető, hogy ha neked nem jött be, akkor nem vennél szívesen mégegyszer ilyet. Amúgy nem hiszem, hogy lényeges különbség lenne köztük.
  • G_ArchAngel #14650
    USB 2.0 of'koz, Seagate ara szimpatikusan alacsony, ezert is ketelkedem benne egy kicsit... (anno semmi bajom nem volt az epitett PC-ben vele, mig externel WD-vel rossz tapasztalatom van)
  • Andr0
    #14649
    szerintem FW800-ra drágábban kapnál külső vinyót.
    De sebességre az FW800 majdnem 2x annyi. Viszont nemhiszem hogy kihasználnád (főleg ha csak backupra kell) Az árak alapján nézd meg melyik az ideális számodra.
  • G_ArchAngel #14648
    Szoval FW800-zal ne is erolkodjek?
    Biztonsagi mentesekhez kell, kesz melokat tarolni, igy nem lenne folyamatosan a gepre kotve.
  • Andr0
    #14647
    hát most voltak összevonások meg felvásárlások a HDD piacon. DE én Seagate-et vagy Western Digital-t ajánlanék. 3,5" annak jó a sebessége és így még usb 2.0 sem tűnik majd lassúnak.
  • G_ArchAngel #14646
    Milyen gyartotol erdemes external HDD-t nezni?
    Illetve mivel nekem regebbi az iMac-em es MBP-m, nincs USB vagy thunderbolt, csak Firewire 800 es USB2.0.
  • Dzsini
    #14645
  • [NST]Cifu
    #14644
    Az új szabályok szerint, ha jól tudom legálisan használhatod a másodkézből származó szoftvert. Viszont a 10 licences 10.5-ös szerver is ahogy nézem ~150GBP-től kapható például az angol eBay-en. Új változatok meg inkább 272GBP, illetve esetünkben 327GBP (például itt).

    Ha az internetet a szerver oldalról akarod megoldani, és ehhez kell a hálókártya, akkor itt nézz körül, miket írnak.

    Gondolom a VirtualBox-on is elfut, én anno 1x próbáltam VMware-n, és ott elindult, ment, csak a hardvereknél akadtak gondok, úgyhogy pánikszerűen le is szedtem. :)

    Szigorúan magán vélemény, de az alapján, amit leírtál, én nagyokat néztem... biztos, hogy te ezt akarod? Van valami direkt indoka, ami miatt ilyen megoldást akarsz választani?
  • Andr0
    #14643
    megjegyzem én is adtam erre egy választ (nemmondomegmitbibibiiiiiiii)
  • Andr0
    #14642
    10.000... mit épít ez? egy Cylont?:D
  • GregSB
    #14641
    Informatív álláshírdetés :D

    (Bertrand Serlet az OSX egyik atyjának új startup cége, amiről még nem tudni sok mindent).
  • GregSB
    #14640
    Weboldal retinásítás flowchart
  • G_ArchAngel #14639
    Nemetek.
  • Dzsini
    #14638
    Én az Amazon chates helpline-al beszélgettem, mikor bejelentkezett, hogy "Good day Sir, my name is Raj. How may I be of service?", onnantól én is akcentussal olvastam mindent, amit írt :)
  • passatgt
    #14637
    olvasva is hallom az akcentust
  • grizzly21
    #14636
    ez eleg indiai customer service-nek tunt :D
  • GregSB
    #14635
    [URL=http://www.tuaw.com/2012/07/11/13-macbook-pro-with-retina-display-appears-in-geekbench-benchma/]13" MacBook Pro with Retina display appears in Geekbench benchmark[/URL]
  • G_ArchAngel #14634
    Hi Gabor, yes you can select tools with your pen or finger. Additional you have an on screen keyboard, which you also can use with pen or finger. Greetings Wacom Europe

    Most akkor gyujthetek...
  • passatgt
    #14633
    a többi cucc meg program függő, oldalukon nézd meg melyik appok támogahtják, jövőben majd több lesz gondolom
  • passatgt
    #14632
    Mac Operating Systems:
    The Wacom software driver for the Cintiq 24HD touch enables 2-finger touch in applications running on Mac OSX(5.8 or later) as well as multi-finger custom Wacom gestures. For example you can use 2 –finger touch gestures to pan, scroll, zoom and rotate the canvas in applications that support these features.
  • Tikal #14631
    És a céges karit nem cserélik le micro simre? Tiltja az üzletpolitika?)
  • G_ArchAngel #14630
    Nem tudom, irtam nekik, meglatjuk mit valaszolnak, mert ugye az Apple kijelentette, hogy az OSX jelenleg es a kozeljovoben sem tamogatja asztali operacios rendszeren a tapogatast.

    A zoom, pan es rotate eddig is ment a Wacomnak, az gondolom nem olyan bonyolult, a kerdes, hogy finomabb mozdulatok is mennek-e.
  • passatgt
    #14629
    Gondolom van feltelepíthető driver/app
  • G_ArchAngel #14628
    kicsit OFF, de mas IT topikba nem jarok - amugy, ha az oprendszer nem tamogatja a tapogatast, akkor hogy hasznalom?
    mert a pen-t erzekeli, az oke, de hasznalat kozben nem ferek a billentyuzethez, ergo masik kezemmel, kell a menukben turkalnom...

  • mousee
    #14627
    Hivatalos helyen lenne használva, ha annyi a NAV biztos licensz, akkor megveszem annyiért, persze csak miután leteszteltem, és megfelel a célra :)

    Ezért kérdeztem hogy itt játszik-e a használt szoftver, mik a feltételek, stb. Ha meg lehet úszni olcsóbban is, hivatalos keretek között, akkor nem fogok sírógörcsöt kapni :)