18351
ATbanner.jpg
  • franc0
    #14706
    Holnap.
  • LoDMaSt
    #14705
    Abszolút kiváncsiságból, mert nem olvastam utána kérdezem, hogy lesz benne valami frankó újdonság?
  • G_ArchAngel #14704
    Hegyi macska, gyere mar!!!

    Augusztus vegen fel akarom tenni es egy honapot szeretnek hagyni a luzereknek tesztelni elotte...
  • Tikal #14703
    Használja valaki a Messages Beta-t? Nem tudok bejelentkezni, lekapcsolták amig kijön az uj OS?
  • Zsoltika 007
    #14702
    Ilyen információkat eltárolnak addig amíg a szolgáltatás él. Amíg lesz itunes addig megőrzik. Ez a dolguk.
  • Tikal #14701
    jó sokáig, ne izgulj :)
  • Andr0
    #14700
    szerintem az amerikai/EUs adatkezelési szabályok szerint országonként eltérő.
  • VRSDM
    #14699
    Kérdés a tapasztalatabbakhoz!

    Milyen hosszan őrzik meg az acocuntom és a hozzá csatolt (korábban kifizetett) programtömeget?

    jelenleg egy iOS eszközön sem használom a fiókom, és a közel jövőben ez év végéig így is marad. fontos lenne de az internet nem adott választ.
  • VRSDM
    #14698
    én csak erről beszélgetni nem szeretnék többet. :)
  • Andr0
    #14697
    btw én szeretném ha az android talpon maradna... nincs is jobb mint egy kellemes kis versenygazdaság.
  • Tikal #14696
    most kivettem egy két elemet.. remélem jo lesz.
  • passatgt
    #14695
    vagy valami szar volt a mentésben
  • Tikal #14694
    :)

    arra tudok tippelni hogy a mentés még leopardról van?!
  • Dzsini
    #14693
    Air-rontottad

    (bocs.)
  • Tikal #14692
    hm.. barátságunk nem jol kezdődik az Air-rel... kapásbol toltam rá egy régebbi time machine mentésemet.. felment.. aztán mire elkészült szürke képernyő. nyomtam egy kikapcsolást, és betűk számok halmaza lepte el a képernyőt, utoljára ilyet windowson láttam :DD Most mehet a Lion reinstall :(
  • passatgt
    #14691
    úgy tudom a régi android mielőtt google megvette (2005-ben) inkább gombos volt, hasonló mint blackberry
  • Andr0
    #14690
    Én csak azt nem értem hogy a Az android inc. 2002 Ben alakult, 2004ben Vette meg a Google. iPhone 2007 Ben jelent meg. De gondolom az Andoid és az Apple is melozott az op rendszereken. Kerdes hogy az Apple elkezdte mar 2002ben?
  • VRSDM
    #14689
    miért vitáztok arról melyik mikor jelent meg?
    a lényeg ki védette le előbb. ő mutogathat. (valaki szerint jogosan - valaki szerint jogtalan)

    amúgy telibeszarom amerikát. és ezek minket nem érintenek.
  • Dzsini
    #14688
    Érdemes lenne megnézned egy-egy videót az LG és a Samsung felületről (szerencséd van, a linkelt teszteknél van mindkettőről) - az LG-nek köze nincs a gombduplázáshoz, a Samsungnak sincs sok, bár arra ha nagyon kell, rá lehet fogni :)

    Ezeknek pedig továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy melyik volt először a piacon - a te első kijelentésed erre vonatkozott, cáfolva lett, és ahogy először leírtam: az, hogy ki mutogat a másikra, és melyik cég tervezői ültek le hamarabb a tervezőasztalhoz, az maximum a fanboyokat érdekli.
  • passatgt
    #14687
    meg nyilván nem 3 hónap alatt csinálták meg az iphone guiját, hanem több éves munkával és gondolom ezt nyilván igazolni is tudják
  • passatgt
    #14686
    ahogy a cikk is írja, annyi köze van az iphonehoz, hogy mindkettő érintőképernyős:D
    fene tudja, szerintem azért az iphone GUI-ban több munka van, mint az LG meg Samsungban, ahol lényegében csak megduplázták a gombok méretét
  • Dzsini
    #14685
    Nem cáfolja egyik kijelentésemet sem. Az F700-at később jelentették be, és hamarabb került piacra, a Pradat hamarabb jelentették be és hamarabb került piacra, mint az iPhone.

    Tehát nem az iPhone-é volt az első, ujjra optimalizált GUI a piacon: legalább a harmadik volt.

    Az, hogy ki akar perelni miért kicsodát, és kik mutogatnak egymásra, az édesmindegy, maximum fanboyoknak számít.
  • passatgt
    #14684
    http://www.appleinsider.com/articles/11/04/19/android_fans_accuse_apple_of_copying_samsung_first.html
  • Dzsini
    #14683
    Azért pl. a Samsung F700-nak nézz utána - igaz kicsit később lett bejelentve, mint az iPhone, de hamarabb került boltokba, és már "modern", ujjal böködős felülete volt, hasonlóképpen van az LG Prada is, azt ráadásul hamarabb is mutatták be, mint az iPhone-t.
  • passatgt
    #14682
    Iphone volt az első ujjra optimalizált gui

    Régebbi érintős telefonokon ugyanaz a rendszer volt mint a gomboson, mivel pálcikával pontosabban lehetett nyomkodni
  • Andr0
    #14681
    Ezeket a szabadalmakat kapta meg amik szerintem olyan általános dolgok... pl fúúú én úgy sétálok a járnád hogy az egyik lábamat felemelem majd előre teszem áthelyezem a súlyom és ugyanezt megteszem a másik lábammal. mostantól akkor enyém a járás szabadalma?
  • Andr0
    #14680
    Na ez szánalom ez már hülyeség... nem is az Apple "Találta fel" az érintőképernyős okostelefont, akkor hogy kaphat meg ilyen szabadalmat??? ez tisztán szánalmas. Nem tudok mást mondani, mint hogy az egész szabadalom rendszert gyökerestül újra kell építeni.

    Tutira nem az iPhone volt az első érintőképernyős telefon. És mivel az elődei is megjelenítettek tartalmakat... vagyis használtak user interfacet. (mi másért lettek volna) Így ez szerintem pofátlanság.
  • G_ArchAngel #14679
    Sracok, van vkinek Sandisk rescue Pro-ka Mac-re?
    Nagyon vicces, hogy mini CD-n adjak a kartyak melle...
  • Tikal #14678
    Sehogy.
  • passatgt
    #14677
    Apple verzión nincsenek autók
  • Tikal #14676
    Hogyan tudom egyetlen app adatait visszaállítani icloudbol?
  • VRSDM
    #14675
    nem értem a két kép mit szeretne ábrázolni?

    az egyik nokia, a C3 technologies térképével.
    a másik apple, a C3 technologies térképével.

    van köztük x fejlesztési idő? na az nem látszik. :D
  • Tikal #14674
    Aki eltéved a 2D térképpel az el fog ezzel is :)
  • passatgt
    #14673


    ezért felesleges kínlódni ezzel a 3d-s mizériával
  • Tikal #14672
    Itt az iTunes match cégre... :)
  • pyrohun #14671
    Őt nem lehet sunázni max. seggrepacsi... :)))))))))
  • Tikal #14670
    LOL

    Ebből hogy vágjàk ki magukat?:)
  • I.C.ram
    #14669
    Burkolt vallomás? :)
  • GregSB
    #14668
    Egy igazi Apple-Fag inkább a Cookot sunázná :D
  • Tikal #14667
    Vagy ez szar kép ;)