18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #14786
    ios6
  • Tikal #14785
    A safarinak nem kellene mar szinkronizálnia a megnyitott ablakokat? Kitettek egy felhőikont a böngésző sávba de üres... :)
  • G_ArchAngel #14784
    Samsung reakcioja

    Mit vartak, ha 2006-os design-nal valaszolnak 2005-osre?
  • GregSB
    #14783
    Amikor én csináltam csak egy kamu cím kellett, meg free alkalmazsból indított regisztráció aminél meg lehetett jelölni a fizetési módot "none"-ra.

    Egyébkétn az idézett hír csak Apple TV-re vonatkozik.
  • G_ArchAngel #14782
    Nem kell ahhoz cim, bankkartya, de legalabb redeem code?
  • GregSB
    #14781
    2 perc regisztrálni egy USA accot ;)
  • G_ArchAngel #14780
    UK account:/
  • GregSB
    #14779
    "If you have a US iTunes account, you can watch Hulu anywhere in the world (for now)"
  • Tikal #14778
    Akiket majd jol be lehet perelni ha ellopják az egyik ötletet;)
  • G_ArchAngel #14777
    Most ennek a galerianak koszonhetoen, a kisebb gyartoknak adtak egy halom design otletet:)
  • GregSB
    #14776
    Ezen a híren átsiklottam... akkor ezekszerint a retina iPad kijelző tényleg tőlük származhat, sry. Ennek mondjuk nincs köze a most futó perhez, az hogy a Samsung mit gyárt az Applenek egy külön történet attól hogy milyen termékeket dizájnol és értékesít.

    Más: most hogy megy a per pár napja kikerült még egy pár iPhone és iPAd prototípus. itt van 2 galéria az összes eddigiről:

    iPhone prototípusok
    iPad prototípusok
  • Dzsini
    #14775
    azt hitted viccelsz, ugye?
  • G_ArchAngel #14774
    Ez mindig, minden teruleten igy van.
    Leteztek touchos smartphoneok, de nem ilyen sikeresek. Mikor kiderult, hogy a tomegeknek bejon ez a forma, atallt a legtobb gyarto erre es elfelejtettek az iPhone elotti kaotikusabb designt.
    Sokkal kisebb reszletek lemasolasaert seggbe dugnak egymast a motor vagy autogyartok, hiresebb divattervezok pedig bergyilkosokat kuldenenk.

  • Andr0
    #14773
    én ezért gondoltam hogy az új iPad-ben samuvan
  • Andr0
    #14772
    én úgy tudtam hogy az új iPad-ban samuvan.

    Amúgy igen, tehát ne lehessen már egy formát szabadalmaztatni WTF?:D érted valaki feltalálta a kereket... azt levédeti akkor mipara van?:D na tesó abból lenne balhé most. Pl. kiderül hogy egy európai őse volt a kerék feltalálója... akkor annyi a többi földrész kb kilóra eladná magát Európának mert használják a kereket...:D vicc a köbön
  • GregSB
    #14771
    iPadba is LG és Sharp. Apple Samutól nem vesz kijelzőket egyáltalán :D

    BTW szerintem is elcseszett a szabadalmi rendszer.
  • Andr0
    #14770
    akkor az LG pereli az Applet kijelző design lopás miatt?:D:D

    BTW iPad-ba tuti samsung ad kijelzőt... ott is ugyan ez a design lopás a téma.

    Megjegyzem nekem iPhone-om van és Macbook Air... de szerintem szánalmas ez a júj de elloptad a formát! LOL... mi van veled ember?:D pereljek be másik 7 milliárdot mert ugyanúgy van két szeme meg füle?:D
  • GregSB
    #14769
    Kijelzőt soha nem a Samsung szállította iPhoneba. Ők ramot meg procit.

    A kijelzők az LG-től meg Sharptól szémraztak mindig is.
  • Andr0
    #14768
    ezt amcsik is beláthatnák hogy ez nem így meg... nyilván az iPhone azért készült el ekkor mert ekkor volt adott a technológia háttér (megfelelően érzékeny, vékony, energia-hatékony érintőképernyő, megfelelő méretben) tehát iPhone előtt a Samsung nem is gyárthatott volna ilyen okostelefonokat mert nem volt meg a technológia. És ne mondja meg nekem senki, hogy az Apple találta fel, mert Samsung kijelzők vannak a cuccban.

    szerk: kb az lehetett akkoriban,hogy "- Tesó, van ez az új cucc elég faszán fel lehetne használni, köll? - Ja, kügyé belőle 10 milliót ebben és ebben a méretben, majd lesz valami vele... Lő iPhone..."

    Namármost akkor a Samsung bepereli az Apple-t mert az ő kijelzőjének formáját használja?! megteheti mert ő találta ki először...
  • Dzsini
    #14767
    #14600
  • GregSB
    #14766
    Már hogyne lenne? Ellenük is folyik per amit az Apple indított :D
  • G_ArchAngel #14765
    Ilyenkor az a kerdes motoszkal bennem, hogy ez esetben a HTC pl. miert nincs beperelve?
  • GregSB
    #14764
    Apple ma megtartotta a nyitóbeszédét a per tárgyalásán, és ezt a patront lőtte el:

  • passatgt
    #14763
    kapcsold ki a gatekeepert és akkor nem akad meg
  • G_ArchAngel #14762
    ML telepitesenek elhalasztasa azt hiszem angyali sugallat volt: nem igazan tamogatja a Wacom tablakat, megakad a driver a Gatekeeperben.

    Az Apple hivatalosan is leszarja a kreativokat, akikre epitette az arculatat es a kampanyait evekkel ezelott.
  • Andr0
    #14761
    valamit úgyis kitalálnak a végén. Mindenki jól fog járni ;)
  • GregSB
    #14760
    Nem fogják
  • passatgt
    #14759
    azt a designt már a sony előtt elkezdték csinálni, iphone topikban van róla kép
  • Andr0
    #14758
    ha mondjuk bebizonyítják hogy az Apple a Sony-tól lopta a design-t akkor kiváncsi leszek mi lesz itt...:D
  • G_ArchAngel #14757
    Samsungot betiltjak USA-ban, tobb iPad fogy -> tobb iPadhoz tobb alkatreszt rendelnek Samsungtol => midenki jol jart:)
  • Andr0
    #14756
    két hülye...
  • GregSB
    #14755
    Ma kezdődött el a giga per a Samsung és Apple között kaliforniában.

    Apple vs. Samsung: the complete guide to a billion-dollar trial
  • G_ArchAngel #14754
    Koszonom;)
  • passatgt
    #14753
    mármint a webkamerával?
    Quicktime-File-New Movie Recording
  • G_ArchAngel #14752
    Self videot mivel erdemes OSX-en felvennni? avi vagy mp2 kimenet kellene...
  • pyrohun #14751
    Egy prototípus rondább, mint a másik :)))
  • GregSB
    #14750
    Mountain Liont 3 millióan töltötték le az elmúlt 4 napban.

    Ez az eddigi legyorsabban terjedő OSX release.
  • GregSB
    #14749
    "We've just heard from Sparrow, and Dom Leca notably mentioned that the current Sparrow apps will receive no new features:

    You can view our public announcement here, but I wanted to reach out directly to make sure you were aware of the news. We will continue to make available our existing products, and we will provide support and critical updates to our users. However, as we’ll be busy with new projects at Google, we do not plan to release new features for the Sparrow apps."

    Forrás

    Támogatni fogják = néhanapján kiadnak majd bugfixeket hozzá, de új fícsöröket már nem pakolnak bele, leállítják a fejlesztését, nem kerül bele az ígért dropbox integráció, meg még ki tudja mi minden.

    Ja végülis nem nyírják ki, csak egy vegetáló zombit csinálnak belőle :D
  • Tikal #14748
    Milyen cégek és milyen termékek?
  • passatgt
    #14747


    itt meg fordítva van a hangerő gomb, pedig a másik képen mutatja, hogy egy műanyag az a két gomb: