18351
ATbanner.jpg
  • Bercy #14866
    Egyet ertek. Plusz a kereses felteteleken is lehetne finomitani.
  • passatgt
    #14865
    Ez annyira meg van variálva, nem értem miért

    Egyszerűbb lenne, ha az összes app 1 stor-ba kerülne, és lehetne szűrni, hogy téged az érdekel ami magyar vagy akármilyen nyelvű...
  • Bercy #14864
    Nalam nem nagyon akarja, mint ahogy sok masnal sem.
  • Tikal #14863
    Epp most frissitettem egy olyan appot amit nem a magyar accountommal vettem, hanem masik storeban. Csak beirtam a jelszot és frissített.
  • Tikal #14862
    Egy accountom van, valtogatom az országokat és meg soha nem volt gondom vele. Amit megvettem az frissül. Nem erdekel a purchase history sose neztem, minden Appom up to date csak azok nem amik adott store bol megvásárolhatók ONLY. A közösek frissulnek, de a lenyeg hogy semmi nem vész el, amit egyszer megvettél a [email protected] az a tiéd.
  • Bercy #14861
    Most akkor 2 accountod van vagy egy accoutnal egyszer volt orszag/store valtasod? Mert nem mindegy :)
    Az biztos, hogy ha egy accountnal szamlazasi cimet valtasz masik orszagra (azaz masik orszag storejaba kerulsz) akkor a pruchase history ures lesz es nem fogod tudni az alkalmazasokat frissiteni (a kozoseket SE, persze ha visszavaltod az eredeti orszagra akkor ismet megjelennek).
    Azt nem tudom, hogy ha egyenkent kikeresed a storebol az appokat akkor ingyen le tudod-e tolteni (gondolom igen).
  • Bercy #14860
    Ja igen, ha ujra visszallitod a szamlazasi cimed abba a storeba ahol vetted az alkalmazast :)
  • Tikal #14859
    Amit egy account nev alatt toltottel le az már a tied, mindegy melyik országra váltottal kozben. Nekem kettő van, szoval tudom:)

    Nyilván ha olyan appot toltottel le ami csak egy adott store-ban elérhető pl USA akkor azt a magyar accoubtoddal nem frissitheted de az attól még a tied...a közös appokat meg csak ujra kell szedni az éppen aktuális accountoddal
  • Tikal #14858
    Dehogynem
  • Bercy #14857
    Nem a telefonrol tunnek el, hanem az purchase historybol. Azaz nem lehet utana oket updatelni/ujra letolteni/mas eszkozre letolteni.
  • Tikal #14856
    Nem tunik el, dehogy.
  • GregSB
    #14855
    Ez egyáltalán nem így van szerintem, olyan óriási cégen belül mint a Samsung a különböző területeket / osztályokat cégen belüli "mini cégek" viszik, amelyeknek különálló menedzsmentjük és céljaik vannak. Az Apple a Samsung gyártó "alvállalatával" van puszipajtás kapcsolatban. A gyártó cégnek az a célja, hogy minél jobban kihasználják kapacitásaikat, és minél több külső cégnek kiadják azt bérgyártásba. Ők így tudnak profitot maximalizálni, és ebben az Apple az egyik kulcsszereplőjük. Ők magasan tesznek arra hogy a cégcsoporton belüli másik részleg, a mobil részleg versenyben van -e az Apple-el vagy sem, ők csak a saját mutatóikra koncentrálnak amelyek maximalizálásában az Apple igen magas szerepet játszik.
  • Andr0
    #14854
    én hibám S-R-Y xD (már szerkeszteni sem lehet tehát ide javítok...)

    "[...]Az Apple átmegy Seoulba aztán[...]"
  • G_ArchAngel #14853
    A Soul az valami r'n'b klub, ahol Beyonce enekelt a karrierje elejen?:D
  • Andr0
    #14852
    amúgy nem is értem ezt a balhét... ezek amúgy haverok mindenki vesz mindenkitől... mindenki jóljár érted és ha vége a pernek?:D Az Apple átmegy Soulba aztán csapnak egy görbe estét és lerendelnek a Samsungtól 10 millió kijelzőt...:D
    Kicsit olyan nekem mintha a kamerának menne a buli... megegyeztek hogy így lendítik fel az Apple-Samsung páros készülékeit:D:D okosmarketing

    Kicsit olyan mintha testvéri veszekedés lenne aztán a végén megiszunk egy sört:D
  • GregSB
    #14851
    Kitiltanák az egyik legnagyobb vásárlójukat? Hmm? Azért ők sem hülyék :D
  • Andr0
    #14850
    És akkor összefog Kína-Japán-Korea és kitiltják az Apple-t... még alkatrészt sem vehet o.0 Az buli lenne :D:D Amcsi önbizalom picit megrepedne ;)
    Amúgy 30 dollár o.0 az nekem soknak tűnik. Mármint van egy kb 600 dodós eszköz azon van kb 200 dodó haszon...(nem Apple árréssel számolva :D) Vagy mennyi kb eyg eszközön a haszon Samsungnál? iPhone-nál tudom, hogy 60% körül mozog az árrés.
  • GregSB
    #14849
    Az Apple 2010-ben felajánlotta a Samsungnak, hogy licenceljék az iPhone szabadalmait.

    Ezt rajtuk kívük senkinek nem ajánlották fel, de tekintve a szoros együttműködésükre (Samsung gyárt elég sok mindent Applenek) nekik megengedték volna. $30-at kértek volan telefononként, és $40-t táblagépenként.

    A Samu visszautasította ezt. Kíváncsi vagyok mi lesz a per kimenetele, de simán benne van hogy a Samsungnak még ettől többet is kell majd fizetnie. Ezesetben rosszul döntöttek anno, hogy nem fogadták el az ajánlatot.
  • Bercy #14848
    Viszont igy el fognak tunni a regi store (US) vasarlasok (nem tudod ujra letolteni oket se updatelni se). Ugyhogy javaslom, hogy azt allitsd vissza az US-re es akkor visszakerulnek.
    A magyarra meg reggelj egy tok kulon cimet, accountot.
    En is igy csinalom, van egy UK es egy HUN store accountom is.
  • Dzsini
    #14847
  • McCartman
    #14846
    Végülis mindegy már , megváltoztattam az apple id lakcímét magyarra és így elérem a magyar itunes storet. :)
  • Dzsini
    #14845
    Hehe :) akkor gratulálok az Apple Supportnak...
  • McCartman
    #14844
    Így pont nem működik.
  • McCartman
    #14843
    nyilván mikor még csináltam az accountot nem volt még magyar itunes , nem tudom mióta van és perszehogy us címet adtam meg.
  • Dzsini
    #14842
    Change itunes account country kereső kulcsszavak?
    http://support.apple.com/kb/HT1311
  • McCartman
    #14841
    megoldva.
  • McCartman
    #14840
    Le akarod tölteni egy magyar appot de nem engedni mondván nem elérhető az amerikai itunes storeban.
    hogy tudok átváltani a magyarra , már ha ez egyáltalán lehetséges?
  • Tikal #14839
    Nem írnak semmit az akku időről...
  • Tikal #14838
    Apple tv-bol mikor várható frissítés? Ez a mostani mikor jott ki?
  • G_ArchAngel #14837
    Mar a fejlesztoknel van a 10.8.1, talan lassan kijon...
  • ddany7
    #14836
    volt már valaki, aki visszarakta a liont, hogy ne feleződjön az akku idő?
    én most erősen gondolkozom ezen,hogy ameddig nincs egy értelmes frissités, ami ezt javítja, akkor visszarakom az oroszlánt
  • Hymtozis
    #14835
    Tegnap aztán sikerült is, miután a nyomtatóval megszenvedtem... :D
    Az adott Playlist-be kell lenni.
    File>Print...
    Print: Song listing
    Theme: Dates played
    És így ment is, csak aki nekem ezt ajánlotta, ő azt mondta, h itt a Plays-t nm mutatja. Meg mivel nm ez az alapértelmezett, a kép alapján le is zártam magamban, h itt nincs oan lehetőség, d a Print, és Theme átállítás után látszik, h mégis van.
  • Andr0
    #14834
    áhhh értem.
    De nemtudom, max print screen... és akkor nyomtatod.:D
    Lehet olyan mondjuk hogy txt-be kimented a paylistet? És akkor megformázva az adatot megkapod amit akarsz nyomtatható verzióban. Most nem jut hirtelen eszembe a mac-es notepad neve (sose használtam még:D) de szerintem azzal meg tudod nyitni a playlist file-t... (persze előbb exportáld ki egy külön fileba:
    Playlist export>open with macish notepad>format data>print
    Talán így néz ki a workflow.
  • Hymtozis
    #14833
    Ilyet szeretnék, csak ez nm mutatja a Plays-t (, azaz, hogy hányszor hallgattam).
    Nem tudtok valami olyat esetleg, ami lefotózza az egész listát úgy, ahogy van.
    Remélem, most már érthetőbb... :D

    [SZERK.: Elvileg mutatja, nm néztem meg alaposan, mind1, azért kösz, h reagáltatok! :)]
  • Andr0
    #14832
    ezt én sem értem.
  • passatgt
    #14831
  • Hymtozis
    #14830
    iTunes-t le tudom úgy fotózni, hogy minden zenémet mutassa, úgy, ahogy be van írva? (Name, artist, album, plays, last played, year, mindent...)
  • G_ArchAngel #14829
    Humoros aranyosba nem merem betenni:D
  • Andr0
    #14828
    Jó a Galaxy Tab tényleg elég meredekre sikerült:D És már mondtam hogy a Samsung is felvehetne 1-2 designert de ettől még nem kell ekkora balhét csapni. mondom úgy hogy még sosem volt Android és/vagy samsung készülékem ;)
  • Tikal #14827
    A Samsung maga is felismerte hogy összekeverik a termékeit az Apple-lel ... Igaz itt most az iPadrol van szó..