18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #14906
    azért van róla egy-két szó, bár van hír pont az ellentétről is
  • Tikal #14905
    Szerintem csak spekulálnak... ha a Google neki ment volna az Applenek mar tele lenne vele minden hír oldal, de én még nem lattam sehol...
  • Klemice
    #14904
    Az index.hu kegyetlen fos mostanság... Sose volt nagy a színvonal, de már az is leesett a béka segge alá
  • Tikal #14903
    Indexen kívül mashol nem lattam még ezt a hirt...
  • G_ArchAngel #14902
    Beszallt a Google is:)

  • GregSB
    #14901
    13-inch Retina MacBook Pro displays in production
  • Tikal #14900
    régebben használtam, nem tudm most miért ezt raktam fel... legfrissebb verzio egyébként.
  • passatgt
    #14899
    használj transmissiont, macen az a király:)

    a másik kérdésre, melyik verzió?

  • Tikal #14898
    uTorrentben honnna tudom hogy egy adott torrent hanyadik a sorban??? Windowws-on legalább jelzi, ez meg annyira letisztult hogy még ezt sem tudhatom :)
  • Tikal #14897
    Na most van elegem az OS Xből... megmondaná valaki hogy a gépem miért akar folyamatosan kijelentkezni a rendszerből annak ellenére hogy az energy Saver-ben a Computer Sleep never-re van állítva??? Mert az hagyján hogy úgy megy sleep-be hogy mindenből ki akar lépni, de ha már NEVER-re állítom akkor ne aludjon már!!!! uTorrent miatt akartam hogy menjen éjszaka a gép, erre mgnézem a gépet reggel, ki van lépve minden alkalmazásbol, a utorrent meg semmit nem töltött szinte. JA és ilyenkor mindig az irja ki hogy nem tudott kilépni a rendszerből mert a VLC megakadályozta, az a VLC ami nem is fut!!!! Érti ezt valaki? Hol lehet kikapcsolni ezt az automatikus shut down-t vagy mit??
  • Zsoltika 007
    #14896
    Attól még hogy nem látsz valamit még létezhet...
  • ddany7
    #14895
    valakinek van valami ötlete,hogy miért van a követekző?
    most raktam újra a rendszert, ssd van a gépben. Amint megnyitom az iPhotot vagy a VLC-t ,akkor a képernyő kékes árnyalatba kerül, elkékül. Amint kilépek, visszaáll a normális színösszeállítás.

    Mitől lehet?
  • Bercy #14894
    Számomra praktikus, hasznos.
  • Andr0
    #14893
    Én még nem sok embert láttam aki hasznosan használta. Szerintem, orvosoknak meg más szakmabelieknek hasznos, de hétköznapi ember... Én még nem találtam olyat amit egy Air és egy iPhone ne oldott volna meg.
    De amúgy ez az én véleményem az én szemszögemből, ahogy az előző posztban is próbáltam jelezni.
  • Dzsini
    #14892
    Neked nincs rá szükséged =/= felesleges.
  • Andr0
    #14891
    én szerintem még mindig felesleges egy tablet, akármekkora.
  • GregSB
    #14890
    Én mostmár egy 1-10es skálán 7 (hehe) pontot adnék arra, hogy be fogják mutatni Szept 12.-én.
  • passatgt
    #14889


    ipad mini csatlakozója
  • Tikal #14888
    Ha korlátlan felhő tárhely kell szinte ingyen
  • LoDMaSt
    #14887
    Tuti? Nekem Central Europeanból csak ISO latin, MAC os féle választható van.
  • G_ArchAngel #14886
    Central European (ISO-8859-2)
  • LoDMaSt
    #14885
    Mi a tőgybe állítsam a karakterkódolást, hogy a text edit felismerje akár .txt, vagy .html-ben az ékezetes karaktereket?
  • Tikal #14884
    de akkor igy mirrorozással lejátsza majd az mkv-t VLC-n keresztül vagy nem lesz rá hajlandó? Meg ugye a M Lion is tudja az airplay-t, nem iPadről akarom
  • GregSB
    #14883
    Betörtek Steve Jobs házába, $60.000 értékben loptak el cuccokat.

    Azóta már elkapták a tettest és lecsukták. Valószínű fingja nem volt róla hova tör be :)
  • passatgt
    #14882
    úgy rétem hogy azt külön kezeli, a mirrornál egy az egyben azt látod ami az ipad-en van mondjuk 1024x768-ban, de ha filmet airplayelsz, akkor a film felbontásában nyomja át, tehát mondjuk 720p-ben
  • Tikal #14881
    mi az hogy nem kell? nem kell mert nem bírja vagy mi?
  • G_ArchAngel #14880
    sokkal konnyebb az eletem, miota leszarom...

    semmit nem valtoztat az eletvitelemen, ha a Samsung vagy Apple gyoz/veszit, megveszem az iPhone 5-t vagy New iPhone-t es a tobbit leszarom, nekem legyen jo, mas nem erdekel:)
  • Andr0
    #14879
    imádom ezt a pert... annyira szánalmas dolgokon vitáznak hogy egyszerűen nem tehet mást az ember mint szakad a röhögéstől...:D
  • Andr0
    #14878
    Ennyivel kevesebb telefon van vágóhídon
    Samsung azt ecseteli, hogy az iPad még sem olyan innovatív
  • passatgt
    #14877
    filmeket nem kell mirrorolni
  • GregSB
    #14876
    Legjobb iPad tok :D

  • Tikal #14875
    Van valakinek Apple Tv-je? Mennyire müködik jól az airplay mirroring? Filmeket is át tudok igy játszani, HD?
  • pyrohun #14874
    Nekem az Apple szervíz csinálta (ingyen, mert más hibája is volt a gépnek) és garanciát nem vesztettem.
  • passatgt
    #14873
    ha szarul rakod be és azért elromlik a gép, akkor ugrik a garancia, egyébként nem
  • franc0
    #14872
    Ez az Apple módi.
  • ddany7
    #14871
    XMS azt mondja nem:

    "Nem jár garanciavesztéssel a merevlemez cseréje abban az esetben, ha az SSD nem az optikai meghajtó helyére kerül."
  • Dzsini
    #14870
    Természetesen, hiszen megbontod a gépet.
  • ddany7
    #14869
    ha van garim a gépre, és hdd-t cserélem ssd-re , a garancia ugrik?
  • Bercy #14868
    Hat igen, ez azt mondja, hogy jelzi a frissiteseket az ios, ami igaz is, csak ha elkezdenem frissiteni akkor megall...
    Meg azt mondja, hogy ismet le tudod tolteni a storebol ingyen az appokat egyesevel ami szinten stimmel, csak ki akarja.
    Szoval sztem ha storet valtasz akkor ujra le kell szedni az appstorebol az alkalmazast (ingyen) hogy frissuljon
  • Tikal #14867
    Nem tudom mit csinaltok de ott van feketen fehéren:


    5) After you change countries, you will no longer receive application update notifications in iTunes for the apps you purchased in your original country. However, you'll still receive update notifications on your iOS device for any applications installed on it. In addition, you'll be able to download previously purchased applications again for free if they are available on your new country's store. You will not be charged and the download will not appear on your Purchased page. If a previously purchased application is not available in your new country, you will not be able to download it again for free.