18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #14946
    Ezen mit kell nezni?

    Koztudott, hogy Sir Jonathan Ivy a Braun tervezojenek, Dieter Rams-nak az egyik tanitvanya es rajongoja volt, igy hatottak ra a mesterenek muvei.
  • skinnyman
    #14945
  • passatgt
    #14944
    Van 1 macbook, 2 iphone.
    Csináltam a Macbookon egy új felhasználói fiókot, oda beállítottam egy másik Apple ID-val a másik iphonet, tehát teljesen külön van a kettő, eddig oké.

    A kérdés az, hogy hogyan tudom az első felhasználó fiókban lévő itunes zenéket a másodikban megjeleníteni?
  • G_ArchAngel #14943
    System preferences -> Keyboard alatt Keyboard ful alatt mi van?

    Probalj egy SMC es PRAM reset-et, hatha segit.
  • Sn00thy
    #14942
    De van
  • G_ArchAngel #14941
    Nincs a kepernyon felvillano jel alatt athuzott kor?
  • Sn00thy
    #14940
    *Javítható?
  • Sn00thy
    #14939
    Fasza :(

    Nyomom neki az FN+F6-ot, de a a kijelzőn azt irja, hogy nem...

    Javítható
  • Tikal #14938
    elromlott.
  • Sn00thy
    #14937
    Hali!

    Mi van akkor, ha a macbook pro-m nem akarja bekapcsolni a billentyűzetvilágítást?

    Köszi
  • Tikal #14936
    Most mar én is...
  • G_ArchAngel #14935
    Passz, miota OSX-et hasznalok csak Transmission van a gepen.
  • Tikal #14934
    A Bittorent kliens miért ugyanaz mint a uTorrent kliens? ;) Tegnap felraktam a Bittorentet, mert már nagyon idegesitett hogy 100%on pörgeti a procit a uTorrent, és nem értettem miért... Transmission szntén el van 10 alatt néha megugrik, de a uTorrent nálam nagyon bugos, még kilépni sem tudok belőle, force quit-et szereti nagyon :)
  • GregSB
    #14933
    Én konkrétan sztratoszféra szintjéről kakálok arra, hogy a Samsung mit másol és mi nem... Csak amikor már olyan szinten egyértelműen nyúlnak dolgokat (lásd a lenti win7-es tab) hogy az már fáj akkor had rakjam már be hogy legalább nevessünk rajta :D
  • Tikal #14932
    Vettem egy WD My Book Live-ot, egész jó, kicsit gyorsabbra számítottam, de nem olyan nagy baj... ami baj az viszont az hogy mikor a Public mappából másolnék valamit User fiókba akkor nem simán áthelyezi hanem másolja! Miért? És nagyon lassú ilyenkor..... Ez csak egy sima file mozgatás lenne, nem?
  • VRSDM
    #14931
    üzleti szempontból az a jó ha a " feltaláló " és az " innovatív " réteget célozzuk meg.

    a többi ember őket utánozza. még ha nem is jó nekik.
    részletek : TED.com - How the great leaders inspire action
  • G_ArchAngel #14930
    En szemely szerint nem bannam a nagyobb kijelzot, de ergonomiailag a nagy atlagnak 3.5"-4.3" a megfelelo, mint telefon. Egy kezzel egy atlagos marokkal, ujjakkal rendelkezo ember nem eri el a huvelykujjahoz kepest ellentetes oldalon levo sarkokat.

    Nekem a jelenlegi iPhone legtavolabbi sarkan 1.5cm-t tulnyulik az ujjam. A baratnome nem eri el. Uzleti szempontbol pedig az a jo, hogy az atlagot vesszuk figyelembe. Ezert van az, hogy a legtobb kozepkategorias autoban 175cm-es magassag felett szenvedes hosszutavon hatsoulesen utazni.
  • skinnyman
    #14929
    Fogalmam sincs hogy mekkora zsebed es kezed van szoval nem proballak semmirol meggyozni. Nem veletlenul gyartanak Galaxy Mini-t sem es Note-ot sem, az hogy egy meret mindenkinek jo, egy baromsag.

    G_Archangel: ami azt illeti, jelenleg az Apple az egyetlen nagyobb gyarto amelyik egyaltalan nem gyart olyan kijelzomeretu telefont amin valaha elgondolkoznek.
  • VRSDM
    #14928
    Ha jol latom szivugyetek ez a masolas tema.
    Mint kevesebb lenne az eszkozod az altal hogy mas otleteket vesz / hasznal fel belole, meg ha illegalisan is.

    Miert nem orultok neki? Elvegre ez azt kell jelentse hogy a legjobb ( amit masolnak ) mar nalatok van.

    Akkor miert zavar masok ( samsung hasznalok ) benazasa a benabb eszkozokkel? Miert nem elvezitek a sajat boldogsagotok a legjobb eszkozzel, a legjobb pozicioban, a legjobb erzessel?

    Valamiert meg sem vagytok felhotlen boldogok.

    A fenti ira egy eszmefuttatas, nem tukrozi a szemelyes velemenyem.
  • G_ArchAngel #14927
    A helyes meretet, meg nem tudta a Samsung lemasolni:)
  • GregSB
    #14926
    Kapaszkodok / fogkok valamit / valamire használom a másik kezemet. Elég gyakran előfordul.

    SMS / telefonálás meg nem megy olyan könnyen, mivel szélességben is akkora a telefon, hogy a hüvelykujjammal (amivel gépelni szoktam) nem érem már el a bill-en az átellenes betűket kényelmesen.

    + zsebembe se fér el rendesen az S3, szűkebb nadrágba próbáltam belegyömöszölni és elég kényelmetlen volt.

    De próbálj meg meggyőzni róla hogy ez nem is így van, és én csinálok rosszul valamit :D
  • pyrohun #14925
    Igen, és természetesen a belső tervezésre / felépítésre sincs más megoldás, mint azt a #14923-on láthatjuk -.-
  • G_ArchAngel #14924
    Most minek trollkodsz?
    Tudod jol, hogy erre nincs mas megoldas, igy egyertelmu, hogy az osszes gyarto ezt a designt hasznalja.


  • passatgt
    #14923


    találj 3 különbséget a két kép között!:D
  • passatgt
    #14922
  • skinnyman
    #14921
    Meg se merem kerdezni hogy mi gatol meg abban hogy a masik kezedet is hasznald :) Ha mondjuk epp uton vagy, oke, de mit csinalsz olyankor amihez 2 kez kell? Telefonalas, sms, ilyesmi alap dolgok boven mennek 1 kezzel.
  • Xing
    #14920
    Tud valaki segíteni abban hogyan tudok hálózati nyomtatót csatlakoztatni Lion alatt?

    A nyomtató egy Win 7-es gépre van csatlakoztatva és be van kapcsolva a megosztás viszont ezt a hibaüzenetet kapom: Unable to connect to ‘192.168.1.104/SX200’ due to an error. Would you still like to create the queue?

    Ha tovább megyek akkor megjelenik a nyomtatók között "Idle" állapotban de nyomtatni nem tudok
  • G_ArchAngel #14919
    Mai ket pletyka/bulvar hir, ami jo alap konspiraciokhoz:

    A Google es az Apple vezetoje a hatterben targyalgat.

    A Samsung tavolodna az Androidtol es kozeledne a Microsofthoz.

    (korabban a Google 'raszolt' a Samsungra, hogy valtoztassa meg az atszabott Android-ot, ami hasonlit az iOS-ra)
  • passatgt
    #14918
    nem látszik:)
  • Bercy #14917
    Honnan tudod hogy nincs :))))
  • passatgt
    #14916
    érdekes, hogy a capslockra nem raktak zöld ledet:D
  • GregSB
    #14915
    A napokban megint volt a kezemben egy S3-as. Soha nem kéne. Ha ingyen hommámvágnák eladnám. Esélytelen 1 kézzel normálisan használni.

    Nálam max 4"-4.3" jöhet szóba, bár az utóbbi az már nagyon határeset.
  • GregSB
    #14914
    Bocs, a mobile-t cseérljtek ki www-re az URL elején.

  • Andr0
    #14913
    szerintem okos a marketing, mert pontosan így igaz....:D

  • GregSB
    #14912
    Ezt nem hiszem el...

    Bármennyire is szánalmas volt a per az Apple meg Samu között (szánalmas dolgok lettek levédve és felhasználva), azért amit a Samsung csinál az már ultra szánalom.

    Milyen eredeti ennek a billentyűzetnek a dizájnja
  • GregSB
    #14911
    Mostmár akár készpénznek is vehetjük:

    Marco Arment a mini iPad nyomaira bukkant
  • Bercy #14910
    Le fogja vonni a penzed nyugi :)
  • kakaoskalacs
    #14909
    Hallo, olyan jellegű problemam lenne ,hogy csinaltam AppleiD-t elfogadta abankkartyamat is amin volt 5ezer ft,
    Nos en ezt az 5ezer penzt el is koltottem apple storeban mindenfele dologra konyv app stb.

    Masnap nezem egy ATMen kereszul hogy a kartyamon van meg 4445 ft es csak 555ftot vont le az apple.
    Ez normalis? :D
    Udv
  • Andr0
    #14908
    pont ezért kapott delete-t az iPhone appja nálam.
  • Tikal #14907
    Az mas hogy vannak rola találgatások hogy mi lesz, na de még nem történt semmi:)