18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #15026
    hát azért az amazon már nagy játékos európában is, én mindig tőlük vásárolok ha kell valami, már meguntam a kínai árusokat az ebay-en :)
  • GregSB
    #15025
    Amazon to Apple: the game starts now

    Ez mennyire jó cikk. Bezos és az Amazon elérkeztek karrierjük / történelmük virágkorához, most hasonló ponton vannak mint Jobs és az Apple volt 2007-ben, az iPhone bemutatásakor. Nagyon nagy lendületük van és jól csinálják a dolgokat, olyat kínálnak amit a konkurencia nem tud. Azért még csak a kezdtet, mert még csak az USA-ban nagy játékosok, de ha kiterjesztik midnen terméküket és szolgáltatásukat világszinten, akkor kezdődk az igazi játszma.

    NAgyon nagy kár, hogy Jobs már nem él és nem láthatjuk hogy versenyezne Bezossal és az Amazonnal...

  • GregSB
    #15024
    Fox szerint jövőhéten lesznek új iMacek is!
  • GregSB
    #15023
    Használj Deezert, az működik magyar bankkártyával is.
  • LoDMaSt
    #15022
    Nekem az ingyenes is elég lenne, csak azért kérdeztem, hátha tudtok valami trükköt hozzá, ha már így szóba került. :)
  • Tikal #15021
    Csak ezert, van benne valami turista mód.

    Talan még redeem kártyával meg lehet probalni feltölteni...
  • G_ArchAngel #15020
    Nekem megy csont nelkul Magyarorszagon is, igaz pro accountom van es angol bankkartyahoz van kotve.
  • LoDMaSt
    #15019
    Apropó spotify. Egy ideig ment a gépemen proxival, aztán már nem, telóról meg nem is hajlandó, gondolom, mivel tudja, hogy MO-n vagyok. Van rá valamilyen megoldás?
  • Tikal #15018
    Először rendbe rakhatná az iTunes Match-t mert ez egy kalap szar igy. Ugye most az iphone-n ha elindítom a Music appot, akkor látok mindent ami a felhőben van.... rákattintok, letölti.. meghallgatom.. de mondjuk már unom akkor nem tudom letörölni... vagy ti tudjátok hogyan kell? Meg miért nem tudok szűrni mi offline és mi nem? Ha valaki tudja a megoldást ossza meg velem :)

    Spotify ezerszer jobban müködik, én azt reméltem hogy a Match is olyan lesz, de nem.
  • GregSB
    #15017
    Wall Street Journal és New York Times szerint Apple be fog vezetni egy streaming szolgáltatást hamarosan (mint Spotify vagy Deezer).

    Végre, ideje lenne már.
  • passatgt
    #15016


    autóval ment vásárolni:)
  • Dzsini
    #15015
    Eddig volt?
  • skinnyman
    #15014
    Felesleges, ugy latom ugy is elfogytak a racionalis ervek, nincs itt mar mit keresnem.
  • Tikal #15013
  • Tikal #15012
    Nagyon jol mondod, a Samsung soha semmit nem talált még ki magától. LE IS LÉPHETSZ innen, köszönjük a részvételt :D

    Ugye tudod már mit kell karácsonyra kérned?

  • Dzsini
    #15011
    Megkérném a házigazdát, hogy lépjünk túl ezen a témán, és használja a házigazdasággal járó lehetőségeit :)
  • GregSB
    #15010
    Mint két tojás




    Részemről befejeztem a vitát, te ha akarsz mg böfögj ide baromságokat.
  • skinnyman
    #15009
    Tenyleg kurvara nem, mert a Samsung ha le is lop valamit, legalabb mast nem perel osszevissza es probalja magat a legnagyobb innovatornak feltuntetni aki fossa a spanyol viaszt mikozben kb egyetlen valos talalmanya nem volt - az Apple-el ellentetben, aki pontosan ezt csinalja.
    A teardrop forma pedig kb annyiban merul ki hogy a vastagsaga vekonyodik, ami kb minden ultrabooknal, es az X505-nel is ugyanigy van, es ennek technologiai, alapveto fizikai okai vannak aminek az okait az elozo linken kelloen reszletesen elemzik.
  • GregSB
    #15008
    + X505-nek rohadtul nincs teardrop formája.

    De szerintem ne folytassuk ezt a vitát, mert soha nem lesz vége.
  • GregSB
    #15007
    Szánalmas hogy ezzel próbálsz érvelni amellett, hogy amit a Samu csinált az ugyan ez a kategória, mert kurvára nem.
  • Dzsini
    #15006
    Na most az a kérdés, hogy melyik volt előbb uncsi, és hogy levédték-e az unalmasságát?
  • pyrohun #15005
    már a samsung - apple "vita" is uncsi volt, most meg ez.....
  • Dzsini
    #15004
    Téged idéznélek: "Es ez kit erdekel?"
  • Tikal #15003
    LOL
  • skinnyman
    #15002
    Es ez kit erdekel? 2004-es ez a cucc? Nem, sokkal kesobbi. Ez a 2004-es:

    Most azzal vedekezel hogy nem egybol masoltak le hanem csak par evvel kesobb?

    "Azon kívül, hogy csináltak egy vékony laptopot mit is másoltak a Sonytól? "
    Az Apple szabadalma kb pont ennyirol szol, vekony laptoprol, teardrop formaju vekonyodo dizajnnal. Amit sert az X505 is annak ellenere hogy 8 evvel korabban jelent meg mint ahogy levedette az Apple ezt a szabadalmat. :D De egyebkent mar irtam, hogy a billentyuzetet is leloptak, es hogy ezeken kivul nem sok maradt egy laptopban amit le lehet lopni.
  • Dzsini
    #15001
    Design és technológia is, de még mindig senki nem mondta el, hogy kié a patent :Pedig itt annyi profi szakértő van, csalódtam bennetek...

    ;)
  • VRSDM
    #15000
    A szigetes bill meg mindig nem design hanem funkcio! ( kissebb / nem letezo hullamazas )

    Amugy tenyleg uncsi a frocsogesetek!
  • passatgt
    #14999
  • GregSB
    #14998
    ibook és unibody MBP között meg volt még egy generáció..



    Szóval volt átmenet.

    Tanúlság: ne vitatkozz olyan témában amiben nem vagy otthon.
  • GregSB
    #14997
    Azon kívül, hogy csináltak egy vékony laptopot mit is másoltak a Sonytól? Ja hogy semmit. Totál más a stílusa a Sony vs Apple laptopoknak a mai napig. De nyugodtan írd tovább a faszságaidat, mi jól szórakozunk.
  • Andr0
    #14996
    még csak developereknél van, de szerintem 12-re kikerül... amikor a keynote lesz
  • skinnyman
    #14995
    Tedd melle a 2004es ibookot, mert arra aztan sokkal jobban fog hasonlitani. NOT.
  • G_ArchAngel #14994
    akkor mar felteszem, .1 nem gyozott meg
  • Andr0
    #14993
    gyün a .2-es frissítés Lionra. Fácsebúk integrációval ;)
  • G_ArchAngel #14992
    Kicsit OFF

    Hol van egy ertelmes jatekgyujtemeny OSX-re?
    Kellene valami akcio vagy sima RPG, ami nem MMO es tobb RPG elemet tartalmaz, mint a kiherelt Dio3.

    Steam-en semmi, AppStore-ban sem...
  • GregSB
    #14991
    Te vagy elvakult fanboi ha nem látod, hogy ez a két laptop egy és ugyan az:

  • Tikal #14990
    Szerintem neked tenyleg kimaradt az óvodából ez rész:



    Fejleszti a forma felismero készséget, nem késő elkezdeni...
  • skinnyman
    #14989
    A billentyuzetet leloptak. A formajat leloptak. Amit mellesleg szokasukhoz hiven le is vedettek. Mi maradt meg egy laptopban? Feljebb van rajta a billentyuzet? Ja es masmilyen a zsaner is. Hat akkor az vegulis maris teljesen mas, olyan mintha nem is loptak volna semmit

    Tikal: senki nem mondott ilyet hogy jobban hasonlitana. De mivel az Apple a Sony-rol nyulta a dizajn nagy reszet, igy gyakorlatilag nincs mirol beszelni. Amilyen elven a Samsungot masolonak nevezed, az Apple-t is ugyanakkora masolonak nevezheted.
  • Dzsini
    #14988
    Nekem W300-am volt, ismerem az érzést, az SE Walkman telefonok a korszak meghatározó eszközei voltak. Érdekes, hogy azokat a designelemeket nem nagyon másolták, pedig lehetett volna...
    (most pedig egy Sony Walkman külön lejátszóm Noname fülessel és egy LG dualsim butafonom)

  • passatgt
    #14987
    az alsó képen ki rakott a macbookra win8-at?:D