18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #15067
    Csak nem "The New iPhone" lett a neve, valószínűleg az apple store-osok elküldték őket az anyjukba az iPadnál... :)
  • G_ArchAngel #15066
    "iPad accounts for 91% of all the web traffic from tablets. I don't know what these other tables are doing."
    "They must be in warehouses or on store shelves, or maybe in someone's drawer."


    trolling on lvl99:)
  • G_ArchAngel #15065
    "We've had a very busy summer for the Mac. We launched Mountain Lion. The reviews have been fantastic."

    Most mindenki nyel egy diplomatikusat es az uzemidore nem gondol a hordozhato gepeknel:)
  • LoDMaSt
    #15064
    engadget most jobb, mint az ars-os.
  • G_ArchAngel #15063
    Most en is theverge.com-on nezem, mert Arstechnica-n megakadt, handas ustream-je el sem indult.
  • Dzsini
    #15062
    Az Amazonos bemutatónál az Engadgetet és a Verge-et néztem, ott pár másodpercen belül mindent feldobtak képpel együtt.
  • LoDMaSt
    #15061
    Élőben szerintem nem fogják, aki usteamen közvetítette, azokat eddig mindig lelőtték, én az előzőeket is arstechnica + engadgeten követtem.
  • G_ArchAngel #15060
    Adjak eloben az eventet?

    Hol erdemes kovetni?
  • Dzsini
    #15059
    Anno (4-5 éve?) az appleblog is nyitott egy tartalék blogot (valami narancsos néven), mert akkoriban éppen az Apple azzal szórakozott, hogy világszerte lövöldözte le az almás logókat, dizájnelemeket használó blogokat, híroldalakat, válogatás nélkül.
    Ők már csak ilyenek :)
  • Mike
    #15058
    az apple és a lengyel élelmiszerbolt

    hát igen, sokakat megtévesztett a logo, és csalódottam vették tudomásul, hogy itt max krumplit tudnak venni ájfón helyett

    teljesen hülyék az almánál?
    vagy a jogi osztály átvette a sales tevékenységét?
  • GregSB
    #15057
    Még egy cikk, ami összehasonlítja az Amazont az Apple-el

    "Apple and Amazon are both in the business of designing small computers - tablets, ereaders, phones, media players - and selling them to the public. But how they do it is the big difference. And that’s best depicted by the astonishing difference in the two companies’ profits."



    Ebből azért jól látszik, hogy az Amazon még nem egy ligában focizik az Apple-el, de nagyon jó uton haladnak afelé, hogy pár év múlva ott legyenek.
  • Tikal #15056
    Apple szoftver design: jó vagy rossz ez az irány?
  • franc0
    #15055
    Azért szerencsére még kevesebb laptopnál okoz garanciavesztést a memóriacsere, mint aminél nem.
  • G_ArchAngel #15054
    £1000 a MBA, szerintem a 70 GBP belefer.
    Ertelemszeruen egy autohoz is olcsobban veszel alkatreszt az ebay-en, mint a markaszervizben, de elobbi a garancia elvesztesenek kockazataval jar.

    Fogyasztoi tarsadalomban elunk, ez van:/
  • franc0
    #15053
    Micsoda rablás...
    Nemrég vettem két darab 4 gigás Kingston modult 8500-ért.
  • G_ArchAngel #15052
    Apropenzert kerhetsz 8GB ram-ot az Air-be, Angliaban pl. 70 GBP a 8 GB felara.
  • Xing
    #15051
    Használtok valami vírusírtót vagy egyéb védelmi szoftvert OS X-en?
  • Tikal #15050
    Nem, fel fog menni az ára ;)

    Én AIR-t vennék.
  • HoTDoG
    #15049
    Ha csütörtökön esetleg bemutatják a 13-as rMBP-t, akkor várható, hogy a mostani modell ára lejjebb kúszik?

    Másik: 13-as Air vagy Pro a megfelelő választás? CD/DVD-vel évek óta nem találkoztam. Hasonlóan ethernet kábellel sem, tehát internet csak wifiről. Általános felhasználásra, office, net, mail használnám. Emellett viszont nincs nagyobb otthoni laptop/asztali, tehát ez lenne az egyetlen munkaeszköz. Hosszabb távra venném, a 4 giga ram ehhez nem tudom mennyire elegendő az Air-ben, míg a Pro bővíthető később.
  • passatgt
    #15048
    de inkább ez, ha már windows:
    http://www.vizio.com/all-in-one/overview
  • passatgt
    #15047
    az alja meg macbook air:D

    de legalább jól néz ki:)
  • GregSB
    #15046
    HP Spectre-One, újabbi iMac wannabe (saját Magic Trackpaddel)


  • Tikal #15045
    Hát akkor ennyi...kapunk megnyúlt ikonokat:))

    Vége a one more thing korszaknak, sajnos
  • passatgt
    #15044
  • kakaoskalacs
    #15042
    Halló : )

    Tud nekem valaki segiten olyan ügyben , hogy miként tudok egy gitárt ugy csatlakoztatni ipadhez(3.Gen) , hogy garageband felismerje?
  • dragon11
    #15041
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    iPhone 4/4S-t lehet függetleníteni Gevey-jel, vagy valahogy (illetve az IMEI-t átírni, mert előfizus a teló?]



    Aki ért ezekhez, kérem szépen írjon már Privátban...:S fontos lenne..
  • Dzsini
    #15040
    Megnézed az előző híreket az új generációk megjelenéséről, és látni fogod (pl. appleblogon visszalapozol, ők szokták az árakat írni).
  • dragon11
    #15039
    A nem túl sok mit takar számodra, kedves Dzsini ? :)
  • Dzsini
    #15038
    ...viszont nem lesz nehéz kifogni ezernyi szent őrültet, aki mihamarabb beszerzi az új változatot és vicces áron túlad a régi, nem túl használt készülékeken. Az almás oldalakra ilyenkor ömlenek az apróhirdetések.
  • Dzsini
    #15037
    Hamar és nem túl sokkal - ha megnézed az elmúlt váltásokat, akkor ez volt a trend.
  • dragon11
    #15036
    Vágom, de külföldi telefon, így itthon nem tudják letiltani, így az nem gáz..

    A kérdés inkább az, hogy megéri-e most megvenni, mert ugye jön 12-én az 5, és nem tudom az kb. mikorra ér el hazánkba ?[hó vége??]

    S ez vajon mennyivel fogja csökkenteni a sima 4 árát ?:(
  • Bercy #15035
    Ha független telefon kell akkor függetlent vegyél. Komolyan. Sokat szívhatsz vele ha kiskapukat keresel.
  • GregSB
    #15034
    Sehogy, zsákba macska.
  • dragon11
    #15033
    SRÁCOK!

    Tudok egy iphone 4 sima-t fehérben 16gb de angol t-s.. valami 1500ftos kártya kell ahhoz, hogy menjen a vodafones kártyámmal, állítólag.

    honnan tudom, hogy az nem előfizus és nem fogják letiltani ?:P
    állítólag az app.storeba nem lehet előfizuval beregelni, ez igaz ? v hogy különböztetem meg ?S:
  • I.C.ram
    #15032
    Egy időben nézegettem én is, hogy vegyek-e, ez legalább féléve, de inkább régebben volt. Olyan január környékén szerintem. Akkor már tuti volt Németországban és Angliában is.
  • Tikal #15031
    Pandora 15%-ot esett pénteken:) azt hiszem ennek lőttek ha az Apple tényleg meglépi ezt..
  • Tikal #15030
    Lehet hogy kindle fire nincs, de mint amazon bolt mar rohadt regen fontos tényező Európában is. Van angol nemet francia stb. Kindle-t meg egesz nyugat Európában lehet mar kapni. Konkrétan olyan nagy mar az amazon hogy mostanaban arról is cikkeznek hogy veszélyeztetni fogja a Google pozícióját is, egyre többen hagyjak ki a googlet ha keresnek valami termeket és egyenesen az amazonra mennek, ez meg ugye a Googlenak nagyon nem fasza.
  • GregSB
    #15029
    Kindle Fire tavaly karácsonykor még USA only volt, de igazad van, mostmár áruják a nagyobb európai piacokon (anglia, németország...)

    De még mindig nagyon limitált helyen kapni iPadhez képest, és a zene / film kontetnjük sem érhető el annyi országban, mint az iTunes.
  • I.C.ram
    #15028
    Miről beszélsz? Évek óta árulják Nyugat-Európában is az összes Kindlet. Csak egyik amazon se szállít kindle-t olyan helyre, ahol nem kapni hivatalosan, pl Magyarország, de attól még a német amazonon is kapni.
  • GregSB
    #15027
    Tabletet (Kindle Fire) még mindig csak USA-ban árulnak hivatalosan, és a tartalom-szolgáltatásuk sem olyan elterjedt világszerte még.