18351
ATbanner.jpg
  • franc0
    #15107
    Megértem az álláspontod, de a Jelly Bean jó alkalom a felülvizsgálatra.
  • Tikal #15106
  • G_ArchAngel #15105
    Kiemelem, mert latom nem vetted eszre:

    leszarom
  • skinnyman
    #15104
    Nem tudom hol olvastal ilyet, de ha a linkelt teszteredmenyek valodiak, a procija teljesitmenye kb pont a fele az S3-enak, az iPhone topicban volt most elegge kitargyalva a tema.
  • G_ArchAngel #15103
    Nem tudom hol volt, RSS readerben olvastam, nem igazan emlekszem.

    Valojaban leszarom. Szamomra az Android soha nem volt opcio es nem is lesz. Win vagy iOS.

    Case closed.
  • I.C.ram
    #15102
    hogy tudja leverni, ha még nincs is a piacon?
  • G_ArchAngel #15101
    allitolag vmi geekbench teszten (nem ertek hozza) leverte az S3 procijat, mint vak zongorista a poharat...
  • Andr0
    #15100
    én picit félek ettől a saját fejlesztésű procitól...:/ ha olyan lesz mint a saját térkép....
  • GregSB
    #15099
    Azt hittem ez már lerágott csont. Mi közea telefonokhoz, hogy a Samsung bérgyártást végez az Applenek? Nem ők fejlesztik az Apple procijait. A4 és A5 ARM licencek és architectúrákra épült (nem Samu fejlesztés), az A6 viszont már teljesen egyedi és saját fejlesztésű proci. A Samsungnak kiadják, hogy gyártsák le, és itt kb vége is van a Samu szerepének.
  • Dzsini
    #15098
    Ja, amúgy a #14244 -hez valami kommentár? :)
  • Dzsini
    #15097
    A kedves az benne, hogy az Apple processzorait továbbra is a Samsungék gyártják, mindenféle vidám pereskedés és szurkálódás mellett.

    Amúgy szerinted ha most kezd szánalmasba fordulni, akkor hol jártál az elmúlt legalább 3 (de inkább több) évben? :)
  • Tikal #15096
    Onnan tudni hogy a Samsung másodiknak érzi magát, hogy mindig hasonlitgatja magát az Apple-hez, folyton ugy érzik nekik bizonygatni kell valamit :)
  • pyrohun #15095
    Kezd ez a sárdobálás mindkét részről kurvára szánalmas irányt venni...
  • Dzsini
    #15094
    A Samsung Mobile USA Facebook bejegyzése

    ...és szokás szerint (mert más fórumokon sem kevésbé fanboyok az emberek) fél nap alatt 200+ hozzászólás össze is jött rá :) (nem olvastam bele, el tudom képzelni)
  • G_ArchAngel #15093
    Picit megertenem, de a cirka 200 Mbyte a vinyo 1/5-e.

    Es format elott mukodott. Mindegy, most manualisan mentek, aztan veszek egy 2-4TB-s HDD-t.

  • pyrohun #15092
    Picit több kell neki, mint amennyit kiment, mert fell kell építenie a hülye struktúráját, stb és az is eszik adatot...
  • G_ArchAngel #15091
    OSX Time Machine:

    - van egy 1TB HDD az iMacben, 920MByte foglalt
    - van egy 1TB HDD ami a mai napig Backup HDD volt Time Machine alatt

    Ma leformataltam az utobbit, kaptam 999MByte helyet, amit ismet megadtam a Time Machine-nak, mint celteruletet.
    Valasz: Nem tudja hasznalni, mert 1.09TB-re van szuksege.

    ?????
  • Dzsini
    #15090
    Ha az arcába nyomnak egy mikrofont és egy kamerát, akkor azt mond, amit csak úgy érez, hogy elvárnak tőle, mert be van tojva.

    A legtöbb esetben az ilyen videóknál (pl. a bölcsészteszt, az amerikaiak/ausztrálok/németek/akárkik a leghülyébbek a világon) nem nehéz egy nap alatt összeszedni annyi válaszolót, aki elég egy ilyen pár perces videóra. Ha mégis problémák lennének vele, akkor a készítők stábjából odaállítanak valakit, aki kitölti a maradék időt. Erről szól a szórakoztatás, nem arról, hogy a maradék emberek közlik, hogy "de ez nem ez i5, mert az így és így néz ki, és miért kérdeztek ilyen baromságot?". Ők nem kellenek egy ilyen videóba.
  • Andr0
    #15089
    jó de akkor ne mondja hogy könnyebb meg gyorsabb meg nagyobb a kijelzője...:D mondja azt hogy szép azt csá ;)
  • LoDMaSt
    #15088
    Szerintem ha szüleim kezébe, vagy más idősebb kezébe adnának egy bármilyen iphonet, ők sem tudnák, hogy melyik mikori. Bárkinek lehet olyan dolgot mutatni, ami neki nem egyértelmű, míg a célközönségének az. Az mondjuk, hogy úgy tesz, mintha értene hozzá, már más.
  • GregSB
    #15087
    Na mert ha kimész a nyugati térre és ott adogatnád az emberek kezébe ott aztán okosabb embereket találnál akik iPhone szakértők lennének :D
  • Dzsini
    #15086
    Bármelyik országban el lehetne ezt játszani.

    #15084 oppardon :) de azt hiszem a történet szempontjából mindegy is.
  • Andr0
    #15085
    agymosott idióta amcsik... :D
  • G_ArchAngel #15084
    3GS?:)

    Ne szaladjunk ennyire elore, kedves online baratom:D

    3G az.
  • Dzsini
    #15083
    Biztosan válogatott felvétel (tehát volt olyan, aki felismerte), de ha Londonban kimész most az utcára, te is könnyedén találnál bármennyi olyan embert, aki lendületből elhiszi neked, hogy akár a te 3GS-ed (ha új állapotú) az új generációs telefon. Ha rászegezel egy kamerát, és sajtónak nézel ki, akkor főleg.
  • G_ArchAngel #15082
    Senki nem nezte meg a telefon hatuljat?
  • Dzsini
    #15081
  • G_ArchAngel #15080
    Elkepzelem az Apple-haterek arcat, ahogy az utolso mondatnal rafagy a karorvendo mosoly:D
  • Dzsini
    #15079
    Apple Coasting Keynote

    coasting - siklás
  • Dzsini
    #15078
    Az új fülhallgató a hangot a fülbe juttatja !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Íme az innováció végső foka.
  • Dzsini
    #15077
    Ez a rész egy-az-egyben az Amazonos bemutató - bár ott volt pár dolog, amit itt nem láttam :)
    Film megállítása közben a képre bökve az aktuálisan látszó színészekről lehet további filmeket keresni (venni), zenéknél ugyanez (az megvan itt is), szinkronizálás ugyanúgy jelen van, de ott pl. könyv és hangoskönyv között is (!)
  • Dzsini
    #15076
    "Hogyan nézzen ki töketlenül egy felsorolás" című sorozatunk legújabb részében:
  • LoDMaSt
    #15075
    De hátha a régi csatlakozós iPhone kiegészítők olcsóbbak lesznek..idővel.
  • Dzsini
    #15074
    "I don't think the level of invention has been matched by anything we've ever done." The MacBook Retina team sobs quietly.

  • Dzsini
    #15073
    Na igen, az ár olyan, hogy itt az almáéknál nem fog az ember elájulni, hogy ez milyen olcsó... ott igen :)

    A Fire HD (és az SD is, annyiért) meg korrekt kis tábla, ha végre lesz itthon rendes Prime, akkor meg is érné venni egyet...
  • LoDMaSt
    #15072
    A kindle-ét sajnos nem tudtam követni, pedig maga a cucc jónak tűnik, főleg annyi pénzért.
  • Dzsini
    #15071
    Amúgy semmi eget rengető, az Amazonos bemutatók jobban tetszettek :)
  • LoDMaSt
    #15070
    A laptopoknál mondták, hogy mennyi lesz az átalakító ára, itt valahogy lemaradt. :)
  • Dzsini
    #15069
    ...hogy ezt az "akárhogy lehet csatlakoztatni" dolgot az USB-nél miért nem tudták összehozni :(

    És ki mer fogadni, hogy a Lightning-régi adapter gusztustalanul drága lesz? :)
  • Dzsini
    #15068
    #14244 :)

    (a környéken ment a vita arról, hogy nem lesznek fekete sávok a képernyőn, vagy ha igen csak azért, mert meghalt Jobs)