18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #15307
    nagyszeru, mert igy is ugy szarramelegedik, hogy lefujja a parat telen az ablakrol...

    (gondolom mar ebben sem lesz SuperDrive)
  • passatgt
    #15306
    állítólag: új imac design(brutál vékony), 13-as retina mbp, ipad mini, október 23:)
  • G_ArchAngel #15305
    Megvarom, fotos taskaba jobban elfer, mint a nagy:)
  • passatgt
    #15304
    amazon tele van 7-es ipad tokokkal:)
  • skinnyman
    #15303
    A iOS 6 térképéhez igazítják a világot :)
  • Tikal #15302
    borzasztóan szar ez a mail app, én nem emlékszem hogy ez bármikor is ilyen tré lett volna.
    Ha az All Sent mappába megyek, nem látom a frissen elküldött leveleket, turkálnom kell a gmail mappában, ott valahol feltünik, de amúgy csak pár napos leveleket találok, ez mégis mikor akar frissülni??
  • Tikal #15301
    És ami érdekes, hogy nem tudok levelet küldeni emiatt, de megnéztem a weben a gmail-t és a piszkozatok között ott a legfrisebb levelem amit nem tudtam elküldeni, LOL, ez mégis mi a franc? Akkor a szerverrel csak tud kommunikálni, de elüldeni már nem??
  • Tikal #15300
    Használja valaki a Google 2 step verification-t a Mail progival OS X-en? Komolyan ez egy vicc amit ez a két fasz cég művel. Minden nap uj jelszót kell igényelnem, vagy minden órában néha hogy a Mail müködjön. Aztán van hogy hetekig megy majd egyszer csak megáll.. A telefonon érdekes módon megy a 2step verification, csak az OS X-en nem... pff
  • pyrohun #15299
    Movist - szerintem.
  • Zsoltika 007
    #15298
    http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1326812

    19-es kommenttől
  • Zsoltika 007
    #15297
    Plex
  • mousee
    #15296
    Sziasztok,

    Megvan a macbook pro :) Kaptam hozzá távirányítót is, de minek... eloroztál tőlünk a front row-t :(

    Kinek mi a tapasztalat, mi a legjobb alternatíva, vagy trükk a visszaszerzésre?
  • Zsoltika 007
    #15295
    Igen
  • GregSB
    #15294
    Azt akartam írni :D
  • Andr0
    #15293
    Ez a Passbook pontosan mire is jó? kb kuponokat meg jegyeket tudok benne gyűjteni?
  • LoDMaSt
    #15292
    Van az 20%-is. :)
  • GregSB
    #15291
    XMS-ben van 10% kedvezmény Apple Care-re passbookkal.
  • GregSB
    #15290
    "WSJ: iPad mini assembly has begun"
  • mousee
    #15289
    Igen, azért veszi be jó áron, mert tőle vettem kb 3 hónapja 120-ért :)

    De ennyit nyerjen rajta nyugodtan, én voltam a hülye hogy anno megvettem a picit. Elvileg amire terveztem, arra elég is lett volna (mobil kütyünek utazásra), de nagyon rákaptam, és befogtam fő gépnek, arra viszont már kevés.

  • franc0
    #15288
    Na megnéztem, fél perc alatt találtam MBP 5,5-öt 175 ezerért a beszmacen.
    Viszont érthetelenül jó áron veszi be a géped, szerintem árában.
  • passatgt
    #15287
    nézd meg azért mennyiért tudod eladni azt ami most van
  • franc0
    #15286
    Attól függ mennyire drága az időd.
    Jól nyilván nem jársz, hiszen egy kereskedőtől veszel, ráadásul be is számíttatsz...

    Itt egy 30-40 ezret biztos keres rajtad.
  • passatgt
    #15285
    ilyen árban van mindenhol, szóval sztem jó:)
  • mousee
    #15284
    ÓÓ teljesen jó, cod-ok mondjuk hidegen hagynak :) Köszönöm a tippet, ha még valami eszedbe jut, akkor ne kímélj :)

    Amúgy 220-ért jó üzlet a gép? Mondjuk nekem beszámítással mindenképp az :)
  • passatgt
    #15283
    nekem ilyen volt, amivel játszottam rajta az a Colin Mcrae Rally (http://www.youtube.com/watch?v=8eF2lRvrdXw), de a COD4-es is viszi különösebb gond nélkül (nem max grafikán azért)

    touchpadot nézd meg, hogy könnyen tudsz e vele kattintani és lenyomva tartani(nálam az volt a gond legalábbis)
  • franc0
    #15282
    Ja most nézem te 13 colosat veszel, amiről én beszélek az 15-ös.
    Azok pedig jóval drágábbak.
  • mousee
    #15281
    Régi 2.1-esemet beszámítják, ideánál veszem 220(-110)-ért.
  • franc0
    #15280
    Mennyit fizetsz érte?
    Havernak pont ilyen van és gondolkodik hogy eladja.
  • mousee
    #15279
    Sziasztok,

    Eljutottam oda, hogy komolyabban kezdek átszokni teljesen osx-re, és emiatt úgy tűnik ki is nőttem a 2,1-es macbook-omat.

    Most tervezek venni egy Macbook Pro 5.5-t (Mid 2009).

    Mi a vélemény erről a gépről? Van valami fontos tudnivaló, amit meg kéne rajta néznem mielőtt átveszem? Az akksija/superdrive állítólag rendben van, 4 giga rammal adják (elvileg 8 is belemegy).

    Mire elég az NV9400 videó benne? Igazából nem sokat játszom a gépen, de úgy hol van ennek a kártyának a lélektani határ? Gondolom paralelsben egy cnc generals azért nem lesz neki komoly ellenfél :)

    Előre is köszi minden jótanácsot/tippet :)
  • passatgt
    #15278
    még szerencse hogy akinek kell, ipodot tud rendelni külföldről:)
  • skinnyman
    #15277
    Barmilyen masik lejatszon (vagy pendrive-on vagy barmin amire adatot lehet masolni) is rajta van ugyanez a dij itthon mar nagyon regota. Arra hivatkozva szedi be az artisjus nevu tolvaj pioca banda hogy ugyis warezolni fogsz es annak a dijat karteritik igy meg. De persze nehogy azt hidd hogy amit beszednek abbol kuldenek Lady Gaga-nak is, vagy barmilyen kinti nagy eloadonak akiket tenylegesen lewarezolnak, szepen zsebreteszik a beszedett penzt (masnak a neveben) es abbol elnek. En soha nem ertettem hogy egy ilyen nyiltan rablo pioca banda hogy mukodhet legalis keretek kozott, abszurd a dolog.
  • GregSB
    #15276
    Mondanom sem kell ez egy elcseszett modell. Én már jó ideje nem torrenteztem le se filmet, se zenét.. előbbit streamelem amcsi TV csatornák oldalairól (VPN-en keresztül), zenehallgatásra meg Deezert és Youtubeot használok, és ami nagyon megtetszik azt még meg is veszem hébe-hóba.

    Most akkor én miért is kéne hogy fizessek az Artisjusnak?!
  • GregSB
    #15275
    Olyan alapon, hogy nálunk így van "legalizálva" a kalózkodás. Ezért nincsenek nálunk nagy razziák, meg nem büntetnek zenék és filmek torrentezésért, mert minden média-lejátszón ott van egy default sáp, amit az Artisjus elvileg visszaforgat az előadóknak.
  • Andr0
    #15274
    na ezért vettem én Macbook Air-t 150e HUF-al olcsóbban Belgiumban mint itthon ;)

    Amúgy Artijustnak milyen alapon fizet az Apple? Vagyis a vásárló?
  • GregSB
    #15273


    "például egy iPod nano esetén a 27 százalékos áfán felül, további 10 000 forintot fizetünk ki az Artisjusnak."

    Azért az fincsi, hogy a készülék alapárának 60%-át rápakolják még itthon... és az emberekben csak annyi jön le ebből az egészuből, hogfy "az epül az drága"

    Link
  • oneal1
    #15272
    ezt a tipust legolcsobban 269 ért láttam:S

    ill vaterán van egy fickó aki 209.000 ért árulja de 4-6 hetet várni kell rá:S
  • Tikal #15271
    300e volt xms-ben még a nyáron, ujonnan már nem kapni, mert kinn az uj tipus, azok kezdődnek 400nál, 13", a kisebb pedig 370e.

    250 körül vannak akkor? vagy hogy?
  • oneal1
    #15270
    azért ha találnék ilyet amit írtam 200 ért, megvenném azonnal!:)

    körbenéztem ennyit még a 2gb memo-s 64gbssd-s változatot sem nagyon kapni:S
  • Tikal #15269
    A windows7-ben az intézőre kattintok, várni kell vagy 10-15 másodpercet mire megjelenik a networks-ben a NAS, de utána ugy lépegetek a mappák között mintha helyi vinyo lenne. Még a zene mappában is ahol több száz mappa van.. MAc-en meg sem merem nyitni mert órát kell várnom mire betölti...
  • oneal1
    #15268
    oh okés köszi az infókat!:)

    és ebből amit írtam konkrétan van több kiadás vagy csak egy?

    i5 1,7 ghz, 4gb 128g ssd