18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #15427
    A wall streeti elemzok mar tvaly karacsonyra is 2000 dollaros aranyat vartak... Hat nem lett meg, es iden se lesz.. A facebook csoda is elmaradt, pedig sokan vartak a csodat:)
  • Tikal #15426
    Ja, hogy ki mit vart az miert is fontos?:) csak mert a wall streetnek bizserget a tenyere a 10 millios eladasra, nem? Ezrt gondolod hogy bukas?
  • G_ArchAngel #15425
    Tehat a vart 10+ millio helyetti elso hetveges 6 millio sikerkent konyvelheto el?

    Akkor majd ezt mondom az asszonynak is, ha megemliti, hogy tobbet vart: 'Orulj neki, mert lehetett volna kevesebb is'

    :)
  • passatgt
    #15424
    Tavaly ilyenkor 350 körül volt appl, most meg 600 felett van, korai még bukásról beszélni:)
  • Tikal #15423
    Nem durrant akkorst? En ugy hallottam hogy nem tudtak eleget gyartani es meg mindig fogy :)
  • passatgt
    #15422
    Ja és hogy nem durrant akkorat? Szerintem ezt akkor lehet mondani, ha kevesebbet adnak el mint az előtte levőből, és itt nagyon nem az van.
  • passatgt
    #15421
    Én sem érzek késztetést, hogy lecseréljem az imacemet.

    Egyébkent a szintén amerikai Vizio nevű cégnak van hasonló imacje.

    A karácsony miatt meg realizálódni fognak a részvények szerintem,
  • G_ArchAngel #15420
    Az 5-os mar nem is durrant akkorat, azota van egy stabil lejtmenet.
    Valami nincs rendben, mert csak az iPad mini altal okozott csalodas nem okozhatna zavart. Most az egyszer lenne penzem (szinte) barmit megvenni es nem erzem egyik Apple termekben sem azt a vonzerot, ami par eve megvolt.
    Nem tudok mondani alternativat, de a jelenlegi kinalat szamomra nem vonzo.
  • passatgt
    #15419
    Imacet meg addig nem illendő fikázni amíg nem lett valaki által tesztelve, szerintem:)
    Megjelenésre azért brutál jó
  • passatgt
    #15418
    Ezt mondták az iphone 4s-nél is:)
  • hurkaur
    #15417
    +1
  • G_ArchAngel #15416
    Apple-vel elszallt a paci.
    A 13-as MBP megmagyarazhatatlanul draga, szinte csak egy APP a kulonbseg a 15-hoz kepest.
    A mini Pad egy vicc, fotos oldalakon mar cincaljak is szet, hogy kinek ez a szar, legfokepp ennyiert.
    Az iMac hutese eddig is legendasan szar volt, gondolom a vekonyitas most ezen segit.
    Nem.
    A jelenlegi gazdasagi atmoszferaban ez az arazasi politika egy tokonszuras. Az APPL erteke pedig, hullik, mint a ho.
    Kidurrant a lufi?

    Eddig hitegettem magam, hogy nem, nem, de asszem kovetni fogjak az MS-t a melybe. Mondjuk azt nem latom mi lenne az alternativa, de talan a redmondiak magukra talalnak es tanulnak a cupertinoiak varhato bukasabol.
  • GregSB
    #15415
    Pár megfigyelés a részemről a ma estére:

    - Az iPad frissítési ciklusát átpakolták Októberre. Nem látom értelmét a mai frissítés után , hogy tavasszal merőben új iPad jönne.

    - Ebből következik, hogy tavasszal villantani fognak valami új terméket. Lehet TV-t, vagy szemüveget. Ki tudja...

    - Az új iMac brutálisan vékony lett!

    - Az iPad Mini ugyanolyan frissítés, mint az iPod Mini volt anno a nagy "classic" iPod után: hardverben gyengébb, de aránylag nem sokkal olcsóbb, a kisebb méret miatt.

    Hogy ez mennyire fog bejönni vagy sem az olcsóbb megoldások (N7, Fire) mellett azt meglátjuk, de a #15374 -ből kiindulva én arra tippelnék, hogy enyhén szólva több fog fogyni a Miniből karácsonykor, mint az olcsóbb riválisokból.
  • Tikal #15414
    A Reminderst miért nem lehet bezárni a piros gommbal, illetve miért kapcsol ki teljesen, ennek igy nincs értelme, nem akarom a dockon látni, miért nem fut a háttérben mint a mail???
  • G_ArchAngel #15413
    Le lehet zuhanyozni, ha nem birtok magatokkal, az talan segit. Vagy intezzetek privatban.
  • mousee
    #15412
    thx
  • Andr0
    #15411
    Valaki kérte a keynote videót:
    http://www.apple.com/apple-events/october-2012/
  • Andr0
    #15410
    Az iPad minivel az a baj, hogy ez az első olyan termék, ami nem piacot alkot, hanem a piacot követi.
    iMac, Macbook laptopok... iPod, iPhone, iPad. Mind elsők voltak a piacon. Ennél fogva jogos volt, hogy az Apple árazza be a terméket, itt viszont van két erős termék is a 7"-os piacon és ők már beárazták... Apple pedig szokásához híven túlárazott, de most nem szabadott volna, szerintem.

    A mini nem fogja bántani a Fire vagy Nexus piacát, a saját iPad piacát fogja felzabálni.

    @Botond: a mini felbontása elképesztő lett, hogy volt merszük ezt beletenni. mondjuk mentségükre legyen mondva, pont emiatt van benne kicsi aksi tehát vékony design.
  • Botond #15409
    Hát én nem cserélek, amíg ugyanaz a felbontás. :)
  • franc0
    #15408
    iPad2 továbbra is best vétel szerintem, ipon.hu-n 97K bruttó.
  • mousee
    #15407
    Dettó, én is minire pályáztam, de az alapján amit írtok felejtős... lehet hogy kerítek magamnak egy használt iPad2-t...

    Tud valaki a keynote-ról jútúb vagy valami hasonló linket?
  • Andr0
    #15406
    semmi más, de az nem is lényeg, ugyanannyi mint az ipad 3 szóval így a jövőbeni iPad vásárló csak jobban jár ez egy amolyan kötelező update volt karácsony előtt, hogy a zombik rögtön cseréljék a 3-at. Engem a mini basztat, mert most akartam Tabletet venni magamnak, de iOS az alap... viszont 10" nem kell, ez a 7.9" talán pont jó lenne persze nem 100e HUF-ért... szóval Tablet nélkül maradok... azt hiszem túlélem.
  • Botond #15405
    ipad4nél új a proci, meg lightning a csatlakozó, mi változott még?
  • skinnyman
    #15404
    Jaja. Felbontasa is jocskan szarabb a Nexus-enal, mikozben nagyobb a kijelzo (=joval szarabb ppi), hardverben kb fele annyit tud mint a Nexus (kiveve a GPU-t talan amiben meg elmegy), de arban tobb, mint masfelszer dragabb. Meg keynote-on melleteszik a Nexus-t es azt mutogatjak hogy 1-1 konkret app meg nincs optimalizalva Android-on tablara, ami egyedul ezeknek az appoknak a fejlesztoit minositi. Mintha meg sem probalnanak versenyezni.
  • Andr0
    #15403
    eltűnt ;) nem is kell amúgy ugyanannyiba kerül mint a 4th
  • Andr0
    #15402
    hát na azért ott több mint 100 dollár különbség.
  • ddany7
    #15401
    Innen hova tűnt a 3rd gen iPad?
  • Andr0
    #15400
    +1 én is minire pályáztam most lehet 4th gen lesz.
  • Dzsini
    #15399
    N7 8 gigás 200 dollár, a 16 gigás 250, bár a gépmadarak azt csiripelik, hogy egy emelettel feljebb költözik nemsokára, tehát a 16 gigás lesz 200, a 32 pedig 250, és bejönnek a 64 gigás változatok is.

    Ami komoly(abb) ellenfél - főleg a rendelkezésre álló médiaszolgáltatások miatt - a 16 gigás, 200 dolláros Kindle Fire HD 7 colon, és 299 dollárért 9 colon.
  • ddany7
    #15398
    Én keynote előtt teljesen bizonyos voltam, hogy ipad minit fogok venni. Viszont így, tuti hogy nem. Miért?

    -kb annyiba kerül mint egy ipad2, a 2 nyílván drágább valamennyivel, de minimálisan, viszont nagyobb...
    -4th gen ipad 499, ipad mini 330, az a 30ezer már annyira nem is nagyon sok ha összehasonlítom a kettőt
    -ha mégis sok lenne, akkor veszek ipad3-mat.

    egyszerűen nem tudom ki fog venni ipad minit.
  • Andr0
    #15397
    hát ja én adnék érte 250 dollárt. Asszem a nexus 7-es megy 200 dolláron? ebben a gépben nincs annyi anyag amiért 330 dollárt érne. állítom hogy az iPad mini-n lesz a legnagyobb árrés nekik :D jól csinálják de miért nem 250? :S

    azért ezt sajnálom.
  • ddany7
    #15396
    igen, drága. egyértelműen sok, még egy 50dollárral olcsóbbra kellett volna árazni szerintem... főleg így, hogy jött a 4th gen ipad, szerintem nem fog annyira fogyni
  • Andr0
    #15395
    hát omg. iPad mini... Kb az az effect mint a Galaxy S3 mini.. bele a régi cucc egy kisebb eszközbe. És ahhoz képest drága. Ahogy a Galaxy S3 mini az iPad mini is túl drága.

    aki nem tudja: IPad 4 jött ki, elég kemény vassal amúgy.
    És egy iPad mini... 7.9-es kijelző elég vékony és könnyű, de drága és kb iPad 2-es hardware van benne. A5ös proci bla bla. 330 dollár... a sima 16giga a 3g-s az még több:D


    Ésssss nincs stream szolgáltatás Apple-ről. -.-
  • Tikal #15394
    Sikerült összehozni valamit? :)
  • mousee
    #15393
    Baromi jók ezek a videók :D
  • Andr0
    #15392
    a vége.... Tim, go fix Apple Maps...:D:D:D
  • LoDMaSt
    #15391
    Aki nem olvasta volna, lesz élő TV stream a mai eventről. Persze csak Apple TV-n, de már vannak egy páran, akik restreamelik.
  • skinnyman
    #15390
  • Verseghy
    #15389
    Köszönöm Mousee és Tikal!:)
  • Andr0
    #15388
    nekem adjanak egy magyar acc-al normálisan használható zene-streamet offline mode-dal. mást nem kérek ettől a keynote-tól :D