18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #15709
    gyárban? nem a futár inkább?
  • G_ArchAngel #15708
    Ezert kell szemetesedenyes telefont venni. Azt a kutya sem lopna el, inkabb fizetnek, hogy vigyed.
  • LoDMaSt
    #15707
    Hogy ide is bekerüljön, 'az munka' jeligére álljon itt a videó a futár által meghozott, de a dobozában nem lévő iphone 5-ről:

    http://www.youtube.com/watch?v=ehD_FpC9yrk

    "Kollegamnak meghozta a futar a zsir uj iphone5-ot a hivatalos apple store-bol.
    Ott a doboz az asztalon, oten nezzuk ahogy bontja ki, en veszem videora.
    Eljut oda, hogy kinyilik a nagy doboz, kiveszi a raragasztott eredezi dobozt, majd latjuk h nincs foliazva.
    Kinyitja es NINCS BENNE AZ I5!!! Csak a fules!!!
    Tok ures.
    Video megvan, hivta az Apple-t, azt mondtak h bocsanat es inditjak a futar cegnel a kivizsgalast, egy nap szerintuk es utana ujat kuldenek.
    Erre 4 hetet vart!!!
    A telefont az ufsz szerint a gyarba loptak ki, ahol csomagoltak.
    Nekem a bontasnal gyanus volt h nincs folia a kis dobozon, a videon hallani is..."
  • GregSB
    #15706
    [URL=http://line25.com/tutorials/how-to-create-retina-graphics-for-your-web-designs]Higyan "retinásítsuk" a honlapunkat.[/URL]
  • mousee
    #15705
    Nekem most per pill az lett, hogy visszament a Snow Leo. Igazából se a Lion, se a Mountain Lion nem ad semmi pluszt.

    Fullscreen appból csak a chrome-ot futtattam maxon, de annak van SL alatt is teljes képernyős módja, így nem esik ki.
    iCloud-ot nem használtam semmire, itt sincs kiesés.
    Launchpadot évente egyszer hoztam be, ha épp nem jutott eszembe a program neve, amit indítani akartam.
    Notification bar se nagy kiesés, FB integrációt eddig sem használtam.
    ML-ből is angolt használtam, SL is angol, nincs difi.
    Sebességben pedig szintén nincs különbség.

    Egyetlen nyűgöm van vele, hogy nemrég elkezdett érdekelni a 3D tervezgetés, és 123Design csak 10.7+-on fut, na bumm, majd kerítek alternatívát, úgyis szemezgettem mostanság a Cheetah3D-vel.

    Egyetlen dolog bosszant csak, hogy kidobtam az ablakon feleslegesbe 8 ropit ezért a hegyi hulladékért :(
  • G_ArchAngel #15704
    Nekem semmi bajom nincs vele. Clean install volt.
  • mousee
    #15703
    Erre senkinek semmi ötlete? Olvasgattam a fórumokat neten, mindenki ezzel a hibával "küzd". Erősen szánalmas kategória, vicc hogy az egyetlen megoldás az, hogy downgrade vissza SL-ra, vagy ki/be kapcsolgatod a wifit. Most rohadt nagyon csalódtam az epülben, egy linuxos géppel nincs ennyi szívás mint a lion/mlion rendszerekkel.
  • GregSB
    #15702
    Forrás

    "The biggest surge came from mobile consumers, with sales reaching 16.3 percent, led by the iPad.

    The iPad generated more traffic than any other tablet or smart phone, reaching nearly 10 percent of online shopping. This was followed by iPhone at 8.7 percent and Android 5.5 percent. The iPad dominated tablet traffic at 88.3 percent followed by the Barnes and Noble Nook at 3.1 percent, Amazon Kindle at 2.4 percent and the Samsung Galaxy at 1.8 percent."
  • GregSB
    #15701
    Érdekes: Mobil OS-ről indított vásárlások aránya fekete pénteken.
  • Andr0
    #15700
    az nice :/ amúgy szerencsére az EU valamennyire minket véd... meg amúgy sem vagyunk annyira érdekesek az Amcsi It cégek számára. EU mindig csak a 2. piac marad nekik.
  • Tikal #15699
    OFF

    érdekes cikk a google megváltozott? keresési algoritmusarol
  • Jim Morrison
    #15698
    ipaden iphone ról irányítva? :D én modern combat 3at próbáltam ipaden, hogy használtam az airplayt, érdekes mód akkor jobb volt az irányítás és a tv-n is szinte röccenés mentesen futott. Csak ugye volt egy kis késés, ezért csak pár percig játszottam így, de tök jó volt.
  • oneal1
    #15697
    nemtudom, hogy próbálta e már valaki de a fifa13 ipaden, iphoneról irányítva nagyon brutál:)
  • Andr0
    #15696
    kedvencem: "STEVE JOBS WOULD NEVER HAVE LET THIS HURRICANE HAPPEN." :D:D
  • GregSB
    #15695
    http://stevejobswouldnever.com/

    :)
  • mousee
    #15694
    Ahoy,

    Valakinek sikerült megtalálnia az ultimate megoldást a mountain lion wifi szakadozásra? Egyszerűen fogja, és ledobja a fenébe, utána vagy visszacsatlakozik, vagy nem, ha nem, akkor wifi ki-be kapcsolás után teljesen jól működik.
    Próbaképpen feltettem egy snow leopardot, és egy hétig használtam, direkt terheltem a wifit, hogy bukjon ki a hiba, de semmi, ott hibátlanul működik, szóval nem HW gond.

    Próbáltam a 8.8.8.8 és 8.8.1.1 (google) DNS-eket beállítani, system preferences-t törölni, MTU-t variálni, sőt, most újratelepítettem az egész ML-t clean installal, de továbbra is fennáll a hiba.

    SEGÍCCCSÉG :)
  • ProGabe #15693
    Jah, durva leárazások vannak! :D

  • GregSB
    #15692
    Mert ma van blekk frájdéj.
  • G_ArchAngel #15691
    Eleg sok tetel eseteben egy hete tart ez az akcio legalabb, nem tudom miert csak most fedeztek fel bloggerek...
  • oneal1
    #15690
    érdemes benézni appstore ba, EA akciózik rendesen:)
  • Xing
    #15689
    Sziasztok!

    Volt már gondotok ipod/iphone jack csatlakozóval? Esetleg tapasztalat mennyiért javítják? Új fülessel is csak a fele szól. :(
  • Sn00thy
    #15688
    Sziasztok!

    Használ közületek valaki SAP-t OSX alatt? Mountain Lion-ra felmegy? Nem merem addig feltenni a 10.8.2-t, amíg nem tom pontosan, hogy megy-e rajta.

    Köszi
  • oneal1
    #15687
    Ma ingyenes az asphalt 7 ha esetleg erdekel vkit:)
  • G_ArchAngel #15686
    Szerencsere a Kindle Touch nem igy lapoz :)
  • joebacsi
    #15685
    Lapozás

    Beteg a rendszer.
  • Tikal #15684
    a windows hasznalok 42%a tervez váltani... vajon mire :)


    Most tenyleg torolve lettek a hozzaszolasok?? Ejj, leprolizzak az embert es maris jon a csendorseg :)
  • Andr0
    #15683
    sziasztok. Azt valaki nem tudja, Mountain Lion alatt hogy lehetne megoldani azt, hogy a notification centerből ne a webes twittert nyissa meg (ha mondjuk pl kaptam egy direct msg-t) hanem az App storeből letöltött appot?
  • Botond #15682
    Persze. Van ami teljes képernyőn fog futni van ami ablakban, ez az apptól függ hogy iPad+iPhone verzió egyben, vagy külön iPhoneos csak.
  • oneal1
    #15681
    hali!

    Azokat az appokat amiket megvettem az iphone-ra, fel tudom tenni ipad minire?

    tervezek egy mini vásárlást
  • GregSB
    #15680
    Apple és HTC megállapodott, kölcsönösen licencelték egymás szabadalmait 10 évre, az összes bírósági pert kukázták. Valahogy így kellene ezt csinálni, persze gondolom egy ilyen megállapodás megszülése em egyszerű.
  • Tikal #15679
    LOL, van benne valami
  • G_ArchAngel #15678
    beszmac-rol masolva:

    Az ArsTechnica fórumán jelent meg még ez a bejegyzés 2010 júniusában a TheRealBlastdoor néven regisztrált felhasználó tollából, aki szerint az alábbi hét lépést kell megtenned, hogy az igazi Apple-gyűlölő légy:

    1. Jósold meg az új Apple termék bukását!
    2. Az új termék korai sikerét tudd be a sok Apple rajongónak, akiknek torzult a realitásuk!
    3. Az új termék hosszabb távú sikerét tudd be a vásárlók butaságának!
    4. Vedd meg az utált Apple terméket azoknak a buta rokonaidnak, akik képtelenek kezelni az egyébként hihetetlenül szuper nyílt forráskódú rendszert, amit ajánlottál nekik, mert mindig téged zaklatnak miatta!
    5. Vásárolj magadnak is egy Apple terméket, és próbáld megérteni, mi ez a nagy felhajtás körülötte!
    6. Ismerd el, hogy megvetted és használod is a terméket, de panaszkodj például az SD kártya hiányáról a különböző internetes fórumokon!
    7. Felejtsd el a korábbi kritikákat. Mondd el, hogy a kezedben tartott Apple termék milyen forradalmi, ami jól mutatja, hogy az Apple egy igazi innovatív vállalat volt valamikor. Viszont fanyalogj, hogy bezzeg mára ebből alig látszik valami…
  • Andr0
    #15677
    Mac-et tudok iCloudra backupolni? nekem csak iPhone ment fel Mac még nem o.0
  • Tikal #15674
    Hasznalok egy WD nas-t, es a pc-m meg a macbook is latja, ir rá minden gond nelkul barmekkora fajlt. Kulso vinyom ami szinten ilyen azt mar csak az OS X tudja kezelni
  • GregSB
    #15673
    WD-nek vannak egyébként olyan merevlemezei, amelyek valmilyen hibrid megoldást használnak. Vagy nem tudom hogy csinálják, de mindenféle trükközés nélkül lehet rájuk írni Windowsról és OS X ről is. Fel is van tüntetve a csomagolásukon hogy Win és OSX kompatibilisek.
  • GregSB
    #15672
    MacDrive Standard

    NTFS for Mac
  • ddany7
    #15671
    az lesz igen, köszi.
    emlékszem,hogy nemrég átformáztam NTFS-re, mert addig 4gb-nál nagyobb fájlt nem tudott kezelni.
    köszi
  • GregSB
    #15670
    NTFS filerendszerű? Ha igen akkor elvileg azért nem. Mac más filerendszert használ. Vagy formázd át a merevlemezt, vagy tegyél fel progit ami engedélyezi az NTFS-re írást. Asszem NTFS for Mac a neve, vagy MacDrive is ilyen.
  • ddany7
    #15669
    vagyis usb-rol tudok a gépre másolni, csak fordítva nem...
  • ddany7
    #15668
    valaki esetleg tudja, hogy miért nem tudok külső merevlemezre/ről másolni? egyszerűen nem engedi a gép