18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #15749
    volt elég sok ingyenes app már ami teljesen jól ment, jobban mint a régi (lehet letölteni, bejönnek a vevo stb videók is)
  • Zsoltika 007
    #15748
    Ideje volt már...
  • passatgt
    #15747
    van ipadra is hivatlaos youtube app
  • Dzsini
    #15746
    Szerintem olyan, mint az iTunes (a szoftver) - ha egyszer ráérzel a működési elvére, akkor teljesen jól használható, egyébként meg kihozza az ideget a felhasználóból :)
  • franc0
    #15745
    Hát én sose bírtam az Amazont.
    Maga a site szerintem szedett-vedett, átgondolatlan.
  • Tikal #15744
    Szinten.

    Egyebkent emiatt a google feje is fő már. Nem orul neki hogy ha arut keresel akkor az amazonra mész, es mar egyre tobben igy tesznek.
  • passatgt
    #15743
    nem vagyok benne biztos,hogy melyik-melyik
  • G_ArchAngel #15742
    Ashton Jobs es Steve Kutcher

  • G_ArchAngel #15741
    Belegondolva en az online vasarlasaim 2/3-at Amazonon, 1/6-at Ebay-en, 1/6-at egyeb helyeken intezem, de mindig az Amazon az elso, ahol rakeresek az adott termekre.
  • Dzsini
    #15740
    Ebben nagyon ott vannak almáék - bár az Amazonról mostanában jöttek a hírek, hogy Európa maradékát is lefedik jövőre: úgy néz ki lesz amazon.hu is (és ha hozzák a színvonalat, akkor jaj a shopline-nak, megeszi reggelire, mint a Facebook az iwiwet).
  • GregSB
    #15739
    Mai nap 52 új országban indítja el az Apple az iTunes Storet, és 50 új országban kezdi el árulni az iPhonet.

    Eddig is durván a konkurencia (Amazon, Google) előtt jártak világ-lefedettségben, ezzel a lépéssel most még jobban elhúznak.
  • LoDMaSt
    #15738
    Megértem, nekem, amikor kézbe veszek egy 3gs-t akkor van az az érzésem, hogy milyen jó is ez, és hogy tényleg arra lett kitalálva, hogy fogja az ember, mert tökéletes.
  • Tikal #15737
    de rohadt könnyu az tetszett, de a forma nem..
  • LoDMaSt
    #15736
    Olyan, mint egy tv-irányító, de szokható azért. :)
  • Tikal #15735
    Most már biztos hogy nem veszek 5-ost, megnéztem élőben.. túl hosszú!! :) Meg nem is olyan szép így...elbaszott egy forma, remélem a 6os más design lesz, bár esélyt nem sokat látok rá..
  • Gabor1990
    #15734
    Hello,
    szeretnék venni egy külső merev lemezt, amit PC-vel és MAC-el (Time Machine mentésre) is használnék. A kérdésem az lenne, hogy ehhez bármelyik megfelel, és tudok rajta csinálni 2 külön partíciót nekik? Mert néztem, hogy van amelyiknél külön ki van emelve, hogy MAC-el kompatibilis.
    Előre is köszi
  • Tikal #15733
    Akkor már inkább EZT!

    FREE
  • LoDMaSt
    #15732
    DaisyDisk: http://www.daisydiskapp.com/
  • ddany7
    #15731
    merevlemez/ssd vizsgáló progit nem tudtok? hirtelen 40giga helyett 20gb helyem van csak, és nem értem mire ment el
    köszi
  • vadlea
    #15730
    Apple apróhirdetés oldalt használja valaki?
    Almavásár néven fut:) elég jó most indult
  • hurkaur
    #15729
    sry, rossz elozo link
  • hurkaur
    #15728
  • mousee
    #15727
    Oké, playlistek pipa :) Már csak az album art hiányzik a songs listából... ha arra is van tipped, megköszönöm :)
  • G_ArchAngel #15726
    Songs legyen aktiv, majd View, Column Browser...
  • mousee
    #15725
    ki hogy szakadjon meg... hogy lehet visszaállítani album szerinti listába ezt a szutykot? Hova lettek a playlistjeim?

    (btw beleraktam az SSD a gépbe, trim-et is sikerült belőni, hasít mint a mérgezett egér :D)
  • G_ArchAngel #15724
    Erdekes, bar en tovabbra sem hasznalom semmire.
  • GregSB
    #15723
    Kint az iTunes 11!
  • LoDMaSt
    #15722
    Le kellett volna menteni az itunes mappát. :) Amúgy ituneson belül bejeletkezel a apple id-ddel, majd nyomsz egy transfer purchases-t, és akkor elvileg ott lesznek a programjaid, meg authorizeolni is kell a gépet emlékeim szerint.
  • oneal1
    #15721
    Ujratelepitettem:) igen a telefonrol szeretnem ha rakerulnenek a gepre hogy majd ipadra is pl fel tudjam tenni oket geprol
  • LoDMaSt
    #15720
    Mit jelent a dobtam abban az értelemben, ahogy te használod? Illetve telefonról akarod az alkalmazásokat a gépre másolni?
  • oneal1
    #15719
    ha rányomok az alkalmazások fül alatt hogy azlkalmazások szinkronizálása akkor törli a telefonon levőket?
  • oneal1
    #15718
    dobtam egy új windowst, hogy tudom átmásolni a gépre az alkalmazásaimat, vagy letölteni appsotreból egyszerre mindent?
  • GregSB
    #15717
    WSJ cikke Eddy Cue-ről.

    Érdekes info a sorok között:

    "This week, Mr. Cue faces a test of how well Apple can keep up in online services with the launch of a new desktop version of iTunes, which is expected as soon as Thursday."

    Jöhetne már :)
  • mousee
    #15716
    áhh, most néztem meg az árakat (50 dodó az optibay), és gyorsan lebeszéltem magam róla... elég lesz a sima SSD is, valamit mókát kell hagyni jövőre is :D
  • LoDMaSt
    #15715
    Beépítőkeretet is itt veszel/ milyet? Én is most szemezgetek ssd-vel, de még nem volt időm utánaolvasni, hogy milyet szeret a gép, és az hogy megy bele.
  • mousee
    #15714
    akarom mondani lion, és mountain lion... keverem itt a macskákokat :D
  • mousee
    #15713
    Hát, ha nincs jobb dolga :)

    Viszont kérdés: Jövő héten úgy néz ki, hogy veszek egy SSD-t az 5,5-ös MBP-mba. Kell valami speckó beállítás neki, hogy snow leo alatt aktiváljam a TRIM-et?

    Sajna leo és mountain leo nem jöhet szóba, szarakszik velük a wifi :(

    Tudom Sata3, és az én gépem csak sata2, de ez most nagyon jó áron van, max később is hasznát veszem majd :) Még azon is elgondolkodtam, hogy 2-t veszek belőle, és optibay-el raidbe rakom... bár az már nagyon brutális lenne :)
  • Tikal #15712
    te tényleg ezért jársz ide?
  • G_ArchAngel #15711
  • skinnyman
    #15710
    :)