18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #15789
    Azt meg már mindenki elfelejtette hogy milyen fapados volt a google maps azelőtt.. persze a Google most nagyot lőtt ezzel, ő a nagy megmentő, aki elhozta az iphone usereknek a maps-et :)
  • G_ArchAngel #15788
    Ha csak a google tudna - de a sok kocsog marketinges is, azok idegesitenek, nem a CIA vagy MI6...
  • Xing
    #15787
    Úristen tudja a Google hol vagyok. Válthatok albit és telefonszámot

    ...
  • Andr0
    #15786
    nagyjából fél másodperc kikapcsolni azt a funkciót és fél percbe telik kijavítani a googlenek. nálam már offon van.
  • G_ArchAngel #15785
    Gyorsan le kell szedni a kis kemprogramot, mielott betiltjak :)
  • skinnyman
    #15784
    >10 millio Google Maps letoltes iPhone-ra 48 oran belul
  • Tikal #15783
    Ok, kösz
  • Zsoltika 007
    #15782
    Mac os journaled A másikra nehogy! Az nagybetű érzékeny. Rengeteg program nem is támogatja.
  • Tikal #15781
    mire formatáljam a külső vinyóm? mac os journaled, cased journaled stb??
  • I.C.ram
    #15780
    Coop multiplayer van benne vajon? Az volt a legjobb része! Unokatesómmal, ketten játszottuk végig :)
  • G_ArchAngel #15779
    Baldur's Gate Enhanced Edition for iPad
  • GregSB
    #15778
    Tim Cook új nappalit csináltat :D
  • G_ArchAngel #15777
    Hasznal vki yahoo fiokot Mail app-ban?

    Folyamatosan dobja a password-ot. 10-bol 2-3 alkalommal elfogadja, akkor lejonnek a levelek, de amugy allandoan ujra keri.
  • GregSB
    #15776
    WSJ szerint az Apple mostanában dolgozik a Sharp-al és Foxconnal lehetséges TV készülékek tervezésén.

    Ha még csak most dizájnolják, meg tervezgetik őket akkor ebből leghamarabb jövő karácsonykor lesz valami.
  • passatgt
    #15775
    jönnek appok appletv-re? (rányomva üres oldalt tölt be egyelőre)

  • G_ArchAngel #15774
    Sracok, mindenkit kerek, hogy Skinnyman kommentjeire ne reagaljon, mert automatikusan torlom. Bannoltatni felesleges, mert anno a Skorpios nick-je is toroltetve lett es visszatert most ezzel. Ha ezt kitiltjak, akkor csinal egy masikat es azzal folytatja.
    Ignoraljatok en meg torlom, akarmit is ir ide.
  • Dzsini
    #15773
    Ez igen, ez egy kellemes szolgáltatás, ilyesmi az elvárható viselkedés a 2010-es években.
  • GregSB
    #15772
    Filmeket nem csak venni, kölcsönözni is lehet vele pár dollárért. Szóval "téka"-ként is funkcionál.

    Ahogy már előttem írták újabb iPhoneok, iPadok, Macek képét és hangját ki tudod tolni a TV-re vele 1 kattintással.

    Nem rég került bele a shared Photo Stream feliratkozás funkció is, aminek gyakorlatilag az a lényege, hogy iPhoneon létre tudsz hozni privát galériákat és meg tudod osztani azokat az Apple TV-vel is. Nagyon kényelmes, csinálsz fotót telefonnal, beteszed ebbe a mappába, kommentet is tudsz hozzá írni, feltölti és kész, ott van egyből a TV-n. Legutóbbi külföldi utamnál kipróbáltuk ezt szüleimmel (náluk van Apple TV), tökéletesen működött, minden este leültek a TV elé és végignézték aznap milyen fotókat csináltam.
  • Jim Morrison
    #15771
    Nem sok játék, de van ami támogat rendes airplayt. Ilyen például a Modern Combat 3. Igaz kis késés van de ha ipaden játszod akkor airplay közben jobb az irányítás :D Képek, videókat mind kirakhatod TV-re. Zenét is.
  • Tikal #15770
    300mbit-es router simán, de még 150-es is. Én egy MyBook Live-ról streamelek, fullHD-t is, és csak akkor szaggat ha mást is csinálok a hálózaton, pl töltök a gépen vagy a notin, és a routerem is csak 150-es, egy alap TP-Link. Egy lakáson belül nem lehet gond ezzel szerintem.
  • Tikal #15769
    hidemyass.com VPN, nem túl drága, és valószínüleg müködni fog a netflix is, persze a fizetés nem tudom megodható e..
  • I.C.ram
    #15768
    Köszönöm a tippeket. Ja és ha még eszetekbe jut valami, hogy miért érdemes ilyet venni, akkor ne tartsátok magatokban :)

    Egy dolog zavar benne kicsit. Hogy nincs belső HDD. Tehát mindig streamelni kell a cuccokat. Ha megveszek egy 1080P-s filmet, akkor nem biztos, hogy a wifi bírni fogja, főleg ha gyenge a jel :(
  • I.C.ram
    #15767
    Az nem rossz. Akkor azt hiszem, megvan a karácsonyi ajándék szüleimnek :) Úgy is most vettek új FullHD TV-t.
  • passatgt
    #15766
    persze
  • I.C.ram
    #15765
    Olyat lehet vele, hogy iphone képét kirakom TV-re? Mondjuk egy játékét? Vagy böngésző, stb?
  • passatgt
    #15764
    lehet mindenre használni, csak nem sok magyar filmet lehet venni és ami van az is drága...:)

    de airplayhez (vezetéknélkül áttolni képet ipad/iphone-ról tv-re), számítógépről megosztani filmeket/zenéket (ituneson keresztül) és ha jól tudom xbmc-t rá lehet valahogy rakni, így minden szarra lehet használni
  • I.C.ram
    #15763
    Van amcsi accom is, de gondolom Hulu vagy Netflix ugyanúgy nem megy itthonról, mert figyeli az IP-t is, mi? :(
  • Jim Morrison
    #15762
    ha van amcsi accod akkor tudsz filmeket venni (lehet már elég a magyar is) igaz még nem próbáltuk. Legtöbbször airplayen keresztül mutatjuk a képeket másoknak ipadről, touchról. Van hogy csak itt nézem meg a legfrissebb trailereket, igaz ami nekünk van az csak 720p-s, de teljesen jó. Másra nem is nagyon szoktuk (mostanában). YT-on biztos van valami videó ami bemutatja a YT, nba stb. appokat.
  • I.C.ram
    #15761
    Van valakinek Apple Tv-je? Itthon mire lehet használni?
  • Zsoltika 007
    #15760
    Azért ez már derék.
  • GregSB
    #15759
    Teljes Tim Cook interjú.

    Az első pár bekezdésen túl kell lenni, ott eléggé PR szöveget nyom, de utána érdekes dolgokról beszél.

    Pl:

    "Question: How many products does Apple have now?
    Cook: Well, we have few. You could almost place every product that we (make) on this table. I mean, if you really look at it, we have four iPods. We have two main iPhones. We have two iPads, and we have a few Macs. That’s it. And we argue and debate like crazy about what we’re going to do, because we know that we can only do a few things great. That means not doing a bunch of things that would be really good and really fun.
    That’s a part of our base principle, that we will only do a few things. And we’ll only do things where we can make a significant contribution."

    “So just to be clear, I wouldn’t call that a process. Creativity and innovation are something you can’t flowchart out. Some things you can, and we do, and we’re very disciplined in those areas. But creativity isn’t one of those. A lot of companies have innovation departments, and this is always a sign that something is wrong when you have a VP of innovation or something. You know, put a for-sale sign on the door.”
  • mousee
    #15758
    Fagyó iTunes-ra megvan a megoldás... search-re jobbkatt, és pipát kivenni a search entire library elől, és nincs többé strandlabda és 100% CPU döglesztés :)
  • Dzsini
    #15757
    Mondjuk abban igaza van, hogy még a mostani "smart tv" se az, amit egy modern eszköztől el lehetne várni, főleg felhasználói kényelem terén, a set top boxoknál meg talán még rosszabb a helyzet. Egy-két médialejátszó rendszer van, ami szerintem korrekt, pl. az XMBC, amit használtam is, az Apple TV-féle átszabott iOS-t csak képeken láttam, az se tűnik rossznak.
  • GregSB
    #15756
    Cikk ehhez a képhez

    Ugyanebben az interjúbanCook elkezdte felhypeolni a médiát az új Apple TV-re:

    "Apple CEO Tim Cook has hinted that the company will be focusing more heavily on either the Apple TV or a similar living room product. In an interview with NBC's Rock Center, Cook responded to a question about what was coming up next for Apple by saying that "when I go into my living room and turn on the TV, I feel like I have gone backwards in time by 20 to 30 years."

    "It’s an area of intense interest," Cook told NBC, "I can’t say more than that." The statement recalls Cook's previous comments about the Apple TV, which has been called a "hobby" since its launch five years ago. On a call in February, Cook said the company needed "something larger" to make the Apple TV a major category in its own right, rather than a sideline to Mac and iOS devices."
  • Dzsini
    #15755
    Ez az 1 Infinite Loop imádnivaló, az elmúlt évtizedek legjobb ötlete utcanevek terén.

    Amúgy vicces, hogy a serialt és pár dolgot letakartak, de a fontos vonalkódok végig olvashatók :)
  • passatgt
    #15754


    új imacek egy részét usa-ban rakják össze és 2013-ban többis it ott akarják:)
  • Dzsini
    #15753
    Máshol azt olvastam, hogy eltűnt teljesen belőle a szünet nélküli (gapless) lejátszás, és fix fél másodperceket rak be két track közé... ami szintén nem egy elegáns megoldás.
  • Andr0
    #15752
    hmm .. ti eddig tudtátok hogy a samsung/apple per végül elbukott? mármint a samu egy vasat nem fog fizetni, mert valami bírói hiba miatt újratárgyalnak az iPhone5-öt is belevéve a perbe.
  • mousee
    #15751
    Nem gyerebe az új iTunes :(
    Belehúztam 3 album zenét, elvileg hiba nélkül be is importálta, gyak. amikor rá akarok keresni valamire, akkor azonnal hullára fagy, 100-ra pörgeti a procit, és nem válaszol.
    Sőt, ha kilövöm, akkor magától újraindul (ki kérte?!), és ugyanez a tünet. Kereséskor egyből halál. Ha csak simán kikeresem a listában manuálisan, akkor játszik mint a kisangyal.
    epül pls....
  • passatgt
    #15750
    oroszok..:)