18351
ATbanner.jpg
  • Xing
    #15829
    Ha törölni szeretnék egy appot OS X-en elég ha csak törlöm az Application mappából?
  • G_ArchAngel #15828
    Tropico 3 Gold Edition

    Mac Game Store - 18 GBP
    App Store - 7 GBP

  • GregSB
    #15827
    Hubble Space Telescope: Discoveries - ingyenes interaktív ebook a NASA-től karácsonyra.

    Vigyázat, 900MB!
  • G_ArchAngel #15826
    Mivel a dock-om el van rejtve es lusta vagyok egeret a kepernyo szelere huzni, mindent Sportlight-bol inditok, hogyha nem szoltok, soha nem latom a VLC ikont:)
  • pyrohun #15825
    Tudunk veszteni.
  • Dzsini
    #15824
    hír - ahogy a fórumozókat nézem az OSX-esek idén kezdtek nyivákolni miatta, tehát ti lehet, hogy csak a 2.0-val kaptátok meg.
  • pyrohun #15823
    Éljen a Windows -.-
  • Zsoltika 007
    #15822
    Azért ne felejtsük el hogy a nokia anno úttörő volt sokmindenben a mobil kommunikációs szektorban. Alapvető funkcióknak számító dolgokról vannak szabadalmaik. Ezt el vitatni butaság lenne.
  • GregSB
    #15821
    A patent troll az csak az lehet, aki a szabadalmai miatt perel? És aki már lefutotta ezeket a köröket (perrel és azon kívül mint a Nokia), és már csak a pénzt hajtja be az nem az?
  • Jim Morrison
    #15820
    +1. royaltiest azért megnéztem sztakin és szabadalmi díjnak/honorárium-nak írja.
  • Pio
    #15819
    Nem vagyok egy perfekt angol, de ez nem csak annyit tesz, hogy ennyi bevétele van évente a szabadalmaiból? Tehát nem ennyit perel össze, hanem ennyit kap a szabadalmait megvásárló/bérlő cégektől.
  • GregSB
    #15818
    Lol, és még az Apple-t hívják patent trollnak:

    "Nokia has earned around 500 million euros a year from patent royalties"
  • Dzsini
    #15817
    Lehet, hogy OSX alatt új funkció, Windows alatt 2-3 éve legalább átkapcsol sapkásra :)
  • pyrohun #15816
    mármint eddig.
  • pyrohun #15815
    nekem még soha nem váltott :)
  • Dzsini
    #15814
    Évek óta pár hétre átvált :)
  • passatgt
    #15813
    lol vlc-nek van külön karácsonyi ikonja:)
  • skinnyman
    #15812
    Szoltal: #15785
    Es ebbol gyuruzott ki az is amire valaszoltam (volna). Amiben sztem semmi olyat nem mondtam ami miatt torolni kellett volna.
  • G_ArchAngel #15811
    Nem ugy emlekszem, hogy finoman inditottal volna, holott en egy szot nem szoltam hozzad.
  • Tikal #15810
    te mint vitapartner? :D
  • skinnyman
    #15809
    Lol most latom hogy sikerult kitorolnod amit erre irtam, pedig sztem abszolut semmi kifogasolnivalo nem volt benne.
    Beirok egy teljesen artalmatlan hirt, elkezdesz kotozkodni es trollkodni ra es amikor valaszolok azt utana torlod. Ilyen egy korrekt vitapartner, bravo
  • Xing
    #15808
    :D
  • Bercy #15807
    Nalam az internetszolgaltato csinalja ezt. Ritka bizar a dolog.
    Diginet (valami gyors fele 60Mb talan), ha teljes savszellel kezdek el letolteni huzamosabb ideig (pl torrent) akkor egy ido utan szakad a net es csak a router restart segit. Az erdekes, hogy mindegy, hogy macbook-al vagy NAS-sal terhelem a netet.

    British Telecom (alapbol lassu 5Mb net), itt mar hamarabb szakad a dolog, neha eleg ha spotifyt hasznalok, neha kell neki a HD video strem vagy torrent.
  • Tikal #15806
    Mondjuk az fura, hogy mikor ez történik akkor a PC-m még simán veszi a jelet, van rajta net. Sőt a MacBookom látja is pl a hálozati vinyot, tudok róla streamelni, csak az internet tünik el...
  • Tikal #15805
    Lehet, valami alsó kategoriás netgear routerem van most, másik pecoban is valami 5000forintos router van.
  • G_ArchAngel #15804
    Akkor nalad a router-rel lesz a gond, ha kulonbozo hardverekkel is ugyanaz a hiba.
  • Tikal #15803
    már előző MacBook-omnál is volt ez probléma, snow leopard.
  • G_ArchAngel #15802
    Se Lion-nal (late 2009 iMac), sem Mountain Lion-nal (early 2010 MBP) nincs problemam.
  • mousee
    #15801
    Lionnál és Mountain Lion-nál 10 percenként dobta el a wifimet a gép. Snow Leo alatt nem jelentkezik a hiba. MBP 2009 13"
  • Tikal #15800
    Másnak is van ez a jelenség hogy a wifi kapcsolat időnként megszünik? Látja a hálozatokat, kapcsolodva is van, de nincs internet, és csak a restart oldja meg a helyzetet.
  • hurkaur
    #15799
    "En ezert is utalom a Google-t, mint a szart. Olyanok, mint a vasaros cigany: keretlenul is hazhoz jon es ha nem veszed meg amit ad, akkor is elvisz toled valamit." +11111
  • Tikal #15798
    LOL, jaja
  • G_ArchAngel #15797
    Megegyszer: engem nem erdekel, hogy mit tudnak meg rolam, de nincs szuksegem reklamokra. Sem veletlenszeruekre, sem az adataim, browsing history-m, tartozokodasi helyem alapjan felepitett celzott, szemelyreszolo markeringre.
    Hagyjanak beken. A reklammentessegert meg fizetnek is, ha lenne ilyen opcio. En ezert is utalom a Google-t, mint a szart. Olyanok, mint a vasaros cigany: keretlenul is hazhoz jon es ha nem veszed meg amit ad, akkor is elvisz toled valamit.
  • GregSB
    #15796
    Ja, én még be se léptem a profilomba :D
  • ddany7
    #15795
    uj itunesban hol van az appok frissitese gomb? egyszeruen nem talalom :D
  • Andr0
    #15794
    rámész a saját profilodra>> settings>>about,terms &privacy>>terms & privacy>>location data collection

    el van rejtve... :D
  • GregSB
    #15793
    Hol kell kikapcsolni? Én múltkor felületesen átnéztem, de nem találtam.
  • Xing
    #15792
    Nekem akkor is úgy tűnik, hogy egy kicsit túl van reagálva ez a privacy dolog.

    Szerintem itt az sg-n egyikünk sincs olyan pozícióban vagy társadalmi rétegben, hogy aggódnia kelljen azon, hogy a Google adatokat gyűjt rólunk. Én pl a Latitude-öt is használom de soha nem kaptam még spamet vagy nem kért reklámokat.
  • Tikal #15791
    Ez egyértelmű :D
  • passatgt
    #15790
    arról nem is beszélve, hogy szerintük is jobb az iphone app mint az androidos:)