18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #18151
    Nike+ verzió annyit fog "tudni", hogy lesz egyedi Watchface-e, + az egyedi szíjak. Emellett ugyanannyiba fog kerülni.
    Nekem a szürke lyukacsos szíj tetszik, gondolkodom hogy csa kemiatt ezt veszek :D
  • rastaman
    #18150
    nem volt most a keynote-on szó róla :(
  • Jim Morrison
    #18149
    már ideje volt, lassan az oprendszer nem fér el 16gigán... :)

    nem néztem végig, kb 5. iphone újítás után lekapcsoltam. MacBookokkal mi van ? majd tavasszal mutatják be, vagy hirtelen kikerülnek a polcokra? hogy szokott lenni?

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.09.07. 21:33:51
  • Dzsini
    #18148
    Vajon lesz-e új generációs SE? :)

    ... és végre elhagyták a 16 gigás változatot.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2016.09.07. 21:03:48
  • Jim Morrison
    #18147
    iWorknél néztem nagyot, mikor bemutatták a realtime collabot. Ha nem tévedek alapszinten "még a " dropboxban is van ilyen, gugli doksikról meg officeról nem beszélve.
    iphone így első látásra nem tűnik rossznak, bár majd élőben megtapizás után kiderül. tetszik
  • Dzsini
    #18146
    *Note7-et :)

    Nexus meg már nincs, Pixel lesz, de az másik cég.
  • Tikal #18145
    Inkább annak örülnek, hogy visszahívják az összes Nexus-t
  • Dzsini
    #18144
    Biztos örülnek, hogy a Samsung is nem túl rég hozta ki a wireless fülesbogyóját. :)
  • Jim Morrison
    #18143
    Kivancsi leszek, hogy majd a kameratesztekben hogy remekel. Biztos jol, de mennyire az a kerdes:)
  • Dzsini
    #18142
    szoftveres DOF :)
  • Dzsini
    #18141
    Azóta se tetszik :)

    szerk: nem proof, resistant - mondjuk az ip67 bőven elég hétköznapokra
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2016.09.07. 20:06:29
  • Tikal #18140
    ezt már megbeszéltük két éve :)
  • Dzsini
    #18139
    szegény kamera miért dudorodik ki ennyire :(
  • Tikal #18138
    Remélem, mert nem akarok ilyen neon zöld szíjat és a többi se tetszik :D
  • Dzsini
    #18137
    Biztos fog menni, az "csak" egy cégkapcsolásos megjelenés, ami nem csak alma, hanem nike boltokban is kapható lesz.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2016.09.07. 19:58:17
  • Tikal #18136
    nem értem miért kellett egy külön nike watch... most a sima watch-on nem fog menni a nike futó app??
  • Dzsini
    #18135
    keynote lényeg - Apple módra twitteren túl korán elsütve a lényeg :)
  • ddany7
    #18134
    az normális hogy ha felemelem a 13as retina mbp-t és döntögetem jobbra-balra, akkor kattog benne valami?
    valami alkatrész mozogna?
  • Jim Morrison
    #18133
    macbook-oled-touch-panel-macos-sierra-code - nekem bejön:)
  • Bercy #18132
    Neztem. Lagymatag...
  • Jim Morrison
    #18131
    Valaki nezi wwdc t?
  • rastaman
    #18130
    elvileg semmiben. attol függ milyen konfigot próbáltál. hdd-ről nyílván lassabban tölti be az alkalmazásokat, mint ssd-ről - de ez gondolom evidens.
  • Jim Morrison
    #18129
    Mac ek amik olyan helyeken vannak mint istyle, stb valamiben különböznek a rendes kiadástól? Próbáltam a mac pro-t, meg valami 4k kijelzős macet, de a photos app is 5-9mp volt mire betöltött + még a képek kis spring után. Mintha ezek gyorsabbak lennének valójában.
  • LoDMaSt
    #18128
    Emlékeim szerint megy úgy, régen asszem használtam vegyes partíciókkal küldő HDD-t. TM addig ment, és eszi a helyet, amíg van neki. Ha sok helye van, akkor régebbi dolgokat is megőríz, több verziót a fileokból, régebben törölt fileokat, ha csak annyi, amennyit ment, akkor csak a legfrissebb állapot marad mentett.
  • ddany7
    #18127
    sziasztok
    meg lehet azt oldani kulso hdd-nel, hogy time machinenek csinalok egy particiot, megy egy masikat ntfs-re, hogy windowson tudjam hasznalni a hdd-t?(Mac-en is tudok irni/olvasni NTFS-el)
    Illetve,Time Machine-nek kb mekkora hely kell, ha a 240 gigas ssd-t akarja menteni? (150-160giga foglalt)
  • passatgt
    #18126
    Ezt szerintetek mennyiért érdemes eladni? (alapmodell). Nem találok hirdetésben ilyen típust.
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2016.04.27. 21:02:31
  • GregSB
    #18125
    Server oldalon tudták ezt a bugot javítani, már elvileg nem működik ez a hack.
  • Dzsini
    #18124
    Ügyes:
  • rastaman
    #18123
    legyen úgy, mert akkor instant get! :D
  • GregSB
    #18122
    Az elvileg ugyan annyi lesz mint most az 5s
  • rastaman
    #18121
    oks.
    már tűkön ülök az 5SE árak miatt :D
  • GregSB
    #18120
    Akörül szokott

    Kozben mar azt is mondjak hogy sima iPhone SE lesz a neve, es az 5s-t is megtartják, de kb 50%-az olcsóbban, $250-ért fogják árulni (elso sorban indiai piacra szánják)
  • rastaman
    #18119
    március 15-i keynote várhatóan mikor kezdődik? este 7 közép-európai idő szerint kb?
  • Dzsini
    #18118
  • Dzsini
    #18117
    De igazából ez a "marhára ráérünk javítani" típusú probléma - hacsak nem találnak ebből kiindulva valami kód injektálási lehetőséget.
  • Jim Morrison
    #18116
    és tényleg, hogy ezt kijavítsák ios update kell (mármint hogy eljuttassák a userhez), nem is egy sima safari update :o (ezt jó hogy említette, mert ki is ment a fejemből, hogy ez itt így megy).
  • Dzsini
    #18115
    egy gyors reboot az iphone-oknak:
  • Xing
    #18114
    Végre, köszi!
  • LoDMaSt
    #18113
    Működik a két lépcsős azonosítás Apple ID-re hazánkban is.
  • Jim Morrison
    #18112
    nem tudom, win8 alatt kezdtem el igazán notizni, tudtam ilyeneket csinálni, pár apróságot a párna (synaptics) progijából is be lehetett állítani.