18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #18191
    és touch ID-val nyitom majd? juhéé :)
  • GregSB
    #18190
    1Password ilyen lesz az új MBP-n

  • GregSB
    #18189
    Bár a bill kombik közül is csak azok kényelmesek, amik ott vannak a CMD gomb közelében :) x, c, v, b, a, s, d, f
    Ezek használatát nem fogja kiváltani a Touch bár mert 1 kézzel vakon lenyomom őket. Amikor 2 kézzel kell kombozni, esetleg a qwerty sorbol, allot mar lehet az lesz az egyszerűbb ha egy sima gombot megnyomok a touchbaron.

    Ki kene próbálni.
  • GregSB
    #18188
    Az a jó hogy testre lehet szabni. Nyilván úgy lesz az leghasznosabb, ha nem azokat a funkciókat teszed ki oda amiknek a bill kombója már beégett az agyadba, hanem azokat amiket hetente 1x vagy ritkábban használsz pl photoshopban, és mindig turkálnod kell menüben miattuk.
  • Jim Morrison
    #18187
    Nektek hogy tetszik a táccs?
    Jól néz ki, de... nem mindenhol van értelme szvsz. Sokszor egy ctrl+b gyorsabb mint felemelni a kezem, lenézni bill re hol tudom megnyomni a félkövérre állítás gombot, majd vissza.
    Info panelnek tök jó, de így (hogy még nem próbáltam még mindennapi használat mellett egy hétig min), nem tűnik egy hipiszupi dolognak dolognak (hozzáteszem így alapból teleszórták szépen funkciókkal, 3rd party appok is jófélék)
  • Tikal #18186
    nem hozták...
  • passatgt
    #18185
    vagy a "the best"
  • Jim Morrison
    #18184
    "I drank every time someone said Touch Bar, am I dead?"
    ivójátéknak tényleg jó lett volna :v
  • passatgt
    #18183
    1300 volt, most a bar nélküli lett annyi... úgy lett volna korrekt, ha az 1000 mondjuk és 1300 a touchbar-os
  • GregSB
    #18182
    Előző 13-ás MBP mennyiről indult dollárban?
  • passatgt
    #18181
    nem is kicsit...
  • LoDMaSt
    #18180
    Kicsit mintha a szokásosnál jobban is elszálltak volna az árak.
  • GregSB
    #18179
    ennyit a 2 óráról. Levágták 1,5 óránál :)
  • passatgt
    #18178
    nem lett több
    ja bocs, van egy új apple tv app...
  • Jim Morrison
    #18177
    ez nem igaz, még mindig nem találtam linket hozzá

    szerk: kinyújtottam a kezem, és már ipad2 n nézem... :C
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.10.27. 19:17:26
  • GregSB
    #18176
    hmm, 2 órás lesz. valszeg több lesz mint egy MBP update :)

    "If you go to http://www.apple.com/apple-events/assets/event.ics or click on the "Add to your calendar" link on http://www.apple.com/apple-events/october-2016/, you can see Apple has scheduled today's Keynote to be two hours long.
    The calendar schedule on Apple's website has historically respected the actual length of the event. With 2 hours of allocated time, I expect more than three new laptops. Rather, I expect additional updates on Apple Retail, tvOS and Apple's Pro Apps, and hopefully, even a "Sneak Peak" of the next macOS, like what Apple did in 2010 for Lion."
  • Jim Morrison
    #18175
    még 15perc. remélem streameli valaki.
  • Jim Morrison
    #18174
    Bettör minőség
  • GregSB
    #18173
    Ach soo :)

    Pár ker part shortcutot át kell így mappelni. A force quit és screen lockban is ott az esc
  • passatgt
    #18172
    esc gomb :)
  • Jim Morrison
    #18171
    itt néztem (next 7 days, english), holnapra van kiírva ilyen Innovators Club event, valszeg akkor lesz róla szó bővebben. Talán ma is demoznak egy keveset.
  • GregSB
    #18170
    új Surfaceket mutatnak be. Meg remélem lesz Hololensről is valami update.
  • Jim Morrison
    #18169
    áá tényleg, ma szerda van...köszi. Microsoft eventre nem is gondoltam, utána is nézek ^^
  • GregSB
    #18168
    Holnap lesz 7kor asszem. Ma Microsoft event lesz :)
  • GregSB
    #18167
    Ez miez? A kiszivárgott képen nem volt rajta ez a dongle.
  • Jim Morrison
    #18166
    mikor kezdődik? 6-7?
  • Tikal #18165
    És lehet visszahozzák a MagSafe-t

    Legnagyobb ostobaság volt elhagyni....
  • passatgt
    #18164
  • GregSB
    #18163
    Kiszivárgott a legutóbbi Sierra updateben az új MBP.

    http://www.theverge.com/2016/10/25/13408862/apple-new-macbook-pro-with-touch-strip-leaks
  • GregSB
    #18162
    Ezt a cikket is megéltük :D

    IBM: hosszú távon olcsóbb a Mac
  • Kongy
    #18161
    Remélem bemutatják az iPad Air 3-at.
  • passatgt
    #18160
    esetleg a hello again arra vonatkozik, hogy visszajöttünk, újra a mac-re fókuszálunk, itt van mac mini-től elkezdve az imac-ig(amit átneveznek mac-re) minden, új designt és hardware-t kap. aztán felébredtem...
  • Jim Morrison
    #18159
    nem is air kéne. bár ha occó' akkor arra amire használnám lehet az is elég lenne :)
  • passatgt
    #18158
    álmom, hogy megszűnik air, macbook lesz helyette 12 és 14 colban annyiért mint az air volt és mellette a macbook pro 13-15 colban, brutál hw-el :)
  • Jim Morrison
    #18157
    remélem utána lemegy a jelenlegi macbookok ára ^^
  • passatgt
    #18156
  • Verseghy
    #18155
    Sziasztok.
    Küszködök egy problémával a munkahelyen, reméltem tudtok segíteni. A mail programban ha küldök egy képet csatolmányban, akkor azt mindig úgy küldi el, hogy beilleszti a levélbe. Hogy tudom ezt úgy elküldeni, hogy a windowsos gépre ha megérkezik akkor ő is csatolmányként lássa, ne pedig a levélben megnyitott képet? (windows-barát melléklet pipálva van)
  • Jim Morrison
    #18154
    2012(?)-es használt macbook air, 8GB Rammal, 100k környéke tényleg jó ár (lehet ismerős eladja, egyet már eladott ennyiért)? nézegetem használt árakat neten, de ott ilyen 200k-ért mennek ezek. Régi konstrukció, bár sok mindenre talán nem használnám, leginkább csak Xcode-ot, meg pár deves cuccra.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.09.23. 17:43:10
  • GregSB
    #18153
    Az én tippem szerint jövőre teljesen újradizájnolják a telefonokat, és két képernyőméret marad: a 4,7" és az 5,5"

    A teljes újradizájn folyamán meg fognak szűnni a keretek teljesen. A homegomb beintegrálódik a kijelzőbe, az egész készülék olyan széles és magas lesz mint maga a kijelző. Így a 4,7" telefon kb akkora lesz mint most az SE, az 5,5" meg mint a mostani 4,7".
  • GregSB
    #18152
    Realtime kollaborációt már egy ideje tudja sok szolgáltatás _böngészőben_, az icloud.com-on is már megy ez egy ideje.

    Desktop appoknál viszont én még nem hallottam arról hogy valaki ezt megvalósította volna. Cégemnél is legfrissebb Office 365-ös csomagot használjuk, és pl Excel fileoknál csak az Excel online-ban tudunk realtime kollaborálni. Sőt, ha éppen valakinél nyitva van a file a desktop appban, akkor állandóan update conflictok lesznek, rohadt idegesítő. És mivel az online verzió limitált funkciók szempontjából, muszáj néha belenyúlni a fileokba desktop appal.

    Itt nyitva lehet a file amin dolgoztok valakinél a desktop appban, valakinél az icloud.com-on, valakinél az iPaden / iPhoneon, és szépen együtt tud dolgozni mindenki realtime.
    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2016.09.23. 08:48:40