18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #16109
    Optimista becslések szerint is legalább még 10-15 év mire ezek a robotautók jobban elterjedhetnek világszerte... ha most belépne az autóiparba az Apple akkor ezzel még direktbe nem kéne versenyezniük, de persze nem ártana ha ők is elkezdenének ebbe az irányba fejlődni.
  • Dzsini
    #16108
    A Google már kapott saját rendszámot az önjáró autójára (elsőként Nevadában) - ők pár éven belül sorozatgyártásba kezdhetnek, ha keresztülverik a dolgot a többi jogi hercehurcán.


    Ha valamivel, akkor evvel kellene az iAutónak versenyre kelnie...
  • Xing
    #16107
    böngészőben?
  • ddany7
    #16106
    .swf fájlt hogy tudok megnyitni mac-en?
  • GregSB
    #16105
    A cikk pont azt latolgatja, hogy a Teslat kéne megvenniük :) aprópénz lenne nekik...
  • Tikal #16104
    Mondtam én... simán nekiállhatnának elektromos autót gyártani, a Tesla-t még behozhatják, eddig ők az auogyártás apple-je :)
  • GregSB
    #16103
    Why An Apple iCar Is Actually a Great Idea

    "Anyone who thinks the car industry is a big, complex, expensive proposition for a company that makes little gadgets might want to reset their perspective.

    Apple, in fact, could buy Ford, Chrysler and GM and pay in cash — and still have more than $18 billion left in the cash hoard. No, I’m not saying Apple could buy any of them. I’m saying Apple could literally buy ALL of them with cash on hand based on the value of their existing market caps."
  • GregSB
    #16102
    Nem is fogsz róla látni semmit mielőtt bejelentik. Első iPhoneról sem látták semmit amíg be nem jelentették, az ilyen új termékeket mindig extrán titkolják, és először csak kissebb mennyiséget gyártanak belőle megbízható beszállítóklal, akik nem szivárogtatnak ki semmit. A kiszivárgások akkor kezdődnek majd, amikor a 2.-3. generáció óriási igénye miatt be kell vonni huszadrangú beszállítókat is, akiknél nem lehet úgy kontrolálni a szivárogtatásokat.
  • Andr0
    #16101
    még mindig hiányzik az élethű mockup vagyis gyártani nem kezdték el...:D Ellenben a Samsungnál már kijött három Screen-shot a az óra kijelzőjéről... Kíváncsi vagyok melyikük dobja ki előbb az órát.:D
  • dragon11
    #16100
    vajon igaz?(iWatch)
  • GregSB
    #16099
    Apple looking for managers to lead ‘high-priority’ next-generation Apple TV feature development
  • RATCUSTOM
    #16098
    Köszönöm. Gondolom érezhető különbség nincs az i7-3635QM és a "régi" 2.6GHz-es csúcsmodell i7-3720QM-je között. De valamennyivel csak erősebb és most - mivel kifutó modell + a leárazások - egész jó áron van.
  • Dzsini
    #16097
    megint be lehet mászni a lezárt telefonba

    de már készül a javítás

    mondjuk ilyen varázslós hibákat megtalálni is érdekes, nem hogy javítani :)
  • GregSB
    #16096
    Trololololololóóóóó

    http://i.imgur.com/MYeIdZI.gif
  • passatgt
    #16095
    Core i7-3635QM
  • RATCUSTOM
    #16094
    Sziasztok!
    Az új 2.4GHz-es 15"-es Retina Macbook Pro-ban pontosan milyen i7 processzor van?
    Előre is köszönöm!
  • franc0
    #16093
    Magyarországon nem.
  • LoDMaSt
    #16092
    De ilyenhez itthon nem lehet hozzájutni, nem? Mármint refurbished gépekhez.
  • GregSB
    #16091
    Apple will simply kill Playstation, Wii-U and xBox by introducing an open 30%-cut app/game ecosystem for Apple-TV
  • franc0
    #16090
    Még én is elgondolkodtam ezen, mert ugye a magyar szeret jól járni.
    De hősiesen ellenállok :)
  • Andr0
    #16089
    örülök a 13 retinának hogy olcsóbb lett... így esélygyanús, hogy az lesz a kövi Macbook-om.
  • Dzsini
    #16088
    A Mapsról se beszéltek amíg be nem mutatták (volt egy-két felvásárlás, és az volt már keresőkkel kapcsolatban is - annak egy része bizonyára a Sirit építette, de ki tudja).
  • GregSB
    #16087
    Apple smartwatch could be 'beyond experimentation phase,' says Bloomberg
  • GregSB
    #16086
    Én nem emlékszem hogy valaha beszéltek volna arról, hogy be akarnak szállni a keresési piacba. Legutóbb a social neteorkingel volt egy elrugaszkodotrabb próbálkozásuk a Ping-el, ami csúfosan leszerepelt. de keresésről soha nem beszélt sem Jobs, sem Cook.
  • Dzsini
    #16085
    "kaptunk egy fényévekkel jobb Google Maps akkalmazást iOS-re" ... plusz a Google nem fizet már azért, hogy az alap térkép az övék legyen az iOS-ben, és jobb tárgyalási pozícióba került a többi szolgáltatás terén.

    Az pedig, hogy az Apple szeretne saját keresőt, az évek óta hír (ha keresgélsz találni bőven forrást róla, folyamatosan beszélnek róla), a térképekből tanulva viszont most valószínűleg háromszor is meggondolják, hogy mikor lépnek tovább. Pedig sietniük kellene, mert a Graph Search előbb-utóbb megtanul külföldiül és kifordul bétából.
  • GregSB
    #16084
    Azért, mert ha ők nem fizetnek 1 milliárdot, akkor a Microsoft fizet 700 milliót (hasra ütöttem), és onnantól a Bing lesz a default kereső iOS-en, a Google meg elveszít több százmillió usert, user adatot, és ahogy Dzsini is írja potenciális reklámfelületet. Ez az 1 milliárd befektetés valószínűleg bőven visszajön nekik, pláne annak fényében hogy még mindig azt mutatják a felmérések, hogy iOS-en sokkal aktívabban neteznek a userek, mint a többi mobil platformon.

    Dzsini: úgy nem fogják őket kirúgni a keresésből mint a térképeknél, hacsak az Apple nem akar beszállni a keresőmotorok világába, amit kötve hiszek.

    Egyébként a maps "fiaskó"-nak az lett az eredménye, hogy kaptunk egy fényévekkel jobb Google Maps akkalmazást iOS-re, és a beépített maps alkalmazás használata is óriásit ugrott iOS 5-höz képest...
  • LoDMaSt
    #16083
    Elvileg a sima pro is olcsóbb lett. 400 helyett 375 lett asszem.
  • passatgt
    #16082
    olcsóbb lett 13-as retina és kaptak gyorsabb processzort(15-ös is) és a 256gb-os air is olcsóbb lett
  • LoDMaSt
    #16081
    És vajon melyik cég fogja a 4sqr-t megvenni leghamarabb? :)
  • Dzsini
    #16080
    És ezért lesz nagy dolog pl. az új keresője a Facebooknak, mert régebben a Google kereste meg neked a környéken a legjobb pizzériát (és kapott ezért sok pénzt a pizzériáktól), mostantól pedig a Facebook mondja meg, hogy a környéken az ismerőseid melyiket ajánlják, melyikről írtak jókat. És oda megy a szponzorált keresés pénze is. Óriási aranybányát nyithat meg a Facebook a Graph Search-el.
  • Tikal #16079
    ja, mert szerinted a google-nek el kéne dobni az iOS használókat? Vagy mire érted hogy nem érted? :) Nyilvánvaló hogy miért fontosak a userek egy olyan cégnek ami a nekik nyujtot reklámokból él...
  • Tikal #16078
    persze, hogy nem érted.. ezért irogatsz ide mindig baromságokat...
  • G_ArchAngel #16077
    Nem ertelek...
    Teljesen nyilvanvalo, hogy a keresoknek mi a lenyeguk. Mit gondolsz miert boritja ki a Google-t, hogy sokan Facebook-on keresztul csinalnak mindent?
    Ami azon keresztul tortenik az nem mar nem az o adatbazisukat gazdagitja.
  • franc0
    #16076
    Ne nyomd már ezt az ostoba struccpolitikát, azt hittem te egy okos ember vagy.
  • G_ArchAngel #16075
    Raadasul az iOS Google Maps jobb, mint az Androidos, igy jot is tett a nyomas :)
  • G_ArchAngel #16074
    A Google-nek megernek ennyit az adataink. Az Apple pedig meg keres is rajta. Nekik ezert eri meg az Andoridot ingyen adni mindenkinek, mert az igazi ertek a user es amit csinal az OS alatt.

    Mondjuk engem nem erdekel, semmi titkolnivalom nincs, de erteheto, hogy van akit kiborit.
  • Dzsini
    #16073
    Valószínűleg megéri nekik befektetésként, sokkal többet ér nekik 1 milliárd dollárnál, hogy a "keresni" szó továbbra is "guglizni" legyen az almagépeken. A találatokhoz kapcsolt reklámokkal pedig bevételt is hoz eleget.
    Amíg nem rúgják ki őket, ahogy a térképnél tették, addig fizetni fognak - valószínűleg érezhetően kevesebbet a Maps fiaskó ismeretében. Jó lenne összehasonlítani a régebbi évekkel.
    A Bing amúgy az Egyesült Államokban, angolul elég jól működik.
  • skinnyman
    #16072
    Nem nagyon ertem a dolgot, a helyukben egy vasat nem fizetnek, ha betesznek valami mas fost a helyere (bing, stb), csak ok szivjak meg vele, lasd: maps.
  • Mathiasse
    #16071
    Február 28-án jön a Real Racing 3, és ingyenes lesz!
  • Tikal #16070
    :)))