18351
ATbanner.jpg
  • ddany7
    #16333
    mbp töltőmön kicsit szétjött a boritas, annal a vegenel ahol a gephez csatlakozik. ezt lehet javitani vagy valami?
    illetve ha uj toltot kene vennem, akkor hol érdemes leginkább? köszi
  • dragon11
    #16332
    http://iphonehungary.hu/2013/03/10/azapple9honaponbeluliwatch/
  • Jim Morrison
    #16331
    Tegnap mikor airplayen keresztül akartunk lejátszani videót nem tudtunk, mert valamiért nem volt internet hozzáférése az AppleTV nek. Restart, kábel kihúz-bedug művelet után a network opcióban újra rákattoltam, hogy automatikusan kapja a hálózati beállításokat. Sikerült is, kiírta hogy connected, meg hogy melyik appleID val vagyok bejelentkezve, erre kidobott valami olyan ablakot hogy nem sikerült csatlakozni az appleID vel vagy valami ilyesmi, de nem is ez a lényeg. Mikor ezt az üzenetet írta, csak egy OK gombra lehetett nyomni. Ha megnyomtam újra kijött, ha meg a back gombot nyomkodtam a távirányítón szintén újra bejött az üzenet sehogy sem lehetett kilépni 1-2 használattal ezelőtt frissült, sajnos valamit elrontottak a srácok :( (btw azóta megy)
  • mousee
    #16312
    Mail-be be lehet lőni, hogy csak az utolsó 1-2 hónapnyi levelezést tárolja lokálisan, a többit pedig vágja ki? Kicsit fáj hogy 30 gigűnyi levél (privát+céges) eszi az értékes SSD helyet :)
  • Tikal #16307
    Futáshoz farzsebben iphone, nem zavar, nem nehéz, de el tudom képzelni hogy valakit igen...
  • Xing
    #16306
    Szerintem pénzkidobás. Semmit nem tud ami indokolná az árát. Én pl futáshoz is iPhonet használok egy kartokkal és zene mellett megy a Nike+
  • franc0
    #16305
    Na a Shuffle az az Apple termék, amit még én is ajánlok :)
    De boltban vedd rendes garival, mert erősen fogyóeszköz tapasztalataim alapján.
  • Zsoltika 007
    #16304
    Nekem egyáltalán nem zavaró ha a zsebemben van a 2nd gen ipod nano-m futáskor. :)
  • GregSB
    #16303
    Kifejezetten sportoláshoz jó. Erre a célra nagyon jó mert pihe könnyű, és a csipeszével rögzíteni tudod a ruhádon. Ha futottál már bármilyen eszközzel akkor tudod hogy ez hasznos, engem egy sima egyszerű mp3 lejátszó is halálra tud idegesíteni ilyenkor a zsebemben.

    Ha viszont csak zene hallgatásra kell általában (BKV-n, utazás közben, stb) akkor nem sok értelme van, pláne egy telefon mellé.
  • Dzsini
    #16302
    Az én igényeimnek egyáltalán nem felel meg, hangoskönyv hallgatáshoz eléggé használhatatlan.
    Ha valaki tényleg csak arra akarja használni, hogy pár muzsikát rádobál, és az szól ahogy épp jön, oda aránylag drága, de nagyon megfelelő eszköz.

    Amikor vettem lejátszót, inkább Sonyt vettem nagyjából ugyanannyiért, van kijelzője is, rádió is van benne, és az is elhúzza elég sokáig egy töltéssel - az én igényeimnek az felelt meg jobban.

    Hogy NEKED mi felelne meg, vagy mire van szükséged, azt pedig nehogy már mi döntsük el :)
  • passatgt
    #16301
    sportoláshoz jó, mert olyakor nem nézegetsz kijelzőt és pici, könnyű, észre sem lehet venni, akksija pedig bír kb 15 órát

    viszont nekem a régebbi verzió tetszik jobban:)

  • syberia2
    #16300
    hellobello
    érdekelne mit gondoltok ti Epölösök az Ipod Shuffle-ről- megéri-e az árát (mondjuk nem egy nagy összeg, de ha gagyi, annyit sem adok érte), miért jó, +/- tapasztalataitok vannak, ha van telefonom, nem fölösleges mellette egy ilyen is?
  • G_ArchAngel #16298
    Szerintem elég csak független IT-related oldalakat vagy nagyobb hírportálok (CNN, BBC) gazdasági és technikai híreit elolvasni, hogy ne csak az orráig lásson az ember.
  • Dzsini
    #16297
    Jelen! :)
  • Tikal #16296
    nincs semmiféle almás cucca, és idejárnak szakérteni... :)
  • Andr0
    #16295
    na ez a tuti stuff
  • Dzsini
    #16294
    Ugye? És képzeld el azokat, akiknek még emellett nincs is semmiféle almás cucca (viszont naponta megesznek néhány almát) - mi vagyunk az igazi zsenik a Zinterneten!
  • franc0
    #16293
    Na, alakul a topik színvonala :)
    Azt már korábban megfigyeltem, hogy minden Apple lover videókat és fotókat szerkeszt és szerinte az összes többi Apple vásárló is ezt teszi, DE mindenekelőtt olyan éles pénzügyi éleslátása van nem csupán a tőzsdét, hanem a vállalatirányítást illetően, hogy Soros meg Carlos Slim sírva könyörög a küszöbén.
  • G_ArchAngel #16292
    Igen. Ez már innovatív.
  • GregSB
    #16291
    Apple Granted a Wild Patent Describing a Futuristic MacBook with Disappearing Keyboard http://t.co/p7lrdktvYB
  • G_ArchAngel #16290
    Ebben az esetben két nézőpont van:
    - A rajongóké, akiknek a piacon elért részesedés számít.
    - A pénzügyi szféráé (cég, befektetők, viszonteladók, részvényesek), akiknek a haszon.

    Mivel beláttam, hogy az életemet egyik sem viszi előre, ezért engem az sem érdekel, ha Samsungból hidat lehet építeni, míg az Apple megtudná venni majdnem az összes IT céget vagy Magyarországot.
  • GregSB
    #16288
    "Android share of US smartphone users dropped for the second consecutive month. (First time this has happened)."

    iOS viszont nagyot nőtt, és a WP is nagyobbat nőtt mint tavaly.
  • Andr0
    #16287
    jó lenne ha lenne vmi normális Stream Hungary store-ra is... Spotify nincs :(
  • GregSB
    #16286
    Egy kicsit érdekesebb hír:

    Apple CEO Tim Cook reportedly met with Beats CEO Jimmy Iovine to talk about its upcoming streaming music service, reports Reuters.
  • GregSB
    #16285
    Szorosabb :D

    Az mondjuk vicces, hogy prominens hírlapok nem tudják normálisan leírni a termékneveket... a forrásként megjelölt businesweek cikkjének címe:

    "Ferrari Puts I-Pad in Supercars as It Widens Apple Deal"
  • GregSB
    #16284
    Szörösabb együttműküdés az Apple és Ferrari között.

    "Ferrari is adding iPad minis and Siri voice integration in its four-seater FF in the first show of collaboration

    ... more integration between the two companies is on the way. Ferrari’s chairman Luca Cordero Di Montezemolo said that his company is in talks with Apple to collaborate more on in-car entertainment. The comment was made at the at the Geneva Motor Show."

    Várható volt, az iTunes-vezér Eddy Cue tavaly November óta a Ferrari vezetőség tagja.

  • Zsoltika 007
    #16283
    Azért nem nevezném szarnak mindet... A felsőbb kategóriásak teljesen rendben vannak. Én is s3-at vettem iphone helyett és nem bántam meg.
  • Tikal #16282
    Sebesség? A honlapjukon azt írják, hogy kb 70-80%-a az eredetinek. Én a Hidemyass-t használom és ott több mint a felét is elvesztem a sávszélességemnek...
  • passatgt
    #16281
    egyébként csak most jutott eszembe, hogy ugye az előző ipod nano-hoz volt óraszíj, az új meg teljesen más design, lehet azért, mert nem akartak 2 "egyforma" terméket:)
  • Dzsini
    #16280
    És az a legcsúnyább, hogy akkor potyognak egyre lejjebb, mikor az egész NASDAQ körülöttük sok éves csúcson táncol... sok olyan összefoglaló volt, hogy csak ők fogták vissza a szárnyalást.
  • Andr0
    #16279
    Én azért kapok jópár elemzést napközben (SeekingAlpha App) és sok okos gondolat van abban is. Az biztos, hogy ekkora Cash nem tesz jót a Working Capitalnak, már a múltkori (asszem 98 milliárd) sem volt jó, de egyszerűen nem tudják elkölteni a pénzt.

    Nem tudom, én nem spekulálok. Több elemző mondja azt, hogy az Apple Bear nem Bull, nagyrészt helytálló érvekkel. De bármi lehet... Egyszerűen ennyi pénzzel bármit meg lehet csinálni, kérdés csak az hogy milyen gyorsan lépnek és jó irányba lépnek-e. Nagyjából ezt az elhúzódó várakozást árazza most a piac. Mint tudjuk a bizniszben aki lassan cselekszik, az lemarad.

    BTW én ha Apple, lennék... PL: Nanotechnológia kutatás, Aksi-fejlesztés, Gyártósorok, Szenzor-fejlesztése, és persze Szoftver-fejlesztés. Kb ezekbe nyomnám bele a pénzt.


    Szerk: Na EZT hívom én Szenzorfejlesztésnek, persze csak ha igaz és jól működik.
  • Xing
    #16278
    megrohadt :P
  • Dzsini
    #16277
    ... or Hungary :)
  • GregSB
    #16276
    Közben ideiglenesen $400 alatt járt a részvényárfolyam. A részvényeseknek nagyon nem tetszik hogy ennyire csöndben van a cég.
  • GregSB
    #16275
    Apple has the cash to buy Facebook, Twitter, LinkedIn, Pandora, Pinterest, Yahoo & more all at once.
  • franc0
    #16274
    Végre egy józan gondolkodó.
    Pedig egyébként a Samsung készülékei szarok szerintem, de más dolog jót gyártani és megint más sokat eladni.
  • Dzsini
    #16273
    Sony Smartwatch
  • Dzsini
    #16272
    Már a Googlenak is szemet szúrt a Samsung dominancia.
  • GregSB
    #16271
    A szememet azért forgatom, mert nem tudom minek vonsz le ilyen következtetéseket (Samsung perelni fog) anélkül hogy bármi konkrétumnak a tudatában lennénk. Miből gondolod, hogy az Apple egy-az-egybe le fogja másolni a Samu karóra dizájnját, működését?

    Ha meg nem másolja le akkor minek perelnének? Csak azért mert az is okos óra lesz? Akkor ilyen elven a Pebble gyártója meg a Samut fogja beperelni, mert okos órát készítenek utánuk?

    Arról nem is beszélve, hogy mindkét óra kósza pletyka még, de ha gondolod akkor már most kezdj el értelmetlen dolgokon aggódni :D
  • G_ArchAngel #16270
    Nem kell forgatni a szemed, sajnos az az iszonyatos penz, amit befektettek a markertingbe, kezd megterulni.
    Egy eve nem lattam Samsung Galaxy-t ismeroseim kezeben vagy tomegkozlekedesi eszkozokon. Most mar legalabb annyit, mint iPhone-t.