18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #16373
    Ja most én se mernék venni semmit. A decemberi változások óta k nagy csendben vannak, szivárgások is minimálisak, kb midenki csak találgat de senki nem tudja pontosan mik fognak jönni a következő hónapokban.

    Még szerencse hogy tavaly decemberben megvettem a Minit :-))

    In ádör nyúz:

    "Excluding Apple TV, 535,470,000 iOS devices have been sold so far

    (Apple TV adds another 17 million.)"
  • mousee
    #16372
    Dettó ugyanígy vagyok az ipad minivel :D
  • G_ArchAngel #16371
    Miert erzem azt, ha ma veszek egy iPad-ot, akkor aprilisban bemutatjak az ujat?
    Ha nem, akkor oszig varhatok...?:D
  • GregSB
    #16370
    :D

  • passatgt
    #16369
    http://cl.ly/image/3J3Y3U1x1I0R
  • passatgt
    #16368


    nálam jó
  • G_ArchAngel #16367
    megvolt, maradt a trial, ugyanez a BackBlaze esteben is
  • passatgt
    #16366
    én nem, de szerintem nem érdemes megnyitni:D
  • passatgt
    #16365
    akviálni kéne a kóddal amit adnak a vásárlás végén(emailben is benne van):D
  • Tikal #16364
    Érkezett egy levél a fiókomba, nincs feladója, a documentum pedig kódolt. Látott már ilyet valaki?
  • G_ArchAngel #16363
    CleanSee is trial nalam, a tobbi nem erdekel.
  • mousee
    #16362
    korrekt, késő volt, közöm nem volt a valósághoz, sry :)
  • passatgt
    #16361
    3 hónapot ad:
    Get 3 months of unlimited backup as part of this exclusive offer ($15/value).
  • passatgt
    #16360
    ? blackbaze egyedül ami trial, összes többi sima program korlátlan frissítéssel
  • mousee
    #16359
    Fakk, most nézem, csak 30 napot adott... szakadjanak ketté....
  • mousee
    #16358
    Backblaze-re a kapott seriallal:
    License: Paid Unlimited

    Levélben kapod hozzá a serialt, weboldalon fent rámész hogy szeretnéd megvenni, és kiválasztod hogy prepaid code. Tádáám :)
  • G_ArchAngel #16357
    Szinte minden trial, aztan fizetni kell erte. Jo nagy atb_szas ez a csomag.
  • passatgt
    #16356
    passz, de ránézésre elég normális és népszerű szolgáltatásnak tűnik
  • G_ArchAngel #16355
    Ez a Backblaze mennyire koser?
    Idegennek pakoljam fel minden cuccom?
  • passatgt
    #16354
    9 fizetős program macre ingyen: https://deals.macupdate.com/freebundle/affil/8055

    $130 lenne összesen
  • ddany7
    #16353
    megvan, azt még meg tudod mondani, hogy cydiabol mit kell most leszedni, hogy az appokat lehessen rá tölteni?
  • LoDMaSt
    #16352
    http://evasi0n.com/

    Persze nyilván attól függ, milyen ios verzió van rajta..
  • ddany7
    #16351
    ipad-et hogy a legegyszerűbb most JB-zni?
  • GregSB
    #16350
    Eric Schmidt véleménye az Appleről (mai beazédében): "Apple will continue to be a tremendous technology innovator and build beautiful products, regardless of the market share of the products, and that's a great strength — they will continue to be the innovator,"
  • GregSB
    #16349
    Apple introduces two-step verification for Apple ID, iCloud accounts
  • tyler82
    #16348
    Sziasztok!

    6.1.2 ios en eltuntettem a cydiat.
    shsh le van mentve 6.1.1 es 6.1.2 is de redsnow nem ismeri fel az ipsw-t
    hogyan tudom visszatölteni bármelyiket is??
    milyen progit használjak?
    most 6.1.2 van rajta. factory unlocked a telo (4S), de nem akarom 6.1.3 at rátenni mert az nem jailbreakolhato.
    iTunes kilőve mert már csak a 6.1.3 at írja alá
  • elitehun
    #16347
    Hello!
    Frissiteni akarom az iphoneom itunes-al, de a c-n kevés a helyem. A d-re telepitettem, és már egyszer megpróbáltam firssiteni a telót, de akkor a c-re másolta a mentéseket, meg még nem tudom mit, és igy nem tudtam frissiteni mert az betelt...
    Előfordulhat hogy akkor volt valami hiba, és ha megint megpróbálom akkor a d-re fogja tenni a backupot vagy át kell (lehet?) állitani valahol hogy hova mentsen?
    Előre is kösz
  • GregSB
    #16346
    Lynch has worked for Adobe since 2005 and is credited for inspiring the company's significant push into web publishing through Creative Cloud and its expansion to multiple screens. Lynch's resume could be what caught Apple's eye; Cupertino has long struggled with perfecting its own cloud services. Lynch could be a valuable asset as the company works to evolve iCloud, one of the most touted (and issue-prone) features of iOS.
  • GregSB
    #16345
    "Kevin Lynch, Adobe CTO, is leaving the company effective March 22 to take a position at Apple.

    ... Lynch will become the company's new vice president of technology and report to longtime executive Bob Mansfield."
  • LoDMaSt
    #16344
    Ilyenkor bezzeg nincs itt az a hikomat, aki az Apple ellenes híreken kárörvend.

    "Apple up 5.4%, Samsung down 5%, since Galaxy S4 event"

    http://tech.fortune.cnn.com/2013/03/18/apple-samsung-galaxy-s4-stock/
  • GregSB
    #16343
    Mivel most úgyis uborkaszezon van egy kis off:

    Samsung egyik vezetője megerősítette, hogy okos órán dolgoznak

    Már állítólag nagyon-nagyon régóta. Akkor miért nem jelentik már be? Mire várnak? Csak nem arra hogy az Apple lépjen először? :)
  • pöttöm21
    #16342
    Sziasztok! Kérlek segítsetek ha tudtok. Pár napja belépési jelszóval (kódjellel) láttam el az A 1430-as iPadomat, azután pár napig nem használtam, és amikor szerettem volna akkorra meg természetesen elfelejtettem a jelszót, próbáltam már rengeteget, nem tudom használni a gépemet. Nem érdekel már az sem, ha minden adatom letörlődik, csak tudnám már végre használni, mert nagyon szeretem. Ugye van megoldás?! Olyan jó dolgokat írtok, remélem erre is tudtok valami megoldást! :-(
  • mousee
    #16341
    Vajh mid2009-es 13-as MBP-re érdemes lenne felpróbálni? 10.8.2-nek nyűgje volt a wifivel, vagy működött, vagy nem... bár, inkább nem kockáztatok, 10.6.8 hibátlanul megy, most épp 78 nap uptime van benne :)
  • GregSB
    #16340
    Ceding the crown

    Nagyon jó írás a médiáról és ahogy mostanában kezeli az Applet.

    Ezt a részt külön kiemelem, mert durva:

    "By profit share, on the other hand, according to Canaccord Genuity analyst T. Michael Walkley, last year Apple took 69 percent of the handset industry’s profits; Samsung took 34. For just the last quarter, the numbers were 72 percent for Apple, 29 for Samsung. You will note that both the annual and quarterly numbers total more than 100 percent; that is because all other handset makers, combined, are losing money. This is rather astounding — Apple and Samsung have together destroyed the rest of the mobile handset industry."
  • GregSB
    #16339
    Na akkor mostmár bejelenthetnék végre a 10.9-et :D
  • GregSB
    #16338
    Megjelent a 10.8.3
  • passatgt
    #16337
    Azt a hangerőt használja, ami kikapcsolás előtt volt.

    Régebbi osx-het van egy addon amivel lehet külön állítani hangerőt csak felálláskor: http://www.macupdate.com/app/mac/16425/startupsound.prefpane

    10.8-nál passz.
  • leipsig
    #16336
    a mac minin lehet állítani a bekapcsolás hang hangerejét valahol ? mert egyszer halk,egyszer hangos...
  • GregSB
    #16335
    Apró frissítés

    Apple has quietly updated its online store to allow orders of its 21.5-inch and 27-inch iMacs with VESA adapters, making it compatible with your existing wall or desk mount for an additional $40.
  • passatgt
    #16334
    Valaki nem tud egy olcsó usb-s dvb-t tunert macbookhoz?
    Ebayen midnenhol azt írják, hogy csak Windows-al megy, létezik valami program, amivel működhetnek macen?