18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #16413
    USB-s stickböl SIM kártyát kiveszed, levágod microSIM méretre ha nagy, 3G-s iPadbe beteszed -> örülsz :)
  • Dzsini
    #16412
    hotspot a legegyszerűbb szerintem.
  • passatgt
    #16411
    add el és vegyél 3g-s ipadot:D
  • G_ArchAngel #16410
    akkor szomoru vagyok, mert szerintem nem tudok tobbet varni...


    iPad kerdes:

    van egy USB-s, T-Mobile Dominos stick-em, amit akkor hasznalok, mikor otthon vagyok.
    Laptop-on ezzel van 3G netem. Most ha iPad-dal mennek haza, akkor azon tudok ezzel netezni?
    Camera connection kit vagy mobile hotspot, amin van USB segitene?
  • GregSB
    #16409
    Ősszel fogják legközelebb frissíteni iPadeket.
  • G_ArchAngel #16408
    Új tábla jönne már...
  • GregSB
    #16407
    "Apple's WWDC 2013 to kick off on June 10th "

    Az is hivatalos, hogy bemutatják majd az új OS X-et és iOS-t.
  • Andr0
    #16406
    relax srácok... Amúgy most Greg mellett vagyok, nem hiszem hogy ilyen cég csak úgy elcsúszik ilyen fontos fejlesztésekkel.
  • GregSB
    #16405
    Vagy ahogy írtam korábban az iOS7 átalakítása miatt átcsoportosítottak embereket.
  • Tikal #16404
  • passatgt
    #16403
    vagy csak szimplán balfaszok és elcsúsztak a fejlesztéssel...
  • GregSB
    #16402
    Eltelt a tavasz OS X 10.9 bemutató nélkül. Ezek szerint azt is a Júniusi WWDC-n fogják bemutatni, iOS7-el együtt. Szokatlan, eddig mindig külön fejlesztési ciklusaik voltak. Ez jelenthetné azt is hogy összevonják a két oprendszert, de azt szerintem még idén talán nem lépik meg. Talán ezzel a lépéssel már előkészítik a terepet a jövő évi összeolvadásra.
  • Dzsini
    #16401
    Az Onionnál panaszkodj :)
  • Tikal #16400
    nem is a komolyan vevés, hanem maga a humor minősége.. ez nagyon béna, ettől jobbat vártam volna még tőle is, ha már mindenáron posztolni akart megint valami hasznosat :D
  • Dzsini
    #16399
    Azért Onionos hírről azt hinni, hogy bárki komolyan veszi... poén, ennyi :)

    (bár tényleg volt már rá példa, hogy páran komolyan vették őket... általában olyanok, akik utána elég arrogánsan reagáltak, amikor kiderült, hogy ez egy évtizedes viccoldal)
  • Tikal #16398
    ez még tőled is szánalmas :)
  • skinnyman
    #16397
    Weeping Tim Cook Spotted Screaming For Help At Steve Jobs’ Tombstone
  • G_ArchAngel #16396
    nalam is van ilyen, inditsd el es cmd+q, utana torolhetsz
  • Verseghy
    #16395
    üdv
    többnyire videófileokkal szokott az lenni, hogy amikor törölni szeretném és berakom a kukába azt írja ki, hogy nem lehet törölni, mert a file használatban van. a videólejátszót bezártam, azon belül is bezártam a videót. nem értem miért van ez mindig, nincs ötletetek? általában, ha egy picit szarakodok vele, hamar magától megengedi kitörölni, de most nem megy, végse elkeseredésemben írok már.. :)
  • passatgt
    #16394
    előbb utóbb ilyen vékony lesz:)
  • GregSB
    #16393
    Azta milyen vékony! :D
  • passatgt
    #16392


    ipad 5
  • passatgt
    #16391
    Apple will announce its replacement for the company’s Mac Pro lineup this month, a source who has been correct about Apple product matters in the past has just informed us. We cannot independently corroborate this information, so this item has been categorized as a rumor.

    Nem mintha vennék, de azért örülnék neki ha nem szarnák le a nagyon pro usereket és nem csak iost árulnának pár év múlva
  • LoSA
    #16390
    Olyan is van közte... :(
  • Xing
    #16389
    Szerintem a photo stream csak az utolsó 30 nap képeit szinkronizálja.
  • LoSA
    #16388
    Srácok, segítsetek már nekem beállítani ezt az iCloud-t. Feltettem PCre a programot, de egyszerűen NEM látom a fotóimat, a beállított mappában. Teljesen üresek. Telefonon a Feladatfolyam be van állítva (telefon jelzi is, hogy 314 fotó), amit csak lehetett mindent engedélyeztem. Mi lehet a probléma?! ;) Vagy mit kell még esetleg csinálnom?
  • Xing
    #16387


    A lényeg, hogy működik .)
  • G_ArchAngel #16386
    trollolo… :D
  • pöttöm21
    #16385
    Köszönöm ARCOR a jó tippet, így már tényleg működik ahogy leírtad. Már féltem
    hogy végleg elfelejthetem a gépemet. Ha van kedved priviben küldd el az email címedet, elég komoly cégnél dolgozom, és alkalomadtán szeretném majd meghálálni ezt. :-)
  • LoDMaSt
    #16384
    Nekem az alábbi sima chrome, és chrome canaryval működik:

    Version 25.0.1364.172
    Version 28.0.1460.0 canary
  • Sn00thy
    #16383
    Hali!

    Én vagyok béna vagy a friss Chrome-ban tényleg nincs olyan opció már, hogy a csak CMD+Q kétszeri megnyomására zárja be a programot?
  • Xing
    #16382
    A legfrissebb iTunes verzió legyen a gépeden.
    Csatlakoztasd az iPadet a gépre.
    Tartsd lenyomva a lock és a home gombot. Közben megjelnik majd a "slide to power off" ezt hagyd figyelmen kívül és továbbra is tartsd lenyomva a gombokat amíg az iPad újra nem indul.
    Ha megjelenik az apple logo engedd el a csak a lock gombot de a home gombot továbbra is tartsd nyomva.
    Ha jól csináltad megjelink a kábel és az iTunes logo és az iTunes kiírja a gépen, hogy recovery módban vagy.
    Leokézod majd klikk a Restorera.

    Minden adatod törlődni fog.

    Itt van képekkel angolul: recovery
  • pöttöm21
    #16381
    Emberek!! Továbbra is kérem a segítségeteket, az elfelejtett kódjelemmel kapcsolatban. Az utolsó írásom óta folyamatrosan próbálkozom a frissítéssel, ill. készülék visszaállítással, úgy ahogyan az az útmutatóban írva van, de mindíg kapom az üzenetet az iTunestól:"az iPad nem tudott csatlakozni az iTunes-hoz, mivel az iPad kódjellel van ellátva. Adja meg a kódjelet, mielőtt használná az iTunest.” Aztán újracsatlakoztatás után is kapom. Privátban is jöhet valami jó tipp, mert már nagyon idegesítő ez a játék. Tuti járt már így más is rajtam kívŰl... Előre is köszi. Természetesen szívesen meghálálnám majd valahogyan ;-)
  • GregSB
    #16380
    :DDDDDDDD

    "Mac user Kim Jong-Eun threatens war against country where Samsung is headquartered. Truly these Apple fanbois will stop at nothing."
  • mousee
    #16379
    És a jelek szerint nem is ok nélkül :P
  • Andr0
    #16378
    a két kép ugyanazt az ábrát mutatja csak egyik iMac a másik Macbook Pro...
  • Jim Morrison
    #16377
  • G_ArchAngel #16376
    Viktátorok is Macet használnak
  • GregSB
    #16375
    Diktátorok is Macet használnak
  • passatgt
    #16374