18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #18231
    Sík csúcs - bármit is jelentsen ez. (az angol flat-out fun "fordítása")
  • atesz25
    #18230
    Hello, kérdeznem: van egy iPhone amin Google Chrome-ot használok. Namost innen szeretném a kedvenceket át importálni a a safariba. Segítenétek?
    Udv Attila
  • Dzsini
    #18229
  • gforce9
    #18228
    Hivatalosan nem lehet.

    A hdd-n lehjet neki helyet hagyni bootcamp-el, úgy megoldható:

    https://support.apple.com/en-us/HT204990


    SD kártyára is biztos fel lehet valahogy imádkozni, de azt passzolom. Hivatalos apple store tool kizártnak tartom, hogy lenne hozzá.


  • tdu Toyota
    #18227
    Hali!

    Sd kártyára lehet Windowst telepíteni?

    Van egy Macbook Air készülékem és szeretnék belevenni egy 128Gb-os sd kártyát. Az sd kártyára szeretném felrakni a Windowst. Ez mennyire lehetséges? A Mac indításánál szeretném kiválasztani, hogy az OSX vagy a WIN 10 induljon.

    Előre is köszi!
  • Dzsini
    #18226
    Örülj annak, hogy egyáltalán megkérdezi :)
  • Tikal #18225
    minden alkalommal amikor kihúzom a laptopból a jack-et megkérdezi hogy be akarom e kapcsolni Siri-t... ez mi a bánat? Már mondtam hogy nem, fasznak kell zaklatni vele... egyre több faszság van már, már nem is tudom mikor örültem itt valaminek...
  • Dzsini
    #18224
    Az új MBP Touch Bar eddigi leghasznosabb felhasználási lehetősége:
  • joshua
    #18223
    Köszönöm a válaszokat, tegnap megvettem, és örömmel látom, hogy tényleg működik minden ahogy kell. Szóval örülök.
  • GregSB
    #18222
    iPod Touch az gyakorlatilag egy GSM modul nélküli iPhone. Ugyan az a software fut rajta.

    Működni fog az offline zene lejátszás Spotify-al ha előfizető vagy.
  • Tikal #18221
    Nem hiszem hogy van ilyen megkötés, az ipod-on is ugyanazok az app-ok futnak...
  • joshua
    #18220
    Ezt tudom, szóval nincs semmilyen megkötés platformok között, igaz? Tehát csak azért mert ez ipod és mondjuk nem egy iphone, ha van rá spotify, akkor ugyanúgy le tudom játszani az offline zenéket. Köszönöm a választ!
  • Tikal #18219
    A Spotify támogatja az offline lejátszást az előfizetőinek.
  • joshua
    #18218
    Sziasztok!
    Remélem itt lesz aki tud választ adni, mert a neten nem találtam egyértelmű választ a kérdésemre. Vennék egy ipod touch 5th gen-t, de csak akkor ha a spotify támogatja az offline zenelejátszást, amit premium előfizetők kapnak ugye. Van valakinek tapasztalata erre? Előre is köszi a választ!
  • Tikal #18217
    a kis banner a 64 notifications-szel megjelenik azután is hogy kikapcsoltam :)
  • Bercy #18216
    Mac-en nalam minden rendben, de az SMS jelzesek nem jonnek meg mindig. Gyanakodtam, hogy az apple watch miatt, de teljesen kiszamithatatlan, hogy megjon-e vagy sem...
  • Tikal #18215
    Nektek müködik rendesen a notifications Mac-en? Ha kapok egy facebook notification-t akkr 64-et kapok :D Ott van 64szer hogy üzenet 1 min ago...
  • rastaman
    #18214
    beszeljukmac.com - en itt talaltam a mbp-m hirdeteset
    Utoljára szerkesztette: rastaman, 2016.11.06. 19:11:38
  • passatgt
    #18213
    Nem érdemes... annyira keveset esik az ára(1 év alatt főleg), hogy inkább újat vennék akkor már
  • kakaoskalacs
    #18212
    Halo srácok!

    Tudnátok tippet adni melyikek a megbízható oldalak vagy boltok ahol használt macbookot lehet venni ?
    2015-ös modellt szeretnék azt még nem tudom macbook prot vagy 12" est csak nem akarok ráb@szni.

    Üdv!
  • Jim Morrison
    #18211
    Ja, kicsit vérszegény lett :( az árak továbbra sem esnek sajnos :/

    Apple fastest growing product category.
  • Tikal #18210
    Ennek a Pro-nak csak az ára Pro... :(
  • Tikal #18209
    mókolás.
  • Dzsini
    #18208
    például
  • GregSB
    #18207
    USB-C?
  • Dzsini
    #18206
    Mintha már nem létezne ~5-10 dollárért bármennyi mágneses leoldós USB csatlakozó... még olyan is van, ami a leírás alapján gond nélkül átviszi a 60W-t, igaz azt elsőre 30 dollárért találtam, és 3 napon belül szállítják.
  • GregSB
    #18205
    https://9to5mac.com/2016/11/03/kickstarter-snapnator-magsafe-alternative-macbook-pro/



    A hangot is vissza lehet kapcsolni terminalból :D
  • Jim Morrison
    #18204
    Ahogy elnezem az alap modell 1000eur (erosebb es olcsobb mint a pro), viszont igazad van, ez lehet itthon nem kaphato.
  • passatgt
    #18203
    szerintem azt nem lehet nálunk venni, meg amúgy sem olcsóbb
  • GregSB
    #18202
    Vagy ezekre amiket ajánlották fel lehet tenni?
  • GregSB
    #18201
    A hackintosh-os megjegyzéséből én arra tippelnék hogy OSX-et akar továbbra is háználni, bármi áron :)
  • Jim Morrison
    #18200
    Új razer blade stealth?
  • Jim Morrison
    #18199
    az a nagyon vékony lapos (kék-arany) nem jött be amiről egyszer chaten szó volt?

  • Tikal #18198
    Akciós Air-t
  • passatgt
    #18197
    De ha valakinek van ötlete, hogy mit vegyek a mostani akciós air helyett(290-ért van), az jöhet. Ha hackintosht könnyen lehet rárakni, az előny.
  • Tikal #18196
    én annyira ezt nem bánom... a magsafe jobban bosszant. néha tényleg idegesítő volt ez a hang :D
  • LoDMaSt
    #18195
    Amit sajnálok még, hogy az elejéről a pulzáló led is eltűnt egy ideje. :(
  • GregSB
    #18194
    http://www.theverge.com/2016/10/31/13472920/apple-macbook-pro-chime-gone?utm_campaign=theverge&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

    Mi ez a kiherélési hullám? Eltűnik a világító alma logó, MagSafe, + mint fent kiderült a bekapcsoló hang is. Mindent ki akarnak irtani ami egyedivé tette Macet?
  • passatgt
    #18193
    Pont venni akarok egy laptopot, nem feltétlen apple-t, de nem találok értelmes kinézetű/minőségű laptopot olcsóbban, mint ez az elavult air...
  • Tikal #18192
    Most akkor új Air nem is jött?

    mi értelme van már egyáltalán?