18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #16695
    Ilyen a kepernyo szele
  • G_ArchAngel #16694
    Van a kepenyon egy olyan folt, mintha vizes lenne vagy megolvadt volna valami ragaszto.
  • G_ArchAngel #16693
    oke, de akkor miert ment clean install utan?

    mar minden ujra fel lett telepitve, minden jol mukodott es ujra megallt :(
  • passatgt
    #16692
    valami hw gond lesz, hdd vagy videókártyára tippelek
  • G_ArchAngel #16691
    format, clean intall, megint meghalt, de most inditaskor nincs logo csak curzor... wtf?
  • G_ArchAngel #16690
    Most SafeMode-ban masolok, de iszonyat lassu. Remelem vegez mielott meghal :(
  • G_ArchAngel #16689
    A HDD pedig marciusban lett cserelve az Apple altal.
  • G_ArchAngel #16688
    Safe mode-ban elindul, de normalban nem
  • passatgt
    #16687
    szerintem pont a hdd szar
  • G_ArchAngel #16686
    Kellene egy kis segitseg.

    Neztem filmet es a kep nem mozdult tovabb, de a hang igen. Nem tudtam kilepni full kepernyorol, igy hard off.
    Vissza akartam kapcsolni a gepet, elindul, logo alatt a toltes ikon porog, majd eltunik es csak a logo marad, de nem mozdul tovabb a gep.
    PRAM reset nem segitett, CMD+R-nel meg csak strandlabda porog es mas semmi.
    Hogy erhetem el legalabb a HDD-met?
    Mit tudok tenni?
  • GregSB
    #16685
    A Jobs film plakátját is Johhny Ive dizájnolta D

  • GregSB
    #16684
    Egy jó írás az ex YSTL CEO-ról.

    Érdekes lesz látni mi lesz a szerepe a cégnél. Ilyen kaliberű ember - aki az utóbbi 10+ évben CEO és elnöki szerepet töltött be 3 különböző cégnél - nem brahiból vállal el Vice President állást.
  • Tikal #16683
    Jaja, flash nalam be szokott ragadni, meg akkor sem all le ha kilepek safaribol, nyomok egy sleepet aztan vissza :)
  • G_ArchAngel #16682
    IDokihoz soha, semmit ha nem következő évben akarjátok visszakapni, anélkül hogy hozzáértek volna.
  • passatgt
    #16681
    nekem 13-as macbook pro van, ott leszedtem hátulját, 1 dologra kell figyelni, hogy a rács felőli oldalán 3 csavar hosszabbmint a többi, és utána szépen kilehet fújni az egészet levegővel, hdd, ram és akksi is könnyen kiszedhető
  • Dzsini
    #16680
    Elsőre sűrített levegős spray-el (tescoban, mediamarktban, ilyesmikben lehet kapni) érdemes átfújni, az sokat segíthet szétszedés előtt.
  • passatgt
    #16679
    házilag is simán ki lehet pucolni, vagy legalábbis a ventillátorról meg a rácsról a port le lehet fújni

    azt érdemes azért megnézni, nem e ragad be valami program/processs ami tekeri a processzort
  • LoDMaSt
    #16678
    Appsolute-ban tisztíttattam, meg újrapasztáztattam ki a gépem, 3 hete, délben elvittem, dléután 4-re kész voltak vele.
  • Dzsini
    #16677
    Passz, én csak a reklámokat láttam tőlük pl. appleblogon.
  • GregSB
    #16676
    Ők pont a "2 hónapot rajtaülök" kategória :D

    Legalábbis pár éve még azok voltak.
  • Dzsini
    #16675
    i-doki? tisztítás, portalanítás 6k, egy venti 15k
  • edios
    #16674
    Sziasztok!

    1-2 hónapja nagyon erősen köhög a Macbook Pro-m (late 2008-as). Konkrétan az irodában két szobával arrébb is lehet hallani a hangját. (gondolom hűtőventillátor)

    Pár lépésre van egy StarKing szervíz, velük van valami tapasztalt? Ill. milyen szervízt ajánlanátok, ahol esetleg nem ülnek rajta 2 hónapot, és utána nem kapok 100k forintos számlát? :)

    Köszi!
  • GregSB
    #16673
    :D
  • GregSB
    #16672
    :D

  • GregSB
    #16671
    Solan area tippelnek hogy ezek a special projektek hordható kütyük lesznek.
  • GregSB
    #16670
    Apple Hires Yves St Laurent CEO for Special Projects

  • mousee
    #16669
    Attól függ mire szeretnéd használni, én pl megvettem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Tény, nem vagyok egy grafikában zseni alkat, de eddig nem jött szembe olyan amit ne tudtam volna vele megoldani. Gyors, szép, occsó. Jóság.
  • LoDMaSt
    #16668
    27 nap uptime idő, de most a frissítés miatt indíthatom újra. :( (firstworldproblems)
  • Tikal #16667
    iPhone app-juk pont ingyenes :)
  • G_ArchAngel #16666
    Szerintem mert nálam UK store, erre keress rá:

    FX Photo Studio Pro
    By MacPhun LLC
  • Tikal #16665
    Nem jo a link
  • G_ArchAngel #16664
    Erről ma kaptam hírlevelet, ez sem rossz szerintem.
  • G_ArchAngel #16663
    Nem ismerem, de ahogy nézem ez így is marad.
    Nem drága, ha csak alapműveletekre van szűkséged.
  • Tikal #16662
    Angel: Pixelmator progit ismered? Ha igen, mit gondolsz róla, megéri a pénzét? :)
  • GregSB
    #16661
    Már mehíkóban is
  • Dzsini
    #16660
    vagy csak találtak egy másik céget, akik IWatchot gyártanak pár éve, és pereskedni támadt kedvük egy nagybetű miatt :)
  • GregSB
    #16659
    Apple levédette az iWatch márkanevet Japánban.

    Ez persze önmagában nem bizonyíték még semmire, csomó olyan nevet is levédtek már amiből nem lett semmi. Mindenesetre izgi :D
  • GregSB
    #16658
    Ez nem marketing duma, Apple semmit nem mondot erről keynoteon, a honlapjukon sincs semmi konkrét leírva ezzel kapcsolatban. A WWDC-n zárt ajtók mögött mutogatták a technológiát teljes valójában a fejlesztőknek. A lenti idézet meg (#16596) egy blogger/újságírótól származik, aki ott volt a WWDC-n és beszélt fejlesztőkkel.
  • Ability
    #16657
    A "döntöm és arra megy" meg "parallax eltolás" és "rebound effekt" plusz társai csak plusz egy faktor az előbbi példákhoz. Sőt, igazából csak egy paraméter. Azért mert figyeled a gyro-t hogy mi van, attól még ugyan azt a függvényt használod az animációhoz, csak más paraméterekkel hívod meg. Gondolom téged sem az ragadott magával hogy egyáltalán lehet mozgatni elemeket, a hogyanon van a hangsúly, pedig nagyon egyszerű cucc ám. De egyébként:

    "Ettől még lehet komolyabb cucc alatta, de kb ennyivel el lehet érni azt, amit én látok az ios7 betájában."

    Hint: senki nem tud lófaszt sem, nem feltétlen kell hasraesni egy ilyen marketingdumától.
  • GregSB
    #16656
    A physics engine melyik részét nem tudod értelmezni / felfogni? :-)