18351
ATbanner.jpg
  • Jim Morrison
    #18271
    High Sierrat használók:
    https://twitter.com/josephfcox/status/935610579280105472?s=09
  • Tikal #18270
    cégre vette

    amúgy meg miért vezetés közben kell ezt elmondania
  • KaBuTo666
    #18269
    Elején én is vezeték nélküli beats fülest néztem ki, végül a JBL-nél kötöttem ki. Fele annyiból se megkaptam a jobb minőséget. Durván fel van árazva a Beats...
  • rastaman
    #18268
    én is bosszús lennék... de csak lennék, mert nem vagyok idióta, hogy beats fülest vegyek :D
  • Jim Morrison
    #18267
    darabig néztem, ami elhangzott (más topiklakóknak)
    vett egy beats fülest 110k ért, 3 hónap múlva kicserélték mert elromlott és kakukk. A csere beats füles meg 9 hónapig bírta, visszavitte, majd írtak neki, hogy a javítás 90k ba kerül. 1 év szavatossági idő nincs mert cégre vette.

    Kezdjük azzal, hogy nem is értem miért beats fülest vett, de szerencsére ezt pont elmondta, mielőtt lekapcsoltam. Azért vette, mert dr.dre, meg a hype. Hát igen, ebből áll a Beats. Nem szabad megvenni :) 110ért már nagyon jó fülest lehet venni.
  • mtibee
    #18266
  • Bercy #18265
    Nekem a system konyvtar 10GB. Sierra van a gepemen egyelore.
  • masoma
    #18264
    nincsen, alaphangon mennyi tárhelyet kellene foglalnia a sierrának?
  • Bercy #18263
    Van timecapsule beallitva? Valami olyasmit olvastam, hogy high sierra alatt a time capsule a lokalis menteseket nem torli rendesen.
  • masoma
    #18262
    sziasztok, van egy macbook airem (2017, sierra) és OS újratelepítés után arra lettem figyelmes, hogy a system data folyamatosan nő, 25 gb volt az elején most 38gb-nál tart úgy, hogy nem telepítettem semmit. Tippek? Ez normális? Érdemes lenne elvinnem és alaphelyzetbe állítanom egy mac szervízben?
  • Jim Morrison
    #18261
    Ma végre sikerült egy működő apple tv mellett kipróbálnom a ma már talán 1-2 éves apple tv remote-ot.(nem nagyon szoktam kutatni utána, de most feltűnt, hogy működik is...). Elég szuper, könnyű és nagyon jól irányítható vele minden, nagyon jó lett. Sirit is ki akartam próbálni, de arra csak fehér képernyő jött be :(


    Apple Watch 3-at is megtapogattam, ez is nagyon bejött. Egyedül a crown (azt hiszem így nevezik) nem jött be annyira, gear s3-as megoldás jobban tetszik. csak azt átültetni téglalap alakú órára... de nagyon jó

    (iphone 8 már nem, szerintem azt kár volt megcsinálni)
  • Bucsek
    #18260
    Sziasztok. Kellene egy kis segítség.
    Amikor letöltök egy ingyenes alkalmazást kéri a bankkártya bizti kódomat. Ezzel csak az a baj, hogy ebben a hónapban ez már kb. a 3. És mindháromnál lehúzott 100ft-tal.

    Mi a fenéért kérheti állandóan? Olyan is volt, hogy letiltotta az ID-m, fel kellett oldanom az emailemmel vagy a bizti kérdéssel (amire már nem emlekszem :D ). Ez is kb 2x volt egy hónapban... eléggé idegesítő jelenség :(

    Más nem tudja az accom asszonynak meg megvan osztva családban a cuccc.
  • Dzsini
    #18259
    folytatva
    a
    sok
    éves
    hagyományt
    az xkcd idén is bemutatja az új telefonját

  • Tikal #18258
    face ID
  • Dzsini
    #18257
    hivatalos árak
    iPhone 8 64 GB – 264 990 Ft
    iPhone 8 256 GB – 321 990 Ft
    iPhone 8 Plus 64 GB – 303 990 Ft
    iPhone 8 Plus 256 GB – 360 990 Ft
    iPhone X 64 GB – 379 990 Ft
    iPhone X 256 GB – 436 990 Ft

    A 3-as óra és a fejlesztett wireless töltés (Airpower) ami nagy dobás, a többi az inkább a "haladunk a korral" dolog - és az X mellett a 8 olyan régimódinak érződik...
  • ProGabe #18256
    OLED, meg edge-to-edge (amit a Samsung sokkal szebben kivitelezett imho). Nem eri meg a 8-hoz kepest. Ugyanaz a kamera (oke, 8+ eseteben), ugyanazok az anyagok, szerintem csoppet sem szebb design, ugyanaz a bele! Esetleg kicsivel tovabb birja az akksi. Ez nem er meg £1000-et
  • Jim Morrison
    #18255
    Iphone x et annyira mar nem lattam. Feny nelkuli arcfelismeresen kivul mi az ami szipiszupi?
  • Dzsini
    #18254
    a többi meg az, amit lehetett tudni
  • Dzsini
    #18253
    de legalább Qi töltést kaptak, így 2012 után utolérték a világot :)
  • Kongy
    #18252
    Ez az iPhone 8 bemutató nekem kínos, komolyan :D
  • Dzsini
    #18251
    Azért az "egész napos" működés mondjuk folyamatos zenestreameléssel + BT-n hallgatással úgy vélem nem nagyon elérhető :)
  • Jim Morrison
    #18250
  • Dzsini
    #18249
    event
  • Dzsini
    #18248
    Szerintem alig, vagy nem fogsz találni itthon olyat, aki ilyen, ma már gyűjtői dolgokkal foglalkozik. A hazai ára a külföldivel szemben értékelhetetlen lesz valószínűleg.
  • tigeroo
    #18247
    sziasztok!

    kaptam egy 3rd generációs apple ipod nano-t (pink/magenta színű), bontatlan.

    ebay-en hasonlókat látok 60-200eFt közötti áron. szerintetek mi lehet a reális értéke amiért itthon el tudom adni?
  • Jim Morrison
    #18246
    Mobilrol sajnos nem tudtam elegge osszehasonlitani. Vega ar meg nincs kint, gondolom azert is sima gpu.
  • passatgt
    #18245
    Ram gyengébb
    Kijelző szarabb
    Szarabb SSD
    Ha jól tudom az nem egy Workstation GPU
    Bluetooth egér/billentyűzet
    Webkamera + mikrofon
    Hangos, többet fogyaszt, csúnya

    Szóval nem olcsóbb az, sőt, még drágább is, ha rendes összehasonlítás lenne :)

    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2017.06.07. 23:33:14
  • Jim Morrison
    #18244
    apples-new-imac-pro-costs-5000-but-is-it-overpriced/
    Kb ugyanannyi a pc build (wwdc n 7000usd t mondtak...), de ugye a pc nem all in one, de konnyebb/olcsobb boviteni
  • Jim Morrison
    #18243
    https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/6/6/15745132/apple-homepod-speaker-vs-amazon-alexa-google-home-sonos-playbar
  • Jim Morrison
    #18242
    watchOS már a 4. verziónál tart. vicces, hogy mindig a watchfaceekkel bíbelődnek a legtöbbet... :)
  • Dzsini
    #18241
    Ja, és ha veszel 2 homepodot, akkor van esély rá, hogy élvezheted az ultramodern, úgynevezett "sztereó" hangzás élményét...

    Valami óriási nagyot kell gurítaniuk, ha az 50 dolláros kis Echoval (amit pl. ráköthetsz a hangrendszeredre, és ugyanúgy "meghallja ha zenehallgatás közben szólsz hozzá") versenyre szeretnének kelni. Mert 350 dollárért azzal telerakom az egész házat a vécétől a padlásig, és nem kell mindenhova a prémium hangzás.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.06.06. 05:20:32
  • GregSB
    #18240
    Sonos, B&O, Harman Kardon-nak vannak hasonló minőségű / árfekvésű hangszórói, de azokban nincsen asszisztens.
    Ez elvileg egy "prémium" Amazon Echo / Google Assistant.

    Én sem rohanok azonnal a pénztárhoz (nincs premium hangfalam otthon), de azért a fenti márkáknak jelentős célcsoportja / rétege van a világon.
  • passatgt
    #18239
    Sonos pl hasonló árban van, az elég jól megy. Vagy Bang & Olufsen, ami még drágább is. De gondolom jó lenne élőben és hallani vásárlás előtt :)
  • Jim Morrison
    #18238
    $349 a HomePod

    Csak en erzem ugy hogy nincs neki megfelelo retegje (celcsoportja)?
  • Jim Morrison
    #18237
    ma kezdődik wwdc

    Starting time: San Francisco: 10AM / New York: 1PM / London: 6PM / Berlin: 7PM / Moscow: 8PM / Beijing: 1AM (June 6th) / Tokyo: 2AM (June 6th) / Sydney: 3AM (June 6th).
  • skinnyman
    #18236
    lol?
  • Tikal #18235
    Sokan. Neked ettől nem lesz se jobb se rosszabb az életed szerintem.
  • Jim Morrison
    #18234
    a szomorú az, hogy még mindig egy vagyonba kerül.
  • Dzsini
    #18233
    Elismerték, hogy a design miatt sarokba szorították magukat a kuka modellel, nem lehetett egyszerűen változtatni semmilyen alkatrészt benne, aztán szépen a hátsó égőre is került az egész téma házon belül.... az új típus moduláris alapokra épül, frissíthető, bővíthető lesz.
  • skinnyman
    #18232

    Komolyan elgondolkodtato amugy, hogy ki vesz manapsag ilyen 5000 dollaros szemeteskukat? :D
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2017.04.12. 09:55:51