18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #16939
    Nekem nem tett ilyet, hogy rohadjon meg :(
  • Mnemomic
    #16938
    Na ma reggel felajánlotta a Pages és társait frissítésben. Én azt hittem, hogy ezek már az újonnan vett gépekhez lesznek ingyenesek, de ezek szerint nem. Azért ez se semmi.
  • Zsoltika 007
    #16937
    Elvileg ugyanazt raktam fel mint amit most mindenki kap.
  • passatgt
    #16936
    mondjuk legalább ipad2-re is lesz ios8 ezek szerint
  • ddany7
    #16935
    119 a mini retina, 149 a nagy.
    szerintem túlzás a miniért ennyit elkérni.
  • ddany7
    #16934
    de most ez olyan, mint ha akkor amikor bejott a nagy retina, az 550lett volna.
  • passatgt
    #16933
    a 10-es retina ipad is 500$ volt annó, nem emeltek árat
  • Bercy #16932
    Mavericks pedig ingyenes.
  • Solt
    #16931
    A retina... de a "régi" 300 usd lett. :)
  • passatgt
    #16930
    most 400$, eddig 330$ volt
  • ddany7
    #16929
    mennyivel lett drágább a mini?
  • passatgt
    #16928
    hát, air név felesleges, simán ipad meg ipad mini elég lett volna:D
    mini drágább lett
    ipad 2 lett az olcsó verzió, ami nagyon régi és drága
    nincs touchid
    még mindig csak 16gb az alap

    5-ös csalódás
  • ddany7
    #16927
    meg kihagytam, hogy minidg kisebbek a dolgok. De ez nem olyan innovacio, mint amikor neztem egyet a retina displaynel pl.
    de legalabb nincs TOUCH ID :D
  • ddany7
    #16926
    nekem ez az innovacios duma vicces. kb iphone 4/4s, retina display ota semmi innovacio nincs. allandoan csak beelraknak egy jobb procit, meg kamerat esetleg, es kesz.

    orulok a retina mininek, mert erre vartam, de azon kivul nem megyek le hidba ettol a keynote-tol sem.
  • G_ArchAngel #16925
    1-10-es skalan mekkor csalodas?

    Semmi pro szoftver, se uj kulso monitor, se one more thing. Ja es nincs NSA regisztracius gomb sem az iPadokon.
  • ProGabe #16924
    Amikor linkeltem még ez volt ott:

    Streaming video requires Safari 4 or later on Mac OS X v10.6 or later; Safari on iOS 4.2 or later; or QuickTime 7 on Windows. Streaming via Apple TV requires second- or third-generation Apple TV with software 5.0.2 or later.


    Restream:
    http://www.onemorething.nl/live/

    http://www.justin.tv/techzany#/w/7238985696/7

    Live-képes lejátszóhoz (vlc, pot player, stb)
    http://live.wowza.kpnstreaming.nl/onemorethinglive/OMTLIVE/playlist.m3u8
  • passatgt
    #16921
    windownsról nem
  • ProGabe #16920
    Ezt majd lehet nézni live, még windowsról is:

    https://www.apple.com/apple-events/october-2013/
  • LoDMaSt
    #16919
    De ugye még nem jött ki a végleges, nem?

    Más: Clean installt szeretnék Macericks-el csinálni, File Vaulttal nem lehet baja, hogy be van kapcsolva, amikor le akarnám gyalulni a HDD-t?
  • Zsoltika 007
    #16918
    Mavericks-el csak csínján! Nagyon jó lett de sajnos nekem megsérült a levelezésem. Vissza kellett tolni a Snow leo-t time machine-ból. Ahogy olvastam másnak is volt ilyen jellegű problémája.
  • franc0
    #16917
    Tablet nem izgat.
    Mondjuk 500$-ért LTE is benne az szép.
  • G_ArchAngel #16916
    enjoy
  • franc0
    #16915
    Jaja Nokia phablet. Alig várom...ohwait
  • GregSB
    #16914
    Egyáltalán nem komoly amit írt. Ez a cikk felétől már érzékelhető. Nézd meg ha a cikkből kiveszed az Apple-t, és helyettesíted mondjuk egy politikai párttal, akkor már sok hasonlót olvashattál az elmúlt években. Szerintem vicces :D
  • Tikal #16913
    Ujpeter szerintem nem viccel.... O egyebkent is megmondta mar jo regen hogy telefonon nem lesz netezés :))
  • Tikal #16912
    Tobb hete volt egy, most még egy ujpetertől, meg ugye az appleblogos válaszok, az màr négy :)
  • Dzsega #16911
    "Ahová egy apple-ös beteszi a lábát, ott hamarosan újabb apple-ösök tűnnek föl, lassan kiszorítják a nem apple-ösöket. Segítik egymást, összetartanak, diszkriminálnak, sőt: kegytelenül elnyomnak mindenkit, aki nem brancsbeli."
    Ezen hangosan felnevettem, majd elgondolkodtam és van benne igazság. Bercy barátomnál láttam először iPhone-t azóta itthon már csak almás cucc van és már jóbarátomnál is van egy iPhone meg egy iPad Mini. :)
  • GregSB
    #16910
    Nem kell komolyan venni egyik cikket sem, mindkettő eléggé elvont humort jelképez.

    Aki komolyan veszi és elkezd vitatkozni a témán az meg is érdemli.
  • LoDMaSt
    #16909
    Amúgy a 444-es sráccal mi nem stimmel, hogy plastik józsit, majd az appleblogosokat baszogatja?
  • G_ArchAngel #16908
    kovetni? 1-1 cikk volt, mindketto poen
  • Tikal #16907
    4444 meg az appleblog harcát követitek? szánalmas:)
  • GregSB
    #16906
    E örö, e bódottá!
  • G_ArchAngel #16905
    Holnap kiskaracsony-nagykaracsony?
  • passatgt
    #16904


    bebaszna, ha nem lenne touchid nagy ipadba...
  • Xing
    #16903
    Felmerült bennem egy kérdés. Tervezem, hogy beállítok külső hdd-re egy timemachine backupot.
    Hogyan működik ez pontosan? Mint iPhoneon? Ha felteszem clean installal a Maverick-et majd visszaállítom a mentésem backupból akkor minden app telepítve lesz úgy ahogy volt beállításokkal mindennel együtt?

    Parallelsben telepítve van egy virtuális gép amit nap mint nap használok, igazból arra volnék kíváncsi ez pl megmarad-e így.
  • Tikal #16902
    Én a Maverick-et várom :)
  • Zsoltika 007
    #16901
    Nekem legalább heti 3-4x csontra fagy az ipad...
  • GregSB
    #16900
    Én egy dolog miatt várom a jövőhetet: remélem kiadják a 7.1-et, ami már jobban optimalizált lesz iPadre.

    Mostani verzióval sincs semmi nagyobb baj, de animációk és az UI néhol nagyon félkész.
  • rapa
    #16899
    Hmmm, erre én sem gondoltam. Mondjuk négyszázé\' kicsit sok már a miniért.
  • GregSB
    #16898
    Hmm, ez meg se fordult a fejemben, pedig ez is lehetséges:

    "The $329 price of the iPad Mini struck me as odd. I think the Mini might be cut to $299, with the retina Mini at $399, and the big iPad at $499."

    Szóval az a verzió hogy marad az 1024x768-ás Mini, de mellette lesz retina Mini is magasabb áron.