18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #3958
    tuti hogy volt, mert használtam... viszont a magic mouse-on most kikapcsoltam :D Valamiért nem kattan olyan jol mint a mighty, nehézkesebb...
  • GregSB
    #3957
    Nem rég volt hír hogy az Apple tudatosan szivárgotat pletykákat az új termékeiről. Hetek óta a tablet folyik mindenhonnan, már az emberek könyökéből is. Tegnap Jobs azt mondja hogy egy merőben új terméket fognak bemutatni a héten.

    Ezek után adok 0.000001% esélyt adok annak, hogy valami mást fognak bemutatni :)
  • passatgt
    #3956
    akármi, ne én találjam már ki, arra van Jobs:)
  • Ability
    #3955
    Nekem úgy rémlik, hogy a mighty mouse a kezdetektől fogva ilyen volt, és az OSX is normálisan támogatta beállítás nélkül. Kimondottan emlékszem arra, hogy ilyen "palincs-szerű" kialakítása volt, és sokan azon problémáztak, hogy csak dönteni lehet valamelyik irányba, de kettő gombot nem nyomhatsz le egyszerre.
  • GregSB
    #3954
    Igen csak neked :)

    Ezt mondta tegnap Jobs a pénzügyi értékelő konferencián:

    "The new products we are planning to release this year are very strong, starting this week with a major new product that we're really excited about."

    Szted mi más lenne az a "major new product"? Hűtőszekrény? :D
  • GregSB
    #3953
    De volt, a legutolsó szériás mighty-nak ha a jobb oldalát nyomtad le akkor jobb klikket érzékelt. Persze defaultból ki volt kapcsolva ez a fícsör, be kellett valahol kapcsolni OSX-ben.
  • I.C.ram
    #3952
    ? Szerintem csak a magic mouse, és az is csak trükközve. Mighty-n tuti nem volt jobbklikk.
  • Ability
    #3951
    A Command vagy Control gomb nyomvatartása mellett a maximize-ra kattintva valós fullscreent kaptok, nem? Nekem úgy rémlik.

    I.C.ram: nem értem, már az utolsó kettő hivatalos Apple egér támogatta a jobbklikket.
  • Mnemomic
    #3950
    Engem meg a Aperture 3.
  • I.C.ram
    #3949
    Pedig nincs. Ez is olyan, mint a jobbgombos egér. Az is tök jó lenne a machez, de nincs, mert az apple direkt betart, hogy márpedig csakazért sem.
  • passatgt
    #3948
    nem teljes képernyőre rakja, hanem akkorára, hogy elférjen

    pl itt sg-n összehúzoda az ablakot, rányomsz +-ra, akkor csak 870 széles lesz az ablak, mert ennyi a tartalom
  • grizzly21
    #3947
    van fullscreen, a maximize gomd legalabbis ugyanazt csinalja. A felso sav persze megmarad, de windows-nal is megmarad az also
  • G_ArchAngel #3946
    engem nem erdekel, iPhone 4G jojjon, uj Cinema Display es/vagy tokeletes 27"-es iMac...
  • passatgt
    #3945
    csak nekem van amúgy olyan érzésem, hogy nem mutatnak be itt semmi tabletet?:)
  • passatgt
    #3944
    ja ez geci idegesítő:D

    mondjuk valamennyire logikus is, mert minek rakja fullscreenre, ha ott úgyse lesz tartalom, legalább van hely másnak
    meg a 27-es imac-en is teljesen felesleges:D
  • Lacee
    #3943
  • GregSB
    #3942
  • GregSB
    #3941
    According to a (now deleted) tweet by major German electronics retailer Media Markt, the Apple iPad will go on sale March 1st at a price of 499 Euros with contract with T-Mobile or 899 Euros without.
  • Tetsuo
    #3940
    Ez jobban kifejezi az apple fele marketinget. ;)
  • grizzly21
    #3939
    ez hatalmas:DDDD
  • passatgt
    #3938
  • Lacee
    #3937
  • GregSB
    #3936
    Ezen a képen beszartam a plastikon :D

  • GregSB
    #3935
    "It's got Windows on it, promise!"

    :)))
  • joebacsi
    #3934
    Keresel valakit, aki kiszervezi ázsiai rabszolgáknak :)
  • passatgt
    #3933
    ha én egy ilyen céget akarok csinálni, mint ez, akkor ahhoz mi kell?

    tehát ha van egy ötletem, akkor kivel gyártatom le meg ilyenek?
  • grizzly21
    #3932
    A-ha! koszi
  • joebacsi
    #3931
    Xbox előtt is erősek voltak a perifériákban.

    Nekem még első generációs, gameportos ms forcefeedback kormányom van, ami a legjobb volt a maga idejében.

    Persze mocskok voltak, mert az xp-hez már nem csináltak drivert a gameportos változathoz, ami eléggé röhej...
    De a hardver az nagyon jó volt, így sokáig csak a kormány miatt tartottam egy párhuzamos win98at az xp mellett :)
  • joebacsi
    #3930
    Az embed link kell:

    [flash.]http://www.youtube.com/watch?v=GwzklHZqkbE[/flash.]

    helyett:

    [flash.]http://www.youtube.com/v/GwzklHZqkbE[/flash.]

    (persze pontok nélkül)
  • Dzsini
    #3929
    Azért a Microsoftnál mindig is óriási pénzt termelt a hardveres üzletág, mióta meg beszálltak a konzolpiacba az Xbox360 (és a kiegészítők, előfizetés, stb.) elég nagy pénztermelő forrás számukra. Szoftveres téren pedig az Office csomag szintén piacvezető, elég sokat eladnak belőle.
  • grizzly21
    #3928
    youtube-ot hogy kell beszurni? na mindegy
  • grizzly21
    #3927
    najo hat ebben egyetertunk, a lenyeg hogy amit Bill Gates mondott az annyira nem is ellenmondasos
  • grizzly21
    #3926
    en csak azt mondom a fo profil miatt sikeresek, a masik oldal az jelentektelen. Ezt a Windows-t is azert irom felre ennyiszer, mert Windows nelkul nem lenne Microsoft, meg hat Microsoft nelkul se lenne Windows :)

  • I.C.ram
    #3925
    Ezt sem mondtam...

    Viszont az apple pont ezért nem is mondható igazán hardvergyártónak, inkább platformgyártónak. Hardvergyártó pl az Asus, Toshiba, stb.
  • Dzsini
    #3924
    A Google-ék a HTC-vel terveztettek maguknak egy telefont - olyan hardver és design került bele és rá, amilyet a Google kért (nem így volt a G1-nél, ahol csak a szoftvert adták).
    Ezt csinálja a Vodafone is például a Huawei telefonokkal: megmondják hogy épüljön fel, stb. - a különbség ott van, hogy a Huawei önmagában nincs jelen a piacon.

    A Microsoft hardvernél meg nem tudom ki a gyártó pl. webkameráknál, billentyűzeteknél, és hogy ők jelen vannak-e a piacon.

    (a cégnek meg továbbra is Microsoft a neve és nem Windows :) )
  • grizzly21
    #3923
    Van mas profilja is mindkettonek nyilvan, de az Apple ugyanugy ehen halna ha csak szoftverbol elne, mint ahogy a Windows ehen halna ha csak hardverbol.
  • grizzly21
    #3922
    a Microsoft hardver az kb olyan mint a Google telefon, megvettek egy HTC-t es raadtak a nevuket, nem igazan szamit..
  • grizzly21
    #3921
    Ma mar nincs olyan hogy egy ceg mindent egyedul csinal. Szerinted a dell a legkisebb tranzisztortol kezdve mindent maga epit meg?
  • joebacsi
    #3920
    ezért sikeres ez a cucc :)

  • I.C.ram
    #3919
    Nem is mondtam, hogy az MS más tészta lenne.