18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #4198
    En meg a sima dvd-t sem merem berakni, mert 10 bol 8 szor nem adja vissza, csak ha ujrainditom es kozben nyomkodok minden gombot az egeren, meg a bill-en
  • joebacsi
    #4197
    A szépek és okosak NEM használnak minidvd-t, mint ahogy a billfényt sem állítgatják. Ezek csak hülye, pattanásos irodakukacok hóbortjai.
  • Verseghy
    #4196
    köszi a választ. Beraktam volna, ha nem mondod.:) Gondoltam azért a biztonság kedvéért rákérdezek, de jól tettem!:) Köszi!
  • Dzsini
    #4195
    A Wii slot-in meghajtója simán vitte a kislemezeket - ezzel szemben a Mac-ek (ahogy olvasom) képtelenek erre, úgyhogy az Apple csinált is átalakítót: http://www.macrumors.com/2007/11/29/apple-patents-mini-cd-dvd-rom-adapter-for-slot-loading-drives/

    Itt is ellenjavallott:http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=443818
  • Verseghy
    #4194
    Tudjátok vannak ezek a mini dvd-k. Biztos láttatok már ilyet. Most kaptam egy videofelvételt ilyenen, és szerintetek be merjem rakni a MacBookba?:) Félek, hogy bent ragad és nem olvassa..:D Szerintetek?
  • Mnemomic
    #4193
    Végre :)
  • G_ArchAngel #4192
    Aperture3
  • grizzly21
    #4191
    videokhoz tenyleg eg es fold, de 1-2 hiba van meg benne
  • Zsoltika 007
    #4190
    Aki még nem tette dobja fel a legújabb flash bétáját! Sokkal jobb már most is. Pedig még nincs is benne a core animation támogatás. De a videóknál alig eszi a procit. Ég és föld. LINK
    Hogy mennyire stabil az meg mellékes mert nekem kb naponta beomlott a stabil plugin is. :)
    De legalább normálisan megy...
  • Ability
    #4189
    Nem olvastam az előzményeket, sry. :D Egyébként nem arra hegyeztem ki, hogy technológiailag a többi hol tart, mert nyilván egy 7 évvel ezelőtti termék már elavultabb. Inkább arra próbáltam célozni, hogy a megfelelő (szerintem nem annyira szűk) réteg számára jó termék, a saját korlátozottsága pedig sok esetben az előnyét is jelenti egyúttal.
  • passatgt
    #4188
    felesleges ezt tovább ragozni, olyan mintha egy 30 éves autót hasonlítanál egy vadi újhoz:)
  • Ability
    #4187
    Plusz 7 éve szerintem még nem volt LED-es kijelző (vagy csak nem tették bele), többet fogyasztott, a processzorok architechtúrális felépítése is pazarlóbb volt, szerintem a WinXP energiagazdálkodása is sokkal. Jó ez az iPad, csak nem arra, amire sokan képzelték. Nem váltja ki az asztali/noti gépeket, viszont azok kiegészítésére és főbb funkciói kényelmesebb használatára tökéletes.

    ui.: csak arra akartam célozni, hogy valószínűleg nem volt egy hatékony gép. Vagy lassú volt, vagy a nagyobb teljesítményigény miatt hamar merült. Kényelmetlen irányítással, sokszor felesleges funckiókkal, elrendezetlen megjelenéssel együtt. Ráadásul nekem nem hiányzik mindenféle csatlakozó róla, inkább legyen egy szép, lapos, könnyű és elegáns cucc, mint egy univerzális valami. Azokra vannak más aletnatívák. Bár egy USB+kártyaolvasó elfért volna rajta, így viszont meg kényelmesebb és elegánsabb a megjelenése.
  • GregSB
    #4186
    Rezisztív kijelző stylussal, Windows XP-vel. Krva nagy élmény lehetett ezt kezelni :D
  • joebacsi
    #4185
    Ebből is látszik, hogy az ilyen összehasonlítások szart se érnek.

    Kezelőfelület, használhatóság, multitáccs, "én_leszek_a_legszebblegokosabb_ha_megveszem" valahogy hiányzik belőle :)

    Waterproof teszten is ráver keményen egy több éves gép az ájpedre:


  • G_ArchAngel #4184
    Discontinued

    By the end of 2005, HP had discontinued the TC1100. It retained a loyal following, however, due to its uncommon design. HP's official response to questions asked about the TC1100's discontinuation is that "HP remains committed to the Tablet PC platform".[2]
  • G_ArchAngel #4183
    Input and Output
    Dock connector
    3.5-mm stereo headphone jack
    Built-in speakers
    Microphone
    SIM card tray (Wi-Fi + 3G model only)
  • grizzly21
    #4182
    az nekem is nagyon fura
  • Verseghy
    #4181
    Nehogy már nincs az iPadon jack bemenet.. Nem hiszem.
  • grizzly21
    #4180
    Ez eleg durva..de inkabb az hogy megsem hallott rola szinte senki, pedig 7 eve volt mar...(en se)

  • joebacsi
    #4179
    Talán mert megvan a hatalmuk hozzá? :)
  • neevous
    #4178
    Nyilván az egyik fele a dolognak a jogvédő/kiadó lobbi. A parlamentekben meg megvan az ára minden törvénynek. Az olyan politikusokat, akik nem korruptálhatók (ha van ilyen)úgy is kilöki a híg fos magából.
    A másik fele az az, hogy úgy a legcélszerűbb az embereket "rabszolgasorsban" (nagyon idézőjelesen) tartani, hogy meghagyod nekik a teljes szabadság illúzióját, így lázongani sem fognak, de a fél szemedet így is rajtuk tarthatod.
  • grizzly21
    #4177
    Nem csak a torrentezesre vonatkozik egyebkent, az EU szabvanyositani akarta az uborkameretet! Meg hogy legyen jatek a disznoolban:))de ez nem ide tartozik

    A kedvencem amit az artisjus csinal itthon, nemreg olvastam, hogy a kozepiskolai szalagavato balokra rottak ki jogdijakat:) De meg az ures TDK dvd-n is az arnak a fele az a jogdij.

    En pl sose fogok fizetni azert hogy sorozatot nezzek, mindig meglesz a modja, hogy ingyen megnezzem. Ami erdemes, jo film, azt pedig megveszem bluray-en amazon-rol.
  • G_ArchAngel #4176
    azert vannak orszagok, ahol nagyon erosen vedik a szellemi toket - UK-ben pl. sokaig a TeCso tartalmanak a fele is elerhetetlen volt ez miatt...

    valahol jogos, mert amit ingyen akarsz hallgatni, nezni, jatszani vele, azert valaki penzt fizetett vagy fektetett bele - az mas kerdes, hogy megeri-e ennyiert...
  • neevous
    #4175
    Ennél sokkal összetettebb a dolog azért...
  • grizzly21
    #4174
    az meg rohejes, hogy a buta munkanelkuli politikusok-jogaszok minek utik bele az orrukat olyan dolgokba amihez semmi kozuk nincs.
  • grizzly21
    #4173
    akkor mar ne csak a magyarokat zarjuk ki, hanem mindenkit aki nem-amerikai. Viszont ott minek neznek neten a sorozatot, amikor a tv-ben lathatjak a legkorabban, Lost-ot az ABC-n, stb...
  • joebacsi
    #4172


    "Amikor a konzol helyett először jelent meg a GUI, a grafikus interfész, óriási hisztéria volt a keményvonalas programozók között, hogy semmi értelme nincs a dolognak, mert csak lassítja a munkát. Nekik valóban."

    doransky-ra érdemes figyelni, érdekes és hasznos dolgokat ír.
    Kíváncsi vagyok egy fél év múlva hol tart majd a dolog.
  • GregSB
    #4171
    lol
  • joebacsi
    #4170
    és jön a torrent, ami jútúbnak álcázza magát :)

    meg itt vannak még a svédek is
  • G_ArchAngel #4169
    most meg, de 2012-tol kutyavilag lesz, monitorozzak az adatforgalmakat a szolgaltatok...

    asszem az SG-n is volt cikk rola, a francia mintat kovetik majd, ha nagy az adatforgalmad, akkor megnezik miert, aztan kapsz 2 levelet, majd, ha folytatod, akkor lekapcsoljak a netet...
  • Tetsuo
    #4168
    Azert az atlag angolszasz sem annyira idiota, h ne torrentezzen..
  • G_ArchAngel #4167
    az atlagember, akinek az iPad-ot terveztek nem magyar, az iTunes meg tele van sorozattal...
  • grizzly21
    #4166
    nem ertem milyen "Kell" gombrol van itt szo?

    Ha nem torrentrol akkor honnan szedsz le sorozatod? Az atlagember ITTHON igenis letorrentezi, sok ismerosom van aki tenyleg fu a gepekhez, de a torrentig mindenki eljut.


    Vitatkozni tok folosleges egyebkent, meglatjuk hogy sikeres lesz vagy sem, en biztos nem fizetnek ki 100 rongyot egy nagy ipodert
  • Dzsini
    #4165
    "Az embereknek egy kérdésektől mentes interfész kell, ahol az emberek többsége hajlandó fizetni azért, hogy egymaga elboldoguljon a felülettel. Hogy egy gombnyomásra ott legyen az új Harry Potter, hogy a legfrissebb sorozatot meg tudja nézni a gépén. És nem, az átlagember nem torrentezi le, tömöríti ki, keresi meg a feliratot, telepíti a lejátszó programot, hogy mindezt megtegye. Az átlagember arra hajlandó, hogy egy gombot megnyomjon, amire az van ráírva "Kell"."
    Szívemből szól (az egész cikk), ezt mondtam itt is néhány napja.
  • Tetsuo
    #4164
    lol
  • GregSB
    #4163
    A táblagépek hajnala

  • Verseghy
    #4162
    Nem igazán akar működni..:(
  • GregSB
    #4161
    "Hasonlít nagyon az epöl OS-ek neve német harckocsikéra. Ez jelent valamit. Nácik-Orbán-Apple a gonoszság tengelye, én mondom!"

    :))
  • I.C.ram
    #4160
    Ja meg vicces, hogy az ibooknak mekkora volt a doboza :D akkora kb, mint a Mac Pro (asztali) gépháza :D
  • I.C.ram
    #4159
    Jó lenne, ha lenne a MACOSben is customize install...

    Baromira nincs szükségem a finn és holland nyelvekre... a koreairól nem is beszélve.