18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #4398
    Muhaha, szerinted a Google azert a vilag egyik legtokerosebb cege, mert Terez anyakent es Maltai Szeretetszolgalatkent mukodnek?

    Amugy meg akinek ingyen vilag kell, menjen el a Krisna-volgybe es nevelgesse sajat magat cserepes viragkent. Egyelore a fejlodest azok a cegek viszik elore, akik termekeiert fizetnek.

    Most komolyan, Te fikazason es trollkodason kivul csinalsz valamit ebben a topicban? Volt egyaltalan mar valami kozod Apple termekhez, vagy csak a szomszed batyjanak macskajatol hallottad, hogy szar?
  • joebacsi
    #4397
    Szép dolgok az ingyenes alkalmazások, csak akkor a fejlesztők halnak éhen.
    Én is az androidnak szurkolok, de nem az ingyenes alkalmazások miatt :)
  • neevous
    #4396
    A nép számára az iPhone alkalmazások is annyira ingyenesek, mint a windows, szóval ez nem szempont annyira.
  • Tetsuo
    #4395
    Meg szvsz az Androide a jovo. Az emberek tobbsege hulye, ok, de nem annyira, hogy ne tudjon donteni fizetos es nem fizetos kozott.. hiaba a nagy hype, kamposorru strategiak, ubermarketing.. az ingyenes alkalmazasok megiscsak ingyenesek.
  • Tetsuo
    #4394
    Tehat, legdinmikusabban az Android no..
  • GregSB
    #4393
    Máris kijött hozzá egy bugfix, lehet érdemes lenne adni neki még egy esélyt...
  • grizzly21
    #4392
    A szamok a marketingjuket (is) dicserik, szeretjuk az iphone-t, de vannak hianyossagai, meg igy is a leghasznalhatobb touch telefon (egyenlore). En azert remelem eljon a pillanat amikor a sony zenelejatszomhoz hasonlo szintu erzekenysegu telefont latok mas gyartotol..ez mar mutatja hogy meg lehet csinalni.
  • antalkrisz
    #4391
    Továbbra is az iPhone az első az érintőkápernyős telefonok között, bár a Nokia jön fel, mint a talajvíz :D. Bár mondjuk ott több modell is van, iPhone meg csak egy és ez a lényeg :D.
  • GregSB
    #4390
    *118%-ot
  • GregSB
    #4389
    2008-ban 138.7 millió okostelefont adtak el, ebből 11,37 millió volt szifon.

    2009-ben eladott 172 milla okostelefonból 24,77m volt szifon.

    Szal az okostelefon eladások 24%-ot nőttek, a szifoneladások meg 218%-ot

    Woot, Woot, Woot! (mostmár leállok)
  • GregSB
    #4388
    Itt a teljes elemzés, hogy ne kelljen többet magyaráznom :)
  • GregSB
    #4387
    Nem nagy szám, egy olyan piacon ahol 2007 előtt még nyomuk se volt?

    + érdekes megemlíteni, hogy 3 OS tudott pozitívan terjedni 2008-ról 2009-re, és ezek közül az iPhone-é nőtt a legnagyobb mértékben, szal woot: a RIM BB OS (részesedése 3%-ot nőtt), Android (3,5%-ot) iPhone OS (6,2%).

    Az összes többi nagy OS (Symbian, WinMobile) részesedést vesztett ez alatt az idő alatt...
  • I.C.ram
    #4386
    Jó hát 8%ot nem nagy szám megduplázni. 1%-ot 2%ra felnyomni is woot? :D
  • GregSB
    #4385


    2008-ban 8.2% volt a szifon OS. Majdnem duplájára nőtt. W00t.
  • GregSB
    #4384
    Kezd elmájkroszfotosodni az apple? ;)
  • Zsoltika 007
    #4383
    Ja most látom a ps3 is b/g-s. Akkor passz.
  • Zsoltika 007
    #4382
    Nem lehet hogy a laptop b/g-s antennával van szerelve a többi meg n-el? És nincs beállítva a kevert mód hogy a régbbi b/g-s wifivel rendelkező gépek is fel tudjanak csatlakozni? Nézd meg a wifi beállításoknál mire van rakva az airport utility-ben!
  • Mnemomic
    #4381
    Hi!

    Vettem egy Airport Extreme Base-t. Tegnap bekötötték a kábelnetet. A Macbook, E51 telefon, PS3 gond nélkül csatlakozik a hálózatra, egyedül mivel gond van természetesen a Xp-s laptop. Ez is látja jelszó beírása után csatlakozik de mégsincs net, nem kap ip címet. Már leszedtem a intel wifi programját is-intel wifi van benne- az is csatlakozik rá, adatforgalom nincs. A tűzfalat is letiltottam semmi. Mi lehet a gond?
  • G_ArchAngel #4380
    mar reg leszedtem ezt a szart a geprol, az hagyjan, hogy memoriagenye hatalmas, lassu es hajlamos osszeomlani, de hogy a feheregyensulyt sem lehet egy kattintassal a fotozasnal beallitott ertekre visszaallitani, miutan importalasnal keretlenul elallitja, az mar kicsit sok nekem is...
  • Tikal #4379
    ne is mond... nem tudom az iphoto könyvtárat beimportálni mert a 20GB-s könytárnak az aperture szerint vmi 57GB? kell... utánanéztem, másoknál is ugyanez, szóval vannak itt hibák, és tényleg lasssúúú, igaz én csak egy 2,26os macbookon 4GB RAM-mal futtatom... egyébként meg jó lenne, mert jók az újítások, de félek a sebbesség gondra nem lesz megoldás
  • oroy_
    #4378
    Aperture 3 problémák ... bar 2-es is memória zabáló volt.
  • Tikal #4377
    Végül egy Hitachi travelstar HDD-t vettem... van benne hardveres titkositás, ez hogy müködik? Hogyan tudom aktiválni, vagy beszereléskor máris müködik, és az OS X admin jelszó lesz hozzá a jelszó? ...
  • GregSB
    #4376
    Ugyanez magyarul, zanzásítva.
  • Dzsini
    #4375
    [URL=http://nokiaexperts.com/n900-tips-tricks-enable-mouse-mode-browser-play-flash-games/]Van "egérkurzor-mód"[/URL] a böngészőben.
  • GregSB
    #4374
    A "D" megoldással, vagyis hogy egy kurzort tudsz húzogatni a képernyőn az ujjaddal.
  • Tikal #4373
    Egy nokian amin megy a flash azon hogy oldottak ezt meg? Pl ezen az n900-on?
  • Dzsini
    #4372
    azért ez nem csak Flashre igaz, a javascript nyelv ismert és használt része az "OnMouseOver" - jópár oldal hanyatt fog esni így is tőle, kérdés, hogy hogy fognak a változó igényekhez alkalmazkodni az oldalak (lent a megoldások sora...)
  • GregSB
    #4371
    Mouseover-probléma: egy Adobe fejlesztő azt mondja a flash app-ok nagy része egyszerűen használhatatlan lenne az iPadon (és az összes táblagépen).
  • GregSB
    #4370
  • grizzly21
    #4369
    ha ez nem 3d, akkor nagyon beteg.


    errol jut eszembe:
    irigyelni valo munkaasztalok
  • joebacsi
    #4368
    iroda :)
  • Zsoltika 007
    #4367
    Hát ha havonta nem is de pár hónap is simán jó még szvsz.
  • pyrohun #4366
    ez a lényege, hogy nem játékra - ugyanis pontosan játékra a pénzkidobás a csúcsot megvenni. ha munkára kell neki, akkor nyilván havonta megkeresi az árát (vagy a többszörösét)
  • grizzly21
    #4365
    negyedmilla 1 videokartyaert?:) Foleg nem is jatekra..wow, mas komplett gepet vesz annyibol...de tenyleg, a csucskategoriat sosem erdemes rogton megvenni.

    lehet hogy nemsokara megint vissza kell lenduljek en is a pc-be, mert itt a kuszobon a Startcraf 2 Beta...
  • Tikal #4364
    zalman tápom 25 körül volt (zajmentes), a házam pedig 35ezer volt a pcmhez, antec zajmentes ház...azért egy imac se ugy néz ki mint egy 15ezre codegen ház táppal :)
  • G_ArchAngel #4363
    nekem 50k alatt nem volt meg bill+eger kombom, de haz sem...
    anno a quadro-s Nvidia is negyedmilla volt, aztan az ArchiCad kozelsem tamogatta ugy, mint a Graphisoft igerte...
  • Ability
    #4362
    Nekem csak a táp önmagában volt 35k. :)
  • passatgt
    #4361
    ház azért ennyi, mert ha már apple gép jól néz ki, akkor a ház is nézzen ki valahogy
    a 10k-s bill+egér meg gondolom bluetooth-os, és ha külföldről vetted, vehetnél ennyi erővel imac-et is usa-ból, és akkor csak 240e lesz:)
  • passatgt
    #4360
    :D
  • pyrohun #4359
    kipróbáltam a Time MAchine-t (életemben először). Kb. épp most hugyozok magam alá :)