18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #4478
    nekem 76 fokos ugy hogy videot dekodolok epp
  • Tikal #4477
    widget, istat pro
  • grizzly21
    #4476
    lehet ezt beepitett programokkal nezni vagy le kell valamit tolteni ?
  • G_ArchAngel #4475
    Nekem megy az Illustrator is, igy 79 fok...
  • Tikal #4474
    Mióta kicseréltem a HDD-t, mintha melegebb lenne a gép, gondolom ez normális, elvégre 7200es a vinyó, mondjuk a rezgés is nagyobb lett, ez már jobban zavar :)
    Nektek mennyi a CPU hőmérséklete normál használattal? 70-75, safari, flash, java megy éppen....
  • Dzsini
    #4473
    hivatalosan csak a legújabb támogatja a 7-est.
  • Zsoltika 007
    #4472
    Régi is vitte :D
  • Dzsini
    #4471
    egyre kevésbé, ugyanis se DX10(Vista), se DX11(7) nincs benne - inkább 7-et érdemes telepíteni, az új bootcamp már viszi azt is.
  • grizzly21
    #4470
    de ezekre minek szukseg, ha eleve telepithetsz xp-t egy masik particiora? jatekra legalabbis az a jo
  • Ability
    #4469
    Kipróbáltam Ubuntu x64 Karmic alatt, nekem sem vitte. De el is árulta mi a baja: Visual C++ Runtime. OSX alatt nem tudom hogyan lehet ezt feltelepíteni, lehet simán csak letöltöd az MS oldaláról és Wine-nal telepíted. Linuxon van egy winetricks nevű script, ami felkínálja az összes támogatásbeli letöltést, így általában vinni szokott mindent. Nekem nincs fent egyébként, holnap megnézem vele.

    Amik igények szoktak lenni: Win Media Player 10+, Gecko motor, MS corefonts, "fontfix", .NET, VisualBasic, VC++Runtime

    ui.: egyszer működésre bírtam egy Left4Dead 2-t is Ubi alatt, ráadásul ugyan olyan szép volt a grafika. Sebesség már kevésbé. :P Nem sok értelme van Wine-nal szarakodni, bár meglepően stabil és gyors is tud lenni, ugyanakkor kiforratlan és eléggé halva született project. Mondjuk az ilyen kisebb játékokra teljesen jó, csak olykor meg kell szenvedni a tökéletes futásért.
  • passatgt
    #4468
    valaki jártas esetleg wine/crossover vagy egyéb win emulátorban?

    nem sikerül működésre bírnom ezt: http://www.8ballclub.com/
  • Dzsini
    #4467
    ipad játék
  • pyrohun #4466
    Elvitte a cica :)))
  • GregSB
    #4465
    Nem tudom hova tűnt a kommentel első fele.

    Ezt írtam eredetileg: "Nem közgazdász topic, csak megjegyeztem hogy ami akkor failnek tűnt végül mekkora win lett.

    Az iPad egyébként nem egy nagy iPhone. Annak tánik, de teljesen más lesz a felhasználási területe..."
  • pyrohun #4464
    Bocs de ezzel igen komolyan vitába tudnék szállni - és fogok is nemsokára. :)
  • GregSB
    #4463
    Itt egy példa, a Penguin ezeket fejleszti rá. És akkor ezeken kívül még lesz 1000féle más cucc is:

  • Dzsini
    #4462
    meg azt is kitárgyaltuk, hogy ha van flash, akkor ezer dolog problémás (egérkurzor, egérmozgás figyelése, stb.) - el lehet lenni nélküle is.
  • grizzly21
    #4461
    Drasztikus valtozas nem tortent, ahol az informacio kinyerese a cel (portalok, forumok) oda nem kell flash, ahol egy felhasznaloi elmeny nyujtasa (fotos oldalak, termekbemutatok, mozifilm, kocsi, divat, sport, zenesz-muvesz, stb) ott nem lehet komoly dolgokat csinalni pusztan html-ben
  • G_ArchAngel #4460
    nem hiszem, nem veletlenul erosebb a hardvere...
    1G-s iPhone-nal ki gondolta volna, hogy Gameloft olyan jatekokat fog kesobb 3G/3Gs-re portolni/irni, hogy leszakad az arcunk?

    korlatai ellenere szerintem a megfelelo app-okkal jo kis munka- es/vagy mediaeszkoz lesz...

    (ettol fuggetlenul nekem inkabb a 13-as MBP kell)
  • grizzly21
    #4459
    Vagy megint visszaterunk oda mint regen, hogy lesz egy interaktivitast, animaciot es latvanyt mellozo egyszeru, statikus verzio oda ahol nincs flash player, es a normal flash playeres verzio.
  • grizzly21
    #4458
    most ez egy kozgazdasz topik? orulok az apple gazdasagi sikereinek, de ettol meg az ipad nem lesz mas csak egy nagy iphone.
  • I.C.ram
    #4457
    Attól függ mit nevezünk kihalásnak. Előbb utóbb az összes profi oldal mellőzni fogja, hacsak nem fejlesztenek rajta, és nem lesz kompatibilis minden eszközzel. Az más kérdés, hogy a kis amatőr oldalak használni fogják még egy jódarabig.
  • GregSB
    #4456
    Kihalni nem fog soha, de vissza fog szorulni.

    A Virgin America légitársaság teljesen újratervezte honapját flash nélkül, hogy iPhone-al is tudjanak jegyeket vásárolni utasaik...
  • Tikal #4455
    Bejelentéskor meg hogy leesett, gondoltam is rá hogy venni kéne, de aztán mást vettem :)
  • GregSB
    #4454
    Win.

    Tegnap bejelentették az iPad szállításának dátumát. Annak ellenére hogy 1 hetet csúszik az eredetileg tervezett időponthoz képest, az Apple részvényárfolyama felugrott $218-ra. [URL=http://www.9to5mac.com/aapl-220-352450825]És ez "All time high", azaz a 34 éves cégnek soha nem volt ilyen magas a részvényárfolyama még.[/URL]
  • Zsoltika 007
    #4453
    Nekem ki lett írva rw lemezre.
  • G_ArchAngel #4452
    nem igazan figyelem, de ha lesz OSX beta, akkor kerlek szoljal, mert kiprobalnam...htx
  • grizzly21
    #4451
    Kaptam meghivot Starcraft II beta-ra (de meghivo nelkul is lehet jatszani vele torrentrol letoltott verzioval). A lenyeg hogy tokeletesen fut a MBP-n! Windows-ban futtatom, de majd lesz OSX verzio is. Nem is emlekszem mikor jatszottam utoljara..
  • grizzly21
    #4450
    lol
  • Dzsini
    #4449
    és egy iPhone kompatibilis farmernadrág.
  • Dzsini
    #4448
    Ha már jön az Oscar átadás, egy kis áttekintés: Apple a filmekben (jó hosszú, de érdekes)
  • pyrohun #4447
    Ez csak USB-ről fog menni? Mármint: azt írja, hogy ugyanazt a Volume-t nem tudja defragolni, amelyről futtatva van.
  • G_ArchAngel #4446
    ha ezen mulna, akkor mar ideje lenne kihalni
  • pyrohun #4445
    Majd ha kész lesz a cégem új oldala, akkor bebizonyítom, hogy mégis miért fog kihalni a flash :D
  • Tikal #4444
    kösz hogy megosztottad, állat :D A zene meg überbest :DD
  • Dzsini
    #4443
    2-3 hónapja találkoztam vele először, aztán csend, és most kb. 2 hete fedezte fel a 4chan, és onnan a világ nagyobb része... (amúgy pont ilyesmit nem gond megírni js+canvas dolgokkal)
  • grizzly21
    #4442
    Uj ervem van! Ezert nem fog kihalni sohasem a flash:
    http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

    :D
    Ez kurva jo:D
  • Dzsini
    #4441
    Acer-éknek van az Aspire sorozatban 11,3"-as laptopjuk (1366x768), Dualcore procival, 3 giga rammal, már gond nélkül viszi a 7-est (az jár hozzá), és bekapcsolt wifivel 7 órát zokszó nélkül eldolgozik.
    (1810TZ típusszám, szaktársnak ez van, piszok kezes kis masina - és ahogy olvastam a 10.6-os OSX is felmegy rá, kisebb kalapálással működőképesre)
  • G_ArchAngel #4440
    nem nagy kezem van, csak normalis egy 190cm, 90kg-os emberhez viszonyitva:)

    alapvetoen utazashoz kell, neha kepek minimalis szerkesztesehez, mindenapos dolgokhoz, de erdemi munkat az iMac-en vegeznek...
  • GregSB
    #4439
    Egyébként viccen kívül: mire fogod használni a hordozható másodgépet az iMac mellett? Ha komolyabb munkára (is), akkor sztem egyértelműen 13"MBP.

    Mondtad még régebben hogy nagy kezed van, hidd el, megőrülnél a netbookok összenyomorodott billjétől.