18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #4518
    A dellnél is van ilyen jelenség :)
    Szerintem LaCie... :)
  • grizzly21
    #4517
    vegyel egy normalis monitort:P Nec/Eizo/Dell
  • passatgt
    #4516
    kérd vissza a pénzed, vegyél egy macminit meg egy félmilliós monitort:D
  • pyrohun #4515
    hát, nem tudom. de vigasztalásképp: a 180 ezer forintos SPVA paneles DELL 2408-as SEM homogén sajnos, szóval szerintem nincsenek csodák, minél nagyobb a kijelző, annál könnyebb a legkisebb hibát is észrevenni - és sajnos hibák mindig lesznek. Persze nem akarom én védeni az Apple-t mert elég gáz ez, de az tuti, hogy szinte bármely monitornál megfigyelhető hasonló jelenség, csak talán nem ennyire durván.
  • G_ArchAngel #4514
    Most ennyi a kulonbseg a bal felso es jobb also sarok kozott - mit tegyek?
  • G_ArchAngel #4513
    Nagyon nem, es most ugy nez ki, ezt is vissza kell vinnem...
    Azt hittem, hogy meg tudom szokni, de PS-ben tragedia:(((
  • oroy_
    #4512
    hmm, pedig úgy irtak meglét oldva a gond.
  • mEkLaU
    #4511
    Nem kopik, pedig majusban lesz 2 eves a kis draga ( Penryn MBP ) :)
  • G_ArchAngel #4510
    igen, 27", i7, 8 GB
  • oroy_
    #4509
    27" ?
  • pyrohun #4508
    Hat igen, ez PS nelkul is latszik. Minimalis kulonbseg az enyemnel is van, de ez durva :(
  • G_ArchAngel #4507
    Majd PS-ben vagj ki egy szeletet a felso csikbol es illeszd az alsoba, akkor majd ordit a kulonbseg...
    Innen le tudod szedni majd...
    (pill dropboxba most megy fel, par perc...)

    kicsereltek szo nelkul, ez sem 100%-os, de megneztuk a tobbit a store-ban es meg amit utoljara elhoztam az a legjobb - szegyen ez az Apple-tol:(
  • pyrohun #4506
    lefotózható a jelenség? kíváncsi lennék milyen..
  • grizzly21
    #4505
    ha tudod hogy mire gondolok akkor ne koptasd a billed
  • grizzly21
    #4504
    de miert nem ott nezted meg?:) vagy postan hoztak?
  • G_ArchAngel #4503
    es persze, hogy az en iMac-em alja be van sargulva...

    nem picit vagyok csalodott, mehetek vissza egy 13kg-os geppel:(((
  • mEkLaU
    #4502
    Bepereltek egy termeket?
  • G_ArchAngel #4501
    a topic 2. nagykepernyose udvozol mindenkit:)
  • grizzly21
    #4500
    az ipad-ot is bepereltek, mert olyan volt a kepernyojen egy reklamban, ami flash tartalom, es igy nem tudta volna lejatszani..le is vettek. En elhiszem hogy ugy mukodik, de a video megsem maga a mukodes, hanem egy renderelt utomunka, nem a hasznalat kozben keszult video.
  • GregSB
    #4499
    Mondjuk sztem ez most fel sincs gyorsítva. Ha megnézted a hands-on videókat, amik a keynote után készültek azokon is ugyanilyen baromi gyors volt a képnézegetés, zoomolás a térképen, stb mint a reklámban...
  • GregSB
    #4498
    Őőő, amit az iPad reklámban látsz az úgy működik a valóságban is, max egy kicsit fel van gyorsítva az egész hogy beleférjen a rövid reklámba (ezt csinálták az iPhone 3G reklámnál is, aztán vki jól beperelte őket hogy a valóságban nem is olyan gyorsan nyílnak meg egyes appok :)
  • Dzsini
    #4497
    teszt pár generációval ezelőttről
  • Tikal #4496
    De ez szebb :)
  • Dzsini
    #4495
    szóval MyBook van nekem is (a sima Essential, és még az előző generáció, 500 gigás) - csendes, normálisan működik, és nem is túl drága.
  • G_ArchAngel #4494
    Igen, 1 GB-ost mar pendrive-bol sem nagyon tudnek venni:)
  • Tikal #4493
    Erre gondoltam angel
  • Dzsini
    #4492
    Western Digital MyBook sorozat - mondjuk a Studio változat, van belőle 1 meg 2 terás.

    (gondolom ahol GB-t írtál, ott TB-re gondoltál)
  • G_ArchAngel #4491
    ugy tudom csak 800-ast lehet 400-ra, forditva nem megy...
  • Tikal #4490
    Itthon épp a macboltban láttam egy nagyon jó külső vinyot, nem ugrik be a neve, vagyis csak egy ház, mac pro-ra hajazó design...
    Egyébként LaCie-t vennék vagy iomega minimax.. vagy egy fw400-fw800 átalakitó :)
  • Tikal #4489
    az iPhone függőséget okoz :D
  • G_ArchAngel #4488
    Mit ajanlanatok kedves hittarsaim:
    - csendes
    - 1 GB
    - iMac mellett jol nezzen ki
    - Firewire 800
    - normalis aron van

    Szoval kellene egy HDD TimeMachine-hoz, az iMac-et 1 GB-os HDD-vel fogom venni, ezert gondoltam nagyobb kulso HDD nem kell.
    Sajnos van egy jo LaCie 1 GB-os HDD-m, de FW400-as, igy csak USB-vel tudnam csatlakoztatni.
    Illetve van egy 512-es, ami FW800-as, de az nagyon zajos...

    Koszi!
  • grizzly21
    #4487
    Az elso video viszont igazinak tunik
  • grizzly21
    #4486
    Azt nem szeretem hogy ezek a reklamok (ipad is) mind kamuk. Latszik hogy a kepernyon ami van, az csak utomunka, semmi koze ahhoz ahogy a valosagban mukodik, pedig pont azt lenne erdekes latni.
  • GregSB
    #4485
    Ez az, ami soha nem fog megtörténni, még akkor sem ha Jobs begolyózik, és nyilvánosan lehugyoz egy Aboe Flash logot a Times Squaren.

    Túl jó pénz nekik a Mac-en eladott CS, hülyék lennének lemondani róla csupán azért, mert egy másik terméküket nem részesíti előnyben az Apple.
  • G_ArchAngel #4484
    Az lesz a durva, ha a kis Adobe felhuzza magat es no more Photoshop es egyeb dolgok a CS csomagbol OSX-re, akkor Steve bacsi elegansan tokon szurhatja magat, mert a Mac eladasok - foleg az erosebb, dragabb gepeke - durvan vissza fognak esni...
  • GregSB
    #4483
    A HP és Adobe fityiszt mutat az Applenek.

    Kiváncsi vagyok, ha real world testben összehasonlítjuk a két táblagépet, akkor hány órát bír ez a HP cucc egy töltéssel (full oprendszer - win7 - vs mobiloprendszer - iPhoneOS - , oldalakon megjelenő flash reklámok...) Sztem jó ha a harmadát fogja bírni az iPad üzemidejének.

    Érdekes lesz nézni hogy fog fogyni a két termék, sztem mindkettőnek megvan a helye a piacon. Sok ember nem elégszik meg a mobil OS-el, nekik jó választás lesz a HP...

  • passatgt
    #4482
    nálam photoshop van csak, azzal nincs gondja
  • G_ArchAngel #4481
    Ma bementem Apple Store-ba es megkerdeztem, hogy mennyi idombe kerulne venni egy 27-es I7-es iMac-et, kizarolag memoria-bovitessel. 1 orat kell varnom es mindig van raktaron...
    Ha net-en rendelnem, akkor az tobb, mint ket hetet venne igenybe...

    A gondom a kovetkezo: ugye ezt SnowLeo-val szallitjak (nem kerdem, tudom, hogy azzal), de olvastam rosszakat a SnowLeo es Adobe Creative Suite CS3 viszonyarol. Nekem meg az van meg, a CS4-et nem akarom megvenni, az 5-osre varok...
    Tud valaki errol valamit? Mukodik vele csak frissiteni nem lehet?
  • passatgt
    #4480
    visszavonva, csak szarul raktam rá:D
  • passatgt
    #4479
    köszi, megpróbálom:)

    amúgy megjött az alu remote, jó, de kicsit csalódtam, mármint az elemfedélpicit lötyög:)