18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #4798
    de akkor eddig miert nem kerult bele? az volt az indok hogy ez igy van jol, nincs is ra szukseg, stb. nincs azzal gond hogy nem volt idejuk megcsinalni csak nem kene massal palastolni
  • Dzsini
    #4797
    a kötelező...
  • GregSB
    #4796
    Egyáltalán nem. Az OS most is multitaskol, a zenelejátszó, safari most is fut benne a háttérben.

    Teljeskörű multitask tuti nem lesz benne. Szal olyan nem lesz, hogy az összes 3rd party app ott marad a háttérben ha megnyomod a home gombot. Olyat tudok elképzelni, hogy te beállíthatsz X appot, aminek megengeded, az összes többinek ott a Push notification.

    Csütörtökön kiderül, az is lehet persze hogy nem kerül bele.
  • grizzly21
    #4795
    a multitask-al magukat kopnek arcon
  • joebacsi
    #4794
    Lehet :)
  • Máté94
    #4793
    Ár.
  • GregSB
    #4792
    Mármint miért nem csinálják olyanra, amilyennek szerinted lennie kellene? :D

    Sok ember szerint már most is tökéletes (az OS-ről beszélünk, nem a telefon hardware-éről!). Ha tényleg belekerül a multitask (sztem nem lesz teljeskörű, csak engedélyezni lehet majd 1-2 appnak amiknek elengedhetetlen - navi, IM, stb..), akkor nem nagyon lehet majd belekötni...
  • Máté94
    #4791
    Igazából sose értettem, hogy miért nem csinálják olyanra amilyennek lennie kellene. Egy ilyen cégnek nem lehet olyan nehéz feladat és ezzel akár mindenki Apple-t venne de ők valahogy nem akarnak egyeduralkodóvá válni.
  • Dzsini
    #4790
    ...én speciel arra gondoltam, hogy rengeteg olyasmit villantanak fel, ami mostantól a megjelenésig nagyon fog hiányozni, viszont eddig nem is gondolt rá a felhasználó.

    de ez sem rossz :)
  • Máté94
    #4789
    Ezaz. Hamarosan kijelző se lesz.
  • Dzsini
    #4788
    nem, rengeteg új hiányt jelentenek be.
  • Máté94
    #4787
    Szakítanak az eddigiekkel és végre nem lesz semmi se hiány?
    Már mint abban amit mások pl hiányoltak:DD
  • GregSB
    #4786
    Kérem tegyék meg tippjeiket!

    Szerintem:

    -multitask
    -widgetes lock screen
    -Egy app ami autopostolja twitterre, hogy Steve Jobs az isten! :P
  • GregSB
    #4785
    Az lesz majd csütörtökön. Mivel csak nyáron fog megjelenni, ezért kapunk most egy sneak peaket :)
  • passatgt
    #4784
    és hol a sneak peek?:)
  • GregSB
    #4783
    Csütörtökön bemutatják az iPhone OS 4.0-t!

  • joebacsi
    #4782
  • pyrohun #4781
    meg iSlate -et.
  • joebacsi
    #4780
    Csoda, hogy eltalálták a nevet, bejelentés előtt mindenki "iTablet"-et vizionált.
  • Dzsini
    #4779
    ennyit tud az alkotói fantázia - kell rá kerék, ha tablet kell hozzá stylus, és egy OSX (plusz 4 giga hely, mert az jó sok...)
  • pyrohun #4778
    ...de annak elég undy :)
  • Dzsini
    #4777
    ez nem kínai változat, ez egy előzetes rajongói koncepció
  • pyrohun #4776
    Még csak most? Azt hittem megelőzik a hivatalos launch-ot :)
  • GregSB
    #4775
    Már kínában is kaphatü az iPad :))

  • pyrohun #4774
    teljes értékű - kivéve flash :)
    fájlrendszer amúgy van rajta, de csak megkötésekkel használható. De már meg is törték, szóval igazából erre is ömleni fog a sok gagyi bugos tört szoftver, amivel aztén majd jó ltestre lehet szabni, igaz, hogy zabálni fogják az aksit, meg majd fagy is tőle az iPad, de sebaj: megtörték! (a'la iphone).
  • grizzly21
    #4773
    csak ebbe kotnok bele:

    "Nincsen rajta fájlrendszer, másolgatás, torrent töltögetés, nincs rajta semmi, amit Steve nem akar és a weben nem érhető el. Viszont van rajta egy teljes értékű böngészőNincsen rajta fájlrendszer, másolgatás, torrent töltögetés, nincs rajta semmi, amit Steve nem akar és a weben nem érhető el. Viszont van rajta egy teljes értékű böngésző"

    azert ezt teljesertekunek nevezni..

  • pyrohun #4772
    lol? :)
  • joebacsi
    #4771
    Tesco 2.0
  • joebacsi
    #4770
    Alma viszonteladó, még jó hogy a flancosabb módot választotta, hogy a generált hájpot lóvéra tudja majd konvertálni :)
  • Tikal #4769
    Adium, kezel mindent msn, google talk, aim, facebook, yahoo...
  • Tikal #4768
    beviheted a saját vinyodat is, és belerakják azt... a most nagy hírverésnek örvendő handrás boltjában ezek a bolti belerakások elég drágák, mondhatni szemtelenül :)
  • passatgt
    #4767
    adium, fájlt is lehet vele küldeni meg minden

    ha meg tök alap kell, akkor az ichat-be is belehet rakni msn-t
  • LoDMaSt
    #4766
    Milyen msn-progit használtok? A WLM-el az a bajom, hogy nem tudja windows-osan megjeleníteni a listában az elérhető embereket, hogy látszódjon a profilképük is. A másik gondom, hogy nem csoportosítja az üzeneteket, hanem minden egyes üzenetet külön vesz, még ha ugyanaz az ember is küldte, és nem lehet vele rejtettként írni. Köszi!
  • passatgt
    #4765
    van hozzá fali töltő, bedugom és tölti nem?
    usb-vel meg ha a fájlokat feltudom másolni, valami powernek is át kell mennie, de nyilván lassabban

    az meg oké, ha telefont feltudok tölteni usb-ről adatkábellel, de ez majdnem egy laptop akksi(ha nem jobb), azt meg ugye nem usb-vel szokás tölteni

    (nemérti a problémát)
  • pyrohun #4764
    ehh-ehh, elég fail, ha igaz.
  • G_ArchAngel #4763
    iPad fail - ezt megint benezte az Apple
  • passatgt
    #4762
    másik kérdés:
    ha pl xms-hez vagy akárhova viszek egy vinyót, belerakják nekem? Mert mégis csak olcsóbban jönnék ki

    És ugye ezek a vinyók levannak formázva, a régiről hogyan tudom átpakolni rá kompletten a rendszert?
  • passatgt
    #4761
    köszi, de asszem az lesz, hogy bemegyek egy apple store-ba és rakjanak bele egyet, mert amit én szétszedtem az már nem lehet összerakni:D
  • passatgt
    #4760
    mindegyik új terméknél sorban állnak, nem csak applenél
    lásd playstation, xbox, wii, nokia, ésatöbbi...

    de azért itt is van egy kis különbség a két sorbanállás minősége között:)
  • I.C.ram
    #4759
    Az applezombik újra lecsaptak.