18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #4998
    Adobe bejelentette, hogy teljesen leállítják a flash fejlesztését Iphone platformra.
  • Verseghy
    #4997
    Nem látjátok, hogy ez az egész arra megy ki, hogy inkább a App Storeba rakják fel a játékokat, minthogy flashen tolják az emberek? Meg minden mást is meg tudnának csinálni és visszaesne az App Store forgalma..
  • pyrohun #4996
    Van megint valami fejlemény? :)
  • I.C.ram
    #4995
    Na, most már tuti, hogy nem lesz ájfonra flash. Steve Jobs visszavehetne már kicsit...
  • Verseghy
    #4994
    Na akkor itt a titok nyitja..:D
  • Tikal #4993
    hm, de, macbook-ot is vettünk mellé :)
  • Verseghy
    #4992
    Megnéztem pár tutorial videót az iWorkről, eléggé bejövős. Tesóm már meg is vette nekem a diákjával, amit nem küldött el előre, de megkérték, hogy ahogy hazaér küldje el és odaadták 16-ért. Amúgy a Starkingben, ha veszel MacBookot, ahhoz 12 rugóért adnak iWorkot, nem lehet, hogy ti is úgy vettétek?
  • GregSB
    #4991
    Multitask működése a 4.0-ban.

    Nem olyan mint ami az Androidban van...
  • Verseghy
    #4990
    Fő a bizalom!:)
  • passatgt
    #4989
    én meg a macbookot vettem így:)
    poén volt, még el se küldtem a pénzt, de már feladták a csomagot:)
  • Tikal #4988
    Aha, aperture-t vettem így ijoe-nál...
  • Verseghy
    #4987
    Na de előre e-mailbe?:)
  • Tikal #4986
    Apple felé kell elszámolniuk... tőlünk is kértek diák másolatot...
  • Verseghy
    #4985
    Nah, iJoenál 16 rugó diákkal. Elküldtem előre, mert azt írták kell. De hogy minek..:D Na ma már meglesz.:)
  • Tikal #4984
    Hm, xms-nél vettük, de most nézem hogy 24500 és a diákkedvezmény meg csak 5%... szerintem hívd fel őket.. ijoe-nál 15900 diákkal...hm, pedig mi 10ezret fizettünk érte, jól meg is lepődtünk tesómmal, de nem szóltunk :)
  • Verseghy
    #4983
    Nekem is van OpenOffice-om, de nem jött be nekem se. Sokat tölt és valahogy olyan gagyinak tűnik az egész.
    Az jó lenne, ha csak 10 rugó lenne, nemtom, hogy odaadják-e egyetemi diákira most is. Mégis csak olcsóbb, mintha a rendes áron venném, ami most 25 vagy 24..:)
  • passatgt
    #4982
    nálam nem igazán vált be opan office, fél nap még elindul pages-hez képest:D
    amúgy amennyit én szöveget szerkesztek bőven elég a textedit, vagy esetleg a google docs:)
  • grizzly21
    #4981
    OpenOffice az jo
  • Dzsini
    #4980
    én OpenOffice-t használok - kompatibilis mindennel, ingyenes :) (és van OSX-re is)
  • Tikal #4979
    Nekünk is meg van, tesom vette diákra, tíz pénz körül volt :D
  • Verseghy
    #4978
    Jelentősen olcsóbb is, mint az office..:) Tudom én vagyok az egyetlen barom Magyarországon, aki szoftvert vesz..:D De van lelkiismeretem.:)
  • G_ArchAngel #4977
    en hasznalom, teljesen jo - picit mas, mint az Office, de meg lehet szokni:)
  • Verseghy
    #4976
    Az iWork '09ről mi a véleményetek? Érdemes megvenni? Főképp a szövegszerkesztő (iPages) programot használnám, de a numbers is faszának tűnik. Szerinterek? Próbáltátok már, esetleg használjátok?
  • Tikal #4975
    kösz, ez elkerülte a figyelmem...
  • Dzsini
    #4974
    nem túl rég (max 1-2 oldal) keresgéltünk tesztábrákat/tesztprogramokat, keress vissza...

    úgy működik, hogy telifehér, telipiros, telizöld, telikék képeket kiraksz, és végigvizsgálgatod, hogy valahol kihagy-e.
  • Tikal #4973
    felfedezni
  • Tikal #4972
    A pixelhibákat hogyan lehet elfedezni? Van tesztkép vagy csak jó alaposan nézzem át pixelről pixelre a sorokat? :)
  • I.C.ram
    #4971
    Szerintem meg pont pezsgőt bont, hogy benyelték a csalit.
  • GregSB
    #4970
    Steve Jobs irodája, a kiszivárgott prototípus után.
  • G_ArchAngel #4969
    1000-et az Apple szerint...
  • passatgt
    #4968
    gyári adat szerint 1000
  • Tikal #4967
    Hány ciklust bírnak a macbook pro akksik? Még egy és 100 lesz az enyémben, szeptemberben vettem...
  • ztahity
    #4966
    Régebben windows-on szereztem zenéket és ezeket a programokat win-en tudom futtatni. Most már Logic pro-val írok, de kéne utómunkákhoz a win-en futtatható szoftver.
  • Zsoltika 007
    #4965
    Igazából engem se érdekel. Volt már amd és intel procis gépem is. Viszont az Intel most nagyon nagy fölényben van. Engem ez egy picit aggaszt. De ha a Mac Pro árát ezzel le tudnák csapni az azért fincsi lenne :D
  • Tikal #4964
    Nekem mindegy, csak hasítson :)
  • Zsoltika 007
    #4963
    Beszmac
    Ars Technica
    Prohardver
  • Zsoltika 007
    #4962
    Lehet Amd lesz az Apple egyes gépeiben? :D
    Kb mindenhol mást olvasok.
    Van aki szerint az open cl miatt (intel tojik rá) az amd fusion platformjára áll át a cég.
    De ugye volt egy el kotyogása már Steve-nek is hogy az amd-nek jó procijai vannak a szerver piacon.
    Mások szerint (arstechnica) imacbe. Megint mások szerint xserve/mac pro vonalon akar váltani.
    Szóval most wtf?! :)
  • grizzly21
    #4961
    mondom en:)
  • GregSB
    #4960
    A lényeg, hogy ez nagyon nagy valószínűséggel tényleg egy demó készülék, prototípus, azaz a végleges készülék formavilága nagyon fog hasonlítani rá, de pl a hangerő gombok, meg apróbb részletek mások lehetnek + az egész cucc vékonyabb lehet.

    A legérdekesebb az egészben a hátlap: ez úgy tűnik kerámiából (üvegből) fog készülni. Volt már az Applenek szabadalma ezzel kapcsolatban, a lényeg hogy nagyon rádió-jel barát (még a műanyagnál is jobban). Aki unibody aluminium hátlapra vágyott az csalódni fog. Lhet nem fog olyan jól kinézni, de lehet majd vele telefonálni...
  • oroy_
    #4959
    próbáld ezt