18351
ATbanner.jpg
  • Solt
    #17059
    Jó ötlet... :)

    Kipróbáltam mekkora macera, de kapásból angol nyelvű mp4-t csinált a magyar MKV-ból! :D Nem az én világom ez... :)
  • passatgt
    #17058
    most jutott eszembe, hogy valaki csinálhatna egy olyan torrent klienst, ami letöltés közben konvertálja videókat mp4-be:)
  • Solt
    #17057
    Nem lehet sajnos... :(
  • Dzsega #17056
    Milyen tv? Nem lenne egyszerübb egy dlna szervert beállítani a gépen? Azt eléri a tv lanon keresztül és konvertálás nélkül le lehet játszani. (Ez csak akkor állja meg a helyét ha olyan tv-d van ami hálózatra köthető...)
  • Solt
    #17055
    Apple TV-re azért gondoltam, mert szép lassan szaporodnak az almás kütyük a családban, tehát a jövőben egyre jobban ki lenne használva, plusz az ára is korrekt ahhoz képest, hogy az ilyen noname kínai bigyó médialejátszókat húszezer körül vesztegetik! :)
  • Jim Morrison
    #17054
    Ha csak ennyi lehet nem is kéne apple tv :D legalábbis ha okos tv-d van vagy van racked vagy mi... Konvertálni szerintem nem kell, de hogy a feliratokat kezeli e az itunes...nem hiszem.
  • Solt
    #17053
    Köszönöm Uram! :)
  • passatgt
    #17052
    ezt találtam még, plex-et lehet rárakni jailbreak nélkül, kis beállítást igényel és utána ha a Trailers appot elindítod, akkor a Plex jön be helyette:

    http://szifon.com/2013/06/10/a-plex-mostantol-jailbreak-nelkul-is-hasznalhato-az-apple-tv-n/
    https://github.com/iBaa/PlexConnect
  • passatgt
    #17051
    ha van iphoneod akkor airvideo-val meglehet oldani, bár elég gáz, telón elindítod a filmet és airplay-el kirakod tv-re

    vagy várni jailbreakre, gondolom ha ios7-hez van, akkor tv-hez is lesz nemsokára
  • Solt
    #17050
    Hát a konvertálás nálam már a baszakodás kategória! :D Magról HD tartalom beszerez, TV-n élvez. Ezt a két végpontot kéne a lehető legrövidebb, és legegyszerűbb úton összekötni! :))
  • Jim Morrison
    #17049
    Lehet hogy az úgy is jó, talán két éve próbáltam ki, sajnos kicsit megkopott az emlék :( de majd kipróbálom és beszámolok.
  • passatgt
    #17048
    esetleg ezzel, ez tükrözi a képet az appletv-re, innen-onnnan beszerezhető olcsóbban

    de legegyszerűbb ha átkonvertálod mp4-be, berakod itunes-ba szépen borítóval együtt a filmeket/sorozatokat és appletv-n kiválasztod amit nézni akarsz, nem kell a pc-hez nyúlni
  • passatgt
    #17047
    miért nem rakok be simán itunesba a filmet és akkor látod az összeset az appletv-n, nem kell airplayyel szarakodni?:D
  • Solt
    #17046
    Ha van hozzá kedved és időd, akkor légyszíves próbáld ki, hogy MKV, AVI fájlok mennek-e így... (gyanítom, hogy nem, de hátha) Köszi előre is.
  • Jim Morrison
    #17045
    Asszem próbáltam és csak itunes használatával sikerült. Itunesban elindítod a filmet és az airplay ikonra kattintva kiválasztod az apple tv-t. 99% hogy működik, de ha akarod holnap kipróbálom (csak mobilról szoktunk lejátszani)
  • Solt
    #17044
    Az lenne a kérdésem, hogy PC-ről lehet wifin filmeket továbbítani rá?
  • Jim Morrison
    #17043
    Igen.
  • Solt
    #17042
    Üdv Urak!

    Apple TV-t használ valaki?
  • asysoft
    #17041
    OS X Bootcamp Assistant-je mindent megold, csak kövesd az instrukciókat. Indítsd el, méretezd át a partíciót, majd várd meg, míg meglehetősen komótosan letölti a szükséges meghajtóprogramokat (előtte egy kellően nagy pendrive-ot (ha jól rémlik, 1 GB szűkös neki) vagy egy lemezt készíts elő). Ezután már a megszokott telepítés lesz.
    Még annyi, hogy "ding" hang után option-t nyomva tartva tudod behozni a boot menüt.
  • GregSB
    #17040
    Miért ne? :) Ha jól meg tudják csinálni akkor engem érdekel.
  • Tikal #17039
    jaj, csak ne órát...
  • Firerock
    #17038
    Sziasztok!
    Lenne egy egy elég speciális kérdésem:
    Macbook Pro-ra szeretnék Windows 8.1-et telepíteni. Van ehhez valami jó leírás,vagy esetleg ugyanúgy kell eljárni mint sima pc esetében? Lesznek negatív változások a gépben?

    Szeretném leszögezni hogy a gép nem az enyém,hanem egy ilyen határozott kéréssel fordultak hozzám. Jelenleg egy kókány,rosszul működő win7 van rajta.
  • GregSB
    #17037
    Tim Cook tells employees Apple has ‘big plans’ for 2014 that ‘customers are going to love’

    Kezdődik a hype. Én mostmár fogadnék is hogy január - május között bemutatnak valami újat :P
  • GregSB
    #17036
    :DDD



    Link
  • passatgt
    #17035


    összevágott 4k videó 18 filterrel élőben renderelve framedrop nélkül:)
  • GregSB
    #17034
    Fekete kábeleket és stickereket is csináltak a Pro mellé, nájsz :D
  • GregSB
    #17033
    Up close and personal with the new Mac Pro (hands-on)

  • Zsoltika 007
    #17032
    Már fel is kúszott. Elvileg a mail gondokat orvosolták.
  • mousee
    #17031
    Kijött a 10.9.1 :)
  • ddany7
    #17030
    meg is vettem a 8giga ramot, így a gépben lévő 2x2gb 1066mhz-es eladó, ha valakit esetleg érdekel
  • G_ArchAngel #17029
    Egyetlen nagy hiba van benne: a lapozas az letezett korabban az OSX-ben, onnan lopta az Android, igy az Apple sajat hazon belul hasznalta fel az otletet.
  • GregSB
    #17028
    Everything is a Remix Case Study: The iPhone
  • ddany7
    #17027
    köszi
  • item
    #17026
    Igen,ez egy létező probléma.
  • item
    #17025
    Köszönöm szépen mindenkinek az infókat!
  • Bercy #17024
    En Sophos-t hasznalok. Ingyenes es kellemes felulete van, jo ertekeleseket kapott.
    Igazabol csak azert kell, mert a ceg ahol dolgozok megkoveteli ha el akarom erni a belso halozatot VPN-en keresztul. Szerintem a Mac-es virusirtonak igazabol az a haszna, hogy az esetleges windowos kartevoket is kiszuri es nem terjeszted tovabb.
  • LoDMaSt
    #17023
    Fölösleges, amíg be van pipálva, hogy csak app toreból, és megbízható fejlesztőktől származó app ot telepíthetsz, többihez mind jelszót kér úgyis.
  • Dzsini
    #17022
    És egyetemről hozott pendrájvok távol tartása. Meg nem tudom számolni hányszor visított a rendszerem, mikor egyetemről jöttek ismerősök ilyen-olyan anyagokkal. Mondjuk OSX alatt ezek legalább kiesnek.
  • franc0
    #17021
    Nem. Én sem használtam soha, semmilyen oprendszer alatt.
    Felelősségteljes internethasználat, ennyi.
  • Tikal #17020
    szerintem mindegy melyiket rakod fel a nagyok közül, nekem mondjuk nincs fenn semmilyen, de ez lehet az én hülyeségem :)