18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #5718
    Lol
  • G_ArchAngel #5717
    Jo ez az uj Reader a Safari5-ben, de nem ertem, hogy miert nem lehetett 2 percet adni szegenynek a Keynote-on...
  • G_ArchAngel #5716
    Safari 5 Bing-gel:)
  • G_ArchAngel #5715
    Miert nem?
    Apple-nel nem ismertek a videotelefonalast eddig, senki nem mutatta meg nekik, ezert azt hittek nincs es felfedeztek ujra:)
    Nem tudom, hogy miert nem lehetett ennyit mondani: "Tudtuk, hogy van, de mi megcsinaltuk sokkal jobbra."

    Es most mar van kemenyebb uveg is, mint muanyag...
  • GregSB
    #5714
    Najah, a promo videóban akad 1-2 olyan mondat amin én is csak téptem a hajam :D
  • Ability
    #5713
    Szerintem is szánalmas volt a reklámszöveg egynéhány helyen. :P
  • grizzly21
    #5712
    Nekem nagyon tetszik az uj iphone, jol is nez ki es jokat tud.
    A reklamokrol es szovegekrol inkabb nem szolok semmit a vita elkerulese miatt:)
  • Verseghy
    #5711
    Melyik Apple terméknek nincs?:) (csak ami a fán terem..:))
  • Máté94
    #5710
    Nem rossz, nem rossz, de még mindig ára van:)
  • Pio
    #5709
    Akkor csökkentsen automatikusan minőséget (ála silverlight), de ne akadozzon, mint a fene. Szerintem.
  • Dzsini
    #5708
    ezért kért meg mindenkit Steve, hogy állítsa le a wifijét a teremben a bemutató előtt - valószínűleg vastagon beleharap a sávszélességbe.

    (és remélhetőleg a megjelenésig még sokat javítanak a QoS-en, és pl. megtanul sávszélességet csökkenteni akadozás helyett)
  • G_ArchAngel #5707
    Szerinted miert csak WiFi-vel engedik hasznalni?
    Gondolom sejted, hogy nem a telefon miatt akadozik egy agyonterhelt halozaton.
  • Pio
    #5706
    Itt van engadgetes FaceTime teszt. Azért erősen akadozik a téma.

  • Lacee
    #5705
    ezek a nyilatkozó fejesek... épp csak a gatyájukba ne nyúljanak az örömtől :D
  • Pio
    #5704
  • pyrohun #5703
    drága :(
  • passatgt
    #5702
    hát ilyen ingyenes alternatíva nemigen volt eddig, legalábbis ilyen minőségben nem:)

    nem mintha használni akarnám, csak úgy mondom, de azért lehet sejteni, miért nem engedélyezték a szolgáltatók a 3g-s verzióját, mert mindenki ezt használná:)

    többi telón meg le se szarta senki:)
  • Pio
    #5701
    Ja, nekem is fura, hogy az, hogy lehet tenni note-ot az ibookba meg hogy jön 1 hónap múlva a farmville iphone-ra bekerült, de az új safari, snow leo, xcode, a ma kiszivárgott touchpad, a várt imac/macbook air/mac mini frissítések pedig nem. Reméljük később kapunk ezekről is hírt.
  • Dzsini
    #5700
    az apple oldalon a bemutatófilmben úgy sztárolják a videóhívást, mintha ők találták volna fel a szeletelt kenyeret :D
    http://www.apple.com/iphone/design/#design-video
  • Dzsini
    #5699
    ...azért egy Zafari 5-öt vártam volna még, esetleg pár frissített ezmegazt - nem csak egy új, bitang képernyőt.
  • Dzsini
    #5698
    még csak okostelefon se kell hozzá, az alsókategóriás 3G telefonok is tudnak általában videóhívást - ez volt az egyik nagy képesség, amivel anno a 3G-t elkezdték reklámozni... aztán azóta se lett belőle semmi, mert kevesebben használják, mint az MMS-t :)
  • Pio
    #5697
    Még gyorsan helyesbítettem az észrevételemet, annyira nem vagyok otthon okostelefonok terén. De kössz, hogy tisztáztad a dolgot, akkor az van, amire gondoltam...
  • Dzsini
    #5696
    azért a 3G videohívás elég sok éves dolog (az első, sima 3G hálózatokon már elérhető volt qvga minőségben, azóta vga-ban), és skype-os videóhívás volt eddig is (ha jól emlékszem telefonra is), úgyhogy nem találtak fel semmi újat - cserébe viszont csak i4-ek között működik, és csak wifin át, vagyis kevesebbet nyújt, mint az eddigi lehetőségek.
  • Pio
    #5695
    Illetve nem tudom mennyire vannak 3G videóchatek okostelefonokra... Ha valaki, aki tájékozott azt mondja, hogy van egy csomó, akkor visszaszívom.
  • Pio
    #5694
    Ez a videóhívás is nagy vásárlóvonzó erő és én ezt mondanám a legnagyobb invenciónak a készülékkel kapcsolatosan.
    Kár, hogy az árazás változatlan... :)
  • Dzsini
    #5693
    igen, valószínűleg imádni fogják - az SE Vivaz is azzal (720p videó) tarol... hosszú idő után az első sikeres és drágább Sony Ericsson lett.

    a felbontás majdnem az iPad-é (960x640 / 1024x768), a proci ugyanaz - bár lehet, hogy már javítottak rajta azóta, viszont aksinak jóval kevesebb a hely benne, és az iPad alapból nem is lóg állandóan 3G-n - majd kiderül, úgyis lesz Mobilarena teszt hamar, most behaverkodtak almáéknál :D
  • Pio
    #5692
    Wikipedia alapján az iphone-ok nagyon messze vannak a hivatalos adatoktól, több hivatkozást is találsz a wikin.

    Szerintem innen jelentős vásárlócsábító ereje a durvított kamerának van imovie-val. A maradék 7 pont annyira nem nagy eresztés.

    Na, várjuk mi lesz még... :)
  • Dzsini
    #5691
    leginkább csak a kötelezőt hozzák (bár a 10mm alatti vastagság szép egy ilyen eszköztől), a képernyőfelbontás (és valószínűleg a minősége) egy egyetlen, ami állejtős, a többi az árkategóriájának megfelelő.

    kiváncsi leszek a valódi üzemidőkre, bár az iPad hozza a reklám szerinti számokat, csak nem hazudnak itt olyan nagyot...
  • Lacee
    #5690
    jól hangzik ez az iphone 4!
  • Dzsini
    #5689
    szépen felhozták mai színvonalra az új iTelefont - a képernyővel meg feladták a leckét a Samsungnak (ők vannak egyáltalán ennek a közelében a Super OLED-es dolgaikkal)
  • Pio
    #5688
    Nincs erről valami livestream? Bár az engadget egész jól covereli... :)
    És most választ kaphattak azok is, akik azt hitték, hogy csak a google olyan ízléstelen, hogy apple-t emleget a keynote-jain... :D
  • Dzsini
    #5687
    azért ez a Vista óta már nem így van.
  • Tikal #5686
    Mondom, van olyan telepítő amelyik kérdez, de általában a nagyobb progiknál van, és azt se mondanám megerőltetőnek... a licence dolog meg mindkét platformon ugyanaz...
  • grizzly21
    #5685
    admin jelszot mindig ker osx telepitesnel, ez windows-on nincs meg -> barki telepithet akarmit aki ott ul a gepnel. amugy lehet h tobb kattintas win-en valoban
  • LoDMaSt
    #5684
    Naa, azért itt osx-en is kérdez a telepítő elég sok dolgot. A legaljasabb a felülről becsúszó licence elolvastam elfogadó kis ablak, amire nem lehet megszokásból kattintani, hanem arrébb kell vinni a kurzort. :)
  • Tikal #5683
    A biztosan akarod e nem windows betegség? Én úgy emlékszem 10 kattintás minimum amíg feltelepítek valamit, legalább öt amíg törlök valamit :D

    OS X-en egy telepítés így néz ki: ikon megfog, mappába behúz, esetleg ha olyan jellegű a program akkor kér egy admin jelszót...nálad nem így van?
  • grizzly21
    #5682
    Pedig konnyu az, a trukk az hogy mig mac-en le vagy korlatozva alap dolgokra, es jol megirt programokra, valamint telepitesnel tizszer kell klikkelned hogy biztosan akarod-e, addig windows-on egy rosszul kattintas 1 emailre es kesz. Aki nem tartja karban a gepet, annak elcseszodik idovel, windowsra van virus is, sok a lehetoseg..de amugy nekem se szokott crashelni a steam win-en.
  • Pio
    #5681
    Én amúgy totál nem bírom megérteni ezt az ötszörös stabilitás dolgot. Van egy raklap játékom steamen, rengeteg órát végigjátszottam velük, de soha egyszer nem crashelt semmi. Mi a frászt csinál más a gépével, hogy nem hogy crashelget, de ötször annyira, mint egy másik gépen, ami legoptimálisabb esetben is 5 lifetime crashelést jelent, de inkább ennek többszörösét?
    Mit kell ahhoz csinálni, hogy crasheljenek a játékok, adjatok tippeket, kipróbálnám végre, hogy milyen is az... :)
  • I.C.ram
    #5680
    Na eladtam tegnap egy ipadet. :)

    Ha valakit érdekel, akkor van még egy 16GB 3G-s. 210ert.
  • GregSB
    #5679
    Wacom táblával nem tudod gesture-kezelni az OS-t tudomésom szerint. Ezzel májnoriti reportozni tudsz majd az OSX-el :D

    Este meglátjuk...